اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای amirsiroos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام خدمت دوستان در مورد جفت ارز یورو / دلار شاهد ساختار موج e در تایم روزانه هستم در ضمن موج 3 در حال شکل گیری میباشد روی این حساب بنظر من موج e تا ریت قیمتی 1.2794 که صد در صد فیبو اکستنشن است میرسد با ارزوی موفقیت

نظر

ضمن سلام خدمت دوستان ایتهم نظر من در مورد یورو/ ین در حال تکمیل موج c که اگر تکمیل شود ریت قیمتی 103.16 بهترین موقعیت برای ورود میباشد نقاط tp هم بهد تکمیل موج c تعیین خواهم کرد

نظر

امیر آقا کجایی ؟
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

جفت ارز دلار/ین

سلام خدمت دوستان نظر من در مورد دلار / ین این است که یک پنچ موجی زیبا تشکیل شده و اکنون در حال ساخت یک کارکشن میباشد نقطه ورود80.087 و تیپی 1 79.444 و تیپی2 78.889 میباشد

نظر

با سلام خدمت دوستان بنظر من جفت ارز aud/cad توی این هفته از لحاظ پوزیشن گیری روی بقیه جفت ارز ها دارای پتانسیل بهتری است البته من فعلا نقطه ورود که در اوردم توی تایم یک روزه است فکر میکنم توی یکی دو روز اینده توی تایمهای پایینتر نقاط ورود بهتری بتوان در اورد tp ها را نیز بعدا خدمتان خواهم گفت با تشکر

نظر

سلام خدمت دوستان دومین جفت ارزی که بنظر بنده برای این هفته خوب است usd/cad میباشد که فعلا نقطه ورود در تایم روزانه به من داده که اگر در روزهای دیگر در تایم پایینتر نقطه ورود داد متعاقبا اعلام مینمایم در ضمن tp ها را نیز بعدا در تایمهای پایینتر خواهم گفت با ارزوی موفقیت شما

نظر

سلام خدمت دوستان بالاخره AUD/CAD سیگنال برای ریزش را داد price:1.03959 و tp1:1.01833 و tp2:0.99357 تعیین گردیده است از انجائی که این جفت ارز دارای پتانسیل خوبی برای را ریزش دارد احتمال TP های دیگر است با ارزوی موفقیت شما دوستان

نظر

سلام امیر آقا

یک توضیحی میدید برای نقطه ورود که به چه صورتی ؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
                    سلام خدمت دوستان بالاخره AUD/CAD سیگنال برای ریزش را داد price:1.03959 و tp1:1.01833 و tp2:0.99357 تعیین گردیده است از انجائی که این جفت ارز دارای پتانسیل خوبی برای را ریزش دارد احتمال TP های دیگر است با ارزوی موفقیت شما دوستان

سیگنال خوبی هست من هم منتظر ورود هستم
                    شما استاپ خودتون را چند گذاشتید ؟

نظر

دوست عزیز تا اردز فعال نشده فعلا نمیتوان استاپ را معیین کرد پس از فعال شدن بالای اخرین قله

نظر

نوشته اصلی توسط علی رضایی نمایش پست ها
                        سلام امیر آقا

یک توضیحی میدید برای نقطه ورود که به چه صورتی ؟

ممنون
                        دوست عزیز با مچ کردن دو اسیلاتور دی تی با پریودهای مختلف و رسم ترند لاین به این نتیجه رسیدم

نظر

سلام خدمت دوستان نظرم در مورد usd/jpy نقاط ورود و تی پی ها بطور کامل مشخص است

ویرایش توسط amirsiroos : https://www.traderha.com/member/5651-amirsiroos در ساعت 11-18-2012, 12:24 PM

نظر

سلام خدمت دوستان اینهم EUR/JPY

نظر

بازهم سلام خدمت شما اینهم نظر بنده در باره CAD/JPY موفق باشید

نظر

سلام دوستان اینهم گمانه زنی من در مورد GBP CHF با ارزوی موفقیت شما دوستان

نظر

پردازش ...
                                X