اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی rezakh

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و صبح بخیر به دوستان
    وتجارت داره الگوی یک الگوی ab=cd معکوس را تکمیل میکنه و میتونه یک صف خرید قوی امروز یا هفته بعد شکل بگیره تحلیل زمانی هم پایان فرصت فروشنده ها را 21 می نشون میده اما اگر بره زیر این قیمت دیگه باید منتظر یک فاند خبری موند و از دست تکنیکال کاری بر نمیاد

زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

الگوی ab=cd الگوی معکوس نیست . هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط SA26 نمایش پست ها
        الگوی ab=cd الگوی معکوس نیست . هست ؟
        الگوي معكوس ab=cd هم داريم در فيلمهاي آموزشي جناب نيما آزادي هم مثالهاي متعددي در اين زمينه آورده شده است

نظر

سلام و روز بخیر به دوستان عزیزم
          اگر روند کلی بازار بصورت خودجوش منفی نباشه فاذر میتونه از مثلت بیاد بیرون و یک الگوی ab=cd تشکیل بده و تا 302 رشد بکنه

نظر

مداران استعداد تشکیل الگوی گارتلی را داره ، در تایم روزانه قیمت به باند پایینی بولینگر برخورد کرده و برگشته و از نظر تحلیل زمانی نیز صد در صد زمان صعود قیمت در ریزش طی شده و دیگه بقیش به سهامداران و وضعیت کلی بازار بستگی داره در صورت ریزش میتونه ابتدا تا کف قبلی خودش 257 و در صورت گذز از آن تا 252 و 220 پایین بره

نظر

کترام جزو سهامهایی هست که در ریزشهای اخیر بورس کاهش بسیار چشمگیرتری نسبت به سهامهای دیگر داشتند به طوری که 78 درصد ریزش قیمتی داشت . در اندیکاتورها فعلا سیگنالی برای خرید وجود نداره ولی با استفاده از خطوط فیبو و حمایت قبلی سهم میتوان به این نتیجه رسید که با ریسک خیلی پایین میشود خرید کرد

نظر

حخزر در تایم یک ساعته داره یک حرکتهایی میکنه که میشه بهش امیدوار شد تا از دیوار بالایی کانال عبور بکنه و یک سود خوب هم به ما بده ( خواستم تحلیل زمانی هم بگذارم اما نمیدونم چرا تاریخها را عقب تر نشون میداد)

نظر

در مورد رشد خساپا با وجود تمام صحبتهایی که در مورد رشد شارپی آن و تشکیل صفهای خرید چند میلیونی میشه من فکر میکنم از قیمت 284 یک اصلاحی تا 255 داشته باشیم و بعد دوباره قیمت رشد بکنه من احتمال تشکیل الگوی کرب را در حالت سوم و یا دوم بیشتر میدونم

نظر

یه سوال داشتم که البته شاید به موضوع تاپیک ربطی نداشته باشه. پیشاپیش عذر خواهی میکنم.

آیا برای خرید و فروش سهام بازار بورس ایران هم امکان خرید و فروش فوری به مانند فارکس هست یا باز هم باید به تالار بورس مراجعه کرد و خرید و فروش به صورت دستی و به صورت صف انتظار انجام می گیره؟

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                      یه سوال داشتم که البته شاید به موضوع تاپیک ربطی نداشته باشه. پیشاپیش عذر خواهی میکنم.

آیا برای خرید و فروش سهام بازار بورس ایران هم امکان خرید و فروش فوری به مانند بازار تبادلات ارزی هست یا باز هم باید به تالار بورس مراجعه کرد و خرید و فروش به صورت دستی و به صورت صف انتظار انجام می گیره؟
                      خرید و فروش در بازار سهام ایران به چهار روش زیر صورت میگیره
                      روش امروزی و مرسومش روش آنلاین تحت وب هست که شما از طریق یوزر و پسوردی که کارگزاری به شما داده وارد صفحه ای میشید که میتونید نمادها را با جستجو بیارید و سه قیمت اول خرید و فروش را در آن ببینید و بصورت آنلاین از ساعت 9 تا 1 ظهر خرید و فروش بکنید البته ساعت سفارش از 8:30 تا 12:30 هست
                      روش دوم هم اینترنتی هست ولی آنلاین نیست و شما در هر ساعت از شبانه روز میتونید سفارش خرید و فروش را بدید و کارگزاری در ساعات باز بودن بازار سفارشتان را انجام میده
                      روش سوم سفارش تلفنی و روش چهارم سفارش حضوری هست
                      کارگزاری مفید تنها کارگزاری هست که از طریق برنامه مفید تریدر 5 هم خدمات ارائه میده که مانند معاملات فارکس هست
                      ویرایش توسط rezakh : https://www.traderha.com/member/9836-rezakh در ساعت 05-08-2014, 11:52 PM

نظر

اگه امکانش هست سایت یا تاپیکی معرفی کنید با مفاهیم اولیه و تعاریق اولیه بازار بورس ایران آشنا بشم. و همچنین با کارگزاری ها. بسیار ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                          اگه امکانش هست سایت یا تاپیکی معرفی کنید با مفاهیم اولیه و تعاریق اولیه بازار بورس ایران آشنا بشم. و همچنین با کارگزاری ها. بسیار ممنون
                          سایت بورس به آدرس http://www.tse.ir/ میباشد و همچنین سایتهای www.tsetmc.ir و www.codal.ir نیز شامل آخرین آمار و ارقام و اطلاعیه های شرکت های بورسی می باشد
                          بقیه سایتها شخصی می باشند که فکر میکنم در اینجا اجازه تبلیغ آن را ندارم
                          شما میتوانید با یک جستجوی ساده در گوگل تحت عناوین کارگزاری یا آموزش بورس و هر مطلب دیگری در این زمینه به انواع مطالب آموزشی و مفید در این زمینه دست یابید همین سایتی هم که الان در آن حضور دارید یکی از قویترین سایتها در این زمینه می باشد
                          خیلی دنبال چیز یا جای خاصی نباشید مطالب آموزشی خدا را شکر همه جا هست

نظر

نگاهی به وبیمه در تایم روزانه و یک ساعته

نظر

ببخشید من اصلاً موج شماری بلد نیستم همینطوری شماره گذاری کردم ، خزامیا آرام آرام داره خودش را میکشه بالا فکر کنم اخبار مثبت بیاد بترکه

نظر

نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                                ببخشید من اصلاً موج شماری بلد نیستم همینطوری شماره گذاری کردم ، خزامیا آرام آرام داره خودش را میکشه بالا فکر کنم اخبار مثبت بیاد بترکه

با سلام و تشکر از تحلیلتون.
                                این ساختار کند افزایشی بیشتر خبر از ریزش کوتاه مدتی سهم میده

نظر

پردازش ...
                                X