اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليلهاي بابك

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Eurjpy

تکمیل الگوی Inv AB=CD که در پستهای قبلی آمد، راه را برای صعودی جدید آغاز میکند. البته در این بین باید از مقاومت قوی 130.58 عبور کند تا اهداف بالاتر تا سقف کانال را محقق کند. واگرایی در هر دو تایم 1 و 4 ساعته مشهود است.
    منتظر راهنماییهاتون هستم.

ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

Gold

طلا در تایم یک ساعته در حال حرکت در یک کانال صعودی است که اکنون به کف کانال رسیده که همزمان شده با انتهای موج 4 الیوتی، ضمن اینکه واگرایی اندیکاتور هم شروع موج 5 را آلارم میدهد.البته به نظر میرسد موج 5 از نوع Truncation باشد و نهایتا تا سقف محدوده مشخص شده یعنی 1485 بیشتر توان صعود نداشته باشد، مگر اینکه خبر تحریک کننده ای همچون سخنرانی برنانکه در روز جمعه تاثیری داشته باشد که طلا را تا سقفهای بالاتری هدایت کند.

نظر

Eurgbp

نمودار این جفت ارز در تایم 4 ساعته پس از برخورد به خط میانی چنگال اندرو و مقاومت 0.8485 ، الگوی AB=CD را تشکیل داده است. پر شدن ظرف زمانی، خستگی روند از دیدگاه تحلیل دی مارکی و واگرایی اندیکاتور شواهدی مبنی بر نزول هستند که با تریگر مناسب میتوان وارد موقعیت فروش شد.

نظر

Nzdusd

تشکیل الگوی هارمونیک گارتلی که همزمان ئر نقطه D به کف کانال نزولی و حمایت قدرتمند 0.8300 رسیده، صعود به سمت سقف کانال و سپس اهداف الگو را محتمل تر میسازد.
          منتظر راهنماییهاتون هستنم.

نظر

babak ye talil az sahand bezar mamnoon

نظر

نوشته اصلی توسط mahmood1900 نمایش پست ها
              babak ye talil az sahand bezar mamnoon
              سلام محمود جان
              اولا که خوش اومدی یه این فروم
              دوم اینکه، من هم هنوز تازه کارم مخصوصا تو بورس داخلی. بهتره برای کمک تو این زمیبه از اساتید مجرب اینجا بهره ببری.
              چند روز تو این فروم بچرخی میشناسیشون.
              اینجا برو سوالتو مطرح کن حتما نتیجه میگیری.
              درددلهای بورسی
              شاد و موفق باشی

نظر

دمت گرم زدی وسط هدف نظر هم میخایی !!!!!گلی به گوشه جمالت یه مقداریش رو گرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                  دمت گرم زدی وسط هدف نظر هم میخایی !!!!!گلی به گوشه جمالت یه مقداریش رو گرفتم
                  ممنونم داوود جان.
                  لطف داری . من هنوز دارم شاگردی میکنم پیش استادای این فروم.
                  شاد زی

نظر

Audusd

با رسیدن به محدوده کف کانال نزولی و فیبو 2.618 که همزمان در محدوده حمایت روانی 1.0000 و تاریخی 0.9970 قرار دارد، با پر شدن ظرف زمانی و تریگر مناسب میتوان از موقعیت خرید تا سقف کانال سود برد. خستگی روند و واگرایی محسوسی نیز در این ناحیه دیده میشود.
                    منتظر راهنماییهاتون هستم

ویرایش توسط babaka : https://www.traderha.com/member/8030-babaka در ساعت 05-13-2013, 06:48 PM

نظر

پسر خوب داود یه دونه واو داره!!!!!!

نظر

Eurgbp

برخورد به خط روند صعودی بلند مدت روزانه و خط پایینی چنگال اندرو 4 ساعته که حمایت روانی و تاریخی 0.8400 و هدف الگوی AB=CD ذکر شده در پستهای قبل است. واگرایی اندیکاتور هم گواهی دیگر بر پتانسیل صعود است.منتظر پر شدن ظرف زمانی و تریگر مناسب برای خرید هستیم.

ویرایش توسط babaka : https://www.traderha.com/member/8030-babaka در ساعت 05-13-2013, 07:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                          پسر خوب داود یه دونه واو داره!!!!!!
                          یکی و 2 تاش توفیری نداره ایشالا که خودت یه دونه باشی

نظر

Eurjpy

در نمودار 4 ساعته الگوی AB=CD غیر ایده آل در حال تشکیل است که هدف نقطه D محدوده 132.88 مطابق با فیبوی اکتنشن 1.618 و 100% App و سقف کانال صعودی میباشد. از نظر زمانی نیز تا فردا منتظر میمانیم تا به محدوده مناسب برسد.

نظر

EurUsd

در تایم فریم 4 ساعته به نظر الگوی پروانه در حال شکل گیری است. نقطه D در محدوده حمایتی قدرتمندی قرار دارد که احتمال صعود از این ماحیه را قوی تر میکند.

نظر

Gbpusd

در نمودار 4 ساعته این جفت ارز شاهد تشکیل الگوی Rec AB=CD نیمه ایده آل هستیم. که نقطه D همزمان شده با با خستگی روند برگرفته از کندل شماری دی مارک و حمایت دی مارکی و همچنین حمایت روانی 1.5200.واگرایی قیمتی در این محدوده نیز دیده میشود. ضمن اینکه در تایم 1 ساعته به کف کانال نزولی رسیده ایم. با تریگر مناسب میتوان وارد موقعیت خرید شد.
                                منتظر راهنمییهاتون هستم.

نظر

پردازش ...
                                X