اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های dadkhah

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام
    دوستان امار زیر مربوط به یکی از دوستان هست که سیستم شخصی بنده رو اموزش دیده.

Profit Factor: 20.61
    Maximal Drawdown: 8.15 (1.18%)
    consecutive wins: 10 consecutive losses: 1

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
      با سلام

ببخشيد دوست عزيز بنده از جمله افرادي هستم كه معتقدند
      با تكنيكال صرف نميشه در بازار فاركس سود كرد
      چون سما استمنت ارايه داديد
      اگر لطف كنيد و حسابتان را به متاكوتس لينك كنيد تا منه ناباور
      باور كنم كسي از تكنيكال تو اين بازار سود ميكنه
      يا حتي يك حساب دمو باز كنيد و به متاكوتس لينك كنيد و در اختيار بنده و ساير دوستان قرار دهيد
      اگر هم نميدانيد چطور لينك كنيد
      بنده در خدمتم تا راهنماييتان كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        يا حتي يك حساب دمو باز كنيد و به متاكوتس لينك كنيد و در اختيار بنده و ساير دوستان قرار دهيد
        دوست عزیز چند برنامه تجاری شخصی دارم اگر تکلیف اونها روشن بشه همین کار رو در نظر دارم و خیلی از دوستان پیشنهاد دادن که در سایت myfx book حساب رو به نمایش بزارم.
        به زودی این کار رو میکنم اگر شرایط این اجازه رو به بنده بده

نظر

• سلام جناب دادخواه
          متاسفانه اینجا نتونستم پیام خصوصی بدم ممنون میشم راه ارتباطی با خودتون رو اینجا قرار بدین
          بنده از تحلیل های شما بسیار لذت بردم
          ممنون

نظر

بنده نظرم اینه که با هیچ روشی نمیشه برای مدت طولانی سود کرد
            شما چند جا ادعا کردید که با فاندامنتال سودهای خوبی میکنید
            خود شما هم یه حساب باز کنید تو این سایت تا همه ببینند فاندامنتال چقدر قدرتمندتر از تکنیکاله!

نظر

با سلام

جناب دادخواه ببخشید که اینو میگم اما من از چند پست اخیر شما اینجور متوجه شدم که دارید بازاریابی میکنید
              قرار دادن استیتمنت دو سال پیش از خودتون و این استیتمنت شاگردتون!معنی خوبی نمیده

نظر

• مگه تبلیغ ممنوع نیست؟
                چطور اگر یک آی دی در امضا گذاشته میشه جلوش گرفته میشه اما جلوی تبلیغات این چنینی گرفته نمیشه ؟!!

شما که کار بلد هستید چرا میخواید از مردم پول در بیارید ؟ این سوال تکراریه اما خیلی مهمه

انجمن شده جای تبلیغ بعضی افراد
                مدیران هم رسیدگی نمیکنن شاید تبلیغ بعضی افراد دلیل یا سودی براشون داره !

( امیدوارم پستم پاک نشه )

پ.ن : من مشکلی با صاحب تاپیک ندارم فقط از روش تبلیغ وسوسه کنندشون ناراحت شدم
                ویرایش توسط pedram9 : https://www.traderha.com/member/7054-pedram9 در ساعت 03-08-2015, 03:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
                  مگه تبلیغ ممنوع نیست؟
                  چطور اگر یک آی دی در امضا گذاشته میشه جلوش گرفته میشه اما جلوی تبلیغات این چنینی گرفته نمیشه ؟!!

