اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پزیشنهای شکست خورده من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

امروز سهام بانک ملت رو خریدم.هم خبر افزایش نرخ بانکی هست و هم نمودارش جالب بود و هم اندکی شایعه افزایش سرمایه 20 درصدی داره از انباشته!!!هدفم فروش در قیمت 280 هست البته شرایطش رو اگر به اون قیمت رسید بررسی میکنم شاید باهاش موندم تا قیمتهای بالاتر.

نظر

اینا هم نمودار خگستر و رتاپ هست.رتاپ امروز نتونست بره بالای خط ولی خگستر رفت.امروز خیلی دست به کیبرد!شدم تا بزنم تو گوش خگستر ولی از ترس همراه شدن روندش و تاثیر گرفتن از گزارشات خودروییها ترسیدم و اینتر رو نزدم.رتاپ رو اگر فردا بره بالای خط میخرم...

نظر

این usdjpy هست!تایم چهارساعته.به نظرم یک abcd داره تشکیل میشه و همینطور یک الگوی ولفی.اگر درست تشخیص داده باشم باید تا 100 اکسپنشن برای تکمیل هردو الگو بره.ببینیم چی میشه!

نظر

از اون سهمها که گفتم بانک ملت رو خریده بودم در 275 فروختم.از رتاپ جا موندمو خگستر هم بهش اطمینان نکردم!

نظر

gbpjpy که عکسش رو گذاشته بودم و فکر میکردم الگوی بت رو داره تکمیل میکنه تکمیل نشده تا الان و انگار قصدی هم نداره برا تکمیل شدن!!

نظر

ولی gbpchf انگار داره میرسه به مقصد!!
              ولفی بود!

نظر

سلام.این cadjpy هست!!
                یک اکسپنشن برای ABC رسم کردم و یک ریتریس برای BC البته من C رو سقف در نظر گرفتم برای این ریتریس !! که شاید درست نبوده باشه برای اینکار!!
                و به تازگی با دیدن فیلمهای اموزش زمانی در این سایت استفاده از ابزار زمانی رو هم باهاش اشنا شدم و از اونها هم استفاده کردم.همپوشانی ها در ابزار زمانی و
                همچنین 100 اکسپنشن ABC و 1.272 در ریتریس BC برام جالب هست(البته اگر ترسیماتم درست باشه)
                طبق این تحلیل دیگه باید شروع به نزول کنه و به محدوده D برسه!ببینم میرسه یا نه....

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 11-13-2013, 12:39 PM

نظر

NZDUSD در روزانه ...
                  فکر کنم سر و شانه سقف هست.البته فاصله سقف شانه چپ تا سر و سقف شانه راست تا سر زیاد اندازه هم نیست و یخورده تو ذوق میزنه!!
                  ولی در مکدی واگرایی داره و شانه راست هم با زاویه مناسبی نسبت به شانه چپ شیب داره به سمت پایین!!

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 11-13-2013, 01:05 PM

نظر

یه غلطی دیشب کردم وقتی دیدم پوند به دلار کف قبلی رو شکونده سل گرفتم تو چهار ساعته.اس ال هم گذاشتم بالای سقف قبلی (اینم از اون کارا بود که خیلی وقت نکرده بودم.اخه همیشه جوری پوزیشن میگرفتم که نهایت اس الم 70 پیپ بشه.اما ایندفه اس ال 260 پیپ شده)خلاصه که الان اومدم سراغش میبینم 160 پیپ تا الان رفته تو ضرر!!.هی اومدم ببندم ولی دیگه گفتم ولش کن هر چه بادا باد!!دست به اس ال هم نزدم!!
                    خیلی مغرور از هیئت اومدم سیستمو روشن کردن گفتم یحتمل یه قسمتی از مزد عزاداری رو خدا همین امشب با خوروندن تی پیم بهم میده بقیش هم میزاره اون دنیا تو بهشت باهام تصفیه میکنه!!ذهی خیال باطل....
                    اخه این برا چی اومده اینقد بالا؟!

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 11-14-2013, 02:23 AM

نظر

هفته پیش gbpusd بهم ضرر بدی زد!!این هفته رو eurusd یک سل گرفتم نصف ضرر جبران شد.ولی خوب اینم تجربه ای بود که دیگه دنبال موقعیتی که استاپش به این بزرگی میشه هیچوقت نرم!
                      اینم audnzd در تایم روزانه هست به نظرم ولفی اومد حالا دنبال میکنم روندش رو ببینم حدسم درست بوده یا نه.یک abcd هم داره تو شکل که اگر بخواد تکمیلش کنه و از اونجا برگرده به تکمیل الگوی ولفی هم کمک بزرگی کرده!

نظر

نفت گرفتم...نشستم پای چارت و در حال سکته هستم.سایز 0.1 ...حدود چهار ماه بود که یک صدم بالاتر نگرفته بودم!!!

ویرایش توسط alirezas : https://www.traderha.com/member/10603-alirezas در ساعت 11-22-2013, 06:46 PM

نظر

نفت رو با 5 دلار سود ازش اومدم بیرون!!!

نظر

پردازش ...
                          X