اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

كندلهاي ژاپني روش صد سال گذشته تريد است كه در دوران گذشته نيز استفاده ميشده
    ديروز كندل يورو اينگالف شد و من با يك ريسك به ريوارد مناسب ١.٠٦ خريدم براي ١.٠٨ هر چند كه استاپم رو ٥٠٠ است و كم باهاش فاصله دارم
    ولي اگه استاپ هم خوردم بازم دو مرتبه پاينتر منتظر سيگنال كندل ميشم و نهايتا با ريسك به ريوارد مناسب روش تريد كندلي موفق ميشم
    روش تريد هم با سرچ تصاوير به راحتي در گوگل يافت ميشود
    من بيشتر از اينگالف كندل براي تريد استفاده ميكنم
    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 12-02-2015, 08:11 PM

نظر

• یعنی جناب قاسم خان شما از تکنیکال فقط از روش کندلی استفاده میکنید و تحلیل نمی کنید

نظر

تحليل من براساس كندل است وبطوركلي فقط به كندل و خط روند اعتقاد دارم و به هيچ كدام از روشهاي تكنيكال اعتقادي ندارم حتي يكي از دوستان چند پست قبل يك شيوه از تريدهاي منو كه براي فروش گذاشتم در سايتهاي خارجي اينجا گذاشته كه بفرما خود ت داري از انديكاتور كمك ميگيري اينم مدرك
        كه اونهم به دليل اينكه كه تا مردم خطوط عجيب غريب نبينن حاضر به پرداخت پول بابت استراتژي نيستند
        ولي حقيقت امر اينه كه اون سيستم كه پايه كندلي داره حتي بسيار ديرتر از كندل عمل ميكنه ولي كاراست
        ولي اگه بگم چهارتا شيوه كندلي واست پي دي اف ميكنم ميفرستم پول بده كسي حاضر به خريد استراتژي نميشه
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 12-02-2015, 10:43 PM

نظر

• در يورو كه پست قبل گفتم استاپ من ١.٥٥٠٠ است كه تو برخي بروكرها به اين عدد رسيده و تو بعضي ها نرسيده اين اختلافات كوچك و شادو ها بلاي جان تريدرها هستن بنابراين بهتر است استاپ رو هميشه ١٠ پيپ پاينتر گذاشت مثلا ١.٠٥٤٠٠. چون در حقيقت استاپ زماني بايد اعمال بشه كه يك كندل ١٥ دقيقه زير استاپ شما كلوز كنه ولي چون سرعت بازار فاركس نسبت به سهام زياد است محض احتياط يك فاصله ١٠تا١٥ پيپ معمولا با استاپ ميگيرم كه شادو منو به فنا نده و كلوز كندل ١٥ رو ملاك قرار ميدم
          اگر بازار هم پرشتاب عمل كرد نهايتا ١٠ پيپ ضرر اضافه دادم ولي استاپ درست ميخورم

نظر

• http://i.imgur.com/mTqT4n8.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
              http://i.imgur.com/mTqT4n8.png

با سپاس
              در صورت امکان از موقعیت های آینده بررسی بفرمایید ببینیم سیستم چند درصد سودده بوده

یاد جمله همیشگی خودتان افتادم ، یک اکانت لطفا در یکی از سایت های دنبال کننده اکانت بزارید لطفا
              ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 12-03-2015, 11:17 AM
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• والا اين سيستم اكتشافي من نيست كه بيام اكانت بهش اختصاص بدم و براي فروش بزارم سيستم كندلها جز قديمي ترين سيستم هاي معاملاتي است و حتي كتاب فارسي مفصلي هم در موردش هست بنده فقط هنرم اين بوده كه از ميان تمام الگوها چند نمونه كه به نظر خودم كاراتر است رو انتخاب كردم و باهاش تريد ميكنم
                اين تصوير هم در تايم روزانه گذاشتم كه كسانيكه خاندن شمعها رو ميدانند متوجه بشن چقدر كندلها سود اور هستند و ما از انها غافل هستيم و دنبال چيزهاي ديگر هستيم
                حالا اگه قصد خريد روشهاي تريد با كندل داريد من يك جزوه در مورد كندل ها بنويسم و براي فروش بزارم يك حساب هم اختصاص بدم
                والا اينهمه وقت روي اموزش موارد بي مصرف گذاشتين يك كندل بازي هم ياد بگيرين ضرر نداره

نظر

• يورو عجب حركتي كرد معلوم بود زمان خريد يورو رسيده وقتي كندل روزانه دو روز پيش اينگالف شد يعني يورو خريدار پيدا كرده
                  البته امار نااميد كننده خريد ملت امريكا در روز شكرگذاري هم نشون داد كه يلن جا ميزنه و فعلا بيخيال تغيير نرخ بهره ميشه و فعلا تا ماه اينده رفتيم صعود حتي ممكنه تا ١.١٠ هم ببرنش بالا

نظر

• اگه از فارکس ماهی ده درصد در بیاد اینتل رو خریدم دعا کن بشه
                    با ٢٠ هزار دلار شروع میکنم
                    هر پولی با احتساب 72 ماه سود با بهره ماهیانه ده درصد هزار برابر خاهد شد
                    یعنی ٢٠هزار دلار بعد از 72 ماه میشه ٢٠ میلیون دلار
                    [emoji533][emoji533][emoji533]

