اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استاپ های شیک و مجلسی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط s_roomii نمایش پست ها
    حق با شماست الان دقیق بررسی کردم 4.2 پیپه ولی باز نباید استاپ میزد چون من بارها برعکس همین موضوع واسم پیش اومده وتیپی زده نشده حتی گاهی وقتا که بروکر میدونه قیمت میخواد برگرده تیپی اگه رد هم بشه < در حد یکی دو پیپ> معامله رو نمیبنده من نمیخوام بگم بروکر اجازه ی سود کردن نمیده ولی تا جایی که بتونه اذیت میکنه . کسی هست که اینو قبول نکنه؟ تنها راهش اینه استاپ ها رو 30 20پیپ بیشتر از میزان منطقی ست کنی.
    حسای شما اسپرد ثابته ؟ اگه اره لطف کنید اسم بروکر رو برام خصوصی بفرستید

نظر

حق با شماست الان دقیق بررسی کردم 4.2 پیپه ولی باز نباید استاپ میزد چون من بارها برعکس همین موضوع واسم پیش اومده وتیپی زده نشده حتی گاهی وقتا که بروکر میدونه قیمت میخواد برگرده تیپی اگه رد هم بشه < در حد یکی دو پیپ> معامله رو نمیبنده من نمیخوام بگم بروکر اجازه ی سود کردن نمیده ولی تا جایی که بتونه اذیت میکنه . کسی هست که اینو قبول نکنه؟ تنها راهش اینه استاپ ها رو 30 20پیپ بیشتر از میزان منطقی ست کنی.
      سلام s_roomi عزیز، اگه اسپرد fixed نباشه احتمالا سر خبر اسپرد wide شده و باعث شده استاپ بخوره
      منم قبلا چنین مشکلی برام پیش اومده. این نکته رو باید موقع کار با بروکر های floating spread مدنظر داشته باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
        حسای شما اسپرد ثابته ؟ اگه اره لطف کنید اسم بروکر رو برام خصوصی بفرستید
        خیر اسپرد ثابت نیست .
        ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
          سلام s_roomi عزیز، اگه اسپرد fixed نباشه احتمالا سر خبر اسپرد wide شده و باعث شده استاپ بخوره
          منم قبلا چنین مشکلی برام پیش اومده. این نکته رو باید موقع کار با بروکر های floating spread مدنظر داشته باشیم
          سلام دوست عزیز حساب اسپرد ثابت نیست و در این تایم خبری هم روی هیچ کدوم از کراس ها نبود اگه واید شده باشه به دلیل تعطیلی بازارها بوده ولی حرف من اینه که میگم بروکر این واید کردنا و واید نکردناو جنگولک بازی هارو همیشه به نفع خودش انجام میده نه مشتری

نظر

سلام آقا پیام

در مورد اسپرد و واید شدن اسپرد در ساعات تعطیلی بازارها کاملا حرفتون رو قبول دارم ولی یه سوال: به نظرتون اگه به جای سل من همونجا بای میزدم و نقطه ی استاپم در این پوزیشن تی پی من قرار میگرفت با این مقدار پیپ فاصله تیپی من زده میشد یا نه؟ جواب کاملا واضحه : نه
            در مورد نیاز بروکرها به یه قرون دو زار من و شما هم که باز هم کاملا واضحه که بروکر در آمدش از حساب های مشتریاس و این در پیتا قسمت اعظم درامدشون از همین کاراس بروکری که به این 30 40 پیپ 0.05 0.03 0.02 ما نیاز نداره بیاد بگه من از حساب های میکرو کلا اسپرد و کمسیون رو هم نمیگیرم چون نیازی ندارم پس چطور شده که به این اسپردای خیلی ناچیز نیاز داره ولی به این 10 15 دلار نیاز نداره!

ممنون از توجهتون.
            درود

روی صحبتم فقط با شما نیست .

یه زمانی در تاپیک نظرات شخصی گفتم ما با مفاهیم پایه ای این کار آشنا نیستیم ولی تحلیل میکنیم که کتی لین کف بُر میشه !

