اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های dadkhah

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Gold - H1

محدوده ی خرید درون مربع میباشد

نظر

• بابا همکار گردن کلفتمون هم ضرر کرده توی فارکس؟
      چهار خط اخر اظهارات ب - ز رو که توی دادگاه گفته بخونید

ثروت افسانه.اي بابك زنجاني آب رفت

متهم اصلي پرونده نفتي گفت: «اي كاش همان موقع به خاطر تحريم در خارج از كشور دستگير مي.شدم تا امروز همه بگويند زنجاني آدم خوبي است، اما امروز كه به ايران آمدم همه مي.گويند زنجاني آدم بدي است.» اين جملات را ديروز بابك زنجاني در يازدهمين جلسه دادگاه خود گفت و سعي نمود تا اين.گونه خود را تطهير و بي.گناه نشان دهد. نكته جالب دادگاه ديروز اين بود كه رقم ثروت بابك زنجاني كاهش يافت و او ادعاهاي جديدي را مطرح كرد. بابك زنجاني در بخشي از دادگاه گفت كه گفته بودم ۲۲ ميليارد يورو در حسابم دارم و از حسابم ۱۰ ميليارد يورو كم شده است و در حال حاضر ۱۲ ميليارد و ۶۷۰ ميليون يورو در حسابم دارم! در ابتداي يازدهمين جلسه رسيدگي به اتهامات بابك زنجاني متهم نفتي با حضور در جايگاه و ادامه قرائت دفاعيات خود خطاب به قاضي گفت: مداركي از سوي شركت سوئيفت ارسال شد كه درباره استفاده از خطوط آن صحبت.هايي مطرح شده بود و مطالبي درباره نمايندگان سوئيفت از جمله شركت مهندسان متحد ارائه شده بود. در اين خصوص مطالبي ذكر شد كه AEG نماينده سوئيفت نيست بلكه تنها زير مجموعه.ای از اين شركت است. وي درباره ملك ايران زمين نيز مدعي شد: پيش از اين اعلام شده بود مبلغ كارشناسي شده 1760ميليارد تومان به دليل تراكم شهرداري به قيمت پايين .تري كارشناسي شده بود. بايد بگويم اين مطلب صحيح نيست و اگر صحت داشت اختلاف 1100ميليارد توماني مبلغ درستي نيست. زنجاني با قرائت صفحه 98 از دفاعيات 161 صفحه.اي خود مدعي شد خانم (م. م) اعتراف كرده است كه پيام.هاي ساخته شده به دستور من ارسال شده.اند. مشخص است كه من تمام دستوراتم را تأييد مي.كنم و هيچ جعلي هم صورت نداده.ام و فقط به اين دليل كه پيام.ها از سيستم سوئيفت نيز ارسال نشدند آنها را غيرقانوني اعلام كردند. بابك زنجاني با اشاره به اينكه گفته شده 1ميليارد و 280 ميليون دلار از نفت خام در اختيار شركت فال قرار گرفته شده است گفت: مي.گويند 501 ميليون دلار بر حسب ادعاي آقاي (ش) وصول و به اچ كي پرداخت شده است كه در پاسخ بايد بگويم شركت ISO صاحب بار نبوده است كه بخواهد آن را بفروشد. متهم رديف اول پرونده فساد نفتي مدعي شد: در دو مرحله 50ميليون دلار براي متروكه نشدن بار نفتي پرداخت كرده.ام و قرار شد وزير نفت نيز دستور پرداخت اين مبالغ را به من بدهند كه اين پرداخت هيچ.وقت صورت نگرفت و پس از اينكه به (ش) گفته شد هماهنگي انجام شد و به فال داده شد. من فقط مي.دانم بار به فال داده شد و خود من بار را تحويل نگرفتم كه بخواهم آن را بفروشم. وي با اشاره به خريد هواپيما در سال 85 گفت: در اين سال بود كه هواپيمايي قشم را خريدم و از سال 86 به بعد نيز شروع به خريد چند دستگاه هواپيما كردم كه اين فرایند بسيار طولاني بود. من در اين سال 100ميليون دلارنقدا به آقاي (ش) براي خريد هواپيما داده بودم. بابك زنجاني ادامه داد: بحث 501 ميليون دلار موضوعي است كه به دستور من گفته شد شركت فال درگير ماجرا شود، در عوض اين آقا اسناد و كشتي از فال گرفته بود كه اينها را به من انتقال دادند و مربوط به كار بازرگاني و نه پول نقد بوده است. وي با بيان اينكه بار نفتي را نفروخته است گفت: من نه باري فروختم و نه 402 ميليون دلاري هم گرفته.ام. بابك زنجاني درباره پرداخت 130 ميليون دلار به فردي به نام ال عقيلي كه در كيفر خواست نيز به آن اشاره شده بود، مدعي شد: شركت ال عقيلي يا (س) بدهكار شركت اچ كي است و دليل اينكه آن را به شخص بدهم اين بود كه قرار بود اين آقا براي ايران بنزين وارد كند اما با به هم خوردن معامله آقايان، اين مساله سرانجام نداشت. متهم نفتي گفت: به من گفته.