اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

re: تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

به سرم زده یورو بفروشم با استاپ ۲۹۵۰۰. تارگت ۲۸۸۰۰
    البته الان ریسکش با قیمت ۲۹۱۰۰. تقریبا ۶۰. درصده

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-05-2013, 12:34 PM

نظر

بابا این اسکالپ چه حالی میده تا الان ۲۰۰ دلار همش هم یورو دلار
      تا الان بیخود میشستیم تارگت حساب میکردیم

نظر

یک روش اسکالپ توپ پیدا کردم
        کسی میدونه چطوری تو متاتریدر هر ۶۰ تا کندل یک دقیقه ای رو میشه بهش خط پریود داد
        یعنی هر ۶۰ تا کندل رو با خط عمودی نشون بده

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها

فک کنم مشکلتون رو حل کنه
          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

درود
            دوست من
            1.مراقب باش و همه جوانب رو بسنج
            2.اگه امکان داره این روش رو در فروم قرار بدین تا دیگران هم بهره ببرند
            ممنون از شما
            فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
            ----------------------------------------
            forexdive@yahoo.com

نظر

سلام
              من باکس دارم یعنی وقتی جا و مکان رو براش تعیین کنی با مربع رنگی نشون میده ولی باید تایم بهش بدی مثلا تایم یک دقیقه از ساعت فلان تا فلان ..
              روشی رو هم که کشف کردی معرفی کن لطفا شاید به کسی کمک کنه. ممنون.

نظر

حالا یک اندیکاتوری چیزی میخام که سریع فاصله دو محل نمودار رو به پوینت بهم بده
                ارتفاع موج زیگ رو میخام اندازه بگیرم

نظر

یورو به دلار در هر نقطه ای بخرید به عدد ۱.۲۹۹۵۰ برگشت خاهد کرد
                  یادگاری مینویسم رو دیوار PCM
                  حداکثر ریزش هم ۱.۲۶۵۰۰ است

send from Meta.me.cc
                  به یادگاری مون رو دیوار رسید
                  خوب شد حداقل این یکی به ما سود داد

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-05-2013, 05:36 PM

نظر

سلام

لطفا نظرتون را در مورد یورو بفرمائید ..ادامه صعود یا نزول ؟.....................تشکر

نظر

این کره شمالی هنوز موشک نزده پوند و یورو و انس داره مثل فرفره میره بالا اگه بزنه چه شود

نظر

نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
                        سلام

لطفا نظرتون را در مورد یورو بفرمائید ..ادامه صعود یا نزول ؟.....................تشکر
                        ین که اونم از کره ترس داره تارگت ۱۰۰ دوستانم دادند حالا تزریق پول و اینها بماند
                        سقف قبلی رو شکسته پولبک زیبایی هم زده فکر کنم به ایچی هم نگاه کنیم مانعی برای بالا رفتن نداره
                        یورو هم باید صبر کنید به نظر من تا ۱.۳۲ جا داره به هر حال من ترجیح میدم فروشنده باشم تا خریدار چون سقف چهارساعته رو که نشکسته قدرت هم نداره که بتونه بشکنه پس صعود فقط یک اصلاح در مسیر نزول بیشتر است
                        پوند هم در پست بعدی

نظر

واسه من جالبه بعضی ها استاپ رو ۵۰ پیت میزارند و سود رو ۵۰ پیت
                          یا با یک لات معامله میکنند
                          ۵۰ پیپ ضرر واسه همچین ضررهای کلانی به نظر من باید حداقل سود ۴ برابر باشه
                          خیلی اعتماد به نفس میخاد یکنفر ۵۰۰ پوینت رو فکر کنه درست پیش بینی میکنه بعد بیاد پولم روش شرط بندی کن
                          اینکه. مدیریت سرمایه نمیشه
                          به نظر من ادم شانسی معامله کنه ولی مدیریت سرمایه داشته باشه در امدش از تکنیکال حرفه ای بدون مدیریت بیشتره
                          رو همین ین دیروز گند زدیم به مدیریت سرمایه حالا خدای تکنیکال هم باشیم چه فایده