جواب کاملا واضحه : شما در حالی دارید در تایمفریم های پایین کار میکنید و بروکرها رو مقصر میدانید که هنوز قانون اسپرید را نمیدانید.!

تی پی پوزیشن خرید با رسیدن قیمت bid تاچ میشه و تی پی پوزیشن فروش با رسیدن قیمت ask تاچ میشه.

درآمد بروکرها قطعا از پول مشتریان است ، مشکلی دارید با این موضوع؟!!

اما همانطور که قبلا گفتم با توجه به اشتباهات فردی ما (ناشی از احساساتی شدن ما یا ناشی از عدم آگاهی ما) نیازی ندارند که دله دزدی کنند!

مثال:

روز اول: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3000 تومان و خرید (بید) 2900 تومان.

تشریف میبرید صرافی و مقداری دلار در قیمت 3000 با هدف 3100 تومان میخرید.

روز دوم: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3100 تومان و خرید (بید) 3000 تومان.

روز ذوم قیمت فروش دلار 3100 تومان هست ولی از شما به قیمت هر دلار3000 تومان میخرد پس هنوز به هدف نرسیدید.

روز سوم: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3200 تومان و خرید (بید) 3100 تومان.

روز سوم شما میتوانید دلارهای خود را به نرخ هر دلار 3100 تومان بفروشید در حالی که قیمت فروش صرافی(اَسک) 3200 هست.

پ.ن:

قصد من کمک به شماست و ارادتی به هیچ بروکری ندارم ! یارِ من در بازی فارکس تریدر هم وطنم هست نه بروکر.

تازمانی که مسئولیت اشتباهات خودمان را بر عهده نگیریم متوجه نیستیم که چرا هر روز پول از دست میدهیم در حالی که قیمتها خوب حرکت میکنند.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              درود

روی صحبتم فقط با شما نیست .

یه زمانی در تاپیک نظرات شخصی گفتم ما با مفاهیم پایه ای این کار آشنا نیستیم ولی تحلیل میکنیم که کتی لین کف بُر میشه !

جواب کاملا واضحه : شما در حالی دارید در تایمفریم های پایین کار میکنید و بروکرها رو مقصر میدانید که هنوز قانون اسپرید را نمیدانید.!

تی پی پوزیشن خرید با رسیدن قیمت bid تاچ میشه و تی پی پوزیشن فروش با رسیدن قیمت ask تاچ میشه.

درآمد بروکرها قطعا از پول مشتریان است ، مشکلی دارید با این موضوع؟!!

اما همانطور که قبلا گفتم با توجه به اشتباهات فردی ما (ناشی از احساساتی شدن ما یا ناشی از عدم آگاهی ما) نیازی ندارند که دله دزدی کنند!

مثال:

روز اول: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3000 تومان و خرید (بید) 2900 تومان.

تشریف میبرید صرافی و مقداری دلار در قیمت 3000 با هدف 3100 تومان میخرید.

روز دوم: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3100 تومان و خرید (بید) 3000 تومان.

روز ذوم قیمت فروش دلار 3100 تومان هست ولی از شما به قیمت هر دلار3000 تومان میخرد پس هنوز به هدف نرسیدید.

روز سوم: قیمت فروش(اَسک) دلار امروز 3200 تومان و خرید (بید) 3100 تومان.

روز سوم شما میتوانید دلارهای خود را به نرخ هر دلار 3100 تومان بفروشید در حالی که قیمت فروش صرافی(اَسک) 3200 هست.

پ.ن:

قصد من کمک به شماست و ارادتی به هیچ بروکری ندارم ! یارِ من در بازی فارکس تریدر هم وطنم هست نه بروکر.