اند مشخص نيست زنجاني با چه ضمانتنامه.هایي محموله.ها را به فروش رسانده است كه در پاسخ بايد بگويم كه بار نفت محموله.ای نيست كه بتوان آن را با قاچاق انجام داد و 11فقره برات مذكور در كيفر خواست حدود 500متر كشتي است. علاوه بر اين ضمانتنامه براي وجه ترخيص است و به جاي پول مي.توان آن را ارائه داد بنابراين وقتي من صاحب بار نبودم نمي.توانستم آنها را بفروشم و اين يك تهمت است. متهم نفتي در دفاع از يكي از اتهامات مطرح شده مبني بر صوري بودن منشأ حسابهاي وي مدعي شد: منشأ نداشتن يك حساب به اين معني است كه يك طرف حساب وجود نداشته است يا نامش مورد سوءاستفاده قرار گرفته است بنابراين اين صحبت صحت ندارد. زنجاني مدعي شد: مبالغي در بانك مسكن، بانك «س» و بانك «ك» به حسابهاي من به اچ كي پرداخت شده كه اين پول.ها را بانك (م) در كره، چين و تركيه در حساب.هاي اين بانك.ها واريز و گفته اينها مربوط به من است. حساب دفتري پولي بوده كه بانك (م) ريخته است و عين اين پول.ها غير قابل انتقال به اس تي تي بوده است. بابك زنجاني با اشاره به اينكه بازپرس از او پرسيده است 1/4ميليارد را در طول هفت ماه چه كرده اي، گفت: به حساب اچ كي در مالزي داده.ام و اين سوال، سوال درستي نيست چرا كه مربوط به يك روال بانكي است و طبق قانون سند بستانكار صادر شده است و الباقي مبلغ پول را براي بانك سند زده.ام. 400سند زده شد و 660 ميليون هم برداشت كرده.اند بنابراين بانك قرار نبوده است عين المثل را به شركت اچ كي بپردازد بلكه بايد وجه المثل را مي.داده است. شركت اچ كي يك بار پول را از من گرفته است و اگر اين مبلغ را دوباره دريافت مي.كردند حتما هزينه مي.كردم چرا كه يك بار پرداخت صورت گرفته است. بابك زنجاني با اشاره با صحبت.هاي گزارش.هاي واجا مبني بر اينكه منابع پرداختي از سوي «ن» هيچ.وجهي به اچ كي داده نشده است، گفت: اگر مي.گفتيم اس سي تي حساب كارگزاري است قضيه طور ديگري مي.شد، اگر اين حرف هم درست باشد صحت حرف من مشخص مي.شود. وي با بيان اينكه در كيفرخواست دو اقدام من بسيار مهم عنوان شد توضيح داد: يكي از آنها پرداخت
      1/2ميليارد يورويي به صورت صوري به اچ كي و بابت تحويل محموله.هاي نفتي بوده است كه با مخالفت برخي از مديران نفتي مواجه شده است گفته.اند كه من از مسئولان وزارت نفت خواسته.ام كه بار جديدي را به من تحويل بدهند، در پاسخ بايد بگويم شما از كجا فهميده.ايد كه اين عمليات صوري است، آيا اطلاعاتي از منابع و صندوق مالزي داريد؟ مگر من ديوانه بوده.ام كه بار اول را كه تكليف آن مشخص نبود كنار گذاشته و بار جديدي درخواست كنم. متهم نفتي مدعي شد: چنين صحبتي صحت ندارد و وزير تقاضاي 1/2ميليارد تسهيلات براي خريد غلات و مرغ مي.خواستند و قرار بود از بانك (م) حواله.ای انجام دهند و از من خواسته بودند به عنوان تسهيلات اين كار را انجام دهم. علاوه بر اين چون كشتي نداشتند بايد به يك شركت يوناني به صورت فوري پولي را پرداخت مي.كردند. من 20ميليون دلار در اين خصوص پرداخت كردم كه حتي در حسابهايم آن را نياورده.ام. بابك زنجاني با اشاره به اين گفته.هاي بازپرس مبني بر اينكه منابع دريافتي از حساب اس سي تي به چه حسابهايي داده شده است و اشاره به گزارشي كرده.اند كه مي.خواستند بدانند كه چه مقدار وون كره در حسابهايم دارم گفت: من در برهه.ای روزانه حساب 60 شركتم را بررسي مي.كردم و درباره يكي از حسابهايم گفتند كه 507 ميليارد وون موجودي است ولي چون اين را پرسيده.ام الان اعلام مي.كنند اين كار فكر مجرمانه داشته است. متهم رديف اول پرونده فساد نفتي درباره فعاليتهاي بانك مالزي مدعي شد: دو راه قانوني بر اي رسيدن پول به بانك وجود داشت، يكي اينكه با گوني پول به بانك برده شود و دوم اينكه پول به حسابهاي كارگزاري بانكهاي مختلف واريز شود و مثلا اگر تامين اجتماعي اين پول را چه به حساب مالزي و چه به حساب بانك حساب و چه ميتسوبيشي مي.ريخته است فرقي نداشت، چون همه حسابهاي كارگزاري يك بانك بوده.اند. بابك زنجاني در پاسخ به اين سوال كه در كيفرخواستش مطرح شده بود مبني بر اينكه پول.هاي دريافتي را مصرف كرده ايد؟ گفت: بايد چه مي.كردم؟ وقتي پول به حساب مي.آيد بايد فكري براي آن كرد.
