اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نگاه های خاص یک تریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    چارت باید تمیز تمیز باشه هیچی احتیاج نداره که روی چارت اضافه بشه فقط با قیمت و گذشته قیمت درگیر بشید همه چیز را به شما خواهد گفت کجا وارد بشید کجا خارج و حتی کجا استاپ بگذارید.
    به تایم زیر h4 برای ترید رضایت ندهید .
    همه چیز همین هست
    همین دو پاراگراف کل بازار برای سود گرفتن رو برای شما توجیح خواهد کرد فقط وقت بگذارید.به چارت دقت کنید همین و بس
    ممنون. تقریبا یک ماهی است که دارم اینکار را میکنم یعنی دیدن چارت خالی و یکسری ایده ها برای خودم پیدا کردم. ولی منظور شما را از گذشته قیمت متوجه نشدم. گذشته چه کمکی به ما میکند و یا ما ازش چه کمکی میتونیم بگیریم؟این گذشته از یک کندل قبل الی بینهایت کندل قبل را شامل میشود. محدوده این گذشته در هر تایم فریم بالا شامل چند کندل قبل میشود؟ تایم فریم ورودی را که شما توصیه میکنید چیست وباید دنبال کندل بخصوصی باشم؟ از کدام نوع کندل استفاده کنم شمعی یا میله ای؟
    ببخشید سئوال ها بیشتر بود ولی میدونم همین حدش هم برای شما احتمالا آزار دهنده باشد.عذر خواهی میکنم و بعد از جواب شماسئوال جدید حداقل تا یک هفته نمی پرسم. لطفا ضمن جواب به سئوال ها اگر ممکن است یک سرنخ جهت گام عملی بدهید.
    اگر هم تمایل داشتید خصوصی بفرمائید چون ظاهرا این یک مکالمه 2 نفره است.
    با تشکر
    ویرایش توسط shahabi.ma : https://www.traderha.com/member/16293-shahabi-ma در ساعت 11-22-2015, 02:55 PM

نظر

• این هم بخشی از پوزیشن های داغ که زمان گرفتن این پوزیشن ها در غروب روز جمعه بوده امیدوارم چراغ راهی برای دوستان باشه چون میان مدت هستند

زین پس هم اگر کامنتی نکته ای بود در کانال شخصی خودم خواهم گذاشت امیدوارم برای دنبال کنندگان مفید باشد

sniper_fx@
      فایل های پیوست شده
      ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 11-23-2015, 09:40 PM

نظر

• دوستان عزیز تصمیم دارم یک تیم تریدری بزرگ تشکیل بدهم که هم به دوستان علاقه مند به ترید که تا حالا نتونستن برای خود روش خاصی در ترید پیدا کنن و تا به الان سردرگم در این بازار از این شاخه به اون شاخه رفتن کمک کنم و روش ترید شخصی خودم رو آموزش بدهم و هم ملاقات های حضوری داشته باشیم تا از حالت ارتباط مجازی خارج بشه اینطوری ترید و کار کردن خیلی پویاتر و با انرژی تر خواهد بود.
        شایان ذکر است به همراه ترید، قوانین رسیدن به اهداف در زندگی رو عملا" با هم تمرین میکنیم.این یک دوره آموزش ترید صرف نخواهد بود بلکه رازهای مهمی را با شما در میان خواهم گذاشت که هر هدفی در زندگی دارید رو بتونید بهش برسید خواه مالی باشه خواه معنوی تمامی راز و رمزهای رسیدن به اهداف بیان خواهند شد تا یکبار برای همیشه در مدار ثروت قرار بگیرید. به عبارت دیگر این یک دوره کوچینگ همه جانبه خواهد بود چه از نظر ترید و چه رسیدن به اهداف دیگر در زندگی.
        در
        صورت تمایل برای عضویت با آی دی یاهو اعلام آمادگی بفرمایید.
        آی دی یاهو : آبسورپتیو.مانی
        فعلا
        این امکان برای دوستان تهرانی در دسترس خواهد بود برای بچه های شهرستانی هم در حال پیدا کردن روش خاصی هستم که این دوستان هم از این امکان در صورت علاقه بهره مند شوند.

