اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی alozard

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    روزتان بخیر
    یورو و شانسهای ترید در اولین روز هفته در تایم 30 دقیقه از دید من .
    مرسی

نظر

• سلام
      روزتان بخیر
      من شانسهای ترید بر روی پوند در تایم 15 دقیقه را چنین دیده ام .
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
        سلام
        روزتان بخیر
        یک نقطه ورود با دو دیدگاه متفاوت نسبت به مدیریت سرمایه .
        مرسی

دیدگاه جالبی است که جای استاب لاس نقطه ورود مخالف ست بشه اما گهگاهی دیده ام که بعد از خوردن استاب لاس بازار در جهت ما پیشرویی میکند اینجاست که دیگه از نظر روانی چیزی واسه آدم نمیمونه ها

مراقب و موفق باشید
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
          دیدگاه جالبی است که جای استاب لاس نقطه ورود مخالف ست بشه اما گهگاهی دیده ام که بعد از خوردن استاب لاس بازار در جهت ما پیشرویی میکند اینجاست که دیگه از نظر روانی چیزی واسه آدم نمیمونه ها

مراقب و موفق باشید
          سلام
          روزتان بخیر
          جناب رحمانی از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
          اعتقادم بر این است که نگاه ما به قیمت در دو دیدگاه متفاوت قرار گرفته است چرا که از برداشت جناب عالی از موضوع چنین استنباط می شود که جهت حرکت قیمت را رکن اساسی مدیریت سرمایه می دانید و این در حالی است که از دید من این جنبش قیمت است که مهمترین رکن در مدیریت سرمایه است .
          ما در اینجا با یک دیدگاه سنتی روبرو هستیم که قیمت را رها کرده که بر اساس تحلیلش - یا به تیک پروفیتش برسد و با سود از بازار خارج بشود - و یا به استپ لاسش برسد و با ضرر از بازار خارج بشود .
          در مقابل دیدگاه نوینی داریم که قیمت را در یک محدوده محصور کرده و اجازه خروج از آن را نمی دهد مگر اینکه چه با زدن استپ لاس و چه با زدن تیک پروفیت این محدوده - با سود از آن خارج شود. و این دیدگاه جدید بر پایه مدیریت سرمایه نوینی متشکل از مربع های افزایشی - کاهشی و تو درتو استوار است . تصویر پایین گرچه تصویر مناسبی نیست ولی شاید تا حدودی به درک موضوع کمک کند .
          اما در جواب شما باید بگویم با مدیریت سرمایه - اگر قیمت مجددا برگشت - باز با سود از آن خارج می شویم با این تفاوت که زمان - در اینجا نقش پر رنگتری خواهد داشت .
          مرسی

نظر

• سلام
            روزتان بخیر
            من یورو را در تایم یک ساعت چنین دیده ام .
            مرسی

نظر

• سلام
              روزتان بخیر
              نگاهی به پوند در تایم 30 دقیقه همراه با اندیکاتور ایچیکومو.
              ما شاهد جابه جایی تن کن سن و کی جن سن به سمت پایین و عبور قیمت از کومو هستیم . در جلو تغییر رنگ کومو را داریم که می تواند نشان تغییر مسیر قیمت باشد و چیکو اسپن هم به زیر کومو رسیده است . تاثیر خبر منفی باعث شتاب سریع قیمت شد به نحوی که در میانه روز توانست رنج روزانه خود را پر کند . در حال حاضر تن کن سن و کی جن سن به حالت فلت در آمده اند و گپ بوجود آمده در جلوی کومو قابل مشاهده است . انتظار رسیدن قیمت به دومین ساپورت روزانه می رود . قدرت فروشندگان بیشتر از خریداران است .
              مرسی

.

نظر

• سلام
                روزتان بخیر
                من پوند را در تایم 15 دقیقه چنین دیده ام و همینطور شانسهایی که برای ترید خواهم داشت .
                مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                  سلام
                  روزتان بخیر
                  من پوند را در تایم 15 دقیقه چنین دیده ام و همینطور شانسهایی که برای ترید خواهم داشت .
                  مرسی

آلو زرد جان اون اندیکاتور cycle رو شیر میکنید؟؟؟ من قبلا داشتمش نمی دونم چی کارش کردم.

ارادتمند-------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    آلو زرد جان اون اندیکاتور cycle رو شیر میکنید؟؟؟ من قبلا داشتمش نمی دونم چی کارش کردم.

ارادتمند-------------امیر
                    سلام
                    روزتان بخیر
                    جناب TwiMm - اندیکاتور را در لینک زیر قرار دادم .
                    مرسی

Cycle identifier wAlert1 all - Download - 4shared

نظر

• سلام
                      روزتان بخیر
                      من انتظار شکست محدوده مقاومت یورو در سشن لندن را دارم و شانس ترید روی این ارز را چنین دیده ام .
                      مرسی

نظر

• سلام
                        روزتان بخیر
                        من پوند را در تایم یک ساعت و آخرین روز هفته چنین دیده ام .
                        مرسی

نظر

• سلام
                          روزتان بخیر
                          من شانس ترید روی یورو در تایم 15 دقیقه و در سشن لندن را چنین دیده ام .
                          مرسی

نظر

• سلام
                            شبتان بخیر
                            یورو در اولین روز هفته برای من چنین خواهد بود .
                            مرسی

نظر

• سلام
                              روزتان بخیر
                              من موقعیت GBP/CHF را برای ترید در سشن لندن و در تایم یک ساعت چنین دیده ام .
                              مرسی

نظر

• سلام
                                روزتان بخیر
                                نگاهی به شمارش الیوت یورو در تایمهای 15 - 60 - 240 دقیقه از دید ادونست گت .
                                مرسی

ویرایش توسط alozard : https://www.traderha.com/member/5296-alozard در ساعت 05-27-2013, 01:17 PM

نظر

پردازش ...
                                X