اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پلان معاملاتی پایپو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز این تاپیک رو اگر بتونی از ابتدا مطالعه کنی حدود ده صفحه بعد از صفحه ی 190 به بعد رو با حوصله بخونی و جلو بری تمام مباحث این پلن توش گونجونده شده

http://forum.broker-fa.org/f44/%D9%8...9%85-pipo-464/

داداش دست رو دلم نزار با ما تازه واردها با ابی انصافی و ظالمانه رفتار میشه وقتی این تاپیکو باز میکنم یا کلا منو از انجمن میندازه بیرون یا اینکه میگه:
    Shaheen, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
    1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
    2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
    3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
    4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
    5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید

من واقعا به این موضوع اعتراض دارم. مشکلو مطرح کردم جوابم اینه:
    نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

این تاپیک مربوط به بخش ویزه تریدری .

برای دسترسی به این بخش باید فعالیت مفید رو فروم داشته باشید .
    از شما قدیمی کارها تقاضای کمک دارم لطفا بگید کار مارو زود راه بندازن.این رفتارها در شأن یک فارکس کار نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من هم دارم با این روش معامله میکنم.
      سؤالاتی برام پیش اومده که میخواستم اینجا مطرح کنم:
      1)منظور از شکسته شدن پیوت دقیقا چیست؟آیا باید حتما یکی از پیوتهای اصلی شکسته بشه؟یا اگر یکی از پیوتهای میانی پیوتهای اصلی هم شکسته بشه سیگنال تأیید میشه یا نه؟در این سیستم کدام پیوتها معتبر هستند؟میانی یا اصلی؟
      2)شکست پیوت در کدام سشن معتبر است؟به عنوان مثال اگر در سشن توکیو یکی از پیوتهای اصلی یا حتی فرعی شکسته بشه آیا میتوان سیگنال گرفت؟
      (البته بعد شکست پیوت باید شمع در بالا (خرید)یا پایین(فروش) پیوت بسته شود)
      3)در صورت تأیید سیگنال با پیوت میانی تارگت کجاست؟آیا پیوت اصلی بعدی تارگته یا پیوت میانی بعدی؟
      4)ظاهرا شما پیوتهای بالاتر از روزانه را هم مد نظر قرار دادید.در صورتی که با توجه به این سیستم فقط پیوتهای روزانه مهم هستند؟
      [ATTACH=CONFIG]2969[/ATTACH]
      (لطفا راهنمایی کنید که من چطور میتونم اینجا یه عکس بزرگ بزارم؟)
      دوستان عزیز لطفا جواب سؤالات منو اینجا بدید.من امکان دسترسی به این تاپیکو ندارم موقعیت های مناسب، سیستم pipo

نظر

دوستان عزیز لطفا جواب سؤالات منو اینجا بدید.من امکان دسترسی به این تاپیکو ندارم موقعیت های مناسب، سیستم pipo

با سلام

برای فهمیدن این مطلب که شکسته شدن پیووت چیست ابتدا باید دانست که شکست یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟

اولین منظور یعنی اینکه قیمت بالاتر یا پائین تر از یک پیووت بسته شود یعنی یک کندل باید به داخل پیووت نفوذ کند و کندل بعد بالا یا پائین ان پیووت بسته شود

اما در شکست باید به شخصیت شکست نیز توجه شود
        اعتقادات مختلفی راجع به این مطلب هست
        مثلا بعضی ها میگویند باید در شکست دو سوم از پیووت عبور کند تا بتوان به ان شکست گفت

در کل شکست باید شخصیت خودش رو دارا باشد
        هر گردی گردو نیست ...
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

انتخاب سشن به زمان و پلن کاری خودتون بستگی داره

عموما در این پلنی که توسط استاد تدریس شد سشن لندن مد نظر هست

در این پلن و تایم 15 عموما چون حجم نقدینگی از زمان باز شدن بازار لندن زیاد هست ما با سشن لندن کار میکنیم

اما مثلا عزیزی کارمند است و در ساعات سشن امریکا قادر هست پای چارت باشه اون سشن رو انتخاب میکنه

در اصلی یا فرعی بودن پیووت مثلا پیووت های اصلی اعتبار بیشتری دارند اما حمایت ها و مقاومت ها هم حائز اهمیت هستش

پیووت های سالانه از ماهیانه و ماهیانه از هفتگی و هفتگی از روزانه دارای اعتبار بیشتری هستند
          من ندیدم زیاد در این پلن از مید پیووت ها استفاده بشه و عموما کاربردی ندارند مگر در تایم 4 ساعته یا دیلی