نظر

• سلام دوست عزیز آیدی شمارا یاهو قبول نمیکنه

نظر

• خب دوستان با توجه به اینکه ساخت و تایید گروه مورد نظر در فروم توسط ناظر سایت با کمی تاخیر مواجه شد و دوستان زیادی در این مورد سوال کردن مجبورم همین جا اطلاع رسانی کنم.
            پک آموزش روش شخصی بنده ساعت 3
            بامداد امروز بالاخره آماده شد.
            آندسته از دوستانی که قصد تهیه داشتند خواهشمندم یا پیام خصوصی بدهند یا با آی دی یاهو درخواست خودشون رو اعلام کنند تا بعد از تهیه پک در گروه نیز عضویت آنها را تایید کنم. که به امید خدا بعد از تعطیلات کریسمس گروه کار خودش رو با قدرت آغاز خواهد کرد.

با تشکر

Sniper-Trader G
            roup

نظر

• عجب
              https://t.me/MoRaFx

نظر

• برای یک شب هم که شده موبایل ها رو کنار بزارید در کنار خانواده از لحظات زیبای زندگی لذت ببرید
                ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 12-21-2015, 07:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                  عجب
                  این تعجب شما رو میزارم در حکم تعجب واقعی از اینکه تریدری می خواد روش خودشو بصورت پولی یاد بده به دیگران .
                  هم خودم با چشم های خودم دیدم و هم بارها امتحان کردم که چقدر تاپیک های آموزشی رایگان اینچنینی هیچ فایده ای برای هیچ تریدری نداشته چون نه ترید اصولی رو به کسی یاد دادند نه کاری کردند که کسی سود کنه در بازار تبادلات ارزی.
                  در مورد حساب لایو ترید هم که عده ای در بعضی جاها در خواست دادند خدا شاهده من هیچ مانعی ندارم بارها و بارها وارد تریدهای چلنج گونه شدم حتی در همین فروم و حتی به تعدادی از دوستان برای خرید پک در همین هفته اخیر ترید لایو ارائه دادم .منتها الان که مشغول آموزش شدم و تعداد دوستان مراجعه کننده به ۸۰ نفر رسیده برای خودم هم وقت لازم برای ترید ندارم چه برسه وارد چلنج ترد و... حتما شما هم به من حق خواهید داد
                  برای من همین بس که همین تیم ۸۰ نفری (اگر بیشتر نشه) بتوانند به شیوه SniperTrader ترید کنند و به امید خدا در چند ماه آینده هر کدوم یک استیتمنت ۱۰۰ میلیونی به جا بگذارند و ارائه کنند.
                  همیشه آدم باید سعی کنه آدم مفیدی باشه نه آدم مهم . که اگر مفید بودی خودبخود مهم هم میشی.
                  یک جمله ای رو همیشه تو یادم نگه داشتم : آدمی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما آدمی که خودشو بخواب زده نه.

عده ای دوست دارند چون ضررده هستند مطلوبشون اینه که بقیه رو هم به جمع خودشون بکشن و بگن همه جا همینه همه دارن ضرر میکنن همه جا بدبختیه همه جا اقتصاد خرابه همه جا فقره همه جا زندگی مشکل شده و..... اینجوری میشه که در همه جوامع ۹۵-۹۶ % سرمایه و پول در دست ۱-۲ % افراد اون جامعه هست.چون ضمیرناخودآگاهمون رو پر کردند از اینجور حرفا حتی از بچگی ، داستان همون داستان سطلی که یک خرچنگ در آن قرار دارد و سطلی که چند خرچنگ در آن وجود دارد هست.
                  برای همین بود که یک روز تصمیم گرفتم از جای خودم بلند شم جور دیگه فکر کنم
                  جور دیگه به زندگی به چارت و.... نگاه کنم. برای همینه الان انقدر فکرم و دیدم داره با خیلی ها متفاوت میشه.اینجوری شد که بعد از ۵ سال کارمندی اول پاییز امسال از شرکت و کارمندی(که همه به عنوان آب باریکه میبیننش) کردن برای دیگری استعفا دادم و سعی کردم تمام پل های پشت سرم رو خراب کنم که اگر این کار رو انجام بدی می تونی موفق بشی هیچ را دیگه ای نداره. برای اینکه نمی خواستم اسیر کس دیگه ای باشم نمی خواستم بیشتر کار رو من انجام بدم و بیشتر پول رو کس دیگه ای ببره .
                  بله دوستان عزیزم اگر تونستید جور دیگه فکر کنید خوشبخت خواهید شد و در غیر اینصورت خواهید شد مثل همون ۹۵- ۹۶% جامعه که از صبح تا شب در حال تقلا هستند و آخر سر هم شیششون گرو هشتشون هست .قصدم توهین به هیچ گروه و قشری نیست .

استیو جابز جمله جالبی داره که آویزه گوشم کردم : اگر فقیر به دنیا آمدید تقصیر شما نیست ، اگر فقیر از دنیا بروید تقصیر شماست.

