اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های بورسی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

شاخص کل - تایم فریم هفتگی
    PTI عدد 55 را نشان می دهد. (از لحاظ آماری اگر شاخص دریافت سود PTI عدد بالاتر از 35 را نشان دهد بازار تمایل بسیاری برای آغاز موج پنجم و ساختن سقف جدید دارد.)
    به لحاظ اینکه موج 4 اصلاحی بالای کانال های زمانی-قیمتی موج خود قرار دارد(آبی-سبز-قرمز) انتظار حرکتی قدرتمند در جهت تشکیل موج 5 افزایش خواهد یافت.

با این وجود در بلند مدت انتظار داریم شاخص خود را به حدود 110,000 واحد برساند.
    موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

نسبت های سودآوری غیپنو

نظر

نسبت های سودآوری سهگمت

نظر

نسبت های سودآوری داروسازی ابوریحان
          به نظر پیش بینی سود 93 محافظه کارانه اعلام شده...

(تمامی داده ها بر اساس صورت های مالی حسابرسی شده از سایت کدال استخراج شده, به جز سال 93 )

نظر

قیمت آلومینیوم
            به نظر آغاز موج 5 صعودی در حال کلید خوردنه؟
            منبع:www.lme.com

نظر

بتای سهام شرکت های گروه قند و شکر:
              قصفها,قنقش,قشکر و قمرو داری بتای بیش از 1+ هستند که انتظار میره همسو با رشد شاخص رشد کنند و در آن سو قند ثابت خراسان و قند قزوین دارای بتای منفی هستند که با رشد شاخص تقریبا ساز مخالف میزنند.
              ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 10-22-2014, 01:08 AM

نظر

بتای سهام شرکت های گروه فلزات اساسی

بتای وتوکا و فولاد جالب توجه است (بالای 3)

نظر

وبصادر

نظر

نسبت تقاضا به عرضه
                    تقاضا 4.31 برابر عرضه است.

منبع: www.parsfinance.ir

نظر

بعضي دوستان بورس رو با فار ،،،س اشتباه گرفتن
                      در فارك،،،س ما هر روز روي يك جفت ارز ممكنه تريد كنيم
                      اما در سهام با پتانسيل سنجي سهمهاي بازار از گروه يك يا نهايت دو سهم رو انتخاب ميكنيم
                      و هميشه اون سهم رو داريم و در حال نوسانگيري از سهم هستيم
                      مثلا بندهدر پترو ها روي شاراك و پترول فعال هستم حالا اگه تاپيكو يا پارسان كوران كنند باز هم چون نسبت به سهمهاي خودم و رفتار سهامدارانش و نحوه گزارش دهي و بقيه داستانهاي سهم شناخت دارم ترجيح ميدم روي سهم غريبه نرم
                      اما ملت يكروز ميرن خودرو روز بعد خاهن چند روز بعد سمگا چند روز بعد حسينا
                      ماشالله كه عالم دهر هستند و از هر صنعتي سر در ميارن و با يك نسخه جنرال هر سهمي رو ميخرن

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                        بعضي دوستان بورس رو با فار ،،،س اشتباه گرفتن
                        در فارك،،،س ما هر روز روي يك جفت ارز ممكنه تريد كنيم
                        اما در سهام با پتانسيل سنجي سهمهاي بازار از گروه يك يا نهايت دو سهم رو انتخاب ميكنيم
                        و هميشه اون سهم رو داريم و در حال نوسانگيري از سهم هستيم
                        مثلا بندهدر پترو ها روي شاراك و پترول فعال هستم حالا اگه تاپيكو يا پارسان كوران كنند باز هم چون نسبت به سهمهاي خودم و رفتار سهامدارانش و نحوه گزارش دهي و بقيه داستانهاي سهم شناخت دارم ترجيح ميدم روي سهم غريبه نرم
                        اما ملت يكروز ميرن خودرو روز بعد خاهن چند روز بعد سمگا چند روز بعد حسينا
                        ماشالله كه عالم دهر هستند و از هر صنعتي سر در ميارن و با يك نسخه جنرال هر سهمي رو ميخرن

