اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی Farzan20

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

EUR/AUD M5

نظر

USD/JPY M15

صحیح ترین ورود با دایره مشخص است. با وجود نتیجه مثبت، ورودم خوب نبود. پوزیشن خوب به پوزیشنی میگویند که از بدو ورود در سود باشد در غیر اینصورت تریدر مشکل دارد.

بعد از بستن پوزیشن، باز هم نزول کرد. نتیجه: هم ورود و هم خروج مشکل دارد
      ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 05-29-2013, 07:56 PM

نظر

آیا زمان یک صعود بزرگ فرا نرسیده؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
          USD/JPY M15

صحیح ترین ورود با دایره مشخص است. با وجود نتیجه مثبت، ورودم خوب نبود. پوزیشن خوب به پوزیشنی میگویند که از بدو ورود در سود باشد در غیر اینصورت تریدر مشکل دارد.

بعد از بستن پوزیشن، باز هم نزول کرد. نتیجه: هم ورود و هم خروج مشکل دارد
          اقا فرزان نازنین سلام

صد البته بنده شما را به استادی قبول دارم و از تحلیل های زیبایتان لذت میبرم منتهی چون در پست فوق به زیبائی سوالی در مورد بهترین محل ورود و خروچ مطرح کرده اید . و بنده به روال پس دادن درس نزد استاد که حضرتعالی باشید به عرض می رسانم که ترید موفق شرایط و ضوابط خاص خودشو داره که کمتر در پست ها مطرح میشود

به عنوان مثال همین نقطه ورود و خروج مناسب هست که به غیر از سطوح فیبو که بحث مفصلی داره ؛؛ ولی دو مورد ساذه اینکه اولا به تایم پائین تر باید رفته و ثانیا موج شماری نمود و یعنی اینکه اجازه بدهیم دومین موج حتما تشکیل بشه،، این مورد ضمن ساده بودن بسیار مهمه ،، چون ما تک موج که نداریم [ غیر از موارد خیلی خاص ] ،، امواج یا سه تائی و یا پنج تائی هستند ،، البته من مطمنم همگی این موضوع را میدانند ولی در ترید به ان دقت نمیکنیم

عذر میخوام قصد اسائه ادب نداشتم

شاد باشید

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-03-2013, 03:18 AM
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
            اقا فرزان نازنین سلام

صد البته بنده شما را به استادی قبول دارم و از تحلیل های زیبایتان لذت میبرم منتهی چون در پست فوق به زیبائی سوالی در مورد بهترین محل ورود و خروچ مطرح کرده اید . و بنده به روال پس دادن درس نزد استاد که حضرتعالی باشید به عرض می رسانم که ترید موفق شرایط و ضوابط خاص خودشو داره که کمتر در پست ها مطرح میشود

به عنوان مثال همین نقطه ورود و خروج مناسب هست که به غیر از سطوح فیبو که بحث مفصلی داره ؛؛ ولی دو مورد ساذه اینکه اولا به تایم پائین تر باید رفته و ثانیا موج شماری نمود و یعنی اینکه اجازه بدهیم دومین موج حتما تشکیل بشه،، این مورد ضمن ساده بودن بسیار مهمه ،، چون ما تک موج که نداریم [ غیر از موارد خیلی خاص ] ،، امواج یا سه تائی و یا پنج تائی هستند ،، البته من مطمنم همگی این موضوع را میدانند ولی در ترید به ان دقت نمیکنیم

عذر میخوام قصد اسائه ادب نداشتم

شاد باشید

با عرض سلام و سپاس خدمت دوست و آموزگار دوست داشتنی، مهدی بزرگوار

رهنمودها و راهنمایی هایتان در واقع نظر لطف و معرفتتان نسبت به این بنده حقیر است. لطف کنید من را شاگرد کوچکتان به حساب آورید.

همینطور که فرمودید این اشتباهات و یا بقولی بیدقتی ها، در زمره آنهایی است که به سادگی برای بسیاری در این بازار اتفاق می افتد.

موضوع موج شناسی از آن مباحث با اهمیت است که شخص شما همیشه روی آن پافشاری کرده و سعی در انتقال آموخته هایتان به دیگر دوستان دارید.

