اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های dadkhah

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
    این پوزیشن فعال شد.
    تایم فریم هفتگی هست و اگر الگوی الیوت پیشبینی شده درست باشد صعود بالابلندی در پیش است.

این موقعیت تقریبا 550 پیپ صعود کرد و در بلند مدت فکر میکنم به مسیر صعودی برگردد و بیش از این هم صعود کند.

نظر

نتایج یک حساب دمو در طول 7 ماه ارائه میشود. این پوزیشنها کاملا دستی گرفته شده و بر اساس سیستم شخصی میباشد.

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 09-18-2013, 09:20 PM

نظر

درصد برد : 95%

ریسک به ریوارد: یک به سه

ادامه پیدا کنه خود هالی گریله ... !!!

موفق باشید جناب دادخواه

ارادتمند--------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

بسیار عالی است

الان بیاید روی یک حساب ریل و ادامه بدید ، که بی شک قضیه خیلی فرق داره !

پول واقغی عوامل روانی داره به خصوص که دستی پوزیشن ست میکنیم، هیچ راهی نداره مگر اینکه واقعاً صد هزار دلار بزاری که اصلاً بپره واست مهم نباشه ( یک صدم سرمایه ات بزاری شاید عوامل روانی حذف شه)

امیدوارم که در حساب ریل هم همینطور پیش برید

منتظر کار شما رد یک حساب ریل هستم .

آرزوی موفقیت برای شما
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
            بسیار عالی است

الان بیاید روی یک حساب ریل و ادامه بدید ، که بی شک قضیه خیلی فرق داره !

پول واقغی عوامل روانی داره به خصوص که دستی پوزیشن ست میکنیم، هیچ راهی نداره مگر اینکه واقعاً صد هزار دلار بزاری که اصلاً بپره واست مهم نباشه ( یک صدم سرمایه ات بزاری شاید عوامل روانی حذف شه)

امیدوارم که در حساب ریل هم همینطور پیش برید

منتظر کار شما رد یک حساب ریل هستم .

آرزوی موفقیت برای شما
            دقیقا این پوزیشنها روی ریل گرفته شده . با سرمایه ای متفاوت و البته بازه ای بلند مدت تر.
            سپاس

نظر

سلام.

جناب اقای دادخواه

یک سوال داشتم در مورد استاپ لاس که در چارت شما مشاهده نکردم.

ایا شما از استاپ لاس مخفی توسط اسکریپت استفاده می کنید که جای عدد های استاپ لاس شما با توجه به اینکه 100 لات ترید دارید خالی هستش.

من بارها دیدم که که مثلا همان یورو به ین در ساعاتی از بازار حرکت های معمولی 300 پپی هم داشته (طلا دیشب نزدیک به 700 پپ حرکت کرد) که اگر استاپ لاس نداشته باشیم میتواند ضرری معادل 300000 دلار رو به همراه داشته باشه.

ایا برای جلوگیری از این موضوع هم حتما راهکار داشته و احتمالا ساعات ترید شما هم یکی از مسائل مطرح در استراتزی ترید شما میباشد

لطفا کمی در این باره توضیح بدهید
              با سپاس
              امضاء

نظر

سلام دوست عزیز
                کار شما خیلی خوبه فقط یک اشکال خیلی بزرگ داره....
                این نوع ترید کردن شما دقیقا مثل این میمونه که به یک راننده طراز اول دنیا یک خودرو بدیم، بگیم ده سال شما باید بااین خودرو برونی فقط این خودرو ترمز نداره!! ایا صرفا مهارت در دنده کشی و استفاده از گاز وکلاچ کسی رو از ترمز بی نیاز میکنه؟ یک ماه ، دوماه ، یک سال ، دو سال ،شاید اون راننده با مهارتش اصلا نیاز به ترمز پیدا نکنه ولی وقتی صحبت ده سال رانندگی هست داستان خیلی متفاوته. فکر نمیکنم حرفایی مثل استاپ ذهنی و اینطور موارد پاسخ حرفه ای به این موضوع باشه ، اون هم برای تریدری مثل شما که اکثر تریدهاتون کمتر از یک روز بسته میشه ، استاپ یک چیزی هست که حتما حتما حتما باید مشخص باشه و حتما در اکانت هیستوری رویت بشه غیر این باشه مطمئن باشید یک روزی یک جایی از طریق یک جفت ارزی لطمه اش رو میبیند ، شاید هم لطمه ای که بخورید دیگه قابل جبران نباشه که انشالله این اتفاق هیچ وقت براتون پیش نیاد...

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                  سلام.

جناب اقای دادخواه

یک سوال داشتم در مورد استاپ لاس که در چارت شما مشاهده نکردم.

ایا شما از استاپ لاس مخفی توسط اسکریپت استفاده می کنید که جای عدد های استاپ لاس شما با توجه به اینکه 100 لات ترید دارید خالی هستش.

من بارها دیدم که که مثلا همان یورو به ین در ساعاتی از بازار حرکت های معمولی 300 پپی هم داشته (طلا دیشب نزدیک به 700 پپ حرکت کرد) که اگر استاپ لاس نداشته باشیم میتواند ضرری معادل 300000 دلار رو به همراه داشته باشه.

