اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی در مورد شناخت واگرايي ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست عزیز
    ممنون از این که واگرایی های مختلف رو به نمایش گذاشتید
    ممکن در مورد این سوال با من همفکری کنید؟؟
    در شبه واگرایی های مخفی ،آیا مثبت و منفی بودن اختلاف ماژورهامون توی اندیکاتور مهم هست یا نه؟؟مثلا وقتی در قیمت یک کف دوبل داریم ،حالا توی اندیکاتور برای اینکه بتونیم به شبه واگرایی مخفی اعتماد کنیم ،باید کف دوم اندیکاتور حتما بالاتر از کف اول باشه،یا اینکه فرقی نداره که بالاتر باشه یا پایینتر و تنها مهم وجود اختلاف بین این دو کف هستش؟؟

نظر

• من توصیه میکنم کتاب واگرایی های جناب مهندس آزادی حتماً مطالعه کنید.

در شبه واگرایی یا واگرایی ضعیف ( کلاً من همه رو با یک نام و اونم واگرایی میشناسیم و میزان اعتبار را درصد بندی کردم حالا اینها مهم نیست ) بلفرض در یک روند نزولی ما دو کف داریم میبایست در اندیکاتور کف دوم بالاتر بزنه تا ما اونو واگرایی بگیریم

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
        سلام کاربر meta .ممکن توضیح بدین منظورتون چیه که با rd همیشه مجبوریم خلاف روند پوزیشن بگیریم؟؟
        مثلا اگر در انتهای یک زیگزاگ در موج دوم الیوتی (اصلاح موج اول) واگرایی معمولی ببینیم ،این که دیگه خلاف روند نمیشه .درسته؟؟
        دوست عزیز مهم استفاده مناسب از ابزارهاست و این تاییدیه همانطور که خود شما عنوان کردید میتوان در بین موج 3 و 5 از c که خود یک بازوی از اصلاح میباشد ( مثل موج دو یا چهار و...) اتفاق بیافتد و بسیار هم مناسب میباشد

دوست عزیزمون منظورش اینه که ما صرفاً نباید فقط با استناد به این ابزار به دنبال شناسایی انتهای روندها باشیم چون پتانسیل بلقوه ترند همیشه به صورت مشخص نیست و اکثر اوقات ترندها اکستند میشوند و محاسبات ما را بر هم میریزند . مثلاً شاید شما در یک ترند دو یا چند واگرایی پشت سر هم مشاهده کنید اما هیچ کدام باعث تغییر روند نشده باشد. اینجاست که معامله گران دچار اشتباه میشوند

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          دوست عزیز مهم استفاده مناسب از ابزارهاست و این تاییدیه همانطور که خود شما عنوان کردید میتوان در بین موج 3 و 5 از c که خود یک بازوی از اصلاح میباشد ( مثل موج دو یا چهار و...) اتفاق بیافتد و بسیار هم مناسب میباشد

دوست عزیزمون منظورش اینه که ما صرفاً نباید فقط با استناد به این ابزار به دنبال شناسایی انتهای روندها باشیم چون پتانسیل بلقوه ترند همیشه به صورت مشخص نیست و اکثر اوقات ترندها اکستند میشوند و محاسبات ما را بر هم میریزند . مثلاً شاید شما در یک ترند دو یا چند واگرایی پشت سر هم مشاهده کنید اما هیچ کدام باعث تغییر روند نشده باشد. اینجاست که معامله گران دچار اشتباه میشوند

موفق باشید
          با عرض سلام و ادب خدمت شما استاد گرامی:
          به دلیل تایم ترید تیم ما که 15 دقیقه است و ما میخواهیم پوزیشن بر خلاف روند نداشته باشیم از این روش استفاده میکنیم که روند در تایم 15 دقیقه و یک ساعته را به دست مِیاوریم و در صورت هماهنگ بودن روند دو تایم در جهت روند پوزیشن میگیریم و در صورت عدم همخوانی دو تایم صبر میکنیم تا نتیجه روند مشخص بشه،روش تشخیص روند هم همان ارایش ماژورهاست که مهندس آزادی در کتاب دوئل با روند توضیح دادن ،به دلیل نویز بالای تایم 15 دقیقه و احتمال حرکت های شارپ ممکنه روند در این تایم فریم آرایش ماژورها به زودی به هم بریزه و بعضا موقعیت های معاملاتی ما را ..... کنه وبعد از آرام شدن بازار روند به مسیر قبل خودش برگرده!!که ممکنه بر اساس اخبار باشه یا عوامل فاندامنتالی یا ... به نظر شما راه تشخیص این آلارمهای فیک چیست؟
          به نظر شما راههای تشخیص پایان روند در یک تایم فریم چیست؟

