اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید من در حضور اساتید نظر میدم ..

به نظر من راه حل ورود روی بازوی آخر یعنی cd هستش (یعنی در جهت روند اصلی)...

واقعا ترید خلاف جهت و تشخیص نقطه برگشت سخته...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_a نمایش پست ها
      ببخشید من در حضور اساتید نظر میدم .. به نظر من راه حل ورود روی بازوی آخر یعنی cd هستش (یعنی در جهت روند اصلی)... واقعا ترید خلاف جهت و تشخیص نقطه برگشت سخته...
      علت اینکه من ورود در نقطه d رو انتخاب کردم این هستش که و قتی ما بخواهیم که بعد از نقطه c وارد بشیم (یعنی جایی که ما فقط داریم حدس میزنیم که یک پترن در حال شکل گیری هست و از آنجایی که بازار معمولا کار خوش رو انجام خواهد داد و در نهایت کاری به کار تحلیل ما نخواهد داشت) پس ورود در جایی که واقعا پترنی تشکیل شده و از وجود اون مطمئن هستیم به نظر من برای ورود منطقی تر از ورود در نیمه راه هستش. و اگر قرار باشه که هارمونیک ها درست عمل کنند باید که در بیشتر مواقع سود بگیریم مگر اینکه پترن بعد از شکل گیری بی اعتبار بشه. حالا کاری که باید انجام بشه این هست که هر پترنی رو جداگانه براش نقطه هدف تعیین کنیم تا بشه که تعداد سود رو افزایش بدیم و مثل تحلیلهای دفعه پیش نشه که بعد از ورود به پوزیشن توی سود بریم ولی بعدش نقطه استاپ زده بشه بدون اینکه بتونیم پوزیشن رو در سود ببندیم. حالا برای استاپ لاس هم نقشه هایی دارم اگر اجازه بدید بعد از تعیین نقطه هدف میریم سراغ استاپلاس
      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
        علت اینکه من ورود در نقطه d رو انتخاب کردم این هستش که و قتی ما بخواهیم که بعد از نقطه c وارد بشیم (یعنی جایی که ما فقط داریم حدس میزنیم که یک پترن در حال شکل گیری هست و از آنجایی که بازار معمولا کار خوش رو انجام خواهد داد و در نهایت کاری به کار تحلیل ما نخواهد داشت) پس ورود در جایی که واقعا پترنی تشکیل شده و از وجود اون مطمئن هستیم به نظر من برای ورود منطقی تر از ورود در نیمه راه هستش. و اگر قرار باشه که هارمونیک ها درست عمل کنند باید که در بیشتر مواقع سود بگیریم مگر اینکه پترن بعد از شکل گیری بی اعتبار بشه. حالا کاری که باید انجام بشه این هست که هر پترنی رو جداگانه براش نقطه هدف تعیین کنیم تا بشه که تعداد سود رو افزایش بدیم و مثل تحلیلهای دفعه پیش نشه که بعد از ورود به پوزیشن توی سود بریم ولی بعدش نقطه استاپ زده بشه بدون اینکه بتونیم پوزیشن رو در سود ببندیم. حالا برای استاپ لاس هم نقشه هایی دارم اگر اجازه بدید بعد از تعیین نقطه هدف میریم سراغ استاپلاس
        همیشه مشکل هارمونیک کارها همین حد سود و حد ضرر هستش...

به نظر من در تایم های بالا تشخیص بازوی CD الگو راحت هستش (4ساعته و بالاتر)...

مثلا به عنوان مثال چند پست بالا تر در جفت ارز EURGBP 4H که بازوی CD الگو مشخص بود من در موقعیت های مختلف (بر اساس پیوت و فیبوالکسپنشن) وارد پوزیشن فروش شدم...

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
        خوب بریم سراغ EURGBP...

نظر

• سلام
          مهدی جان من دارم مطلب رو مطلعه میکنم خیلی دوست دارم کاربردیش کنم . من هستم
          زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
          تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
          این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
          هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
            تو نمی توانی ... !
            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نتیجه تحلیل EURCAD
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با سلام خدمت همه اساتید و دوستان گلم
                احتمالا این آخرین مطلب بنده در فروم خواهد بود.
                فقط خواستم اگر بدی یا جسارتی از بنده دیده باشید حلالیت بخوام ازتون.
                اگر امری با بنده داشته باشید میتونید ایمیل بزنید در اسرع وقت پاسخ خواهم داد.
                برای تک تکتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

خدا نگهدار
                تو نمی توانی ... !
                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• امیدوارم که مشغله های شما هم کمتر شود که بتوانیم در خدمت شما بیشتر از اینها باشیم.

دوست خوبم هرجا که هستید شاد و خرم سپری کنید.

ما بیصبرانه منتظر رجوع دوباره شما هستیم.

ارادت

نظر

پردازش ...
                  X