اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی فرید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
    پوزیشن جدید :

چون با عجه باز کرده بودم در -17 پیپ بستم. ولی الان در 1.3870 بای زدم با تی پی 1.3970 - اس ال : 1.3820

نظر

سلام مجدد . تحلیل با کمی عجله :

پوزیشن روی حساب واقعی : ( حساب به سنت می باشد)

نظر

طلا :

نظر

چون با عجه باز کرده بودم در -17 پیپ بستم. ولی الان در 1.3870 بای زدم با تی پی 1.3970 - اس ال : 1.3820

تصاویر مربوطه به همراه ادامه داستان تحلیل دیشب :

نظر

سلام مجدد . تحلیل با کمی عجله :

پوزیشن روی حساب واقعی : ( حساب به سنت می باشد)

خدا رو شکر استاپ خورد! کم کم داشتم به تحلیل ها شک می کردم که چرا هی تی پی می خورن!!!!! داشت غرور کاذب دست می داد.

من چند روز دسترسی به لپ تاپم ندارم و داینامیک تریدر و این چیزا نمی تونم باز کنم. اما یه چند تا ترید کوچولو به تحلیل های دیگر دوستان زدم که بد نبوده فعلا.

ایشالا از 1-2 روز آینده در خدمت شما خواهم بود
            راستی اون طلا هم فعلا که درست از آب نیومد

نظر

موج BC با 123 کندل ( 123 ساعت) تونسته تقریبا 90-95٪ صعود موج AB رو که در عرض 2 روز ( 47 کندل) صعود داشته رو اصلاح کنه و به نزول تقریبا به کندی انجام گرفته و به نظر می رسه خریداران قدرت بیشتری داشته باشند. پیش بینی میشه در محدوده زمانی 2-3 آوریل قیمت به سطوح تعیین شده برسند. همچنین به نظر می یاد در تایم 1 ساعته الگوی AB=CD در حال شکل گیری باشه:

اساتید لطفا اشکال های من رو بهم گوشزد کنین . ممنون

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 03-27-2014, 10:20 PM

نظر

با توجه به مقداری نزول تا 1.1015 حد سود به عدد 1.269-1.1277 تغییر کرد.

نظر

اینم تایم 4 ساعته usd/cad :

نظر

عذر میخوام مدتی درگیر کار بودم و امکان تمرکز روی بازار نبود به امید خدا مجدد در خدمت دوستان هستم. امیدوارم که این بار اساتید اشکالات تحلیلی بنده رو گوشزد کنن بهم

تحلیل ساده بر اساس فیبوناچی ریتریس(انتظار صعود تا 61.8 درصد)

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 04-23-2014, 03:55 PM

نظر

با توجه به نزدیک شدن اعلام شاخص برای کانادا استاپ رو به نقطه ورود نزدیک کردم که اگر واسه کانادا خبر خوب اعلام شد با استاپ کمتری خارج بشم .اگه هم خبر بد باه که میریم به سمت تی پی

نظر

با توجه به نزدیک شدن اعلام شاخص برای کانادا استاپ رو به نقطه ورود نزدیک کردم که اگر واسه کانادا خبر خوب اعلام شد با استاپ کمتری خارج بشم .اگه هم خبر بد باه که میریم به سمت تی پی

خب شاخص طبق پیش بینی اعلام شد و مقداری پوزیشن تو سود رفت و فعلا به نظر میرسه تا ساعت 6:30 که زمان اعلام میزان فروش خانه در آمریکا می باشد روند ادامه داشته باشد

نظر

نظر

استاپ

نظر

نظر

در ضمن فراموش کرم شیب کف ها رو واسه وقوع واگرایی نشون بدم. اما خب مسلما اساتید بهتر می دونن که واگرایی با مکدی هم رخ داده

نظر

پردازش ...
                                X