      آدم كوچكي با فعاليت.هاي محدود نبودم
      وي درباره بخش.هايي از كيفرخواست مبني بر اينكه زنجاني بدون مجوز بانك مركزي اقدام به جابه.جايي ارز كرده است مدعي شد يورو گرفتم و دلار پرداخت كردم، هيچ ارزي در داخل كشور پرداخت نكردم و اين صحيح نيست و حتي اگر پول در داخل كشور داشته.ام طبق قانون مبادلات ارزي اعلام شده است كه بانك.ها مي.توانند ارز غيرصادراتي را خريد و فروش كنند. وي با بيان اينكه در كيفرخواست قرائت شده آمده است كه زنجاني فردي با فعاليت.هاي محدود و كوچك بوده است مدعي شد در سال 85 هواپيمايي قشم را به دستور يكي از نهادهاي امنيتي خريدم و در همان سال بيش از 10 شركت داشتم و اين تنها بخشي از فعاليت.هاي من بوده است. بنابر اين آدم كوچكي با فعاليت.هاي محدود نبودم. متهم رديف اول پرونده فساد نفتي ادامه داد: در كيفرخواست آمده است كه مبلغ 2/7 ميليارد را از شركت HK صرف هزينه.هاي شخصي كردم اين درست نيست چرا كه كل حساب اين شركت نفتي 2ميليارد بوده است. متهم نفتي با اشاره به اينكه گفته.اند زنجاني فعاليت.هايش را با كارمزدهاي زيادي انجام مي.داده است، گفت: آيا مبلغ هفت در هزار رقم زيادي است بانك.ها 10 تا 20 درصد مي.گرفتند و يكي از سازمان.هاي معروف بانك (م) 16 درصد گرفته بود بنابراين كارمزدهاي من زياد نبودند. علاوه بر اين حواله پول بسيار فرايندي پيچيده است، با اين حال من روزانه 300 حواله به بانكها مخابره مي.كردم. وي با قرائت صفحه 129 از دفاعيات خود گفت: سندي بياوريد كه بي.هويت باشد، ايشان گفته.اند كه افساد من صدور برات بوده است و اين درحالي است كه كار من قانوني بوده است و كجاي اين كار افساد است. زنجاني در ادامه دفاعيات خود مدعي شد بانك مالزي داراي اعتبار اصلي بوده و منابع را بين كارگزاران تقسيم كرده است. متهم نفتي درباره اظهارات آقاي (ج) مبني بر اينكه از موسسه مالي از امارات معرفي شده و الي سي.ها را قبول كرده.ام، گفت: ايشان تضمين را از بانك مالزي خواسته.اند علاوه بر اين اگر فرض هم كنيم كه اين براتها بد باشد HK بابت كدام ال سي كالا را صادر كرده؟ بيايد يك مدرك نشان بدهد. متهم نفتي با بيان اينكه گفته.ايد پول HK در حساب زنجاني ريخته شده است، مدعي شد: پول شركت اس سي تي مال اين شركت است و دليلي ندارد عين پول داده شود بلكه بايد وجه المثل پرداخت شود. زنجاني درباره طلب پيمانكاران هم عنوان كرد: گفته شده است زنجاني به تحريم متوسل مي.شود اما اين در حالي است كه پول برات پنج ماه پس از افتتاح حساب واريز شده است. وي گفت: تا روزي كه تحريم نشده بودم به كار خودم ادامه مي.دادم حتي در روز تحريم نيز با بعضي از آقايان تلفني حرف زدم واي كاش همان روز مرا مي.گرفتند و تا امروز همه به من نمي.گفتند كه انسان بدي است. زنجاني اظهار داشت: همين كه دولت عوض شد من نيز دزد شدم.
      قراردادي با خودم درست نكردم
      وي گفت: من كه ديوانه نبودم كه خودم با خودم قرارداد درست كنم دولتي نبودم كه بخواهم به كسي جواب پس دهم. اين فكر اشتباه است و ربط آن به تأمين اجتماعي نيز اشتباه تر. زنجاني با بيان اينكه چك.هاي تأمين اجتماعي را صرف نفت نكرد است، مدعي شد: شركت يوروسف شركت سرمايه.گذاري است با مديرعاملي آقاي (ر. ب) كه اين شخص توسط فردي به من معرفي شد، من براي اين شخص فاركس باز كرده.ام چون مدعي بود فاركس بازحرفه.ای است بنابراين به كارمندانم اعلام كردم قراردادي بين.المللي به اين منظور و آماده امضا با اين فرد تنظیم كنند. متهم رديف اول پرونده فساد نفتي مدعي شد: من مايل به امضاي اين قرارداد بودم و يوروسف به واسطه اين قرارداد دو عمليات انجام داد و مي.توانيد او را به دادگاه فرا بخوانيد. در عملياتي كه آقاي (ر. د) انجام داد 300هزار يورو ضرر كرده.ام از نظر من انجام اين معامله درست نبود و ما حسابش را بستيم.