حالا که بحث به اینجا کشید، اگر فرصتی برایتان هست، لطفا شاگردتان را راهنمایی بفرمایید که برای آموزش و تمرین موج شناسی، از چه روشها و آموزشهایی بهتر است استفاده کرد که به قول خودتان دور خود گیج نزد و آموزش به نتایج ملموس و موثری برسد.

اگر نظرتان را در مورد aud/usd هم جویا شوم که بیش از پیش ارادتمند معلم بزرگوارم خواهم بود.

نظر

با عرض سلام و سپاس خدمت دوست و آموزگار دوست داشتنی، مهدی بزرگوار

رهنمودها و راهنمایی هایتان در واقع نظر لطف و معرفتتان نسبت به این بنده حقیر است. لطف کنید من را شاگرد کوچکتان به حساب آورید.

همینطور که فرمودید این اشتباهات و یا بقولی بیدقتی ها، در زمره آنهایی است که به سادگی برای بسیاری در این بازار اتفاق می افتد.

موضوع موج شناسی از آن مباحث با اهمیت است که شخص شما همیشه روی آن پافشاری کرده و سعی در انتقال آموخته هایتان به دیگر دوستان دارید.

حالا که بحث به اینجا کشید، اگر فرصتی برایتان هست، لطفا شاگردتان را راهنمایی بفرمایید که برای آموزش و تمرین موج شناسی، از چه روشها و آموزشهایی بهتر است استفاده کرد که به قول خودتان دور خود گیج نزد و آموزش به نتایج ملموس و موثری برسد.

اگر نظرتان را در مورد aud/usd هم جویا شوم که بیش از پیش ارادتمند معلم بزرگوارم خواهم بود.
              اقا فرزان عزیز سلام

ذوست همیشه حامی ،، ممنون از حمایت دائمیتان

بنده نیز در موزد دلار به استرالیا با نظز شما که تشخیص اب ترند داده بوذید موافقم و در زیر تصویر تشخیصم را ارائه مینمایم

در مورد تشخیص امواج باید چشممان به قیافه موج عادت کنه ،، من وقتی موچی به انتهای مسیرش میرسه بهش بهای خاصی میدم مثل اتوبوسی که به مقصد زسیده باشه و همواره در چارت چشمم دنبال اول و اخر موچ ها هست،، این را هم عرض کنم که اگر اتفاقی یک موج را نتونم سز و تهش را تشخیص بدم کلا ازش خداحافظی میگنم چون ادامه کار خطرش بیشتره ،، ختما باید موج را شناخت بعد وارد ترید شد

یکی از تریک های مفید بردن موج به تایم پائینتر هست ؛؛ خیلی دیدمان را وسعت میده؛؛ همانگونه که بردن چارت به تایم بالا گمک میگنه؛؛ برای دوستان در اوایل کار تایم پائین بیشتر کمک میکنه ولی برای تحلیل تخصصی و همه جانبه تایم بالاتر بهتره؛؛

اقا فرزان عزیز اخیزا استاد خلیل یک سزی مطالب بسیار مفید در مورد ترید با کمک امواج ارائه داده که من آنرا پرینت کرده و هفته ای یکبار مطالعه میکنم در ادرس زیر:

http://forum.broker-fa.com/f56/سخنی-...دینگ-3036/

به امید حق در فرصت اتی موضوعی باشه خدمتتان عزض میکنم

نظر

اقا فرزان عزیز سلام روم به دیوار ،، شرمنده ،، انگار با ندید گرفتن یک اصل تسیار ساده و ابتدائی که همان شمارش موج هست ،، گند بزرگی زده ام ،، اعتقاد من اینه که اتفاق این موارد الکی نیست و داره به من یاد اور میشه که براحتی اب خوردن میتونم خطا کنم بهر حال نمره ام یک صفر گنده است ولی درس خوبی میشه برای من و دوستان عزیزی که دنبال اموزش هستند نه ایراد گیری

