اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی فرید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فرید عزیز رو همین حسابی که در امضاتون هست اجرا میکنید یا بر روی حساب دمو ؟
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
      فرید عزیز رو همین حسابی که در امضاتون هست اجرا میکنید یا بر روی حساب دمو ؟

حساب موجود در امضا دمو هست و روی همین در حال اجرا. البته همزمان دارم روی چند مدل تردی تمرین میکنم و خب یکی از اون مدل ها همان سیستم جناب موسوی بود در تاپیک کلاس اول دبستان و البته یکی دو مدل من دراوردی هم در حال بررسی هست که در مجموع اسم سیستم فعلا سیستم شانسی گذاشتم

نظر

• حساب ریل دارم که البته حساب میکرو میباشد و بروکر مربوطه بروکر مناسبی نیست و به شدت تابلویه که به دنبال به ضرر رسوندن حسابه.
        شاید از حدود ده روز دیگه با یه حساب 1000$ که البته الان با این اوضاع گرونی دلار شاید بشه 700-800$ در همین بروکر پی سی ام جدی تر به ترید ادامه بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
          حساب موجود در امضا دمو هست و روی همین در حال اجرا. البته همزمان دارم روی چند مدل تردی تمرین میکنم و خب یکی از اون مدل ها همان سیستم جناب موسوی بود در تاپیک کلاس اول دبستان و البته یکی دو مدل من دراوردی هم در حال بررسی هست که در مجموع اسم سیستم فعلا سیستم شانسی گذاشتم
          افرین بر شما فرید عزیز

من مدتی است حواسم به نوع ترید شما هست ، و قولت میدم به زودی نواقص کارت را رفع خواهی کرد تا جائیکه سود خیلی بیشتر از ترید های کلاسیک نصیبت بشه

رسیدن به این مرحله یعنی سود بالا ، نیازمند زیر پا گذاشتن برخی قوانین دست و پا گیر هست ، و مهمتر استفاده از مناطقی از موج که اگر در اون مناطق استاپ هم نگذاری ، خود اون منطقه از موج امکان برگشتش تقریبا نزدیک به صفر هست ، خیلی باید به پیدا کردن این مناطق دقت کنید

بهر حال این هم یک روشی برای خودش هست ، و مواردی که عرض کردم جز کوچکی از یک سیستم پیچیده ترید هست و بهترین راه موفقیت تمرین های مکرر هست

یکی از بچه ها حرف خوبی زد ایشان نوشت وقتی سود بالا بتونیم بگیریم ، میتونیم سرمایه اولیه را برداریم و با سودمون چنین تریدی را ادامه دهیم

در مورد استیتمنتی که بنده ارائه کردم اصلا برخی از بچه ها فرصت ندادند تا بتونم توضیخات لازم را بدهم و از همون ابتدا شروع به نقض ان نمودند ، و در ان ترید که طی سه ورود نزدیک به 20 در صد سود کسب شده بود انتظار داشتم بچه ها دهها سوال مهم از بنده بکنند و روشی برای خودشون ابداع کنند که بیشتر از این موسسات مالی سود نصیبشون بکنه

ضمنا نباید اینهمه شیفته خارجی ها باشیم و فکر کنیم چون اقای الن دلون ( چون اسمشون را نمیدونم اسم یک هنرپیشه را نوشتم ، علتش اینه که ایشون هم اسم بنده را نمیدونه )این حرف را زده پس باید از ان تبعیت کنیم

باز هم میگم قانونی که 95 در صد تلفات داره باید از یک فرسنگیش هم رد نشد ، تازه اون 5 در صد برنده هم ارزش سودشون بهیچ وجه به اندازه زحمتی که کشیده اند نمیتونه باشه

موفق باشید
          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 12-01-2015, 02:12 AM
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• ...................

ضمنا نباید اینهمه شیفته خارجی ها باشیم و فکر کنیم چون اقای الن دلون ( چون اسمشون را نمیدونم اسم یک هنرپیشه را نوشتم ، علتش اینه که ایشون هم اسم بنده را نمیدونه )این حرف را زده پس باید از ان تبعیت کنیم

باز هم میگم قانونی که 95 در صد تلفات داره باید از یک فرسنگیش هم رد نشد ، تازه اون 5 در صد برنده هم ارزش سودشون بهیچ وجه به اندازه زحمتی که کشیده اند نمیتونه باشه