ایا برای جلوگیری از این موضوع هم حتما راهکار داشته و احتمالا ساعات ترید شما هم یکی از مسائل مطرح در استراتزی ترید شما میباشد

لطفا کمی در این باره توضیح بدهید
                  با سپاس
                  سلام بانو

مطمئنا استاپ از موارد مهم برای هر تریدری هست که باید اون رو در محاسباتش لحاظ بکنه. و من این کار رو کردم فقط شما در اینجا نمی بینید.
                  در حساب ریل من استاپ وجود دارد .
                  یکی ازابزار های ریسک من در ریل حجم کم پوزیشنهام هست .

نظر

نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز
                    کار شما خیلی خوبه فقط یک اشکال خیلی بزرگ داره....
                    این نوع ترید کردن شما دقیقا مثل این میمونه که به یک راننده طراز اول دنیا یک خودرو بدیم، بگیم ده سال شما باید بااین خودرو برونی فقط این خودرو ترمز نداره!! ایا صرفا مهارت در دنده کشی و استفاده از گاز وکلاچ کسی رو از ترمز بی نیاز میکنه؟ یک ماه ، دوماه ، یک سال ، دو سال ،شاید اون راننده با مهارتش اصلا نیاز به ترمز پیدا نکنه ولی وقتی صحبت ده سال رانندگی هست داستان خیلی متفاوته. فکر نمیکنم حرفایی مثل استاپ ذهنی و اینطور موارد پاسخ حرفه ای به این موضوع باشه ، اون هم برای تریدری مثل شما که اکثر تریدهاتون کمتر از یک روز بسته میشه ، استاپ یک چیزی هست که حتما حتما حتما باید مشخص باشه و حتما در اکانت هیستوری رویت بشه غیر این باشه مطمئن باشید یک روزی یک جایی از طریق یک جفت ارزی لطمه اش رو میبیند ، شاید هم لطمه ای که بخورید دیگه قابل جبران نباشه که انشالله این اتفاق هیچ وقت براتون پیش نیاد...

موفق باشید
                    ممنون از توجه شما
                    به نوعی پاسخ شما در جوابی که به بانو دادم هست.
                    با تشکر

نظر

عالی هست هر چند من هم همون ایراد استاپ رو وارد میکنم اما به نظر میاد شما حرفه ای هستید.
                      ای کاش میتونستی یه اشاره ای به سیستمت بکنی.

به هر حال موفق باشی.

نظر

آخرین آمار معاملات بر روی این حساب تا دیروز .
                        امروز فرصت نشد پوزیشن بگیرم در حالی که بر اساس سیستمم روز خوبی بوده.

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 09-24-2013, 04:06 PM

نظر

سلام علیرضا جان تبریک میگم

بالاخره داری خودتو برای اون حساب پم که گفته بودی آماده میکنی انگار داداش

خیلی بهت تبریک میگم چون من تو ریز معاملاتت بودم
                          البته یه موردیهست که بعدا میگم
                          صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                            سلام علیرضا جان تبریک میگم

بالاخره داری خودتو برای اون حساب پم که گفته بودی آماده میکنی انگار داداش

خیلی بهت تبریک میگم چون من تو ریز معاملاتت بودم
                            البته یه موردیهست که بعدا میگم
                            ممنون
                            شما پسورد رو تا حالا داشتی شیطون؟
                            من یادم رفته بود عوض کنم تا همین یک هفته پیش.
                            اون مورد رو که میگی با یاهو بهم بگو من از توصیه فنی یا هر چالشی استقبال میکنم.

ضمنا برای مدیریت سرمایه و یا فروش سیگنال و یا فروش سیستم هیچ برنامه ای ندارم اما در مورد حساب پم اگر در آینده برنامه ای بود اطلاع میدم.
                            سپاس
                            ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 09-26-2013, 11:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                              ممنون
                              شما پسورد رو تا حالا داشتی شیطون؟
                              من یادم رفته بود عوض کنم تا همین یک هفته پیش.
                              اون مورد رو که میگی با یاهو بهم بگو من از توصیه فنی یا هر چالشی استقبال میکنم.

ضمنا برای مدیریت سرمایه و یا فروش سیگنال و یا فروش سیستم هیچ برنامه ای ندارم اما در مورد حساب پم اگر در آینده برنامه ای بود اطلاع میدم.
                              سپاس
                              با سلام
                              لطفا در مورد حساب پم توضیح دهید .
                              با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط reza1343 نمایش پست ها
                                با سلام
                                لطفا در مورد حساب پم توضیح دهید .
                                با تشکر
                                اگر منظور شما در مورد چگونگی کار من در پم هست که عرض کردم برنامه ای فعلا ندارم.
                                اما اگر میخایید بدونید حساب پم اصلا چی هست بهتر هست این کلمه رو که در پایین نوشتم، فارسی یا انگلیسی سرچ کنید حتما اطلاعاتی به دست میارید اگر هم نشد بگید تا در پیام خصوصی توضیحاتی بدم خدمت شما.

حسابهای پم
                                pamm

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 09-26-2013, 01:07 PM

نظر

پردازش ...
                                X