http://armandaily.ir/?News_Id=134808

نظر

• شناسنامه ی قرآن

نام: قرآن، قرآن یک کلمه ی عبری است اسم اصلی قرآن فرقان می باشد
        لقب قرآن: مجید
        زبان قرآن:عربی
        زمان نزول: ماه رمضان , شب قدر
        محل نزول: مکه مکرمه, غار حرا
        فرستنده: الله جل جلاله
        ملکه وحی: حضرت جبرئیل
        گیرنده: حضرت محمد
        تعدادوحی:۲۴۰۰۰ مرتبه
        مدت نزول:۲۳ سال
        اولین آیه: إقرا باسم ربک الذی خلق
        اولین سوره: العلق
        آخرین سوره: النصر
        آخرین آیه: الیوم اکملت لکم دینکم
        تعدادجزء:۳۰ جزء
        تعداد سوره:۱۱۴ سوره
        با عظمت ترین آیه: آیت الکرسی
        طولانیترین سوره: سوره بقره
        کوتاه ترین سوره: سوره کوثر
        بزرگترین آیه: آیه ی ۲۸۲ سوره ی بقره
        کوچکترین آیه: کلمه (طه) از سوره بیستم
        تعداد سوره های مکی: ۸۲ سوره
        تعداد سوره های مدنی: ۲۰ سوره
        تعداد سوره های مکی و مدنی: ۱۲ سوره
        سوره نصف قرآن: سوره کهف
        مادر قرآن: فاتحه
        قلب قرآن: یس
        عروس قرآن: سوره ی الرحمن
        سوره ای که دو بسم الله دارد: نمل
        سوره ای که بسم الله ندارد: توبه
        تعداد حزب: ۱۲۰ حزب
        سوره ای که در تمام آیات اسم الله دارد: مجادله
        تعدا آیات: ۶۲۳۶ آیه
        تعداد کلمات: ۷۷۴۳۹ کلمه
        تعداد حروف کل قرآن: ۳۳۰۷۳۳ حروف
        تعداد نقطه ها: ۱۰۵۶۸۴نقطه
        قرآن به سه قسمت تقسیم شده: وحدانیت خدا ، قصص ، احکام
        سوره ای که سه بار خواندن آن حکم ختم قرآن را دارد: سوره ی اخلاص
        و …
        ————————————
        «« تـــــــوجه »»
        در زمان نزول قرآن چرتکه هم وجود نداشته، چه رسد به ماشین حساب , کامپیوتر , ماهواره , تلسکوب , وسیله پرواز و زیردریایی , اسکنر
        و,,,
        —————————————————–
        واقعیات شگفت.انگیز در مورد قرآن
        برابری مرد با زن:
        واقعیت اعجاب.آور این است که تعداد دفعاتی که کلمه مرد در قرآن دیده می.شود ۲۴ مرتبه و تعداد دفعاتی که کلمه زن در قرآن دیده می.شود هم ۲۴ مرتبه است، درنتیجه، نه تنها این عبارت از نظر دستوری صحیح است، بلکه از نظر ریاضیات نیز کاملاً بی.اشکال است، یعنی ۲۴=۲۴
        برابری در قرآن در همه مسائل دیده میشود:
        دنیا ۱۱۵ / آخرت ۱۱۵
        ملائک ۸۸ / شیطان ۸۸
        زندگی ۱۴۵ / مرگ ۱۴۵
        سود ۵۰ / زیان ۵۰
        ملت (مردم) ۵۰ / پیامبران ۵۰
        ابلیس ۱۱ / پناه جستن از شر ابلیس ۱۱
        مصیبت ۷۵ / شکر ۷۵
        صدقه ٧٣ / رضایت ٧٣
        فریب خوردگان (گمراه شدگان) ۱۷ / مردگان (مردم مرده) ١٧
        مسلمین ۴١ / جهاد ۴١
