اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای amirsiroos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان ایتهم نظر من در موردgbpusd در تایم روزانه

نظر

[QUOTE=borhani100;128872]
      سلام جناب امیر سیروس
      دی تی اسیلاتور مخصوص متا تریدر رو میشه اینجا بذارین
      ممنون
      QUOTE]

خدمت شما دوست عزیز
      http://pcmupload.traderha.com/uploads/1398308926811.rar
      ویرایش توسط ahoorarazani : https://www.traderha.com/member/7730-ahoorarazani در ساعت 04-24-2014, 07:42 AM

نظر

دوستان عزیز اهورامزدا و امیر سیروس عزیز سلام
        ممنون بابت اندیکاتور
        لطفا تنظیمات هم بفرمایید چرا که فقط 34 و21 و13 رانشان میده باقی تنظیمات را نمیتونم بیارم
        ممنون میشم راهنمایی کنید
        یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
          دوستان عزیز اهورامزدا و امیر سیروس عزیز سلامممنون بابت اندیکاتور لطفا تنظیمات هم بفرمایید چرا که فقط 34 و21 و13 رانشان میده باقی تنظیمات را نمیتونم بیارم ممنون میشم راهنمایی کنیدیا حق
          دوست عزیز در قسمت input اندیکاتور در ردیف DTOSC-option شما مقدار 1 را دارید برای مشاهده سایر تنظیمات بجای 1 مقدار 2 را قرار دهید همچنین 3و 4 را تمام تنظیمات قابل مشاهده هستند.

نظر

جناب رازانی پوزش مرا بپذیرید
            من اسم شما را اشتباه نوشتم
            باعث شرمندگی

نظر

سلام دوستان دو تحلیل روزانه خود را خدمتتان ارائه میکنم امید است مورد توجه قرار گیرد

نظر

سلام دوستان تصمیم گرفتم سرگذشت معامله یک حساب ریل را برایتان بنویسم سرگذشت 17 ماهه و پرفراز نشیب حسابی که از خامی به پختگی رسید تا به یک استراتژی کامل مدونی رسید البته بنظرم زود بود که این مطلب را بنویسم خود ستایی نباشد ولی شاید دیگر در این سایت حضور نداشته باشم یا اگر باشم فقط بصورت بیشتر کردن علمم بصورت تحقیقاتی وارد شوم خدا به تمام استادانی که در این سایت با شکیبایی و بدون منت وقت میگذارند تا به کسانی مثل من که دنبال بدست اوردن این علم و استفاده از ان هستیم اجر دهد ولی بدلیل کمی وقت اگر اجازه دهند دوستان امروز فقط با گذاشتن استمنت حساب اکتفا کرده و دفعه بعد شروع به داستان سرای بکنم امید است مورد توجه قرار گیرد

نظر

سلام دوستان تحلیل هفتگی usdcad را براتون گذاشتم امید است مورد نوجه قرار بگیره

نظر

این تحلیل هفتگی audusd

نظر

سلام دوستان تحلیلی دارم روی جفت ارز nzdcad در تایم هفتگی شاهد تشکیل 123 هستیم که از تاریخ 9/06/2013 تا 28/09/2014 بطول انجامیده که در تایم روزانه اگر روند 2به 3 را انالیز کنیم در حال تکمیل یک 5 موجی میباشیم بنظر من در تایم روزانه اگر 5 موجی تکمیل شود میتوان وارد یک بای بلند مدت شد

نظر

سلام دوستان تحلیل دیگری دارم روی جفت ارز eurusd در تایم هفتگی شاهد تشکیل 123 هستیم و در تایم روزانه روند 3 را اگر انالیز کنیم تا موج 3 را به روشنی میتوانیم تشخیص دهیم در حالت سوم اگر روند روزانه حالتی را که مشخص کردم بما بدهد میتوانیم وارد یک بای زیبا باشیم به امید به خدا

نظر

سلام آقا سیروس اگر امکان دارد نظرتونو در مورد تحلیل aud.jpy بفرمایید. با تشکر.
                          از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

QUOTE=shahramgh;146521]سلام آقا سیروس اگر امکان دارد نظرتونو در مورد تحلیل aud.jpy بفرمایید. با تشکر.[/QUOTE]

سلام دوست من ببخشید که خیلی دیر دارم جوابتان میدم ولی مبینم دیر جواب دادن بهتر از ندادن است ببینید درست است که روند 3 احتمالی در منطقه 62 و 79 درصد است اما اگر به روند 2به 3 دقت کنیم میبینم که تشکیل یک سه موجی را داده که با یک فیبو استکشن ساده متوجه این موضوع میشویم که ab برابر باcd نبیباشد در حقیقت cd بلندتر میباشد که این خود گواه این میباشد که این روند سه موجی احتمال دارد که به یک پنج موجی مبدل گردد بنده به شخصه در همچین مواقعی صبر میکنم یا بالای c وارد بازار شوم یا این که در کف تشکیل یک پترن ریورسال را بدهد

نظر

سلام دوستان تحلیلی دارم در مورد جفت ارز audchf همانطور که میبیند در تایم روزانه یک پنج موجه داریم و برای گرفتن در کارکشن مربوطه میخوایم ترید کنیم

نظر

سلام دوستان تحلیلی دارم در مورد جفت ارز audchf همانطور که میبیند در تایم روزانه یک پنج موجه داریم و برای گرفتن در کارکشن مربوطه میخوایم ترید کنیم

نظر

پردازش ...
                                X