نظر

• نوشته اصلی توسط argo
                      اصلا اين دولت اون دولت نداره فرقي نميكنه كي بياد
                      تا زمانيكه نرخ بهره بالاي ٢٠ درصد است يعني در كشور ميشود با رانت پول در اورد
                      يعني براي پول در اوردن نياز به سرمايه است نه مغز
                      تصور كنيد من بتونم از بانك با بهره دودرصد در سال وام بگيرم در اينحالت پول سرمايه دار ارزشي نداره
                      ولي اگر بهره بانكي بالاي ٢٠ درصد باشد تاجر اول بازار و سرمايه دار معني پيدا ميكند
                      نرخ بهره در ژاپن صفر است يعني با بهره صفر به شما وام ميده اينجاست كه سرمايه دار دنبال مغز ميگرده براي سرمايه گزاري ولي وقتي نرخ بهره ٢٠ باشه هر چوپوني ميدونه بايد يك كالا بخره حالا چه از داخل يا از خارج كشور به دو برابر قيمت بندازه به مردم خودش هيچ فكري هم لازم نيست
                      مشكل اصلي اينه كه سياست دولت رو بازار ايران مشخص ميكنه
                      دلال مشخص ميكنه
                      براي همين تكنولوژي فروش و خريد از اينترنت و خريد از سايتهايي مثل امازون و غيره در كشور ما سم براي دلال حساب ميشه
                      يا همين انلاين كردن خريد فروش سهام با كلي موانع روبرو شد
                      و نهايت هم ميبينيد كه استيشن داخل كارگزاري بسيار سريعتر و با ديد بهتر ميتونه معامله كنه ،،،چرا ؟؟؟
                      حتي يادمه تو سال ٩٢ براي اينكه بتونم يكسهم رو از صف بخرم با انلاين نميشد
                      و به استيشن كه گفتم واسم بگير گفت به ما گفتن براي مشتري صف نشينيد !!!
                      بهرحال تا سياست بازار مسلكي و حجره داري در ايران حاكم باشه
                      ما هميشه تحريم باقي خاهيم ماند
                      يعني واقعا انتظار داري خودت بتوني بري يك لباس يا گوشي موبايل از امازون بخري و بخندي به ريش اول تاجر بزرگ بازار موبايل ايران !!! زهي خيال باطل !!
                      هميشه شما رو دعوت به بورس خاهند كرد تا جيبتون رو خالي كنن
                      هميشه تحليلهاي تكنيكال قشنگ و رايگان در سايتهاشون ميزار با پول واستون نمودار خوشگل ميسازن
                      و يكمرتبه صف خريد رو عرضه ميكنن
                      اااا

نظر

• سلام لطفا از ارسال پست اسپم جدا خودداری کنید همچنین اگر استاد متا هستید طبق قوانین فروم نام کاربری شما بسته خواهد شد
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

متاسفانه رمز عبورم رو فراموش كردم از اكانت جديد استفاده كردم اگر يكهفته اي به بنده وقت بديد ايميلم رو بازيابي كنم درست ميكنمش
                          ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 12-10-2015, 06:00 PM

نظر

• http://i.imgur.com/JMAxM3D.png

نظر

• با سلام خدمت دوستان در گشت و گزاری که در فروم زدم دیدم یکسری افراد پیدا شدن که ادعا میکنن با ساده ترین ابزارها به موفقیت رسیده اند و حتی لینک حساب متاکوتس نیز ارایه دادن
                              اما وقتی حساب متاکوتس رو بررسی میکنیم میبینیم تنها 100 دلار موجودی داره ولی در دو هفته 30 درصد رشد کرده اما پیدا کردن اما های حساب ؟؟؟؟
                              دوستان توجه کنن اولین بررسی برای انالیز یک حساب این است که متوجه شید تریدر چقدر حاضر به ریسک است
                              برای یک حساب 100 دلاری بطور معمول برای هر پوزیشن بیشتر از دو دلار یا نهایت سه دلار نمیتوان ریسک کرد یعنی پروفیت و استاپ های 3 دلاری
                              میزان حجم ترید اصلا مهم نیست بعضی از دوستان ممکنه اسکالپر باشد
                              اون چی که مهمه میزان ریسک روی هر پوزیشنه
                              بنابراین اگر تریدر بیش از دو درصد رو هر پوز ریسک کرد مسیری که میرود به ترکستان منتهی میشود
                              همیشه به قسمت بست ترید و لاست ترید دقت کنید هیچگاه لاست نباید بیش از 3 درصد باشد والا تریدر در امتحان ما مردود است
                              اگه 60 درصد پیش بینی هات درست باشه و 100 تا معامله کنی و 60 تا برنده باشی یعنی 20 تا بطور کلی برنده اگه رو هر کدوم فقط دودرصد ریسک کنی میشه 40 درصد درسال
                              حالا ببین اگه همه پیش بینی هامون درست باشه چی میشه !!!!!!!

نظر

• نکته بعدی اینه که اصلا لازم نیست چیزی از تکنیکال یا فاند بدونید فقط زمانی که قیمت در حال ریزش است و فشار فروش در بازار رو دیدید سریع بفروشید
                                سیستم معاملاتی* بپر روش *
                                با رعایت مدیریت سرمایه که در بالا گفتم
                                به اعتقاد من بسیار موفقتر عمل میکنید نسبت به زمانیکه خودتون رو توی نمودارها گیج میکنید
                                اول مدیریت دوم پیدا کردن زمان ورود مناسب
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 12-17-2015, 08:24 PM

نظر

پردازش ...
                                X