        طلا ۸ / زندگی راحت ٨
        جادو ۶٠ / فتنه ۶٠
        زکات ٣٢ / برکت ٣٢
        ذهن ۴٩ / نور ۴٩
        زبان ٢۵ / موعظه (گفتار، اندرز) ٢۵
        آرزو ٨ / ترس ٨
        آشکارا سخن گفتن (سخنرانی) ١٨ / تبلیغ کردن ١٨
        سختی ١١۴ / صبر١١۴
        محمد (صلوات الله علیه) ۴ / شریعت (آموزه های حضرت محمد (ص) ۴
        * همچنین جالب است که نگاهی به دفعات تکرار کلمات زیر در قرآن داشته باشیم.
        نماز ۵، ماه ١٢، روز ٣۶۵
        دریا ٣٢، زمین (خشکی) ١٣ — دریا + خشکی = ۴۵=۱۳+۳۲ — دریا = %۱۱۱۱۱۱۱/۷۱= ۱۰۰ × ۴۵/۳۲ —
        خشکی = % ۸۸۸۸۸۸۸۹/۲۸ = ۱۰۰ × ۴۵/۱۳ — دریا + خشکی = % ۰۰/۱۰۰
        دانش بشری اخیراً اثبات نموده که آب ۱۱۱/۷۱% و خشکی ۸۸۹/۲۸ % از کره زمین را فراگرفته است.
        آیا همه اینها اتفاقی است؟؟؟

اتفاقی است؟
        تا اینجا کافی نبود؟؟؟ قانع نشدید؟
        از سوره قمر تا آخر قرآن ۱۳۸۹ آیه وجود دارد . و سال ۱۳۸۹ قمری برابر ۱۹۶۹ میلادی است که تاریخ فتح ماه توسط بشر است.
        همچنین درسوره ۱۹ (مریم) آیه ۵۷ در ذکر ماجرای ادریس نبی (علیه السلام)می فرماید:
        و رفعناه مکانا علیا : و [ما] او را به مقامى بلند ارتقا دادیم.
        ۱۹۵۷ تاریخ تسخیر فضا توسط انسان است. فضاپیمای اسپوتنیک روس در ۴ اکتبر این سال به خارج از جو پرتاب شد.
        در تمام حیوانات، تعداد کروموزومهای حیوان نر و ماده برابر است و زنبور عسل تنها حیوانی است که ساختار کروموزومی آن با سایر حیوانات متفاوت است زیرا زنبور ماده ۱۶ جفت کروموزوم دارد در حالی که زنبور نر ۱۶ تک کروموزوم دارد و جالب است که شانزدهمین سوره قرآن به نام زنبور عسل(نحل) نام گذاری شده است.
        همچنین در چند جای قرآن کلمه حمیر(الاغ) همراه نام سایر چهارپایان به کار رفته است اما تنها در دو آیه قرآن نام این حیوان به تنهایی ذکر شده است.
        ان انکر الاصوات لصوت الحمیر(لقمان) و, مثل الذین حملوا التورات ثم لم یحملوها کمثل الحمار یحمل اسفارا (جمعه)
        این حیوان ۳۱ جفت کروموزوم یعنی: ۶۲ کروموزوم دارد و این دو سوره سوره های ۳۱ و ۶۲ قرآن هستند.
        یک پژوهشگر هلندی غیر مسلمان چندی پیش تحقیقی در دانشگاه آمستردام انجام داد و به این نتیجه رسید که ذکرکلمه ی جلاله الله و تکرار آن ونیز صدای این لفظ، موجب آرامش روحی می شود و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می کند. این پژوهشگر در این باره می گوید: پس از انجام تحقیقاتی سه ساله که بر روی تعداد زیادی مسلمان که قرآن می خوانند و یا کلمه الله را می شنوند، به این نتیجه رسیدم که ذکر کلمه ی جلاله ی الله و تکرار آن و حتی شنیدن آن، موجب آرامش روحی می شود واسترس و نگرانی را ازبدن انسان دور می کند