تازمانی که مسئولیت اشتباهات خودمان را بر عهده نگیریم متوجه نیستیم که چرا هر روز پول از دست میدهیم در حالی که قیمتها خوب حرکت میکنند.
              حدود 5 ساله دارم شب و روز جون میکنم این مفاهیمی رو که گفتید ماه اول آشناییم با بازار فهمیدم اونم نه از طریق فروم. با در آمد بروکر ها از راه اسپرد هم هیچ مشکلی ندارم اشتباهاتمم گردن بروکر نمیندازم ولی بروکر چه قبول بکنید چه نکنید کرم میریزه. احساس هم خیلی وقته تو وجودم کشتم پس تصمیم احساسی هم نگرفتم بر اساس قوانینم سل زدم تایم یک دقیقه هم کار نمیکنم از روی یه عکس قضاوت نکنید این عکس فقط به دلیل وضوح بهتر رو یک دقیقه گذاشته شده .
              دوستان این عکس فقط یک استاپ شیک و مجلسی بود کشش ندیم بهتره
              ممنون از توجهتون موفق باشید.

نظر

حدود 5 ساله دارم شب و روز جون میکنم این مفاهیمی رو که گفتید ماه اول آشناییم با بازار فهمیدم اونم نه از طریق فروم. با در آمد بروکر ها از راه اسپرد هم هیچ مشکلی ندارم اشتباهاتمم گردن بروکر نمیندازم ولی بروکر چه قبول بکنید چه نکنید کرم میریزه. احساس هم خیلی وقته تو وجودم کشتم پس تصمیم احساسی هم نگرفتم بر اساس قوانینم سل زدم تایم یک دقیقه هم کار نمیکنم از روی یه عکس قضاوت نکنید این عکس فقط به دلیل وضوح بهتر رو یک دقیقه گذاشته شده .
                دوستان این عکس فقط یک استاپ شیک و مجلسی بود کشش ندیم بهتره
                ممنون از توجهتون موفق باشید.
                دوست خوبم درود بر شما

دوست من

در این هیچ شکی نیست که شما صاحب علم و تجربه هستید و امیدوارم که هر روز از روز پیش بیشتر پیشرفت داشته باشید.

فقط جسارتاً نکته ای رو میخوام عرض کنم

البته امیدوارم خدایی نخواسته ناراحت نشید.

ما همه داریم کار می کنیم تا درامدی داشته باشیم.برخی هستند که چیز زیادی در زمینه تحلیل نمیدونند اما تریدرهای فوق العاده ای هستند.

و برخی دیگه هم کلی تحلیلگرند اما نمیتونند از بازار سودی بگیرند.

بعضی هم هستند که دارند یاد میگیرند و یا تجربه کسب میکنند.

دلیل اینکه ما با هم توی این فروم هستیم چیه؟

چرا دور هم جمع میشیم و احیاناً مطلبی مینویسیم؟

من تصوّر می کنم که مهمترین دلیلش این باشه که از تجربیات و آگاهی دیگران بهره مند بشیم.

اگه مشکلی داریم با کمک دیگران حلّش کنیم و صدها دلیل مثبت دیگه...

خدارو شکر اینجا از اساتید بزرگ و استخون خرد کرده های بازار و با تجربه ها و سن بالا و سن پایین و....

همه جور سبکی تشریف دارند.

دوست خوبم جناب پیام هم که از بزرگان و صاحب سبک های بازار هستند و تو هر مسابقه بین المللی تریدری هم که شرکت کردند جزو نفرات برتر

هستند و خدارو شکر پرچم وطنمون _ایران_ رو بالا نگه داشتند. خود این مطلب به تنهایی جای کلی افتخاره برای من....

و اینکه اگه بین ما مطالبی ردّ و بدل میشه صرفاً برای استفاده شخص مقابل نیست بلکه در این فروم به یادگار خواهد موند تا شاید در آینده

به کار عزیزی بیاد.

اینطور که شما نوشتید و خواستید که بحث تموم بشه ،بقیه رو از ادامه انتقال تجربه محروم کردید.

اون هم تجربیاتی که از جانب یک حرفه ای تمام عیار داره عنوان میشه.

به هر شکل اونطرف قضیه رو هم بگم که بی انصافی نباشه!

دوست خوبم ،از اینکه اینجا اومدی و یه استاپ شیک و مجلسی گذاشتی و باعث در گرفتن این بحث و ارایه کلی تجربه شدی

ازت ممنونم.شما بسیار انسان پر قدرت و جسوری هستی که اومدی یک پوزیشن شکست خورده رو پست کردی تا همه ببینند.