بهترین کار کشیدن فیبو بین استاپ لاس و تارگت است زمان ورود باید قبل از ۳۸ فیبو باشد پوزی که بالای ۳۸ ریسک داشته باشه پوز نیست
                          ضمنا تایم ۱۵ تا یکساعته بدترین تایم برای معامله است و تکنیکالی میاد رو استاپتون

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-06-2013, 01:47 AM

نظر

اندر پیش بینی های بنده
                            بگو ایشالله
                            انشالله
                            ملانصرالدين روزي يك كيسه پول برداشته به ميدان

مالفروشها مي رفت تا الاغي براي خود بخرد.دربين راه

يكي از دوستان به او برخورده از ملا پرسيد:كجا

ميروي؟گفت مي روم الاغ بخرم. گفت بگو انشالله. گفت

انشالله گفتن لزومي ندارد پولي است در جيب من و

الاغي است در ميدان مي دهم و مي خرم.وقتي كه وارد

ميدان مال فروشها شد جيب بري در ميان جمعيت

كيسه پول او را ربود و برد.ملا با دست خالي به طرف

خانه برگشته به همان رفيق برخورد. ان شخص از ملا

پرسيد چه كرديد واز كجا مي اييد؟گفت از ميدان بر

ميگردم انشالله پول مرا بردند انشالله نشد الاغ بخرم

انشالله رويت تو براي من نحس بود انشالله لعنت خدا بر

تو باد انشالله

نظر

متای عزیز لطفا بگو انشاا... چرا تایم 15 تا یک ساعت بدترین تایم واسه معامله است .وانشا... نمیخوای بگی که فقط یک و پنج دقیقه خوبه و اگر انشا... خوبه دلیلش؟

نظر

روش اسکالپ متاخبرتی
                                من در تایم یکدقیقه امتحان کردم یک ۲۰۰ دلاری هم در اوردم
                                حالا شما تو ۵ هم امتحان کنید
                                ابتدا سقف یا کف تایم یکساعته که نزدیکترین برگشت قیمت انجام داده است رو علامت گذاری میکنیم
                                سپس در تایم یک دقیقه هر ۳۰ کندل را بصورت دوره تقسیم میکنیم
                                حالا به ترسیم کانال برگشتی در یکدوره قبل از دوره جاری به رنگ قرمز و دو دوره قبل از دوره جاری با ابی می پردازیم
                                میشه این

همانطور که میبینید در تصویر اول فقط زمانی پوزیشن میگیریم
                                که دو کانال همجهت باشند و شکست در خلاف جهت کانالها صورت گیرد
                                هر چه دو کانال به هم نزدیکتر یا چسبیده تر در نقطه شکست باشند بهتره
                                زمان شکست کانال بزرگ یا دو دوره ای پولبک انجام میشه و ما اونجا دخول میکنیم
                                استاپ هم با زیگ زاک در اخرین سقف قرار داره
                                در تصویر دوم ادامه ماجرا رو میبینید
                                دو مرتبه کانالها ترسیم شدند و مادامیکه کانالها نشکسته ما تو موقعیت هستیم اما وقتی شکست میتونید خارج شید یا زمان پولبک
                                اما چون شما تازه سوار یک روند شده اید که شروع شده است ادامه مسیر هم دو کانال همجهت هستند
                                البته برای خروج از کراس موینگ یا مکدی یا شکست زیگ هم میشه استفاده کرد
                                توجه کنید ترجیحا زمانی موقعیت می گیریم روند تقریبا چند دوره ادامه داشته و احتمال اتمام روند بیشتر بوده چون شکست دو کانال همجهت یعنی تغییر روند
                                اما برای ترید در ۵ دقیقه دوره ها رو باید ۲۴ کندلی تقسیم کنید
                                شروع کنید به ترید پاسخگو سوالات هستم
                                من مسلط شدم به سیستم حداکثر نیم لات موقعیت گرفتم
                                ابتدای کار به نظرم با حساب ریل با یکصدم لات کار کنید بهتره چون حساب دمو که ول معطله

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-07-2013, 09:47 PM

نظر

پردازش ...
                                X