نظر

• ادامه پست قبل :

«« تـــــــوجه »»
          در زمان نزول قرآن چرتکه هم وجود نداشته، چه رسد به ماشین حساب , کامپیوتر , ماهواره , تلسکوب , وسیله پرواز و زیردریایی , اسکنر
          و,,,
          —————————————————–
          برابری مرد با زن:
          واقعیت اعجاب.آور این است که تعداد دفعاتی که کلمه مرد در قرآن دیده می.شود ۲۴ مرتبه و تعداد دفعاتی که کلمه زن در قرآن دیده می.شود هم ۲۴ مرتبه است، درنتیجه، نه تنها این عبارت از نظر دستوری صحیح است، بلکه از نظر ریاضیات نیز کاملاً بی.اشکال است، یعنی ۲۴=۲۴
          دنیا ۱۱۵ / آخرت ۱۱۵
          ملائک ۸۸ / شیطان ۸۸
          زندگی ۱۴۵ / مرگ ۱۴۵
          سود ۵۰ / زیان ۵۰
          مصیبت ۷۵ / شکر ۷۵
          صدقه ٧٣ / رضایت ٧٣
          مسلمین ۴١ / جهاد ۴١
          طلا ۸ / زندگی راحت ٨
          جادو ۶٠ / فتنه ۶٠
          زکات ٣٢ / برکت ٣٢
          ذهن ۴٩ / نور ۴٩
          آرزو ٨ / ترس ٨
          سختی ١١۴ / صبر١١۴
          نماز ۵، ماه ١٢، روز ٣۶۵
          دریا ٣٢، زمین (خشکی) ١٣ — دریا + خشکی = ۴۵=۱۳+۳۲ — دریا = %۱۱۱۱۱۱۱/۷۱= ۱۰۰ × ۴۵/۳۲ —
          دانش بشری اخیراً اثبات نموده که آب ۱۱۱/۷۱% و خشکی ۸۸۹/۲۸ % از کره زمین را فراگرفته است.

اتفاقی است؟
          از سوره قمر تا آخر قرآن ۱۳۸۹ آیه وجود دارد . و سال ۱۳۸۹ قمری برابر ۱۹۶۹ میلادی است که تاریخ فتح ماه توسط بشر است.
          ۱۹۵۷ تاریخ تسخیر فضا توسط انسان است. فضاپیمای اسپوتنیک روس در ۴ اکتبر این سال به خارج از جو پرتاب شد.
          در تمام حیوانات، تعداد کروموزومهای حیوان نر و ماده برابر است و زنبور عسل تنها حیوانی است که ساختار کروموزومی آن با سایر حیوانات متفاوت است زیرا زنبور ماده ۱۶ جفت کروموزوم دارد در حالی که زنبور نر ۱۶ تک کروموزوم دارد و جالب است که شانزدهمین سوره قرآن به نام زنبور عسل(نحل) نام گذاری شده است.
          همچنین در چند جای قرآن کلمه حمیر(الاغ) همراه نام سایر چهارپایان به کار رفته است اما تنها در دو آیه قرآن نام این حیوان به تنهایی ذکر شده است.
          ان انکر الاصوات لصوت الحمیر(لقمان) و, مثل الذین حملوا التورات ثم لم یحملوها کمثل الحمار یحمل اسفارا (جمعه)
          این حیوان ۳۱ جفت کروموزوم یعنی: ۶۲ کروموزوم دارد و این دو سوره سوره های ۳۱ و ۶۲ قرآن هستند.
          یک پژوهشگر هلندی غیر مسلمان چندی پیش تحقیقی در دانشگاه آمستردام انجام داد و به این نتیجه رسید که ذکرکلمه ی جلاله الله و تکرار آن ونیز صدای این لفظ، موجب آرامش روحی می شود و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می کند. این پژوهشگر در این باره می گوید: پس از انجام تحقیقاتی سه ساله که بر روی تعداد زیادی مسلمان که قرآن می خوانند و یا کلمه الله را می شنوند، به این نتیجه رسیدم که ذکر کلمه ی جلاله ی الله و تکرار آن و حتی شنیدن آن، موجب آرامش روحی می شود واسترس و نگرانی را ازبدن انسان دور می کند