شما که کار بلد هستید چرا میخواید از مردم پول در بیارید ؟ این سوال تکراریه اما خیلی مهمه

سلام

هر گونه فعالیتی که خارج از چهار چوب قوانین فروم باشد ممنوع می باشد. طبق قوانین فروم فعالیت هایی که منجر به گسترش سود دیگر مشتریان محترم شود ممنوع نبوده منتها دارای شرایطی است، از جمله برای نشان دادن برایند معاملات می بایست از یک حساب ریل ( حتی میکرو ) از طرف پی سی ام بروکر استفاده گردد تا حقیقت و صحت آن معاملات از طرف پی سی ام بروکرز قابل پیگیری باشد، که البته ایشان در تصاویر خود نام بروکر و شماره حساب را نمایش نداده اند و در پست آتی ایشان باید این موضوع شفاف سازی گردد. مطلب دوم این که با توجه به ریسک بازار های مالی و شفاف بودن آن برای همگان، مسئولیت تصمیم گیری های نهایی در این بازار خود اشخاص می باشند و می بایست برای اخذ بهترین تصمیم معیار های مناسب را در نظر گیرند. در نتیجه حتی پس از احراز صحت و حقیقت معاملات یک حساب ریل، سود آوری آن در آینده به هیچ وجه قابل تضمین نمی باشد و خواهشمندیم به ابتدایی ترین ریسک های بازار توجه فرمایید.
                  احتمالا جنابعالی از بسته شدن تاپیک مربوط به آقای امیر حسام میری که اخیرا بسته شد بی اطلاعید وگرنه کاملا مشهود است که مدیران فروم در راستای انجام وظیفه در حفظ محیطی امن و قابل اعتماد برای کاربران عزیز در تلاش هستند.
                  لطفا در نظر داشته باشید که اینجا یک فروم شخصی معمولی نیست و هرچند که با بروکر پی سی ام در ارتباط نمیباشد ولی از حمایتهای آن برخوردار است، پس با توجه به ابعاد موضوع لطفا توجه فرمایید که تنها سودی که برای مدیران در فعالیت های فروم وجود دارد، حفظ محیطی امن و پر بار از نظر مطالب آموزشی و تحلیلی می باشد و فرمایشاتی شبیه نظر شما تنها یک کم لطفی در وجه مدیران فروم می باشد.
                  ( اتفاقا این پست شما شاید سوال ذهنی دیگر کاربران محترم هم بوده و شفاف سازی که در این مورد شد می تواند پاسخ ایشان هم باشد )
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                    جناب دادخواه ببخشید که اینو میگم اما من از چند پست اخیر شما اینجور متوجه شدم که دارید بازاریابی میکنید
                    قرار دادن استیتمنت دو سال پیش از خودتون و این استیتمنت شاگردتون!معنی خوبی نمیده
                    با سلام
                    دوست عزیز دقیقا بفرمایید بازاریابی و قرار دادن استیتمنت و اموزش سیستم چه معنی بدی رو میده؟؟
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
                      مگه تبلیغ ممنوع نیست؟

با سلام
                      دوست عزیز شما تا وسوسه نشوید چطور باید بیایید سراغ بنده و سیستم رو یاد بگیرید؟ البته اگر میخایید بگید سیستم خوبی دارید و احتیاج به این ندارید لطفا شما هم اماری از سیستمتون قرار بدید.
                      و اما دوستانی که مثل من و شما سیستم ندارن ایا من و شما نباید بهشون کمک کنیم احیانا؟
                      بفرمایید دقیقا بنده باید چطور و با چه بیانی اعلام کنم که من میتونم کمک کنم به دوستانی که دارن توی این بازار دارن ضرر میکنن؟

با تشکر و احترام

نظر

• با سلام و احترام خدمت مدیر محترم
                        قبل از هر چیز اگر قوانین رو زیر پا گذاشتم عذر خواهی میکنم
                        اما اگر شما اجازه بفرمایید من نام بروکر و یوزر نیم و پسورد این حساب رو اینجا اعلان کنم برای اینکه اعتماد شما و دوستان جلب بشه.
                        اگر هم صلاح نمیدونید که کلا این بحث رو خاتمه بدم و به روال گذشته تاپیک ادامه بدم.

ضمنا صادقانه به دوستان هم اعلام کنم که هدف بنده از اموزش سیستم فقط مالی نیست و بخش عمده ی ان کمک به دوستان و هموطنان است.