موفق باشید[/quote]
            سلام
            دکتر با این پاراگراف از فرمایشهاتون خیلی حال کردم،شاید دهه ها طول بکشه تا معنی این پاراگراف را بفهمیم...
            علاوه بر اونکه باید سنجیده و علمی صحبت کرد و از تجارب بزرگان به نحو احسنت استفاده کرد نباید چشم و گوش بسته هم چیزی را قبول کنیم و خودمون را به الن دولن و...نسبت بدیم تا جایی برای خودمون باز کنیم...
            به نظر من تمام مطالب ماینر و داگلاس و نلی و کارنی و ....خضعولاتی بیش نیستند که بی شک به واسطه شکم سیری و ذغال خوب و کله ی داغ گفته شده اند
            میدونم خیلی ها جبهه میگیرند اما اینکه بخواهیم حرف خودمون را به این بزرگان دوزاری نسبت بدیم تا مریدانی واسه خودمون جمع کنیم بزرگترین اشتباه ممکنی است که میتوان انجام داد...
            هدف سود کردن است و بس والا تکیه به این عزیزان و اینکه من امریکا دوره دیده باشم یا با فلان استاد گرانقدر کلاس رفته باشم نمیتونه عامل موفقیت باشه...
            خوش باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
              افرین بر شما فرید عزیز

من مدتی است حواسم به نوع ترید شما هست ، و قولت میدم به زودی نواقص کارت را رفع خواهی کرد تا جائیکه سود خیلی بیشتر از ترید های کلاسیک نصیبت بشه

رسیدن به این مرحله یعنی سود بالا ، نیازمند زیر پا گذاشتن برخی قوانین دست و پا گیر هست ، و مهمتر استفاده از مناطقی از موج که اگر در اون مناطق استاپ هم نگذاری ، خود اون منطقه از موج امکان برگشتش تقریبا نزدیک به صفر هست ، خیلی باید به پیدا کردن این مناطق دقت کنید

بهر حال این هم یک روشی برای خودش هست ، و مواردی که عرض کردم جز کوچکی از یک سیستم پیچیده ترید هست و بهترین راه موفقیت تمرین های مکرر هست

یکی از بچه ها حرف خوبی زد ایشان نوشت وقتی سود بالا بتونیم بگیریم ، میتونیم سرمایه اولیه را برداریم و با سودمون چنین تریدی را ادامه دهیم

در مورد استیتمنتی که بنده ارائه کردم اصلا برخی از بچه ها فرصت ندادند تا بتونم توضیخات لازم را بدهم و از همون ابتدا شروع به نقض ان نمودند ، و در ان ترید که طی سه ورود نزدیک به 20 در صد سود کسب شده بود انتظار داشتم بچه ها دهها سوال مهم از بنده بکنند و روشی برای خودشون ابداع کنند که بیشتر از این موسسات مالی سود نصیبشون بکنه

موفق باشید

سلام

بسیار خوشحال شدم پست شما را در تاپیک خودم دیدم و بسیار انرژی گرفتم از صحبتهای شما بزرگوار

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
                ...................

موفق باشید
                سلام
                دکتر با این پاراگراف از فرمایشهاتون خیلی حال کردم،شاید دهه ها طول بکشه تا معنی این پاراگراف را بفهمیم...
                علاوه بر اونکه باید سنجیده و علمی صحبت کرد و از تجارب بزرگان به نحو احسنت استفاده کرد نباید چشم و گوش بسته هم چیزی را قبول کنیم و خودمون را به الن دولن و...نسبت بدیم تا جایی برای خودمون باز کنیم...
                به نظر من تمام مطالب ماینر و داگلاس و نلی و کارنی و ....خضعولاتی بیش نیستند که بی شک به واسطه شکم سیری و ذغال خوب و کله ی داغ گفته شده اند
                میدونم خیلی ها جبهه میگیرند اما اینکه بخواهیم حرف خودمون را به این بزرگان دوزاری نسبت بدیم تا مریدانی واسه خودمون جمع کنیم بزرگترین اشتباه ممکنی است که میتوان انجام داد...
                هدف سود کردن است و بس والا تکیه به این عزیزان و اینکه من امریکا دوره دیده باشم یا با فلان استاد گرانقدر کلاس رفته باشم نمیتونه عامل موفقیت باشه...
                خوش باشید[/quote]

سلام بر شما بزرگوار عزیز

خوشحالم بالاخره از افراد با تجربه بنده رو قابل دونستن و در تاپیک حقیر ارسال پست داشتند.

