اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نگاه های خاص یک تریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
    این حساب ریل بوده یا دمو؟
    نتیجه همین موفقیت در 2 روز کاری رو با جزئیات و استیتمنت قرار بدید.
    حساب ریل هست برای یکی از اقوام دارم مدیریت می کنم براشون.
    شرمنده جزئیات بیشتر رو نمیتونم قرار بدهم چون روش روش عددی هست و نمی خوام عمومی بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
      شرمنده جزئیات بیشتر رو نمیتونم قرار بدهم چون روش روش عددی هست و نمی خوام عمومی بشه
      کاملا قانع شدیم!
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نگاه های خاص یک تریدر

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
        اخوي ميشه حساب رو به متاكوتس لينك كني بهتر ببينيم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
          اخوي ميشه حساب رو به متاكوتس لينك كني بهتر ببينيم
          با کمال میل اما روش این کارو بگید بزارم اما باید پوزیشن ها رو hidden کنم تو حساب

نظر

• یک کار بهتر از مانیتور کردن حساب افوام من میشه کرد .
            دیگه باداباد یک حساب در بروکر pcm باز کردم سیگنال ها رو اونجا می گیریم اینجوری فک کنم همه دوستان هم می تونن دنبال کنند
            Login : 123463110
            pass: asd123

نظر

• http://upload7.ir/download/54d87e485...dStatement.htm
              ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 02-09-2015, 01:56 PM

نظر

• باز هم بگید در یک ماه نمیشه بیشتر از10% سود کرد اگه بشه فلان میشه بهمان میشه .

با دراو دان 8% بیش از 65% در یک روز فقط کافبه روش ،روش باشه

server : ISecurities-Demo
                login : 126653
                password : reza123

هیج ادعایی هم نیست باز یک عده نیان شروع به روضه خوندن کنن
                ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 02-18-2015, 07:43 PM

نظر

باز هم بگید در یک ماه نمیشه بیشتر از10% سود کرد اگه بشه فلان میشه بهمان میشه .

با دراو دان 8% بیش از 65% در یک روز فقط کافبه روش ،روش باشه

server : ISecurities-Demo
                  login : 126653
                  password : reza123

هیج ادعایی هم نیست باز یک عده نیان شروع به روضه خوندن کنن
                  عالی انشالا بتونین این روند رو در بلند مدت پیش ببرید .

____
                  Send from tapatalk
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• یک سود شیرین برای امروز

نظر

• به این میگن ترید
                      نوش جونتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوست گرامی و عزیز

اگر مایلید بحث را کمی بازتر بفرمایید...خواهان استیمنت نیستیم و نمیخواهیم روش کاریتان را بیان بفرمایید...کمی از دیدگاه هاتون در مورد بازار بفرمایید تا کسب علم کنیم...

از صحبتهای شما : واقعا اصل ترید دربازار تبادلات ارزی چی بوده، چگونه بوده بر چه اساسی، در چه تایمی بوده و ما داریم چه می کنیم در بازار تبادلات ارزی :

اینطور دریافت میکنم که شما قبل از اینکه از تکنیکال در ترید استفاده کنید به دنبال ارزهای قوی و ضعیف هستید و انتخاب انها برای ترید و شاید این موضوع مرتبط با بحث اصل ترید که فرمودید باشد شاید هم نه...

راه ها متفاوت است...مایلیم دیدگاه هایتان را بشنویم...