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
            ادامه پست قبل :

«« تـــــــوجه »»
            و,,,
            —————————————————–
            برابری مرد با زن:
            دنیا ۱۱۵ / آخرت ۱۱۵
            ملائک ۸۸ / شیطان ۸۸
            زندگی ۱۴۵ / مرگ ۱۴۵
            سود ۵۰ / زیان ۵۰
            مصیبت ۷۵ / شکر ۷۵
            صدقه ٧٣ / رضایت ٧٣
            مسلمین ۴١ / جهاد ۴١
            طلا ۸ / زندگی راحت ٨
            جادو ۶٠ / فتنه ۶٠
            زکات ٣٢ / برکت ٣٢
            ذهن ۴٩ / نور ۴٩
            آرزو ٨ / ترس ٨
            سختی ١١۴ / صبر١١۴
            نماز ۵، ماه ١٢، روز ٣۶۵

اتفاقی است؟
            ............

نظر

• مدیر محترم دلیل حذف دنباله این پست اخر بنده چی هست؟

نظر

مدیر محترم دلیل حذف دنباله این پست اخر بنده چی هست؟

سلام

پستی از شما ویرایش نشده، لطفا شماره پست را بنویسد تا دقیقتر بررسی شود.

نظر

• بابک واسه کی حساب وا کرده که 300 هرار یورو ضرر زده ! خدا لعنتش نکنه این چه وضع کار کردنه ! دوتا سرچ تو نت میزد متوجه میشد کیا تو کشور صدر تجارت هستند و اینکه اینای که واقعا تو صدر هستند اصلا برای کسی کار نمیکنند ( از نظر مدیریت سرمایه ) مگر به استخدام موسسات سرمایه گذاری در بیایند که باز از طریق این شرکت ها قراردادها و ضوابط تنظیم میشه . غاک عالما والله برای این بشر که 300 هزار یورو بر باد داده تو یه معامله !

نظر

• نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
                    سلام

پستی از شما ویرایش نشده، لطفا شماره پست را بنویسد تا دقیقتر بررسی شود.
                    پست 379 لطفا
                    من حتی این پست رو در شماره 380 هم نقل قول کردم اما در نقل قول هم نمایش داده نشد.
                    لطفا برسی بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      بابک واسه کی حساب وا کرده که 300 هرار یورو ضرر زده ! خدا لعنتش نکنه این چه وضع کار کردنه ! دوتا سرچ تو نت میزد متوجه میشد کیا تو کشور صدر تجارت هستند و اینکه اینای که واقعا تو صدر هستند اصلا برای کسی کار نمیکنند ( از نظر مدیریت سرمایه ) مگر به استخدام موسسات سرمایه گذاری در بیایند که باز از طریق این شرکت ها قراردادها و ضوابط تنظیم میشه . غاک عالما والله برای این بشر که 300 هزار یورو بر باد داده تو یه معامله !
                      اون دیگه کی بوده که مخ این بابا رو زده

اما زرنگ تر از مدیره همون ب - ز بوده که اینقدر باهوش بوده که زود حساب رو بسته وگرنه تامین اجتماعی رو کال مارجین میکرد.