(فقط در پرانتز عرض کنم ، با عرض پوزش فراوان ، خزعبلات صحیح است. باز هم عذرخواهی میکنم)

نظر

تحلیل قبل به ما تریگر نداد و در ادامه با شکست پیوت هفتگی به نظر می رسد قیمت در حال تشکیل الگوی Crab می باشد که محدوده PRZ با مقاومت ماهانه و هفتگی نیز تقریبا نزدیک می باشد و احتمال می رود در آن محدوده باید به دنبال تریگر برای فروش باشیم :

در ادامه واسه اینکه دور نشیم ازش در ارسال ها :

یه ترید کوچولو روی همین تحلیل :

نظر

تحلیل قبل به ما تریگر نداد و در ادامه با شکست پیوت هفتگی به نظر می رسد قیمت در حال تشکیل الگوی Crab می باشد که محدوده PRZ با مقاومت ماهانه و هفتگی نیز تقریبا نزدیک می باشد و احتمال می رود در آن محدوده باید به دنبال تریگر برای فروش باشیم :

با رسیدن قیمت به سطح 361.8% فیبوناچی موج BC می توان گفت الگوی Crab تکمیل شده و همچنین قیمت به مقاومت ماهانه MR1 رسیده در ادامه منتظر تریگر برای فروش می مانیم

نظر

• فرید عزیز سلام

اول از هر چیز تشکر می کنم بابت تخلیل های خوبتان...

چند مورد به ذهنم میرسه که برای جلوگیری از گمراه شدن خدمتتان عرض می کنم:

1- این بازار رو میشه همواره تحلیل کرد اما نمیشه هیچ زمان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد... بهترین تحلیل ها به راحتی شکست میخوره و دلیل آن چیزی نیست جز اینکه پارامترهای دخیل در قیمت بسیار بیشتر از توان تحلیل تریدرهاست... تریدرها نهایتا بتونند با تحلیل موقعیت هایی رو احتمال موفقیت بیشتری داره شناسایی کنند اما هیچ تضمینی برای هیچ تریدی وجود نداره...

2- لینک امضای شما رو چک کردم و دیدم اکوییتی حساب شما در لحظه حال حدود 5 میلیون و 8 هزار دلاره... یعنی در 10 روز اخیر بازدهی شما زیر دو دهم درصد بوده است... شما اگر در این مدت 1 درصد سود می کردید باید 50 هزار دلار به اکوییتی شما اضافه میشد... اما چرا به این موضوع اشاره کردم اینکه سعی کنید ارقام واقعی حتی برای حساب دمو در نظر بگیرید.. مثلا اگر قرار هست با سرمایه 10 هزار دلاری ترید کنید در دمو هم هموم میزان باشه...

3- نتیجه اور ترید و اور ریسک در نهایت شکست هست...البته چون حساب شما دمو هست ایرادی نداره... اما مطمین باشید که با این روش در حساب ریل حتی برای یک هفته هم دوام نمی آورید... ضمن اینکه بازدهی نزدیک به صفر درصد در 10 روز اخیر بعد از انجام دادن 1380 ترید خود گویای بازدهی این سیستم است ضمن اینکه بسیاری از معاملات بدون استاپ شما هنوز باز هستند...

در هر حال مسیری که در اون هستید از دید بنده مسیری اشتباه هست... البته شاید هم برداشت من از استیتمنت اشتباه باشه که لطفا در اینصورت بنده رو راهنمایی کنید...

برایتان آرزوی موفقیت دارم- بهزاد

نظر

• فرید جان

در مورد اکوییتی من اشتباه دیدم و متوجه شدم رشد اکوییتی حساب حدود 1.6 درصد بوده... بنابراین اون بخش از پست قبلی که در مورد میزان رشد حساب در ده روز اخیر بوده رو ندیده بگیرید... موارد 1 و 3 به جای خود باقیست...

ارادتمند- بهزاد

نظر

• نگاهت به بازار میتونه /با پرایس اکشن بهتر و معاملاتت هم میتونه //بهتر بشه (هم ار نظر ریسک به ریوارد /هم برای خروج هات

با پیوئیت پیوینتها خیلی ترید انجام دادم //و موارد بیسیاری هم یادداشت برداری کردم /به این نتیجه رسیدم //با پرایس اکشن اون رو میشه بهینه کرد /

اینم نظر شخصی من است

الگوهای هارمونیک و سبکهای مختلف تحلیلی و پیچیذگیهای ریاد در حین تصمیم گیریمعامله گر رو عصبانی میکنه و گاها مضطرب

برای ورود به بازار //باید /صبر داشت و صبر داشت و صبر برای خروج هم همین طور //تا اور ترید نکرده باشیم و بتونیم بعد از مدتی //خطایی معاملاتی رو در چارچوب سیستمون در کنیم

اینم نظر شخصی است //عادت کنیم چارت رو در قالب سیستمون ببینیم ///اونوقت خیلی از مسایلمون حل میشه //
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-03-2015, 10:00 AM دلیل: قرار دادن لینک تماس

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                            فرید عزیز سلام

اول از هر چیز تشکر می کنم بابت تخلیل های خوبتان...

