اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• میبینم که کم کم همه دارن به حرف من میرسن
    همونایی که قبلا موضع میگرفتن و میگفتن میشه ،الان میگن نمیشه!
    جناب نادعلی اسکالپ هم نمیشه،وقت گذاشتن رو این کار بیهودست
    دقیقا درست گفتید دراودان بالا سود میشه کرد ولی یه جا کل زحمت از بین میره
    دراودان پایین هم کار کنی اونقدر سود کم میشه که ...

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      بخاطر اينكه از استاپ بيخودي فرار كنيم
      اومديم استاپ رو برديم عقبتر
      يا ريسك به ريوارد بيشتر ميشه
      يا قبل از لمس پروفيت بازار برميگشت استاپ ميزد
      يا تو هر چند تا كه استاپ ميخورديم سود قبلي ها ميپريد
      خلاصه تست پشت تست
      و هنوز كه هنوزه مشكل اين طبيعت بازار حل نشدع
      و فعلا فقط اسكالپ مي كنيم و تنها ده پيپ از بازار برداشت
      نحليل تايم بالا
      هدف قيمت در چند روز اينده همه و همه هيچ
      فقط هدف قيمت تا نهايت نيم ساعت اينده رو پيش بيني ميكنم
      یه تاپیکی تو همین فوروم بود بنام mohamdreza candlestick که بنا به دلایل نامعلومی بن شد . محمد رضا شخص با تجربه ایی بود و تریدهاشو لایو قرار میداد . استاپاش بیشتر از تی پی یاش بود ولی 90% معاملاتش سود میشد. داشتیم رو بهینه کردن استراتژیش کار میکردیم که مسدود شد . کلا تمام تبلیغات منفی در مورد مارتینگل و اسکالپ هستش و تنها کسانی که تونستن سود کنن از همین روشها استفاده میکنن . به نظرم میشه اینارو بهینه کرد . اگر دوست دارید روش کارتونرو بگید تا اگه بهیه هست ما هم سود ببریم اگرم نیست رو بهینه سازیش کار کنیم

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

منم بيشتر با كندل كار ميكنم
        و شيوه كارم اينگالف كندل است
        فقط تفاوتم اينه كه كندل ها رو با هم جمع ميكنم
        فرصت شد يك عكس ميزارم
        البته استاپ هم ميخوريم ولي تير دست تقدير
        گاهي سود ٨٠ درصدي ميكنيم تو چند ماه
        گاهي هم ضرر هاي ٣٠ و ٤٠ درصدي در چند ماه
        ولي زماني موفق هستم كه مثلا اگر صد راند قراره بازي كنم تو ٢٠ راند اول ٩٠ درصد برنده باشم يعني ترتيب برنده شدن خيلي تاثير داره تو كار

نظر

• اینکه کندلهارو جمع میکنید جالب و جدیده برام . منتظر تصاویر میمونم
          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid78 نمایش پست ها
            يكى از كاربران اين موقعيت را شناسايى كرده- استاپ اين موقعيت 1.0770 .
            واسه اونايى كه نميخوان پيپ ها رو از دست بدن.

اونايى كه دنبال ريوارد خوب هستند با صدور تريگر استاپ را زير اولين فراكتال ميزارن!

اگه صدور تريگر بر اساس شكست اولين مقاومت باشه موضوع اينجورى ميشه:

با شكست مقاومت ميخريم با شكست ساپورت اس ال ميخوريم.
            مقاومت شكست حالا نوبت حمايته!

نظر

• اچ وان
              اقا ما در حد ١٥ مين تريد ميكنيم
              اچ وان و اينا در حد ما نيست
              ما همون پاينيم پيشگويي بزرگ كار ما نيست

نظر

• نظر

• المپياد رياضي
                  مسابقات بين المللي شطرنج
                  تيراندازي
                  مسابقلات جهاني پوكر
                  همه داراي مسابقات بين المللي هستن ولي مسابقات بروكرهاي فاركس فقط در حد بروكر است و بيشتر نيست
                  حتما جايي اشكال دارد كه حتي فاركس به اندازه پوكر نيز سود ساز نيست

