اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

امید یزدی نژاد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ممنون

ممنونم از شما اقا بهمن از نسبت لطفی که به من دارید

نظر

موقعیت پوزیشن گرفتن

در این دو جفت ارز و طلا شاهد واگرایی وپولبک اماده گر فتن پوزیشن میشویم

نظر

خارج شدن از هر سه پوزیشن

هر سه پوزیشن رو میبندیم و با سود کمی از بازار خارج میشویم بازار طلا در شرایط مثلث رو به پایین قرار گرفته و واگرایی رو خنثی کرده و به احمال قوی ریزش مجدد در طلا شاهد خواهیم بود

نظر

موقعیت خرید در طلا

در طلا که یه الگویه بت رو تشکیل داده و به محل مود نظرمون که رسید حالا موقیعیت خردی در طلا برامون پیش اومد که تی پی اول و دوم و سوم به ترتیب رو انتظار داریم و در تایم چهار ساعته میباشد. الگویه زمان و اگویه گام مساوی و غیره همگی دستور خرید رو به ما میده

نظر

اصلاح میکنیم با توجه به حرکت شدید و از رد کردن محدود بت به کرپ تبدیل میشود که انتظار ریزش در این ناحیه رو داریم

نظر

تو دوتا پست قبلی که نوشته بودی باعث شد من یک دل درد بد بگیرم از
              مخصوصا اونجای که نوشته بودی اصلام میکنیم
              بابا جون اون فردی که داره بعد از تحلیل تو وارد پوزیشن میشه که دیگه نمیتونه اصلاح کنه

نظر

[QUOTE=bahman7;6741]تو دوتا پست قبلی که نوشته بودی باعث شد من یک دل درد بد بگیرم از
                مخصوصا اونجای که نوشته بودی اصلام میکنیم
                بابا جون اون فردی که داره بعد از تحلیل تو وارد پوزیشن میشه که دیگه نمیتونه اصلاح کنهاین ججور اصلاح یعنی استاپ میخوره معنی ا ستاپ هست بهمن جان و هیچ موقع توصیه نمیکنم که دوستان بایت تحلیل من وارد پوزیشن بشوند چون این فقط یه تمرین میبا شد هیچ موقع تو این بازار اون جوری که دلمون میخوا د پیش نمیره قافل گیرمون میکنه

نظر

موقعیت سل

سلام دوستان . موقعیت سل برا یورو به دلار برخورد به کانال و بر خورد به کومو و فروش بیش از حد استو کاستید

نظر

همچنان اماده برایه یه موقعیت ایجاد شده وارد سل میشویم ولی بازم بررسی بفرمایید تا یه موقعیت بهتری بتوانیم وارد پوزیشن بشویم

نظر

موقعیت سل برایه پوند به دلار در تایم سی

نظر

ببخشید این خط خطی ها رو نمودار چیه ؟
                        بهتر نیست یه توضیحی بدید . ؟
                        اصلا چارت مشخص نیست از بس روش چیزای مختلف انداختید

نظر

با سلام خدمت دوست عزیزمون . در مورد سوال شما باید این رو بگم که اگر در دنیا به تعداد انگشت شمار سیستم عالی و تک وجود داشته باشه این یکی از اون سیستمها هست.این سیستم توضیح مفصلی رو داره. ولی میتونید به عکسها نگاه کنید تا یه چیزهایی براتون روشن بشه که کاملا واضح هست
                          که در حال حاضر دارم روش کار میکنم. ولی اینو میتونم بگم با خیلی سیستمها و اندیکاتورها و اکسپرتها و ...کار کردم . ولی این سیستم یه چیزه دیگس به این قدرتمندی ندیدم تا حالا اونم تو تایم یه دقیقه.واقعا محشره . . . عکسها بزودی حذف خواهند شد که من به منظوره دیگری در اینجا اپلود کردم.موفق باشید دوستان عزیز و پیشا پیش سال نو رو در اخرین لحظات پایانی بهتون تبریک میگم با ارزویه بهترین روزها برایه همه رو دارم.در پناه حق یا علی.

نظر

سلام و عرض ادب خدمت دوستانم به مدت هشت روز. موفق باشید.

نظر

نظر

سلام
                                فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X