چند مورد به ذهنم میرسه که برای جلوگیری از گمراه شدن خدمتتان عرض می کنم:

1- این بازار رو میشه همواره تحلیل کرد اما نمیشه هیچ زمان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد... بهترین تحلیل ها به راحتی شکست میخوره و دلیل آن چیزی نیست جز اینکه پارامترهای دخیل در قیمت بسیار بیشتر از توان تحلیل تریدرهاست... تریدرها نهایتا بتونند با تحلیل موقعیت هایی رو احتمال موفقیت بیشتری داره شناسایی کنند اما هیچ تضمینی برای هیچ تریدی وجود نداره...

2- لینک امضای شما رو چک کردم و دیدم اکوییتی حساب شما در لحظه حال حدود 5 میلیون و 8 هزار دلاره... یعنی در 10 روز اخیر بازدهی شما زیر دو دهم درصد بوده است... شما اگر در این مدت 1 درصد سود می کردید باید 50 هزار دلار به اکوییتی شما اضافه میشد... اما چرا به این موضوع اشاره کردم اینکه سعی کنید ارقام واقعی حتی برای حساب دمو در نظر بگیرید.. مثلا اگر قرار هست با سرمایه 10 هزار دلاری ترید کنید در دمو هم هموم میزان باشه...

3- نتیجه اور ترید و اور ریسک در نهایت شکست هست...البته چون حساب شما دمو هست ایرادی نداره... اما مطمین باشید که با این روش در حساب ریل حتی برای یک هفته هم دوام نمی آورید... ضمن اینکه بازدهی نزدیک به صفر درصد در 10 روز اخیر بعد از انجام دادن 1380 ترید خود گویای بازدهی این سیستم است ضمن اینکه بسیاری از معاملات بدون استاپ شما هنوز باز هستند...

در هر حال مسیری که در اون هستید از دید بنده مسیری اشتباه هست... البته شاید هم برداشت من از استیتمنت اشتباه باشه که لطفا در اینصورت بنده رو راهنمایی کنید...

برایتان آرزوی موفقیت دارم- بهزاد

با سلام

مایه خوشحالی فراوان است که شما بنده را مورد خظاب قرار داده اید . بابت تاخیر در جوابگویی عذرخواهی میکنم دسترسی به کامپیوتر نداشتم و طی روز معمولا با گوشی به انجمن سر میزنم و بیشتر مطالب را می خوانم و ارسال متن و جواب سخت است

در مورد بند1 فرمایشات شما باید عرض کنم من هم قبول دارم بازار قطعیت ندارد و درجایی ذکر نکرده ام که قطعا فلان اتفاق می افتد(شاید در گذشته این تصور بوده اما در حال حاضر چنین تفکری ندارم)

در مورد بند 2 هم که باید عرض کنم من بیشتر دارم تست میکنم تا اینکه به فکر درصد بالای سود باشم و تعداد بالای پوزیشن بخشی از اون صرفا مربوط به درس پس دادن به جناب موسوی بوده است.

در مورد بند 3 بنده اور ترید نکرده اماگر در پروفایل myfxbook نگاه کنید دراوداون در حدود 1.5 % بوده است تا کنون
                            در مورد معاملات باز بدون استاپ گفتم من همزمان دارم یک سری موارد را مورد ازمایش قرار میدم و گرنه در برخی موارد خودم می دانم که پوزیشن ها استاپ خورده به حساب می آید. همچنین اگر در تحلیل های تمرینی این حقیر دقت کنید متوجه خواهید شد که بنده برای هر اوردر حد سود و ضرر را مشخص میکنم.
                            این حساب موجود در امضا صرفا برای مقایسه توانایی خودم با توانایی جناب موسوی بوده (در ابتدای امر) اما بعدا دیدم به درد تست و آزمایش هم می خورد.

در پایان مجدد از حضور انرژی بخش شما تشکر میکنم و نوع نگاه شما برای تریدهای حرفه ای و بلند مدت را بسیار دوست دارم

نظر

• حدود دو ساعت پیش به اشتباه با گوشی موبایل یک پوزیشن در ضرر را بستم که مجدد مقداری امار حساب را دچار ایراد نمود.

نظر

• یک مطلب دیگر هم فراموش کردم عرض کنم بنده اگر بخواهم روی حساب واقعی با همین روش حساب امضا ترید کنم مطمینا نسبت ها را رعایت می کنم یعنی اگر بر فرض حساب واقعی 5000 دلار باشد به دنبال حساب میکرو می روم تا بتوانم 0.001 لات ترید کنم

نظر

پردازش ...
                                X