دوستان منظورم به تحلیل که چه عرض کنم تخریب در پست بالاتر هست

بله دوستان موج سوم داون ترند را ناقص اندازه گیری کرده ام و نتیجه اش فیل شدن تحلیل است
                من قبلا هم عرض کرده ام فیل شدن تحلیل ها بیش از 90 در صد مربوط به اشتباه های خیلی بچه گانه خودمون هست ،، این مورد یک مورد خیلی واضح
                همین دیروز به امیر اقا ایراد گرفته بودم که کله سوم موج کجاست ؟؟ الان میبینید که خودم هم رعایت نکرده بودم

البته یک موضوع مهم هم که بهش رسیده ام اینکه در میان ارزها یورو دلار و پوند دلار بهترین حالت تحلیل پذیری را دارند چون فقط از قوانین تبعیت میکنند ولی در مورد بقیه ارزها باید ارز بیچاره یک چشمش به سر دسته باشه و چشم دیگرش به قوانین و در صد ها ( بنابرین احتمال فیل شدنشان بیشتر از سر دسته ها است )

در هر صورت من هم یک انسان هستم با هزاران صعف و ایراد مربوط به خود ،،از اینرو عدر میخوام باز هم میگم درس خوبی شد

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-06-2013, 01:13 PM

نظر

فرزان جان من با الگوی هفت و هشتت خیلی حال میکنم...

خواستم یک تشکری بکنم چون ازش کمک میکنم برای ورود دقیق تر...

الگه اطلاعات بیشتری هم ازش داری لطفا قرار بده (مثلا طول شدوی کندل، جهت شدوی کندل و....)

تک پوزیشن امروز ما به کمک هفت فرزان...

USDCAD 1H

نظر

امیر اقا سلام

من هم حدود یکماه پیش این الگو را برای ترید به دوستان طبق پست فرزان عزیز معرفی کردم ،، موردی که به ذهن من با سواد کم میاد اینکه برای قطعیت ورود اولا دنبال این الگو در منظقه ساپورت و رزیستنس ها که خودتون روی چارت دارید باشیم و ثانیا بهتره تایم پائینتر بریم و اونجا به محض مشاهده فراکتال معکوس وارد ترید بشیم

از اقا فرزان بابت این موضوع مفید تشکر میکنم
                    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-07-2013, 05:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                      فرزان جان من با الگوی هفت و هشتت خیلی حال میکنم...

خواستم یک تشکری بکنم چون ازش کمک میکنم برای ورود دقیق تر...

الگه اطلاعات بیشتری هم ازش داری لطفا قرار بده (مثلا طول شدوی کندل، جهت شدوی کندل و....)

تک پوزیشن امروز ما به کمک هفت فرزان...

USDCAD 1H
                      امیر جان

خوشحالم که این پترنها تونست کمکی در جهت موفقیت در تریدهایت باشد.

من هم معتقدم که این الگوهای هفت و هشت میتواند در جهت ورود و خروجهای بهتر، موثر باشد.

در مورد شدو، فکر کنم شدوها و کندل های خیلی بلند، متناسب با این نوع پترنها نباشد. پترنهای دیگر کندلی بهتر خواهد بود. از جمله Pin Bar

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                        امیر اقا سلام

من هم حدود یکماه پیش این الگو را برای ترید به دوستان طبق پست فرزان عزیز معرفی کردم ،، موردی که به ذهن من با سواد کم میاد اینکه برای قطعیت ورود اولا دنبال این الگو در منظقه ساپورت و رزیستنس ها که خودتون روی چارت دارید باشیم و ثانیا بهتره تایم پائینتر بریم و اونجا به محض مشاهده فراکتال معکوس وارد ترید بشیم

از اقا فرزان بابت این موضوع مفید تشکر میکنم
                        با عرض سلام خدمت آقای موسوی عزیز

بهترین راهنمایی را فرمودید. توجه به حمایت و مقاومتها، پیدا کردن پترن، شیفت به بازه زمانی پایین تر و کشیدن ماشه

نمونه:

GBP/USD H1

شیفت به M15

نظر

farzan جان منتظریم .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

EUR/USD M15

این معامله به دلم نشست. ورودش، سرعتش و خروجش

نظر

در ادامه

نظر

-13 , +7

نظر

پردازش ...