نظر

• عرض میکنم خدمتتون که من به این دلیل دچار شک در این واگرایی شدم که در مثال صفحه 81 کتاب جناب آزادی،همین مثال کف دوبل اومده و کف دوم مکدی پایینتر،و استاد گفتند که این شبه واگرایی مخفی هستش ،پس قطعا همینطوره.....اما از طرفی من در چارت ماهیانه eur/gbp در تاریخ جاری (سپتامبر واکتبر2014) یک کف دوبل میبینم و شبه واگرایی مخفی،ولی با کف دوم بالاتر ،که قیمت هم با ریورس کردن خودش این واگرایی رو تایید کرده!!!!در واقع من میخواستم که اطمینان پیدا کنم از این موضوع و بدون تحقیق اونو بصورت یک قانون واسه خودم در نیارم!!

نظر

• .Learn to live conciously, to be in the present
              .Act as if everything matters but nothing is really important
              .If you keep doing what you've always done, you'll keep getting what you've always got

نظر

• با سلام به دوستانی که موضوع اخیر رو خوندن.بنده اشتباه فاحشی در تلقی کردن واگرایی موجود در چارت ماهانه eur/gbp به عنوان شبه واگرایی مخفی داشتم و بیان بالایی من راجع به موقعیت موجود در این چارت قطعا اشتباه بوده.عذرخواهی میکنم از همه به خصوص مدیر این بخش.
                فایل های پیوست شده

نظر

• از اهل فن خواهش می کنم در موارد زیر اظهار نظر نمایند:
                  به نظر می رسد در تایم فریم هفتگی اندیکاتورهای MACD و OsMA نتایج متفاوتی به ما می دهند.
                  در تایم فریم روزانه از اندیکاتورهای MACD و OsMA برداشت خاصی می توان داشت؟

.Learn to live conciously, to be in the present
                  .Act as if everything matters but nothing is really important
                  .If you keep doing what you've always done, you'll keep getting what you've always got

نظر

• تلفیق واگرایی ها و الیوت بهترین بازدهی را خاهند داشت . نیما آزادی

نظر

• با سلام ، می.خواستم بدونم این کتاب رو به چه صورت می.شه داشت ؟؟؟ به صورت پی. دی اف.. هستش ؟؟؟

کتاب واگرایی ها
                      (نیما آزادی)
                      ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 03-03-2015, 03:22 PM
                      {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• سلام فکر نمیکنم pdf باشه بنده از کتابفروشی خریدم

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                          با سلام ، می.خواستم بدونم این کتاب رو به چه صورت می.شه داشت ؟؟؟ به صورت پی. دی اف.. هستش ؟؟؟

کتاب واگرایی ها
                          (نیما آزادی)
                          ===
                          سلام دوست عزیز
                          از کتاب شدن مطلب واگراییهای جناب آزادی خبر ندارم اما از جناب آزادی من یک پی.دی.اف دارم که 173صفحه هست، اما حجمش با فشرده سازی باز هم بیشتر از 2 مگابایت میشه و قادر به بارگذاری روی آپلودسنتر سایت نیستم.
                          این آدرس ایمیل منه، یک ایمیل برام بفرست تا برات ایمیل کنم.

موفق باشی
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-06-2015, 10:40 AM دلیل: قرار دادن ایمیل متفرقه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                            ===
                            سلام دوست عزیز
                            از کتاب شدن مطلب واگراییهای جناب آزادی خبر ندارم اما از جناب آزادی من یک پی.دی.اف دارم که 173صفحه هست، اما حجمش با فشرده سازی باز هم بیشتر از 2 مگابایت میشه و قادر به بارگذاری روی آپلودسنتر سایت نیستم.
                            این آدرس ایمیل منه، یک ایمیل برام بفرست تا برات ایمیل کنم.

موفق باشی

سلام

اگر حجم فایلتون بیشتر از 2 مگ میتونید به ادمین : pcm پیغام بدید تا طریقه آپلود فایل رو هاست شرکت براتون توضیح بدن .
                            ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 03-06-2015, 10:55 AM
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام جناب
                              Ghoghnoosepars مثل اينكه ايميل شما حذف شده؟ من هم در صورت امكان به اون pdf نياز دارم.

با تشكر

نظر

• باسلام
                                تحلیل کوتاه مدت نفت
                                واگرائی در اسیلاتور ودوقلو سقف وشکست خط روند باعث ریزش قیمت نفت می شود.Stochastic و سیگنال Macd

فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X