نظر

• Gold - Daily

نظر

Gold - Daily

در نزدیکترین فاصله با تی پی

نظر

• تحلیل تکنیکال eur/usd روزانه (پنجشنبه 28 ژانویه)
                            یورو در معاملات قبل از نشست fomc تقویت شد. بعد از نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزور، بیانیه این نشست نشان می داد که بانک مرکزی آمریکا منتظر بررسی شرایط است و هنوز تصمیم قطعی در مورد افزایش نرخ های بهره در ماه مارس نگرفته است، برای همین انتظارات نسبت به افزایش نرخ ها در ماه مارس هم کاهش یافت و این انتظارات eur/usd را به نرخ های بالاتری کشاند. در حال حاضر انتظار می رود که این حفت ارز برای مدتی صعودی باقی بماند. اگر مقاومت 1.0920 دلاری شکسته شود، می توان شاهد موج صعودی تا 1.0985 دلار بود. با این حال، هر چند احتمال رالی های صعودی کوتاه مدت زیاد است، اما تا زمانیکه یورو در بین حمایت کلیدی 1.0800 و مقاومت 1.0985 دلاری معامله می شود، روند کوتاه مدت را بایستی خنثی در نظر گرفت.
                            اسیلاتور های کوتاه مدت بازار هم از تقویت یورو در برابر دلار آمریکا حمایت می کنند. Rsi هر چند حرکات نوسانی را نشان می دهد، اما توانسته در بالای خط 50 واحدی باقی بماند، در همین حال، macd در بالای هر دو خط صفر و سیگنال قرار داد و به سمت بالا نشانه رفته است.
                            از دید بلند مدت، تا زمانیکه یورو در بالای 1.0800 دلار معامله می شود، روند بلند مدت هم خنثی است.

.[ATTACH=CONFIG]4522[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4522[/ATTACH]

نظر

• تحلیل تکنیکال eur/usd روزانه (پنجشنبه 28 ژانویه)
                              یورو در معاملات قبل از نشست fomc تقویت شد. بعد از نشست کمیته بازار آزاد فدرال رزور، بیانیه این نشست نشان می داد که بانک مرکزی آمریکا منتظر بررسی شرایط است و هنوز تصمیم قطعی در مورد افزایش نرخ های بهره در ماه مارس نگرفته است، برای همین انتظارات نسبت به افزایش نرخ ها در ماه مارس هم کاهش یافت و این انتظارات eur/usd را به نرخ های بالاتری کشاند. در حال حاضر انتظار می رود که این حفت ارز برای مدتی صعودی باقی بماند. اگر مقاومت 1.0920 دلاری شکسته شود، می توان شاهد موج صعودی تا 1.0985 دلار بود. با این حال، هر چند احتمال رالی های صعودی کوتاه مدت زیاد است، اما تا زمانیکه یورو در بین حمایت کلیدی 1.0800 و مقاومت 1.0985 دلاری معامله می شود، روند کوتاه مدت را بایستی خنثی در نظر گرفت.
                              اسیلاتور های کوتاه مدت بازار هم از تقویت یورو در برابر دلار آمریکا حمایت می کنند. Rsi هر چند حرکات نوسانی را نشان می دهد، اما توانسته در بالای خط 50 واحدی باقی بماند، در همین حال، macd در بالای هر دو خط صفر و سیگنال قرار داد و به سمت بالا نشانه رفته است.
                              از دید بلند مدت، تا زمانیکه یورو در بالای 1.0800 دلار معامله می شود، روند بلند مدت هم خنثی است.

.[ATTACH=CONFIG]4522[/ATTACH]

نظر

• تحلیل تکنیکال eur/jpyروزانه (پنجشنبه 28 ژانویه)

یورو در معاملات روز چهارشنبه تقویت شد و توانست از سد مقاومتی 128.59 ین ژاپن عبور کند. حال این محدوده نقش حمایت را برای eur/jpy باز می کند. با این حال، رالی صعودی در 129.50 متوقف شد و بعد یورو تا حدودی تضعیف گردید. هر چند به نظر می رسد شکسته شدن مقاوت 128.50، روند کوتاه مدت را به صعودی تغییر داده است، اما احتمالا اصلاح منفی فعلی یورو برای مدتی ادامه داشته باشد. شکسته شدن حمایت 129.00 می تواند شرایط را برای تضعیف بیشتر یورو در برابر ین ژاپن هموار کند، و شاید تا نرخ برابری 128.50 هم پایین بکشد.
                                اسیلاتور های کوتاه مدت بازار هم از این سناریو حمایت می کنند. Rsi بعد از برخورد به مقاومتی در نزدیکی خط 70 واحدی به سمت پایین برگشته است، در حالیکه macd هر چند مثبت است، اما تشکیل اوج داده و می تواند به زودی به زیر خط سیگنال هم نفوذ کند.
                                از دید نمودار روزانه هم، شاهد هستیم که جفت ارز در روز چهارم دسامبر، بعد از برخورد به مقاومتی در نزدیکی خط نزولی رسم شده از اوج بیست و یکم ماه آگوست، به سمت پایین برگشته است. برای همین، انتظار می رود که روند بلند مدت نزولی باقی بماند، و هر گونه رالی صعودی، نقش اصلاح مثبت این روند را داشته باشد.[ATTACH=CONFIG]4523[/ATTACH]

نظر

پردازش ...
                                X