با احترام به همگی

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                        سلام

هر گونه فعالیتی که خارج از چهار چوب قوانین فروم باشد ممنوع می باشد. طبق قوانین فروم فعالیت هایی که منجر به گسترش سود دیگر مشتریان محترم شود ممنوع نبوده منتها دارای شرایطی است، از جمله برای نشان دادن برایند معاملات می بایست از یک حساب ریل ( حتی میکرو ) از طرف پی سی ام بروکر استفاده گردد تا حقیقت و صحت آن معاملات از طرف پی سی ام بروکرز قابل پیگیری باشد، که البته ایشان در تصاویر خود نام بروکر و شماره حساب را نمایش نداده اند و در پست آتی ایشان باید این موضوع شفاف سازی گردد. مطلب دوم این که با توجه به ریسک بازار های مالی و شفاف بودن آن برای همگان، مسئولیت تصمیم گیری های نهایی در این بازار خود اشخاص می باشند و می بایست برای اخذ بهترین تصمیم معیار های مناسب را در نظر گیرند. در نتیجه حتی پس از احراز صحت و حقیقت معاملات یک حساب ریل، سود آوری آن در آینده به هیچ وجه قابل تضمین نمی باشد و خواهشمندیم به ابتدایی ترین ریسک های بازار توجه فرمایید.
                        احتمالا جنابعالی از بسته شدن تاپیک مربوط به آقای امیر حسام میری که اخیرا بسته شد بی اطلاعید وگرنه کاملا مشهود است که مدیران فروم در راستای انجام وظیفه در حفظ محیطی امن و قابل اعتماد برای کاربران عزیز در تلاش هستند.
                        لطفا در نظر داشته باشید که اینجا یک فروم شخصی معمولی نیست و هرچند که با بروکر پی سی ام در ارتباط نمیباشد ولی از حمایتهای آن برخوردار است، پس با توجه به ابعاد موضوع لطفا توجه فرمایید که تنها سودی که برای مدیران در فعالیت های فروم وجود دارد، حفظ محیطی امن و پر بار از نظر مطالب آموزشی و تحلیلی می باشد و فرمایشاتی شبیه نظر شما تنها یک کم لطفی در وجه مدیران فروم می باشد.
                        ( اتفاقا این پست شما شاید سوال ذهنی دیگر کاربران محترم هم بوده و شفاف سازی که در این مورد شد می تواند پاسخ ایشان هم باشد )

نظر

با سلام و احترام خدمت مدیر محترم
                          قبل از هر چیز اگر قوانین رو زیر پا گذاشتم عذر خواهی میکنم
                          اما اگر شما اجازه بفرمایید من نام بروکر و یوزر نیم و پسورد این حساب رو اینجا اعلان کنم برای اینکه اعتماد شما و دوستان جلب بشه.
                          اگر هم صلاح نمیدونید که کلا این بحث رو خاتمه بدم و به روال گذشته تاپیک ادامه بدم.

ضمنا صادقانه به دوستان هم اعلام کنم که هدف بنده از اموزش سیستم فقط مالی نیست و بخش عمده ی ان کمک به دوستان و هموطنان است.

با احترام به همگی

سلام و احترام جناب دادخواه

طبیعتا اگر بروکری غیر از پی سی ام می باشد طبق قوانین فروم نمی توانید آن را در محیط این فروم نام ببرید ولی از آنجا که هدف این فروم هم بالابردن سطح کیفی و گسترش سود معاملاتِ مشتریان و هموطنان عزیز می باشد می توانید با افتتاح حساب حتی یک حساب میکرو هم به ارائه برایند معاملات خود در فروم بپردازید و حتی اگر نتایج معاملاتی مناسبی داشتید از طرف بروکر هم یک پیشنهاد همکاری در خصوص تریدری دریافت نمایید. که این امر حتی بیشتر از اهداف جنابعالی میتواند به ارائه خدماتتان کمک کند.
                          پس درنتیجه پیشنهاد می کنم با افتتاح حساب ریل حتی اگر میکرو باشد، طبق قوانین فروم به فعالیت خیرخواهانه خود ادامه دهید.