با تشکر
                        نه دوست عزیز منظور من کاملا کلی بود اصلا به ارز خاصی کار ندارم .
                        منظورم این بود که از اول کار در بازار تبادلات ارزی و اصل بازار تبادلات ارزی کار در چه تایم فریمی بود چگونه انجام میشد و بعد ها تریدرها اون رو به چ شکلی در آوردن تایم فریم های دیگه رو از خودشون بصورت خودجوش درآوردن و همه چی رو زیر سوال بردند .فقط به عنوان نمونه خدمتتون عرض کنم اصل بازار تبادلات ارزی تایم دیلی بوده بقیه تایم ها یک دام بزرگ برای کار در قارکس هست دیگه به نحوه ترید و ادا و اصول هایی که امروزه در فروم ها میبینید کار ندارم هر روز یک روش من درآوردی یک اندیکاتور من درآوردی از گوشه کنار دنیا مشاهده می کنید که بعد از یک مدت کوتاه که بصورت شانسی کارایی داره بعدش دیگه کاربرد خودشو از دست میده و ضرر ده میشه.دیگه اکسپرت های مسخره و ضرر ده رو کار ندارم اصلا .
                        همه اینا برای بازی دادن تریدرهای سست عنصر متزلزل که هر روز دنباله رو یک روش و یک اندیکاتور هستند ساخته شده .
                        خواهشا به جای ترید، یک روز فقط به کارهایی که تاکنون کردید و نتیحه نگرفتید به نحوه ترید خود فکر کنید برای یک بار هم که شده با خودتون رو راست باشید همین
                        بطور مثال عرض می کنم اگر شما تریدر باشید باید بتونید یک چارت رو که حتی روی یک برگه روزنامه هم کشیده شده و به شما می دهند بتونید تحلیل کنید بدن هیچ ابزاری بدون هیچ اندیکاتوری .دیگه نمی دونم چطور منظورم رو به شما برسونم.
                        به ولله دلم میسوزه برای تریدرهایی که هدفشون شده چاق تر کردن شکم بروکرها.
                        یک دلیل دیگه برای استفاده نکردن از تایم های پایین رو الان عرض می کنم که روشن تر بشید. دوست دارم بقیه دوستان حتی تمام بچه های فروم در بحث شرکت کنند
                        دلم می خواد این بحث بشه یک دلیل یک موج بزرگ در جهت عوض کردن تفکر تریدری بطور کامل در این فروم لااقل :

یک سوال : چرا تایم های پایین در بازار تبادلات ارزی مد شد ؟چرا intraday بوجود آمد ؟

با سلام به شما دوست عزیز،

با اجازتون سئوال شما را به تاپیک خودتون آوردم که اون تاپیک از مسیر اصلی دور نشود و راهنمائی شما در میان مطالب آنجا گم نشود. برای جواب سئوال شما سرچ کردم به این تاپیک رسیدم که قبلا در مورد تایم فریم نظرها بود. http://traderha.com/f71/%D9%86%D8%B8...AF%D8%9F-2272/
                        ولی بعضی از نظرات را که برای خودم یادداشت برداشتم اینها هستند.
                        شروع ماجرا از اینجاست که در تایم پائین و گاها" با بررسی چند تایم فریم بدنبال نقطه ورود مناسب در تایم پائین میگردند.2- در تایم های اینترادی بعلت وجود نوسانات بیشتر اغلب بدنبال پیدا کردن روند هستیم که با پیدا کردن روند از نوسانات استفاده کنیم. ظاهرا سود بیشتر در گرفتن همین نوسانات است ولی خوب باید خیلی حرفه ای بود چون که افرادی هستند و ترید در تایم فریم پائین روزانه شغل دائمی شان محسوب میشود.3-شاید یک دلیل روانی هم داشته باشد که زمان گرفتن سود کمتر است یعنی زمان انتظار برای رسیدن به جواب کمتر است.برای همین پر اقبال تر است.ضمن اینکه در تایم روزانه نقاط استاپ که معمولا چند پیپ در بالای قله ها و دره ها است اختلاف زیادی با قیمت دارند که اگر بخواهیم مانی منیجمنت را رعایت کنیم باید با حداقل لات سایز وارد شد، پس تعداد موقعیتها خرید یا فروش کمتر میشود و سود پائینتر. 4- نوعی نگاه هم بود که تایم فریم زائیده ذهن تحلیلگران است و راه مقابله با آن مولتی تایم فریم کار کردن است و راهکارش چیزی شبیه چارت رنکو است. در واقع معتقد است که تریدر باید باید با قیمت ترید کند نه تایم فریم.
                        البته اینها جواب سئوال شما که چرا اینترا دی بوجود آمد و مد شد نیست. سئوال من هم این است که اصلا تایم فریم مهم است یا بحث واکنش قیمت به سطوح(مثلا پیوت یا نسبتهای فیبوناچی) و در تایم روزانه به بالا آیا نوع تشخیص روند متفاوت با تایم پائین است(بجهت پیدا کردن نقاط استاپ کوتاهترو پیدا کردن لات سایز بیشتر)؟ در غیر اینصورت برای تبدیل یک حساب 1000 دلاری در بهترین حالت حداقل باید 30 سال صبر کرد. شاید هم طمع بیشتر برای زیادتر کردن اکانت در زمان کمتر علت بوجود آمدن اینترا دی است و سود کارگزارن و بانکها هم که در این پروسه مشخص است.
                        با تشکر