من به سهم خودم از شما دوست عزیز تشکر میکنم و امیدوارم که از حقیر ناراحتی به دل نگیری.

موفق و سالم و پر پول باشی

علیرضا
                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
                  دوست خوبم درود بر شما

دوست من

در این هیچ شکی نیست که شما صاحب علم و تجربه هستید و امیدوارم که هر روز از روز پیش بیشتر پیشرفت داشته باشید.

فقط جسارتاً نکته ای رو میخوام عرض کنم

البته امیدوارم خدایی نخواسته ناراحت نشید.

ما همه داریم کار می کنیم تا درامدی داشته باشیم.برخی هستند که چیز زیادی در زمینه تحلیل نمیدونند اما تریدرهای فوق العاده ای هستند.

و برخی دیگه هم کلی تحلیلگرند اما نمیتونند از بازار سودی بگیرند.

بعضی هم هستند که دارند یاد میگیرند و یا تجربه کسب میکنند.

دلیل اینکه ما با هم توی این فروم هستیم چیه؟

چرا دور هم جمع میشیم و احیاناً مطلبی مینویسیم؟

من تصوّر می کنم که مهمترین دلیلش این باشه که از تجربیات و آگاهی دیگران بهره مند بشیم.

اگه مشکلی داریم با کمک دیگران حلّش کنیم و صدها دلیل مثبت دیگه...

خدارو شکر اینجا از اساتید بزرگ و استخون خرد کرده های بازار و با تجربه ها و سن بالا و سن پایین و....

همه جور سبکی تشریف دارند.

دوست خوبم جناب پیام هم که از بزرگان و صاحب سبک های بازار هستند و تو هر مسابقه بین المللی تریدری هم که شرکت کردند جزو نفرات برتر

هستند و خدارو شکر پرچم وطنمون _ایران_ رو بالا نگه داشتند. خود این مطلب به تنهایی جای کلی افتخاره برای من....

و اینکه اگه بین ما مطالبی ردّ و بدل میشه صرفاً برای استفاده شخص مقابل نیست بلکه در این فروم به یادگار خواهد موند تا شاید در آینده

به کار عزیزی بیاد.

اینطور که شما نوشتید و خواستید که بحث تموم بشه ،بقیه رو از ادامه انتقال تجربه محروم کردید.

اون هم تجربیاتی که از جانب یک حرفه ای تمام عیار داره عنوان میشه.

به هر شکل اونطرف قضیه رو هم بگم که بی انصافی نباشه!

دوست خوبم ،از اینکه اینجا اومدی و یه استاپ شیک و مجلسی گذاشتی و باعث در گرفتن این بحث و ارایه کلی تجربه شدی

ازت ممنونم.شما بسیار انسان پر قدرت و جسوری هستی که اومدی یک پوزیشن شکست خورده رو پست کردی تا همه ببینند.

من به سهم خودم از شما دوست عزیز تشکر میکنم و امیدوارم که از حقیر ناراحتی به دل نگیری.

موفق و سالم و پر پول باشی

علیرضا
                  سلام

این پست رو بارها نوشتم و پاک کردم در آخر تصمیم گرفتم چیزی نگم جز اینکه تمامی افراد فقط بلدن اشتباه دیگران رو ببینند و گوشزد کنن ولی وقتی زمان تصمیم گیری خود شخص میشه اشتباهی رو میکنه که اگه کس دیگه انجام بده راحت بهش گوشزد میکنه و راه درست رو نشون میده حرفای تکراری زدن هیچ دردی رو از هیچکس دوا نمیکنه گوش من و شما پر از این حرفاست همین دلیل هم باعث میشه که ما از هیچیک از این اساتید استخوان شکسته هیستوری به درد بخوری ندیدیم و نخواهیم دید واسه زدن حرفای خوشگل و تکراری همه استادن استاد کسیه که با یه هیستوری بلند مدت و اصولی ثابت کنه که چیزی تو چنته داره و اون چیز رو کامل آموزش بده با تاپیک باز کردن و حرفای خوشگل زدن نمیشه چیزی فهمید .

