اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    90 پیپ داد همون ده پیت آخر موند
    یک محاسبه 50 به 50 رو یورو پوند انجام دادم
    اگر 0.800 بفروشیم استاپ 40 و تارگت 40 منصفانه است روند نزولی شانس ما بیشتر است
    خیلی طول کشید ولی در ۱۰ پیپی تارگت هستیم
    البته من چون متوجه شدم همیشه زود وارد پوزیشن میشم موقعی که قصد ورود دارم اردر رو ۱۰ پیپ بالاتر میزارم
    چون سابقه نداشته بعد از ورود حداقل ۱۰ پیپی نرم تو ضرر

نظر

• اینم یک ویدیو از سیستم معاملاتی من
      http://www.aparat.com/v/xuUsn

نظر

• یک پوزیشن خوب معرفی کنم
        خرید دلار کانادا قیمت کنونی ۰۷۴۲ است که با تارگت ۴۳۰۰ و استاپ ۳۶۲۰ میشه خرید یعنی تارگت ۱۰۱۱۶۷۹ و استاپ ۰۳۷۹۰
        اینهمه ادم زحمت تحلیل میکشه تو تایم بالا معامله کنه هر روز چشمش تو مانیتور نباشه

send from t meta

نظر

• زير ١٢٩٠ انس خريدني است چون بهش بر ميگرده
          حالا از چند بر ميگرده نظر خودم اينه كه صبر كنيم سي سي حداقل تغيير فاز بده وارد بشيم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• داشتم حساب ميكردم طلا تا ٢٨ كندل روزانه ديگه ميرسه به ١٤٥٠ باورتون ميشه !!!!!!
              اگه سقف ١٣٤٤ بشكنه شك نكنيد كه تحليلمون درست در مياد الان طلا ١٣٠٦ است يكشنبه ٥ مرداد
              چون مثل تصوير بالا خط روند رو داريم فقط يك سقف ١٣٤٤ لازمه بشكنه

نظر

• يورو در حال نزول قيمت كنوني ٣٤١٠٠ حالا گارانتي تريدر متا واسه ١٠٣٥
                چرا ؟
                چون ١٠٣٥ مجيك پوينت بود كه شكست و قيمت بك ميكنه

نظر

داشتم حساب ميكردم طلا تا ٢٨ كندل روزانه ديگه ميرسه به ١٤٥٠ باورتون ميشه !!!!!!
                  اگه سقف ١٣٤٤ بشكنه شك نكنيد كه تحليلمون درست در مياد الان طلا ١٣٠٦ است يكشنبه ٥ مرداد

خوب مثل اينكه داره يك كارهايي ميكنه
                  همه معتقد به نزول هستند اونوقت من تحليل صعود كردم ،،،،،،
                  بهرحال ١٢٧٤ استاپ خريداران و فيل تحليل ماست

نظر

داشتم حساب ميكردم طلا تا ٢٨ كندل روزانه ديگه ميرسه به ١٤٥٠ باورتون ميشه !!!!!!

عليرغم اينكه انس تا ١٣٢٢ بالارفت ولي نتوانست دوام بياورد و كف شكست
                    حالا حدسم اينه كه تا ١٢٦٠ نزول كنه

Sent from Trader@Meta

نظر

• بازم انس ١٢٧٠
                      با يكي از دوستانم ارزش ذاتي انس رو ١٢٧٠ محاسبه كرديم و ديديم تو يكسال گذشته قيمت بالا اين عدد كه ميره و چه پايين همچنان به اين عدد بر ميگرده
                      حالا اگر ارزش ذاتي دلار رو هم ٣١٠٠ در نظر بگيريم اونم خوشبينانه
                      ارزش ذاتي سكه حدود ٩٣٠ در مياد
                      و چون اينجا ايران است منتظريم قيمت بره زير ٩٣٠ خريد كنيم
                      البته با تفكر فاركس هيچ موقع در كف نميخريم ولي تو ايران فرق ميكنه

Sent from Trader@Meta

نظر

• یک لینک شامل پی دی اف برای دوستانی که میخان بدانند بین کوین چیست
                        http://cur.lv/cybbd

نظر

• براي دوستاني كه سهام تهران كار ميكنند بهترين سهم بازار وبانك است
                          قيمت زير ٤٥٠ بسيار مناسب است
                          تنها سهامي كه در ريزشهاي ممتد شاخص محكم ايستاده و نگاه كنيد ببينيد سهامداران آن از پارسال تا امروز چقدر سود كردند

Sent from Trader@Meta

نظر

• يورو چف امروز يك كندل صعودي حجيب بزرگ زد
                            من هم بدون نگاه كردن به نمودار و بقيه مسايل ٦ لات فروش زدم رو ٢١١٠٠ با پروفيت ٢٠٩٠٠
                            استاپ فقط كال مارجين
                            نديده بودم همچين كندلي
                            ا

Sent from Trader@Meta

نظر

• شايد قراره بانكهاي سويس ورشكست بشن ما هم خبر نداريم
                              ملت اينطور خريدن اگر شدن ما هم كال شدن حساب رو ميخريم

Sent from Trader@Meta

نظر

• ١.٢١ رفتيم تو سود كم كم بايد فكر ريسك فري بيفتم

Sent from Trader@Meta

نظر

پردازش ...
                                X