اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی alozard

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    شبتان بخیر
    نگاهی به AUS/USD در تایم 4 ساعته و نقش مدیریت سرمایه در پوزیشن قبلیم که خلاف روند گرفته بودم .
    مرسی

نظر

سلام
      روزتان بخیر
      نگاهی به USD/JPY در تایم کوتاه مدت 15 دقیقه و ایچیموکو .
      مرسی

نظر

سلام
        روزتان بخیر
        روند یورو در تایم 4 ساعت همچنان نزولی است و در کوتاه مدت قیمت در یک کانال صعودی حرکت می کند . قیمت در کوتاه مدت به تراز مهم 1.2800 برخورد کرده و متوقف شده است .چنانچه این تراز را با قدرت بشکند می تواند خود را به 1.2880 برساند .
        مرسی

نظر

سلام دوست عزیز و تشکر از تحلیل های زیبای شما
          یه سوال غیر تخصصی : از افزونه برای تحلیل استفاده میکنید که اینقدر زیباست.
          ممنون و تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
            ممنون و تشکر
            منم یه سئوال غیر تخصصی تر، از شما می پرسم !
            " افزونه" یعنی چی ؟!
            تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
            که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
              ممنون و تشکر
              سلام
              روزتان بخیر
              جناب SM_HOSSEINI از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم.
              من برای ویرایش تصاویر از نرم افزار Snagit 11 استفاده می کنم . این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دریافت کنید .
              مرسی

دانلود Techsmith SnagIt v11.1.0.248 - نرم افزار تهیه عکس ، فیلم از صفحه نمایش

نظر

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                سلام
                روزتان بخیر
                جناب SM_HOSSEINI از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم.
                من برای ویرایش تصاویر از نرم افزار Snagit 11 استفاده می کنم . این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دریافت کنید .
                مرسی

دانلود Techsmith SnagIt v11.1.0.248 - نرم افزار تهیه عکس ، فیلم از صفحه نمایش
                سپاسگذارم دوست عزیز ؛ محبت کردید
                ممنون

نظر

سلام
                  شبتان بخیر
                  GBP/USD در تایم 4 ساعته و یک احتمال از حرکت در هفته آینده .
                  مرسی

نظر

با سلام و عرض ادب به دوست خوبم جناب alozard
                    با توجه به پوزيشن شما در AUD/USDو مديريت سرمايه كه اشاره فرموديدآيا شما در حساب ريل تريد ميفرماييد؟
                    ممنونم
                    ویرایش توسط mehr4u : https://www.traderha.com/member/5389-mehr4u در ساعت 11-18-2012, 02:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehr4u نمایش پست ها
                      با سلام و عرض ادب به دوست خوبم جناب alozard
                      با توجه به پوزيشن شما در AUD/USDو مديريت سرمايه كه اشاره فرموديدآيا شما در حساب ريل تريد ميفرماييد؟
                      ممنونم
                      سلام
                      روزتان بخیر
                      جناب mehr4u از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
                      خوشحال هستم که جناب عالی به مدیریت سرمایه توجه دارید و من برگ برنده هر تریدری را در مدیریت درست سرمایه میدانم اما این پرسش جناب عالی نمی تواند پرسشی مناسب مربوط به سرمایه باشد .
                      حال من پرسشی را با موضوع سرمایه در تصویر زیر بیان میکنم - و پاسخ به این پرسش نشان دهنده دیدگاه من نسبت به مدیریت سرمایه است .( من این پرسش را قبلا در سایت ایران ایگولد هم مطرح کرده ام . )
                      چنانجه مدریت سرمایه به من اجازه بدهد با 0.9 لات وارد پوزیشن بشوم - کدام یک از حالات زیر - در تصویر پایین را به من توصیه می فرمایید و دلیلتان چیست ؟
                      منتظر نظر دوستان خوبم می مانم .
                      مرسی

نظر

سلام
                        روزتان بخیر
                        GOLD در تایم 4 ساعته و یک احتمال از حرکت قیمت در این هفته .
                        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                          سلام
                          روزتان بخیر
                          خوشحال هستم که جناب عالی به مدیریت سرمایه توجه دارید و من برگ برنده هر تریدری را در مدیریت درست سرمایه میدانم اما این پرسش جناب عالی نمی تواند پرسشی مناسب مربوط به سرمایه باشد .
                          حال من پرسشی را با موضوع سرمایه در تصویر زیر بیان میکنم - و پاسخ به این پرسش نشان دهنده دیدگاه من نسبت به مدیریت سرمایه است .( من این پرسش را قبلا در سایت ایران ایگولد هم مطرح کرده ام . )
                          چنانجه مدریت سرمایه به من اجازه بدهد با 0.9 لات وارد پوزیشن بشوم - کدام یک از حالات زیر - در تصویر پایین را به من توصیه می فرمایید و دلیلتان چیست ؟
                          منتظر نظر دوستان خوبم می مانم .
                          مرسی

سلام دوست خوبم
                          از پاسخ بسيار زيبايتان و شكلهايي كه بسيار عالي آنرا رسم فرموده ايد سپاسگزارم.در واقع از نظر حقير در پاسخ به پرسش شما اين ورود با 0.9لات در سه شكل مربوطه كاملا وابسته به استرات*ژي و سيستم مربوطه يك شخص دارد و بسيار خوشحال ميشوم آنچه در سايت همسايه تشريح فرموديد ما را هم در اينجا بهره مند بفرماييد.

سپاسگزارم از لطف شما

نظر

نوشته اصلی توسط mehr4u نمایش پست ها
                            سلام دوست خوبم
                            از پاسخ بسيار زيبايتان و شكلهايي كه بسيار عالي آنرا رسم فرموده ايد سپاسگزارم.در واقع از نظر حقير در پاسخ به پرسش شما اين ورود با 0.9لات در سه شكل مربوطه كاملا وابسته به استرات*ژي و سيستم مربوطه يك شخص دارد و بسيار خوشحال ميشوم آنچه در سايت همسايه تشريح فرموديد ما را هم در اينجا بهره مند بفرماييد.

سپاسگزارم از لطف شما

سلام
                            شبتان بخیر
                            سوالی در ارتباط با جواب جناب عالی بوجود می آید :
                            الف - بایستی پس از بوجود آوردن استراتژی - بدنبال مدیریت سرمایه بود ؟
                            ب - بایستی پیش از بوجود آوردن استراتژی - بدنبال مدیریت سرمایه بود ؟
                            بسیاری همانند جناب عالی بر این باورند که استراتژی مقدم بر مدیریت سرمایه است - پس در این حالت اول استراتژی خودشان را بوجود می آورند و سپس بر اساس ورودهای مجازی که آن استراتژی به آنها می دهد - بدنبال مدیریت سرمایه - پوزیشنهای خود بر می آیند .
                            اما عکس این حالت می تواند صحیحتر باشد - یعنی اول مدیریت سرمایه مناسب را بوجود آورد - و بدنبال آن یک استراتژی - بر اساس این مدیریت سرمایه بوجود آورد .
                            من در تصویر پایین جواب پرسش قبل خودم را قرار داده ام و این فقط می تواند ابتدای ورود به بحث سرمایه بر خلاف دیدگاه سنتی آن باشد .
                            مرسی

نظر

سلام
                              روزتان بخیر
                              نگاهی به EUR/USD در تایم بلند مدت روزانه .
                              مرسی

نظر

سلام
                                روزتان بخیر
                                نگاهی به چارت USD/JPY در تایم 15 دقیقه و یک احتمال از حرکت قیمت .
                                مرسی

نظر

پردازش ...
                                X