شما هم موفق و پر پول باشید دوست عزیز.
                  ویرایش توسط s_roomii : https://www.traderha.com/member/6363-s_roomii در ساعت 11-22-2013, 03:51 AM

نظر

حالا ببین یه موضوع ساده داره به کجا میرسه!

گوشمون از بی احترامی جماعتی که ارث باباشون رو از بقیه طلب دارن پر هست.

استاد کسیه که با یه هیستوری بلند مدت و اصولی ثابت کنه که چیزی تو چنته داره و اون چیز رو کامل آموزش بده با تاپیک باز کردن و حرفای خوشگل زدن نمیشه چیزی فهمید .
                    ادعا داری 5سال جون کندی تو این بازار بعد از 5سال هنوز توهم داری که بروکرهای شیطان صفت اجازه نمیدن سود کنی!!!؟.

موضوع ساده اسپرید رو نفهمیدی و نمیخوای قبول کنی که نمیفهمی! فکر میکنی اگر جمیعا تلاش کنیم بهت چیزی آموزش بدیم ، گیرایی داشته باشی؟

اون چیزی که تو چنته هست رو اینشاالله 5سال دیگه وقت بزاری بهش میرسی .

مشق امشب شما

محاسبه اسپرید در تعیین ترازهای ورود و خروج معاملات خرید و فروش .

پ.ن:

علیرضا جان خیلی لطف داری بهم و افتخار میکنم عزیزی چون شما نظر مثبتی به بنده دارد.

خواهش میکنم اگر چیزی بیشتر از دیگران در موردم میدانی در فضای مجازی مطرح نکن. دفعه دوم هست در این فروم دیگرانی در موردم قضاوت میکنند بدون آنکه من ادعایی کرده باشم.

موفق باشی

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

بنده در استاپ گذاری ، استاپ را موقع خرید به اندازه اسپرد ، بالاتر از سطح مقاومت ودر موقع فروش به اندازه اسپرد ، پایین تر از سطح حمایت قرار می دهم واگر tp از منظر تکنیکال مثلا a باشد در موقع خرید و هم فروش tp را به اندازه a منهای اسپرد وارد میکنم . میخواستم ببینم این شیوه استاپ گذاری درست است یا خیر؟ لطفا پاسخ دهید.

نظر

نگاه کنید این که کجا استاپ میذارید بستگی به شیوه معاملاتی داره ولی در کل اگر بخواهیم ساده بنگریم:

در مورد بای: اصلا نترسید هم استاپ هم تی پی اش روی خودش میخوره.

در مورد سل: استاپ به اندازه اسپرد نرسیده بهش فعال میشه و تی پی باید به اندازه اسپرد ازش بگذره تا فعال بشه. یعنی همیشه توی سل محاسبه نکردن اسپرد به ضررمونه.

حالا یه نکته دیگه: شما وقتی بای میکنید خط سبز پوزیشن بای به اندازه اسپرد بالای قیمت می افته این یعنی شما اسپرد رو حساب کردید. حالا اسپرد واید بشه ساید بشه لایت بشه برای بایرها فرقی نداره چون اسپردشون پرداخت شده

ولی سل اسپردش موقع بستن حساب میشه واسه همین هم خط سبز پوزیشن دقیقا روی قیمت می افته. یعنی شما اگر شب بود دیدید یک موقعیت خوب سل روی یک ارز هست و مثلا میخواهید سه روز دیگه ببندید ولی الان اسپرد زیاد هست نترسید شما میتونید الان پوزیشن رو بگیرید و موقعی که خواستید ببندید حواستون باشه که اسپرد واید نباشه.

کلا بای اصلا نیاز به محاسبه نداره و سل از دو طرف به ضرر ماست - البته نه ضرر منظورم اینه که استاپ زودتر از رسیدن میخوره و تی پی باید رد بشه تا بخوره-

ارادتمند-------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          نگاه کنید این که کجا استاپ میذارید بستگی به شیوه معاملاتی داره ولی در کل اگر بخواهیم ساده بنگریم:

در مورد بای: اصلا نترسید هم استاپ هم تی پی اش روی خودش میخوره.

