اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Harmonic Signal BY Monkaresi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Monkaresi نمایش پست ها
    EURCHF H1 :

به روز رسانی :

از نظر من این سیگنال معتبرتره ...

با دنبال کردن ردپات نمیتونی به گذشته برگردی اما اگه صبر کنی گذشته برمیگرده.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
    ازخود میترسم....!

نظر

EURJPY weekly :

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
      ازخود میترسم....!

نظر

سلام دوست بزرگ جناب مونکراسی (شرمنده اسم شریف شما را نمیدانم و با یوزر خطاب میکنم)

من از دیدن بعضی تاپیک ها لذت میبرم و از نظر تحلیلی ارضاء میشم ، امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشید

تحلیل گر حرفه ای در تحلیل اشتباه نمیکنه اگر بازار خلاف تحلیل پیشرفت این به این معنی نیست که تحلیلت اشتباه بوده عقیده Market در اون لحظه تغیر کرده وباید به عقیدش احترام بگذاری و باهاش همراه بشی ...
        این جمله رو من به خاطرم می سپارم چرا که زیباترین جمله ای بود در این چند ماه اخیر شنیدم !
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
          سلام دوست بزرگ جناب مونکراسی (شرمنده اسم شریف شما را نمیدانم و با یوزر خطاب میکنم)

من از دیدن بعضی تاپیک ها لذت میبرم و از نظر تحلیلی ارضاء میشم ، امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشید

این جمله رو من به خاطرم می سپارم چرا که زیباترین جمله ای بود در این چند ماه اخیر شنیدم !

سلام آقای رحمانی عزیز

منکرس ماه و بر او هاله خورشید محیط / بحر بی چون خدا گوهری آورده پدید
          فامیلی بنده منکرسی است.
          از اینکه در جمع اساتید و بزرگوارانی چون شما و بقیه دوستان حاضر هستم بسیار خوش حالم
          امیدوارم در کنار فعالیت های حرفه ای شما بزرگواران نقش کوچک خودم را در هرچه پربار شدن فروم pcm به خوبی اجرا کنم.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
          ازخود میترسم....!

نظر

درصد موفقیت الگوهای هارمونیک : این آمارها توسط سایت FxGroundworks ارائه شده که بانک اطلاعاتی آن ها شامل بیش از 900,000 و نزدیک به 1 میلیون الگو در تایم فریم های مختلف است.البته این تصویر مربوط به مجموع 3000 الگو است که درصد موفقیت این الگوها بیش از 80% و بعضی اوقات تا 90% است.سایت www.trade-forex-harmonic-patterns اشاره کرده که انتظار نداشته باشید که این آمار برای معاملات شخصی شما هم دقیقا همین درصد ها باشه و به دنبال آن درصد موفقیت خودش را بین 60 تا 75 اعلام کرده. واقعا برای الگوهای هارمونیک آمار بالایه چون در الگوهای هارمونیک ریسک به ریوارد ما معمولا بیشتر از 2 است.حتی اگر 1:1 هم باشه باز هم آمار قابل توجهی است. الگوی محبوب من هم BAT با PRZ = 88.6% RET XA است چون کمترین ریسک را داره و بیشترین درصد موفقیت ...در ادامه درصد موفقیت شخصی در ترید به سبک هارمونیک را وابسته به نقاط ورود ، خروج ، sl و واکنش شما به قیمت در طول پوزیشن اشاره کرده(مدیریت سرمایه و روانشناسی) ...لازم به ذکر است که مدیر سایت www.trade-forex-harmonic-patterns آموزش های خودش را از سایت FxGroundworks شروع کرده و در سایت harmonictrader اون آموزش هارا تکمیل کرده.. سایت اول را به عنوان دبیرستان علم هارمونیک و سایت دوم را به عنوان دانشگاه علم هارمونیک خودش میداند.در وبلاگ رسمی FxGroundworks ریز آمار الگوهای Gartley & BAT را قرار داده اند که برای شخص بنده بسیار انرژی بخش بود و اعلام کرده اند که به زودی ریز آنالیز دو الگوی باقیمانده را هم اعلام میکنند.همه دوستان را به یادگیری علم هارمونیک و کنار گذاشتن سیستم های مبتنی بر اندیکاتور دعوت میکنم.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
            ازخود میترسم....!

نظر

سلام و درود

با اجازه جناب Monkarsi در تایم هفتگی EUR/NZD

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-28-2013, 05:24 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

ذوب H1 :

من که به نوسان گیری خیلی علاقه دارم شما چه طور ؟ !

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                ازخود میترسم....!

نظر

EURJPY H4 :

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                  ازخود میترسم....!

نظر

در پست قبل X بنفش باید O باشه ...
                    NZDCAD H4 :

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                    ازخود میترسم....!

نظر

USDJPY H4 :

الگو باید در تایم H1 بررسی بشه تا فراکتال ها همه ماژور باشند
                      اما چون میخواستم اون 2تا مقاومت را نشان بدم الگو را در H4 رسم کردم.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                      ازخود میترسم....!

نظر

الگوی هارمونیک گارتلی در جفت ارز CADJPY

http://www.mql5.com/en/charts/487240/cadjpy-m15-persepolis-capital-management

ویرایش توسط Noosha : https://www.traderha.com/member/7920-noosha در ساعت 07-05-2013, 03:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Noosha نمایش پست ها
                          الگوی هارمونیک گارتلی در جفت ارز CADJPY

http://www.mql5.com/en/charts/487240/cadjpy-m15-persepolis-capital-management

نتیجه :

نظر

باز هم ذوب H1 : نوسانگیری هم لذتی دارد ....

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                            ازخود میترسم....!

نظر

رمپنا Daily : تراکم سطوح فیبوناچی در ناحیه 425 تا 450 تومان بسیار بالاست و به دوستانی که سهام رمپنا را دارند پیشنهاد میکنم در این بازه قیمتی سهام را بفروشند و یا حداقل اصل سرمایه را نقد کنند.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                              ازخود میترسم....!

نظر

الگوی گارتلی و خرچنگ در تایم 30 دقیقه اونس

نظر

پردازش ...
                                X