می توانید از طریق لینک ذیل هم به صفحه افتتاح انواع حساب دسترسی یابید و هم در صورت نیاز کلیه راهنمایی های در این زمینه را مطالعه فرمایید.

http://forum.broker-fa.org/f21/%D9%8...-brokers-4046/
                          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• با سلام مجدد
                            البته برنامه های شخصی دارم که باید ببینیم چطور پیش میروند. اما اگر ممکن بشوند خیلی هم خوشحال میشوم که در اینجا بتوانم بهتر فعالیت کنم.
                            چون ظاهرا تنها سایت باقی مانده در بازار مبادلات ارزی هست و خیلی از دوستان در این سایت فعال هستند.
                            بنابراین بنده تلاش میکنم برنامه های اموزشی و تجاری خودم را اینجا گسترش بدهم . البته با رعایت قوانین و اگر چنین فرصتی پیش امد.
                            با تشکر و احترام

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                            سلام و احترام جناب دادخواه

طبیعتا اگر بروکری غیر از پی سی ام می باشد طبق قوانین فروم نمی توانید آن را در محیط این فروم نام ببرید ولی از آنجا که هدف این فروم هم بالابردن سطح کیفی و گسترش سود معاملاتِ مشتریان و هموطنان عزیز می باشد می توانید با افتتاح حساب حتی یک حساب میکرو هم به ارائه برایند معاملات خود در فروم بپردازید و حتی اگر نتایج معاملاتی مناسبی داشتید از طرف بروکر هم یک پیشنهاد همکاری در خصوص تریدری دریافت نمایید. که این امر حتی بیشتر از اهداف جنابعالی میتواند به ارائه خدماتتان کمک کند.
                            پس درنتیجه پیشنهاد می کنم با افتتاح حساب ریل حتی اگر میکرو باشد، طبق قوانین فروم به فعالیت خیرخواهانه خود ادامه دهید.

می توانید از طریق لینک ذیل هم به صفحه افتتاح انواع حساب دسترسی یابید و هم در صورت نیاز کلیه راهنمایی های در این زمینه را مطالعه فرمایید.

http://forum.broker-fa.org/f21/%D9%8...-brokers-4046/

نظر

• سیگنالهای ar.dadkhah

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                              بنده نظرم اینه که با هیچ روشی نمیشه برای مدت طولانی سود کرد
                              شما چند جا ادعا کردید که با فاندامنتال سودهای خوبی میکنید
                              خود شما هم یه حساب باز کنید تو این سایت تا همه ببینند فاندامنتال چقدر قدرتمندتر از تکنیکاله!
                              والا بنده حسابهام در متاكوتس نخ نما است و اگر به تاپيك شخصي بنده برويد
                              ادرسها موجود هستند
                              و استمنت فوتوشاپي نمي زارم
                              ريل در متكوتس ميتونيد اناليز كامل حساب رو ببنيد
                              ضمنا كاملا مجاني هستند
                              جون خودم پول در ميارم نياز به پول كسي ندارم
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 03-10-2015, 01:54 AM

نظر

والا بنده حسابهام در متاكوتس نخ نما است و اگر به تاپيك شخصي بنده برويد
                                ادرسها موجود هستند
                                و استمنت فوتوشاپي نمي زارم
                                ريل در متكوتس ميتونيد اناليز كامل حساب رو ببنيد
                                ضمنا كاملا مجاني هستند
                                چون خودم پول در ميارم نياز به پول كسي ندارم
                                حرف حق جواب نداره

جناب دادخواه اگر قصد خیردارید باید بدونید که اکثر کسانی که بازنده هستند کال میشن و سرمایشون رو میبازن و پولی ندارن پرداخت بکنن اگر قصد خیر دارید , کمک به افراد بازنده باید اینطور باشه که به طور رایگان و بی منت راهنمایی بشن . چون خودتون هم میدونید یک بازنده دیگه جونی نداره باز هم پولی بپردازه . ولی اگر قصد فروشه دیگه خیرخواهی چیه ؟

( من برای شما احترام قائلم و هرگز نمیگم شما کاربلد نیستید حرف من چیز دیگریست )
                                ویرایش توسط pedram9 : https://www.traderha.com/member/7054-pedram9 در ساعت 03-10-2015, 03:18 AM

نظر

پردازش ...
                                X