پ.ن: امیدوارم پایان این بحث جمع بندی داشته باشد.
                        ویرایش توسط shahabi.ma : https://www.traderha.com/member/16293-shahabi-ma در ساعت 11-21-2015, 10:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                          با سلام به شما دوست عزیز،

با اجازتون سئوال شما را به تاپیک خودتون آوردم که اون تاپیک از مسیر اصلی دور نشود و راهنمائی شما در میان مطالب آنجا گم نشود. برای جواب سئوال شما سرچ کردم به این تاپیک رسیدم که قبلا در مورد تایم فریم نظرها بود. http://traderha.com/f71/%D9%86%D8%B8...AF%D8%9F-2272/
                          ولی بعضی از نظرات را که برای خودم یادداشت برداشتم اینها هستند.
                          شروع ماجرا از اینجاست که در تایم پائین و گاها" با بررسی چند تایم فریم بدنبال نقطه ورود مناسب در تایم پائین میگردند.2- در تایم های اینترادی بعلت وجود نوسانات بیشتر اغلب بدنبال پیدا کردن روند هستیم که با پیدا کردن روند از نوسانات استفاده کنیم. ظاهرا سود بیشتر در گرفتن همین نوسانات است ولی خوب باید خیلی حرفه ای بود چون که افرادی هستند و ترید در تایم فریم پائین روزانه شغل دائمی شان محسوب میشود.3-شاید یک دلیل روانی هم داشته باشد که زمان گرفتن سود کمتر است یعنی زمان انتظار برای رسیدن به جواب کمتر است.برای همین پر اقبال تر است.ضمن اینکه در تایم روزانه نقاط استاپ که معمولا چند پیپ در بالای قله ها و دره ها است اختلاف زیادی با قیمت دارند که اگر بخواهیم مانی منیجمنت را رعایت کنیم باید با حداقل لات سایز وارد شد، پس تعداد موقعیتها خرید یا فروش کمتر میشود و سود پائینتر. 4- نوعی نگاه هم بود که تایم فریم زائیده ذهن تحلیلگران است و راه مقابله با آن مولتی تایم فریم کار کردن است و راهکارش چیزی شبیه چارت رنکو است. در واقع معتقد است که تریدر باید باید با قیمت ترید کند نه تایم فریم.
                          البته اینها جواب سئوال شما که چرا اینترا دی بوجود آمد و مد شد نیست. سئوال من هم این است که اصلا تایم فریم مهم است یا بحث واکنش قیمت به سطوح(مثلا پیوت یا نسبتهای فیبوناچی) و در تایم روزانه به بالا آیا نوع تشخیص روند متفاوت با تایم پائین است(بجهت پیدا کردن نقاط استاپ کوتاهترو پیدا کردن لات سایز بیشتر)؟
                          در غیر اینصورت برای تبدیل یک حساب 1000 دلاری در بهترین حالت حداقل باید 30 سال صبر کرد. شاید هم طمع بیشتر برای زیادتر کردن اکانت در زمان کمتر علت بوجود آمدن اینترا دی است و سود کارگزارن و بانکها هم که در این پروسه مشخص است.
                          با تشکر