با عرض سلام و ارادت استفاده از دیتای تعدیل شده در رسا استفاده کنم

نظر

ببخشيد اين پست من اشتباهي اومد تو تاپيك شما امكان پاك كردن هم نبود

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                            ببخشيد اين پست من اشتباهي اومد تو تاپيك شما امكان پاك كردن هم نبود
                            اشکالی نداره.
                            دوست عزیز در زمینه بورس هر کسی استراتژی معاملاتی خودش رو داره.همانطور که خود شما عرض کردید شما نوسان گیری را بیشتر ترجیح می دهید. در این بحث که شما از میان این همه شرکت فقط 2- 3 سهم خوب را شکار می کنید جای بحثی نیست. اتفاقا راه درستش هم همینه.
                            استراتژی بنده بیشتر بلند مدته. سعی می کنم ابتدا آینده نگری صنایع مختلف بورسی را با توجه به تصمیمات دولت و مجلس بسنجم و سپس سهمی را انتخاب کنم که روند سودآوریش حداقل در 5 سال گذشته مثبت بوده باشه.همانطور که شاهد بودید دولت در ابتدا سعی کرد مشکل خودرویی ها را حل کنه که نتیجه اش تو سهام ایران خودرو دیدید. در حال حاضر هم چشم اکثر سهامداران به بانک ها و صنایع پتروشیمی دوخته شده. که متاسفانه با تصمیمات مبهم و نا به جا این صنعت بلامنازع بورس یعنی پتروشیمی را یک سالی هست گوشه گیر کردن.
                            به عقیده بنده این صنایع از بیشترین تقاضا در چند سال آینده برخوردار خواهند بود(که البته شایان ذکر است که با کاهش سود بانکی صنایع دیگه هم راه می افتن.)
                            بانک , پتروشیمی , خودرو , حمل و نقل , انبوه سازی

نظر

حسینا
                              در ابتدا اجازه بدید تحلیلی از دو موج انتهایی سهم داشته باشیم.سهم از 11 اکتبر طی 8 روز کاری 38.32% رشد کرد و سقف قبلی خود را زد و سپس در تاریخ 22 اکتبر وارد فاز نزول شد که تا به امروز 8 روز کاری می گذرد ولی قیمت تنها 38.6% از موج قبلی را اصلاح کرده.یعنی در زمان برابر اصلاح کمتر انجام شده که قدرت کم فروشندگان بارز است. اگر به شکل کندل استیک دقت شود کندل ها اکثرا دوجی هستند که گواهی دیگر از قدرت کم فروشنگان می باشد. دو سناریو مطرح میشه: (ادامه-->)

سناریو اول: با توجه به اتمام زمان فروشندگان از هفته بعد قیمت سهم روند صعودی به خود بگیره واستارت خود را برای هدف موج 5 یعنی 61,961 ریال را بزند.

سناریو دوم:.با توجه به اینکه موج انتهایی(موج اصلاح) به شکل AB=CD است قیمت خودش را تا 44,231 اصلاح کنه یعنی الگوی AB=CD تکمیل بشه و سپس حرکت خودش را به سمت موج 5 آغاز کند. (در صورت نزول قیمت به زیر 45,972 ریال محتمل است )

(البته واگرایی در دو سقف اخیر در اندیکاتور مکدی هست ولی با توجه به تغییر فاز مکدی بین این دو سقف و بتای مثبت بالای حسینا با شاخص کل انتظار میره به رشد خودش تا هدف موج 5 ادامه دهد.)

نظر

نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                                قیمت آلومینیوم
                                به نظر آغاز موج 5 صعودی در حال کلید خوردنه؟
                                منبع:www.lme.com

نتیجه :

نظر

پردازش ...
                                X