سبز باشید و ثروتمند
                  متفاوت فکر کنید

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-26-2015, 07:55 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه ( لطفا از تکرار مجدد آن جدا خودداری کنید )

نظر

• نگاه های خاص یک تریدر

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                    باز هم بگید در یک ماه نمیشه بیشتر از10% سود کرد اگه بشه فلان میشه بهمان میشه .

با دراو دان 8% بیش از 65% در یک روز فقط کافبه روش ،روش باشه

server : ISecurities-Demo
                    login : 126653
                    password : reza123

هیج ادعایی هم نیست باز یک عده نیان شروع به روضه خوندن کنن
                    دوست عزيز ما هم در حسابهاي دمو سودهاي افسانه اي كرديم
                    واسه همون سودها بود كه راضي شديم ريل كار كنيم
                    ولي وقتي وارد ريل شديم ديديم همه چيز متفاوت است
                    من اگر حتي قصد تست يك استراتژي را داشته باشم سراغ حساب دمو نمي روم
                    استراتژي يعني ساخت قانون
                    بازار لامصب قانون پذير نيست
                    در مورد تايم بالا هم بنده معتقدم ادم ده دقيقه رو راحتر ميتونه پيش بيني كنه تا ٤ ساعت اينده
                    نكته اخر
                    نميگم شما
                    ميگم هر تريدر فاركسي در جهان ميتونست ماهي ٢٠ درصد در ماه در بياره
                    با يك حساب سر انگشتي ده هزار دلار رو طي ٣٨ ماه تبديل به ده ميليون دلار ميكرد
                    و اگر كمي به تريد ادامه دهيد ولف وال استريت با ٥٠ ميليون دلار سرمايه را پشت سر خاهيد گذاشت
                    منكه به همان ٥ درصد در ماه هم راضيم
                    حتي يكي از خاطراتي كه مسير موفقيت ولف رو رغم ميزنه اينه كه رييسش بهش ميگه حتي باف هم نميدونه قيمت كجا ميره و اصلا مهم نيست كه قيمت كجا ميره مهم اينه كه ما حق المشاوره رو بگيريم
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-26-2015, 01:25 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه ( لطفا از تکرار مجدد آن جدا خودداری کنید )

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                      این تعجب شما رو میزارم در حکم تعجب واقعی از اینکه تریدری می خواد روش خودشو بصورت پولی یاد بده به دیگران .
                      هم خودم با چشم های خودم دیدم و هم بارها امتحان کردم که چقدر تاپیک های آموزشی رایگان اینچنینی هیچ فایده ای برای هیچ تریدری نداشته چون نه ترید اصولی رو به کسی یاد دادند نه کاری کردند که کسی سود کنه در بازار تبادلات ارزی.
                      در مورد حساب لایو ترید هم که عده ای در بعضی جاها در خواست دادند خدا شاهده من هیچ مانعی ندارم بارها و بارها وارد تریدهای چلنج گونه شدم حتی در همین فروم و حتی به تعدادی از دوستان برای خرید پک در همین هفته اخیر ترید لایو ارائه دادم .منتها الان که مشغول آموزش شدم و تعداد دوستان مراجعه کننده به ۸۰ نفر رسیده برای خودم هم وقت لازم برای ترید ندارم چه برسه وارد چلنج ترد و... حتما شما هم به من حق خواهید داد
                      برای من همین بس که همین تیم ۸۰ نفری (اگر بیشتر نشه) بتوانند به شیوه SniperTrader ترید کنند و به امید خدا در چند ماه آینده هر کدوم یک استیتمنت ۱۰۰ میلیونی به جا بگذارند و ارائه کنند.
                      همیشه آدم باید سعی کنه آدم مفیدی باشه نه آدم مهم . که اگر مفید بودی خودبخود مهم هم میشی.
                      یک جمله ای رو همیشه تو یادم نگه داشتم : آدمی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما آدمی که خودشو بخواب زده نه.