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

فاركس واسه خودش دنيايي است يعني ساختن سيستم معاملاتي موفق بر مبناي فاند و تكنيك تنها ٢٠ درصد از كاري رو كه ميخاي انجام ميده ٤٠ درصد كنترل رواني و ٣٠ درصد ماني منجمت و ده تا شانس موفقيت رو تضمين ميكنه
                    من تو فرومها افرادي رو ديدم كه سيگنالهاي خوبي ميدادن و تحليلهاي خوبي هم ميكردن ولي وقتي
                    تو حساب ريل خودشون شروع به تريد ميكردن حتي نميتونستن ٤٠ هفته دوام بيارن و نهايت تمام سرمايه رو از دست ميدادن
                    سيگنال دادن با تريد انجام دادن دو وادي كاملا جداست
                    حتي وقتي يك حساب ٥٠٠ دلاري داري ممكنه عالي عمل كني ولي وقتي يك حساب ده تايي بهت بدن ديگه نتوني مثل قبلي عمل كني شما همون ادمي با همون خصوصيات ولي اون 40 درصد كنترل رواني شما رو بازنده ميكنه چون حساب يك لاتي با حساب يكدهم لاتي كاملا متفاوته
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-11-2016, 01:30 AM

نظر

• امروز داشتم فكر ميكردم چقدر از اين بازار سود كسب كردن سخت است يعني بيچاره ميشيم تا دوزار از اين بازار در بياريم
                      بدترين مورد اين بازار ٢٤ ساعته بودنش است
                      يهني شما تو نيورك توي پنت هاوست خابيدي ولي يك احمقي تو سويس يك سنگ ميندارزه تو چاه صبح كه از خاب پاميشي ميبيني ديگه هيچي نداري
                      وقتي در تايم اچ وان تريد ميكني هر يكساعت بايد حتما مانيتور رو ببيني و اين غير قابل تغيير است
                      ضمنا حتما هنگام اخبار مهم بايد جلوي مانيتور باشي
                      اينها هستند كه زندگي شما رو داغون ميكنن
                      نميتوني از خونه بري بيرون
                      همش تو غار خودت نشستي و يك مانيتور جلوت
                      ولي بالعكس يك قمار باز كازينو لذت دنيا رو ميبره
                      فرض كن من ميرم بلك جك بازي ميكنم كه واقعا شانس دخيل است
                      اگر همين روانشناسي و مديريت سرمايه فاركس رو رعايت كنم احتمال موفقيتم بسيار بالاست
                      ضمن اينكه نوشيدني و غذاي رايگان مرتب واستون سرو ميشه
                      اگر از جاي ديگه اومده باشيد هتل كازينو اتاق رايگان در اختيارتون ميزاره حتي دپازيت بالاي ده هزار دلار پول بليط هواپيماتون رو هم ميدن
                      اصلا از پول اين فاركس بدم اومد

