اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های dadkhah

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنالهای امروز 70+ پیپ سود داشتن. اردر GBPJPY رو هم کنسل کنید دوستان.

نظر

• Signal NO.12-13

نظر

• نتیجه تحلیل و پیشنهاد خرید کگاز
        ------------------------------------------------

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-17-2014, 05:34 PM

نظر

• Gold
          --------
          Buystop and Sellstop
          -----------------------------------
          Good Luck

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-17-2014, 05:32 PM دلیل: خلاف قوانین ( قرار دادن لینک و آدرس شخصی در تصویر )

نظر

• EURUSD - M15
            ----------------------

BuyStop at 1.2565
            TP = 1.2540
            SL = 1.2494

Good Luck

-------------------------------------------------------------------------------------
            عذر خواهی بابت عدم رعایت قوانین سایت در عکس پست قبل.

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
              Gold
              --------
              Buystop and Sellstop
              -----------------------------------
              Good Luck

تا 100 پیپ حرکت داشته این سیگنال.
              دوستان پوزیشنتان رو کنترل کنید.

نظر

• GOLD
                ------------------
                Buy Stop and Sell Stop

Good Luck

نظر

• GBPUSD - H4
                  ------------------
                  BuyStop at 1.5735

S/L = 1.5600

T/P 1 = 1.5855
                  T/P 2 = 1.5987
                  T/P 3 = 1.6110

نظر

• تا 120 پیپ حرکت داشته. امیدوارم تا تی پی اصلی که 220 تا هست برسه.

نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                    GOLD
                    ------------------
                    Buy Stop and Sell Stop

Good Luck

نظر

• تی پی با 220 پیپ تاچ شد.

نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                      تا 120 پیپ حرکت داشته. امیدوارم تا تی پی اصلی که 220 تا هست برسه.

نظر

• شاخص کل بورس ایران
                        ================

با توجه به تحلیل انجام گرفته انتظار میرود با توافق سیاسی در پرونده اتمی که در چند هفته اینده اتفاق خواهد افتاد موج 4 هم تکمیل و شاهد افزایش خواهیم بود.

با آرزوی موفقیت

نظر

• دوستان میدونید که بیش از سه ماه هست که یورو داره در جا میزنه.
                          من واقعا نگران دوستانی هستم که بلند مدت تر کار میکنن. باید تا حالا خیلی ضرر کرده باشن. چون سل گرفتن رفته توی ضرر بای هم گرفتن همینطور.
                          من با سیستم شخصی خودم مناطقی رو برای ورود بلند مدت و همچنین کوتاه مدت مشخص کردم شاید بتونه کمک بکنه به تریدر ها.
                          تا زمانی که قیمت از این محدوده ها بیرون نزده وارد نشد.
                          اگر هم سوالی بود در خدمت هستم.

نظر

دوستان میدونید که بیش از سه ماه هست که یورو داره در جا میزنه.
                            من واقعا نگران دوستانی هستم که بلند مدت تر کار میکنن. باید تا حالا خیلی ضرر کرده باشن. چون سل گرفتن رفته توی ضرر بای هم گرفتن همینطور.
                            من با سیستم شخصی خودم مناطقی رو برای ورود بلند مدت و همچنین کوتاه مدت مشخص کردم شاید بتونه کمک بکنه به تریدر ها.

جناب دادخواه از تحلیل های زیباتون ممنون ولی متاسفانه نظرم مخالف است با شما تو شکلی قرار دادید موقعیت های سل و بای را بنظرم جابه جا کنید بهتره هست با بهتر بخوام بگم در یک روند نزولی بلند مدت چه از نظر تکنیکی و چه فاندامنتالی در هر اصلاحی هر هایست های یک موقعیت فروش به حساب میاد و بریک اوت خرید خیلی پرریسک و ضررده هست و همجنین در زمانی مثل الان که بازار تو فاز اصلاح یا کاهش شتاب است هر لوست لو با ریسک بیشتر و کوتاه مدت تر فرصت خرید میده و نه بریک اوت فروش البته به شخصه از موقعیت اول در معاملاتم استفاده میکنم و در فاز اصلاحی که الان بازار در اون هست با رسیدن قیمت به لو خودش مقداری از سود رو تصفیه میکنم و بقیه رو به جهت اخبار بنیادی آینده باز نگه میدارم تا بی بهره نمونم
                            توضیجات کاملتر رو تو این تاپیک بیشتر و کامل تر نوشتم http://forum.broker-fa.org/f77/%D8%A...85%DB%8C-4327/

موفق وپیروز باشید

نظر

دوستان میدونید که بیش از سه ماه هست که یورو داره در جا میزنه.

روند کوتاه مدت عمل کرد و بلند مدت هم در جریان قرار گرفت از اینجا به بعد باید منتظر نوسانات بیشتر بود.
                              دوستان مراقب باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                                جناب دادخواه از تحلیل های زیباتون ممنون ولی متاسفانه نظرم مخالف است با شما تو شکلی قرار دادید موقعیت های سل و بای را بنظرم جابه جا کنید بهتره هست با بهتر بخوام بگم در یک روند نزولی بلند مدت چه از نظر تکنیکی و چه فاندامنتالی در هر اصلاحی هر هایست های یک موقعیت فروش به حساب میاد و بریک اوت خرید خیلی پرریسک و ضررده هست و همجنین در زمانی مثل الان که بازار تو فاز اصلاح یا کاهش شتاب است هر لوست لو با ریسک بیشتر و کوتاه مدت تر فرصت خرید میده و نه بریک اوت فروش البته به شخصه از موقعیت اول در معاملاتم استفاده میکنم و در فاز اصلاحی که الان بازار در اون هست با رسیدن قیمت به لو خودش مقداری از سود رو تصفیه میکنم و بقیه رو به جهت اخبار بنیادی آینده باز نگه میدارم تا بی بهره نمونم
                                توضیجات کاملتر رو تو این تاپیک بیشتر و کامل تر نوشتم http://forum.broker-fa.org/f77/%D8%A...85%DB%8C-4327/

موفق وپیروز باشید

البته روشی رو هم که شما فرمودید کاملا درست و حرفه ای هست.
                                اما مسئله این هست که من با ابزار بخصوصی این مناطق رو شناسایی میکنم که احتمال شکستشون واقعا زیاده و حداقل تا مسیری رو حرکت میکنه. همون مسیر کوتاه البته با سیستم شما استاپ میخوره.
                                واضح تر اگر بخوام بگم اینه که وقتی سیستم بنده منطقه ای رو نشون میده با سیستم شما نمیشه وارد شد چون استاپ خوردنش زیاده.
                                اما طبیعتا سیستم من هر منطقه ای رو برای ورود اعلام نمیکنه و در این زمان هست که با روش شما که روش خوبی هم هست میشه وارد شد.

با تشکر از شما

نظر

پردازش ...
                                X