اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نقاشی با متاتریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    سلام

میشه لطفا اون اندیکاتوری را که به وسیله خط، روند ها را رسم میکنه آپلود کنید ؟
    اگه اصلاحی نباشه میخوام تست کنم برای کارگاه زنده معامله گری که به زودی میخوام توی فروم شروع کنم.
    چون نحوه ترسیم خطوطش ظاهرا معقول هست کمک بزرگی میکنه به دوستان که میخوان توی کارگاه شرکت کنند.

ممنون
    سلام . روند رو که اندی رسم نمی کند . دستی رسم شده اند . اگر بیشتر توجه نمائید . خبر خوبی بود
    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• این هم تصویری از مواردی از ترید هایی که مربوط به امروز هستند با استفاده از خطوط مشابه. انشاالله به زودی این سیستم فوق العاده ساده و سودده را کارگاهش را توی فروم شروع خواهیم کرد.
      بدون هیچ اندیکاتوری و علم به تحلیل سطوح بالا ( فقط رسم خطوط روند ساده و کانال ) تنها با رسم یه خط روند

اما خود جناب پاشا گفتند که اندی این خطوط را رسم کرده
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• من هم عاشق سیستم های ساده و مبتنی بر روند هستم

نظر

• اتاق تریدری این خانوم هم دیدن داره

نظر

• [QUOTE=Jabalameli;146277]این هم تصویری از مواردی از ترید هایی که مربوط به امروز هستند با استفاده از خطوط مشابه. انشاالله به زودی این سیستم فوق العاده ساده و سودده را کارگاهش را توی فروم شروع خواهیم کرد.
            بدون هیچ اندیکاتوری و علم به تحلیل سطوح بالا ( فقط رسم خطوط روند ساده و کانال ) تنها با رسم یه خط روند

اما خود جناب پاشا گفتند که اندی این خطوط را رسم کرده
            [/QUOT

دقیقا سیستمی که اقای جبل عاملی استفاده میکنن تکنیک خطوط ترسیمی هستش که بسیار مفید و سودده هستش. البته من نمیدونم چه ابزاری دیگه قراره استفاده بشه و پریود مووینگ هاشون چنده.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• جناب جبل عاملی سلام

خطوط ترند رسم شده توسط دست صورت گرفته است . هدف مقایسه روند روی قیمت و روند روی اندی بود

موفق باشید
              زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                من هم عاشق سیستم های ساده و مبتنی بر روند هستم

تارگت 1.60483

نظر

• نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                  رسم روند روی اندیکاتور و قیمت
                  trend line on indicatores

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها

دقیقا سیستمی که اقای جبل عاملی استفاده میکنن تکنیک خطوط ترسیمی هستش که بسیار مفید و سودده هستش. البته من نمیدونم چه ابزاری دیگه قراره استفاده بشه و پریود مووینگ هاشون چنده.

بله همین طور هست. از هیچ ابزاری دیگه ای مطلقا استفاده نمیشه، چون اصلا نیازی نیست. وقتی خود چارت و قیمت دارن بسیار گویا و روان و قوی دست خودشونو رو میکنن دیگه نیازی به اندیکاتوری نیست.
                    مووینگها هم به عنوان یک مرجع آماری استفاده میشوند ( برای بدست آوردن روند دینامیک ). با توجه به این که تایم 5 دقیقه را برای ترید انتخاب کردم از مووینگهای با پریود 24 و 12 با تنظیمات نمایی وزنی استفاده میکنم. این پریود ها روند یک ساعته و دو ساعته را مشخص میکنند.
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

خلاصه مبحث اندیکاتورها در چارت 4 ساعته طلا

به شمارش و ترتیب 1 - 2 - 3 توجه نماییم .

1 : کراس در مناطق اشباع
                      2: میزان نیروی ورودی به مارکت
                      3: سیگنال سل یا بای

نمودار 1 ساعته با نگاهی به اندیکاتورهای قبلی

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                        جالبه یکی میاد ماننداقای یزدی سیستم ابداعی خودشو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بقیه قرار میده یکی مانند شما میاد روی پریود cciرا لاک میگیره که مبادا کسی استفاده کنه که اصلا معلوم نیست از کجا کپی کردی
                        سلام . من هم بزودی سیستم های ابداعی خود را منتشر خواهم کرد . از روی دسکتاپ کپی می کنم . پریودش 8 هست

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 10-07-2014, 08:42 PM

نظر

سلام . من هم بزودی سیستم های ابداعی خود را منتشر خواهم کرد . از روی دسکتاپ کپی می کنم . پریودش 8 هست

ادمو از تحقیق دلسرد می کنند . بعضی ها ارزوهای خوبی ندارند

نظر

• سلام
                            تشکر از جناب پاشا ی عزیز
                            شاید اینجا جاش نباشد ولی بی ارتباط با نقاشی هم نیست.
                            اندیکاتوری که وضعیت کندل ها در تایم بالاتر (دلخواه) را روی تایم فعلی نشان میدهد.
                            تقدیم به دوستان محقق

http://pcmupload.traderha.com/uploads/141270635621.zip

پ.ن. از سایت MQL5 گرفته شده.
                            ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-07-2014, 11:02 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• این اندیکاتور بر اساس سی سی ای و باندهای بولینگر و ... تنظیم شده

نظر

پردازش ...
                                X