نظر

امروز داشتم فكر ميكردم چقدر از اين بازار سود كسب كردن سخت است يعني بيچاره ميشيم تا دوزار از اين بازار در بياريم
                        بدترين مورد اين بازار ٢٤ ساعته بودنش است
                        يهني شما تو نيورك توي پنت هاوست خابيدي ولي يك احمقي تو سويس يك سنگ ميندارزه تو چاه صبح كه از خاب پاميشي ميبيني ديگه هيچي نداري
                        وقتي در تايم اچ وان تريد ميكني هر يكساعت بايد حتما مانيتور رو ببيني و اين غير قابل تغيير است
                        ضمنا حتما هنگام اخبار مهم بايد جلوي مانيتور باشي
                        اينها هستند كه زندگي شما رو داغون ميكنن
                        نميتوني از خونه بري بيرون
                        همش تو غار خودت نشستي و يك مانيتور جلوت
                        ولي بالعكس يك قمار باز كازينو لذت دنيا رو ميبره
                        فرض كن من ميرم بلك جك بازي ميكنم كه واقعا شانس دخيل است
                        اگر همين روانشناسي و مديريت سرمايه فاركس رو رعايت كنم احتمال موفقيتم بسيار بالاست
                        ضمن اينكه نوشيدني و غذاي رايگان مرتب واستون سرو ميشه
                        اگر از جاي ديگه اومده باشيد هتل كازينو اتاق رايگان در اختيارتون ميزاره حتي دپازيت بالاي ده هزار دلار پول بليط هواپيماتون رو هم ميدن
                        اصلا از پول اين فاركس بدم اومد
                        به نظرم شما هم مثل اساتید بزرگ برو تایم بالاتر و هفتگی و ماهانه ترید کن و کمتر به چارت نگاه کن تازه اگه استاپ هم بخوری میتونی مارتینگلیش کنی و در نهایت با سود خارج بشی.
                        والا.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                          به نظرم شما هم مثل اساتید بزرگ برو تایم بالاتر و هفتگی و ماهانه ترید کن و کمتر به چارت نگاه کن تازه اگه استاپ هم بخوری میتونی مارتینگلیش کنی و در نهایت با سود خارج بشی.
                          والا.
                          من همه اين راهها رو رفتم و تحليل بنيادي بازار فاركس رو خوب بلدم
                          منتها يادمه در همين يورو و پوند به اين نتيجه رسيديم كه پوند از يورو قريتر است و فرو ختيم
                          خلاصه وقتي وارد زيان سنگين شدم ديگه كنترل رواني لازم رو نداشتم و كل پوزها رو بستم عليرغم اينكه بعد از يكماه به تارگت مورد نظر من رسيد و پيش بيني من درست بود
                          بنده بيشتر منظورم اينه كه تحمل اون فشار رواني ناشي از ضرر خيلي سخته
                          و ما چرا پول به اين مشقت در بياريم
                          فاركس در حد ١٥ و ٥ مين جالبه و بقيه اش به نظر من خيلي استرس داره

نظر

من همه اين راهها رو رفتم و تحليل بنيادي بازار فاركس رو خوب بلدم
                            منتها يادمه در همين يورو و پوند به اين نتيجه رسيديم كه پوند از يورو قريتر است و فرو ختيم
                            خلاصه وقتي وارد زيان سنگين شدم ديگه كنترل رواني لازم رو نداشتم و كل پوزها رو بستم عليرغم اينكه بعد از يكماه به تارگت مورد نظر من رسيد و پيش بيني من درست بود
                            بنده بيشتر منظورم اينه كه تحمل اون فشار رواني ناشي از ضرر خيلي سخته
                            و ما چرا پول به اين مشقت در بياريم
                            فاركس در حد ١٥ و ٥ مين جالبه و بقيه اش به نظر من خيلي استرس داره
                            اشتباه نکن دوست عزیز در تایم بالا با سرمایه و حجم مناسب اگر کار کنی هیچ استرسی نخواهی داشت.
                            تایم بالا یعنی h4,daily,weekly
                            ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 05-20-2016, 09:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                              اشتباه نکن دوست عزیز در تایم بالا با سرمایه و حجم مناسب اگر کار کنی هیچ استرسی نخواهی داشت.
                              تایم بالا یعنی h4,daily,weekly
                              باز طبق معمول بنده درخاست لینک حساب متاکوتس از فردی که با چنین روشی کار کرده دارم
                              وقتی تایم کاری بالا میره
                              نامبر وان :تعداد موقعیتهای ورود بسیار کاهش پیدا میکنه
                              نامبر تو : درگیر یک پوز میشیم که مارتینگلش کنیم از موقعیتهای دیگه جا میمونیم
                              نامیر دغای : برایند جالبی نخاهیم داشت چون تو این روش حجمها بسیار کوچک است
                              و من چون اصلا تحمل دیدن دان بالای 20 رو ندارم اغلب موقعیتها فالت میشن علیرغم اینکه اگر اجازه میدادم دان به 30 و 40 برسه با موفقیت همراه بود
                              ولی دروغ چرا >>>> اگر یکمرتبه بازار ترند بشه دان 40 راحت شما رو کال میکنه
                              حالا اگر کسی رو سراغ دارین تایم بالا با دان زیر 20 موفق شده باشه حتی اگر با سرچ در متاکوتس باشه خوشحال میشم پیداش کنیم

نظر

• اگر بمن بگین مهمترین نکته بازار فارکس چیه :::
                                وقتی دان رسید به بالای 20 بهترین کار اینکه تمام پوزها رو ببندی و از بازار خارج بشی

نظر

پردازش ...
                                X