عده ای دوست دارند چون ضررده هستند مطلوبشون اینه که بقیه رو هم به جمع خودشون بکشن و بگن همه جا همینه همه دارن ضرر میکنن همه جا بدبختیه همه جا اقتصاد خرابه همه جا فقره همه جا زندگی مشکل شده و..... اینجوری میشه که در همه جوامع ۹۵-۹۶ % سرمایه و پول در دست ۱-۲ % افراد اون جامعه هست.چون ضمیرناخودآگاهمون رو پر کردند از اینجور حرفا حتی از بچگی ، داستان همون داستان سطلی که یک خرچنگ در آن قرار دارد و سطلی که چند خرچنگ در آن وجود دارد هست.
                      برای همین بود که یک روز تصمیم گرفتم از جای خودم بلند شم جور دیگه فکر کنم
                      جور دیگه به زندگی به چارت و.... نگاه کنم. برای همینه الان انقدر فکرم و دیدم داره با خیلی ها متفاوت میشه.اینجوری شد که بعد از ۵ سال کارمندی اول پاییز امسال از شرکت و کارمندی(که همه به عنوان آب باریکه میبیننش) کردن برای دیگری استعفا دادم و سعی کردم تمام پل های پشت سرم رو خراب کنم که اگر این کار رو انجام بدی می تونی موفق بشی هیچ را دیگه ای نداره. برای اینکه نمی خواستم اسیر کس دیگه ای باشم نمی خواستم بیشتر کار رو من انجام بدم و بیشتر پول رو کس دیگه ای ببره .
                      بله دوستان عزیزم اگر تونستید جور دیگه فکر کنید خوشبخت خواهید شد و در غیر اینصورت خواهید شد مثل همون ۹۵- ۹۶% جامعه که از صبح تا شب در حال تقلا هستند و آخر سر هم شیششون گرو هشتشون هست .قصدم توهین به هیچ گروه و قشری نیست .

استیو جابز جمله جالبی داره که آویزه گوشم کردم : اگر فقیر به دنیا آمدید تقصیر شما نیست ، اگر فقیر از دنیا بروید تقصیر شماست.

سبز باشید و ثروتمند
                      متفاوت فکر کنید

جدای از مدل فعالیت شما و مدل ترید های شما و سود هایی که میکنید یا نمیکنید

ریسکی که کردید به نظرم خیلی عالی بوده (اگر حساب شده بوده باشه) ، همچنین مدل تفکرتون ستودنی است . موفق باشید ...
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-26-2015, 07:54 PM
                      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
                        جدای از مدل فعالیت شما و مدل ترید های شما و سود هایی که میکنید یا نمیکنید

ریسکی که کردید به نظرم خیلی عالی بوده (اگر حساب شده بوده باشه) ، همچنین مدل تفکرتون ستودنی است . موفق باشید ...
                        مرسی امیر عزیز

باور بفرمایید دوستانی که با من آشنایی بیشتری دارند می دانند تمام این اتفاقات حقیقت داشته . من زندگی خودم رو برای شما تعریف کردم داستان و فیلم سینمایی نبود که تعریف کردم .

مطمئن باشید یگانه راه موفقیت در زندگی همینه که بتونید باورهای غلط رو عوض کنید و بجاش باورهای خوب و سازنده جایگزین کنی.

" یک روز که از خواب بیدار میشوی و میبینی برای انجام کارهایی که همیشه می خواستی، دیگر فرصتی نیست "

"همین امروز فکری به حال فکرت کن "
                        اصلا هم دوست ندارم با کسی بحث کنم ،نه بحث کنم نه انتقاد کنم هرکی هرچی گفت باید گفت حق با شماست
                        ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 12-26-2015, 04:30 PM

نظر

• نتایج برخی از دوستان که در شروع کار هستند :

ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 01-31-2016, 11:28 AM

نظر

• آدرس تلگرام بنده برای ارتباط بیشتر دوستان :

Sniper_FX@

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز

هدف از گذاشتن این پست دریافت نظرات و پیشنهادات دوستان برای تشکیل یک گروه بزرگ تریدری و انجام یک کار بزرگ است.اینکه هر کسی هر راهی پیشنهادی به ذهنش میرسه بیاد و در گروه زیر بیان کنه برای اینکه اگر بشه به جامعه تریدری که قراره با کمک دوستان تشکیل بشه کمک کنیم و همه دوستان بتونن از فواید و سود اون فایده ببرن .من گروه رو تشکیل میدم ارائه نظرات و پیشنهادات پیرامون این مبحث از دوستان عزیز.
                              خودم به شخصه وظیفه ترید و سیگنال دهی رو در این گروه بزرگ برعهده میگیرم دوستان بیان و راهکارهای مهم خودشون رو ارائه بدهند تا با هم یک تصمیم مهم و بزرگ بگیریم به امید خدا
                              می خوام اگر بشه دین خودم رو به جامعه بازار تبادلات ارزیی بدین صورت ادا کنم
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-08-2016, 09:42 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

نظر

پردازش ...
                              X