در مورد سل: استاپ به اندازه اسپرد نرسیده بهش فعال میشه و تی پی باید به اندازه اسپرد ازش بگذره تا فعال بشه. یعنی همیشه توی سل محاسبه نکردن اسپرد به ضررمونه.

حالا یه نکته دیگه: شما وقتی بای میکنید خط سبز پوزیشن بای به اندازه اسپرد بالای قیمت می افته این یعنی شما اسپرد رو حساب کردید. حالا اسپرد واید بشه ساید بشه لایت بشه برای بایرها فرقی نداره چون اسپردشون پرداخت شده

ولی سل اسپردش موقع بستن حساب میشه واسه همین هم خط سبز پوزیشن دقیقا روی قیمت می افته. یعنی شما اگر شب بود دیدید یک موقعیت خوب سل روی یک ارز هست و مثلا میخواهید سه روز دیگه ببندید ولی الان اسپرد زیاد هست نترسید شما میتونید الان پوزیشن رو بگیرید و موقعی که خواستید ببندید حواستون باشه که اسپرد واید نباشه.

کلا بای اصلا نیاز به محاسبه نداره و سل از دو طرف به ضرر ماست - البته نه ضرر منظورم اینه که استاپ زودتر از رسیدن میخوره و تی پی باید رد بشه تا بخوره-

ارادتمند-------------امیر
                          سلام ، جناب TWiMm بنده از توضیحات کافی و وافی جنابعالی که در مورد استاپ گذاری ارایه فرمودید و ابهامات مرا برای همیشه مرتفع نمودید بینهایت تشکر می کنم. با آرزوی توفیقات روز افزون

نظر

سلام. دوستان برای راحتی کار میتوانید از قسمت properties گزینه show ask line را فعال کنید تا کاملا خط فاصله اسپرد را ببینید,دیگه نیازی به محاسبه هم نداره. ممنون.
                            .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                              حالا ببین یه موضوع ساده داره به کجا میرسه!

گوشمون از بی احترامی جماعتی که ارث باباشون رو از بقیه طلب دارن پر هست.

ادعا داری 5سال جون کندی تو این بازار بعد از 5سال هنوز توهم داری که بروکرهای شیطان صفت اجازه نمیدن سود کنی!!!؟.

موضوع ساده اسپرید رو نفهمیدی و نمیخوای قبول کنی که نمیفهمی! فکر میکنی اگر جمیعا تلاش کنیم بهت چیزی آموزش بدیم ، گیرایی داشته باشی؟

اون چیزی که تو چنته هست رو اینشاالله 5سال دیگه وقت بزاری بهش میرسی .

مشق امشب شما

محاسبه اسپرید در تعیین ترازهای ورود و خروج معاملات خرید و فروش .

پ.ن:

علیرضا جان خیلی لطف داری بهم و افتخار میکنم عزیزی چون شما نظر مثبتی به بنده دارد.

خواهش میکنم اگر چیزی بیشتر از دیگران در موردم میدانی در فضای مجازی مطرح نکن. دفعه دوم هست در این فروم دیگرانی در موردم قضاوت میکنند بدون آنکه من ادعایی کرده باشم.

موفق باشی
                              من روی صحبتم با شما بود؟ میگن حرف رو بنداز زمین صاحب حرف خودش ورمیداره شما بجای تعیین مشق واسه دیگران بهتره سرت تو کار خودت باشه در ضمن نیازی به کمک و آموزش هیچ شخصی نداشته و نخواهم داشت چون همونطور که گفتم تمامی افراد پر ادعا چیزی بیشتر از افراد دیگه مثل من ندارن جز 2تا هندونه زیر بغلشون.

نظر

جناب s_roomi لطفا جایگاه خودتون رو بدونید,جناب پیام به گردن تمام بچه های اینجا حق دارن!!!!
                                .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

پردازش ...
                                X