پ.ن: امیدوارم پایان این بحث جمع بندی داشته باشد.
                          خیلی ممنون از جواب شما مرسی از نگاه شما به سوال از دیدی دیگر.
                          من یک سوال دارم از همه تریدرهایی که دید شما را دارند. این توجیه غلط چیه که بین تریدرها باب شده که همین توجیحات بی پایه و اساس باعث زمین زدن خیلی ها خواهد شد همینطور که تا بحال شده و اون اینه که : تایم فریم روزانه برای کسانی هست که شغل دوم اونها فار کس هست .برای کسانی هست که نمی توانند دائم پای سیستم باشند.
                          واقعا کدام قانون نا نوشته گفته شده هرکس فارکس شغل اولش بود باید انقد شب و روز 24 ساعته بشینه پای چارت اون هم در تایم های پایین تا حساب بدبختشو کال کنه که خیالش راحت بشه ؟؟کجا گفتن بگین من هم بدونم.
                          بخدا زیاد نشستم پای این چارت لا کردار هم خودتون رو داغون خواهد کرد هم زدگیتون و هم حسابتون رو.من به شما به راحتی با یک ماه ترید کردن در حساب ریل خودم ثابت کردم که برای رسوندن حساب به 100 میلیون حتی با مبالغ کمتر از 1000 دلار هم امکان پذیر هست.

نظر

خیلی ممنون از جواب شما مرسی از نگاه شما به سوال از دیدی دیگر.
                            من یک سوال دارم از همه تریدرهایی که دید شما را دارند. این توجیه غلط چیه که بین تریدرها باب شده که همین توجیحات بی پایه و اساس باعث زمین زدن خیلی ها خواهد شد همینطور که تا بحال شده و اون اینه که : تایم فریم روزانه برای کسانی هست که شغل دوم اونها فار کس هست .برای کسانی هست که نمی توانند دائم پای سیستم باشند.
                            واقعا کدام قانون نا نوشته گفته شده هرکس بازار تبادلات ارزی شغل اولش بود باید انقد شب و روز 24 ساعته بشینه پای چارت اون هم در تایم های پایین تا حساب بدبختشو کال کنه که خیالش راحت بشه ؟؟کجا گفتن بگین من هم بدونم.
                            بخدا زیاد نشستم پای این چارت لا کردار هم خودتون رو داغون خواهد کرد هم زدگیتون و هم حسابتون رو.من به شما به راحتی با یک ماه ترید کردن در حساب ریل خودم ثابت کردم که برای رسوندن حساب به 100 میلیون حتی با مبالغ کمتر از 1000 دلار هم امکان پذیر هست.
                            سلام و عرض ادب،
                            خیلی ممنون از بابت توضیحات و راهنمائی.
                            پذیرفتم که نوع نگاه غلط است و باید با دیدی جدید به قضیه نگاه کنم و یا چون صورت مساله عوض نشده نگاهم را اصلاح کنم.
                            حالا برای این نگرش جدید،از کجا باید شروع کرد؟ پیش فرض ها چیست؟ ابزارها کدامند؟ اصلا چارت را باید چه شکلی ببینم؟
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                              سلام و عرض ادب،
                              خیلی ممنون از بابت توضیحات و راهنمائی.
                              پذیرفتم که نوع نگاه غلط است و باید با دیدی جدید به قضیه نگاه کنم و یا چون صورت مساله عوض نشده نگاهم را اصلاح کنم.
                              حالا برای این نگرش جدید،از کجا باید شروع کرد؟ پیش فرض ها چیست؟ ابزارها کدامند؟ اصلا چارت را باید چه شکلی ببینم؟
                              با تشکر
                              چارت باید تمیز تمیز باشه هیچی احتیاج نداره که روی چارت اضافه بشه فقط با قیمت و گذشته قیمت درگیر بشید همه چیز را به شما خواهد گفت کجا وارد بشید کجا خارج و حتی کجا استاپ بگذارید.
                              به تایم زیر h4 برای ترید رضایت ندهید .
                              همه چیز همین هست
                              همین دو پاراگراف کل بازار برای سود گرفتن رو برای شما توجیح خواهد کرد فقط وقت بگذارید.به چارت دقت کنید همین و بس

نظر

• این پست من رو همیشه یادتون باشه . شاید یک مدت طولانی نتونم بیام به فروم سر بزنم .
                                نمی دونم شاید 3 سال شاید 5 سال بعد از طی کردن دوره آماتوری به حرف هایی که در پست قبل زدم برسید و متوجه بشید اصل فا رکس همین بوده و بقیه حاشیه و برای رد گم کردن بوده . سعی کنید این دوره زمانی رو هرچه که میتونید کوتاه کنید.

به امید موفقیت همه دوستان

شاد و سربلند باشید

موفقیت آن طرف ترس هست

نظر

پردازش ...
                                X