بله صد در صد هم پیووت روزانه هفتگی و هم ماهیانه مهم هستند
          حتی در این پلن
          مثلا در تایم 15 پیووت روزانه و ساپورت اول هفتگی و ساپورت دوم ماهیانه در یک ناحیه یا محدوده قرار دارند که خوب طبیعتا خاصیت جاذبه دافعه ی ان دوچندان میشود
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

با سلام

برای فهمیدن این مطلب که شکسته شدن پیووت چیست ابتدا باید دانست که شکست یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟

اولین منظور یعنی اینکه قیمت بالاتر یا پائین تر از یک پیووت بسته شود یعنی یک کندل باید به داخل پیووت نفوذ کند و کندل بعد بالا یا پائین ان پیووت بسته شود

اما در شکست باید به شخصیت شکست نیز توجه شود
            اعتقادات مختلفی راجع به این مطلب هست
            مثلا بعضی ها میگویند باید در شکست دو سوم از پیووت عبور کند تا بتوان به ان شکست گفت

در کل شکست باید شخصیت خودش رو دارا باشد
            هر گردی گردو نیست ...
            بله دوست عزیز با توجه به تعریف شکست شما و با توجه به اطلاعات خودم شکست زمانی اتفاق میفته و کامل میشه که بعد از عبور کامل کندل و بسته شدن کندل در آن طرف پیوت شکسته شده یعنی شکست.
            اما من فکر میکنم که اگر به سایر تعاریف شما استناد بشه دیگه کار از کار گذشته باشه چون اگر قرار باشه منتظر کندل بعدی باشیم ممکنه فرصت معامله را از دست بدیم و کندل کل پیوت را طی کند؟

نظر

انتخاب سشن به زمان و پلن کاری خودتون بستگی داره

عموما در این پلنی که توسط استاد تدریس شد سشن لندن مد نظر هست

در این پلن و تایم 15 عموما چون حجم نقدینگی از زمان باز شدن بازار لندن زیاد هست ما با سشن لندن کار میکنیم

اما مثلا عزیزی کارمند است و در ساعات سشن امریکا قادر هست پای چارت باشه اون سشن رو انتخاب میکنه

در اصلی یا فرعی بودن پیووت مثلا پیووت های اصلی اعتبار بیشتری دارند اما حمایت ها و مقاومت ها هم حائز اهمیت هستش

پیووت های سالانه از ماهیانه و ماهیانه از هفتگی و هفتگی از روزانه دارای اعتبار بیشتری هستند
              من ندیدم زیاد در این پلن از مید پیووت ها استفاده بشه و عموما کاربردی ندارند مگر در تایم 4 ساعته یا دیلی

بله صد در صد هم پیووت روزانه هفتگی و هم ماهیانه مهم هستند
              حتی در این پلن
              مثلا در تایم 15 پیووت روزانه و ساپورت اول هفتگی و ساپورت دوم ماهیانه در یک ناحیه یا محدوده قرار دارند که خوب طبیعتا خاصیت جاذبه دافعه ی ان دوچندان میشود
              بسیار سپاس گزارم از راهنمایی شما میشه لطف کنید تمپلیت و یا تنظیمات اندیکاتور پیووت کاستموبرام بزارید؟

نظر

بله دوست عزیز با توجه به تعریف شکست شما و با توجه به اطلاعات خودم شکست زمانی اتفاق میفته و کامل میشه که بعد از عبور کامل کندل و بسته شدن کندل در آن طرف پیوت شکسته شده یعنی شکست.
                اما من فکر میکنم که اگر به سایر تعاریف شما استناد بشه دیگه کار از کار گذشته باشه چون اگر قرار باشه منتظر کندل بعدی باشیم ممکنه فرصت معامله را از دست بدیم و کندل کل پیوت را طی کند؟

در اکثر مواقع مخصوصا اگر کندل قاطعانه سطح رو بشکنه علاقه در کندل بعد برای پولبک وجود داره
                البته خوب این مطلب به مدیریت سرمایه در اون پوزیشن هم بسنتگی داره یعنی اگر با وجود این شکست پوزیشن مقرون به صرفه نبود خوب طبیعتااز گرفتن اون اجتناب میکنیم

persian gulf traders

نظر

نوشته اصلی توسط mansour66 نمایش پست ها
                  با سلام.من آموزش های آقای آزادی رو فیلمش رو دیدم و به صورت دمو با روش پایپو دارم کار میکنم.چطور میتونم آموزشهای تکمیلیش رو ببینم؟؟؟؟ظاهرا قسمت های مربوط به تریدری ویژه اعضاست و قابل مشاهده نیست برای من.میتونید کمک کنید؟؟؟

نظر

پردازش ...
                  X