اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی در مورد شناخت واگرايي ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط jadidian نمایش پست ها
    جايي سراغ دارين كه مبحث واگرايي در الگوهاي ادامه دهنده (مثلث و...) و بازگشت روند ( كنج و...) را توضيح داده باشه ؟
    با سلام دوست عزیزم
    بنده یه پی دی اف از همین سایت اگه اشتباه نکنم دانلود کردم ولی لینکش رو پیدا نمی کنم دوباره آپلود کردم و لینکش رو براتون می زارم امیدوارم کمک کنه....

با الگوها آشتی کنیم
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• سلام- من یک تازه وارد به تکنیکال هستم و دارم واگرایی ها رو مطالعه می کنم.در حین مطالعه متوجه شدم که نمودار واگرایی معمولی مثبت با نمودار واگرایی مخفی منفی یکسان می باشند همینطور نمودار معمولی منفی با نمودار مخفی مثبت یکسان است در حالیکه تعاریف متفاوتی دارند سئوال اینست که در زمان وقوع یک نمودار چگونه تشخیص دهم که این نمودار معمولی مثبت است یا نمودارمخفی منفی؟ ضمنا آیا مبحث واگرایی ها در فارکس با سهام تفاوت داره؟من تمایل دارم از این تکنیک در تحلیل روند سهام استفاده کنم.چطوری و با مطالعه چه منابعی می تونم؟ اصلا راه رو دررست اومدم با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط جاوید نمایش پست ها
        سلام- من یک تازه وارد به تکنیکال هستم و دارم واگرایی ها رو مطالعه می کنم.در حین مطالعه متوجه شدم که نمودار واگرایی معمولی مثبت با نمودار واگرایی مخفی منفی یکسان می باشند همینطور نمودار معمولی منفی با نمودار مخفی مثبت یکسان است در حالیکه تعاریف متفاوتی دارند سئوال اینست که در زمان وقوع یک نمودار چگونه تشخیص دهم که این نمودار معمولی مثبت است یا نمودارمخفی منفی؟ ضمنا آیا مبحث واگرایی ها در فارکس با سهام تفاوت داره؟من تمایل دارم از این تکنیک در تحلیل روند سهام استفاده کنم.چطوری و با مطالعه چه منابعی می تونم؟ اصلا راه رو دررست اومدم با تشکر
        سلام

تو واگرایی معمولی قیمت سقف یا کف جدید درست میکنه ولی اندیکاتور تایید نمیکنه . تو واگرایی مخفی بر عکس . یعنی اندیکاتور سقف یا کف جدید درست میکنه ولی قیمت موفق به اینکار نمیشه (تایید نمیکنه ) . واگرایی ها تو همه بازارها از جمله فارکس و بورس جواب میدن .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• یورو / پوند. احتمال صعود در تایم 4 ساعته

Truth Alone Triumphs
          حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
            اونس در تایم چهار ساعته بروی حمایت ماهانه خودش تشکیل واگرایی رو داده ؛ با فاصه گرفتن قیمت از منطقه حمایتی و تایید اون انتظار صعود اونس طلا وجود دارد.
            با تشکر

نتیجه با یک واگرایی دیگر ؛ فرار از کمند حمایت ماهانه

نظر

• چهارشنبه شب شاهد رسیدن مک دی به کف قبلی در d1 بودیم. یعنی یک hd+ در تایم روزانه طلا به وجود امده است. که برای گرفتن پوزیشن خرید باید خط روند تایم h4 شکسته شود.(شکل )

همچنین ایچیموکو دو سطح کومو صاف در 1700 و 1708 دارد که سطح حمایت قوی برای اونس به حساب می اید.
              البته برای تکمیل دو الگوی ab=cd بزرگ (a=1795) و ab=cd کوچک (a=1753) قیمت باید 1690 را بزند .
              از اساتید خواهم میکنم راهنمایی کنند .
              در ضمن چطور میتونم شکل رو مث بقیه دوستان قرار بدم ؟
              فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 10-25-2012, 10:42 PM

نظر

• سلام

برای اینکه تصویرتون بهتر دیده بشه از سایت زیر برای آپلود استفاده کنید و بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن را کپی کنید و زیر پستهاتون قرار بدید :

PCM File Upload

با تشکر
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
                    چهارشنبه شب شاهد رسیدن مک دی به کف قبلی در d1 بودیم. یعنی یک hd+ در تایم روزانه طلا به وجود امده است. که برای گرفتن پوزیشن خرید باید خط روند تایم h4 شکسته شود.(شکل )

همچنین ایچیموکو دو سطح کومو صاف در 1700 و 1708 دارد که سطح حمایت قوی برای اونس به حساب می اید.
                    البته برای تکمیل دو الگوی ab=cd بزرگ (a=1795) و ab=cd کوچک (a=1753) قیمت باید 1690 را بزند .
                    از اساتید خواهم میکنم راهنمایی کنند .
                    در ضمن چطور میتونم شکل رو مث بقیه دوستان قرار بدم ؟

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
                    عید قربان بر همه هموطنان عزیز و تمامی مسلمانان مبارک باد

با سلام خدمت دوستان محترم
                    آماتور++ عزیز میشه لطف کنی با توضیحاتتی که دادی اندیکاتورهات رو روی چارت نمایش بدی ...

متشکرم

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
                      عید قربان بر همه هموطنان عزیز و تمامی مسلمانان مبارک باد

با سلام خدمت دوستان محترم
                      آماتور++ عزیز میشه لطف کنی با توضیحاتتی که دادی اندیکاتورهات رو روی چارت نمایش بدی ...

متشکرم
                      سلام ببخشید من اندیکاتور رسم الگوهای هارمونیک استفاده نمی کنم

ایچیموکو و مکدی هم که شما خودتون استادین و همون طور که عرض کردم من در تایم روزانه اونا رو قرار دادم .

راستی من یه سوال از اساتید حاضر داشتم و اون هم اینکه معمولا اندیکاتور آر اس آی وقتی دو تا قله خیلی نزدیک هم میشن یه واگرایی منفی میده و قله دوم اراس ای پایین تر میشه .
                      میخواستم بدونم در اینگوه موارد وقتی میخواهیم با یه قله با فاصله زیاد بسنجیم اراس ای را چه مقدار بگیریم درست است؟
                      به عندان مثال در شکل زیر که یکساعته طلا هست آر اس آی همگرایی صعودی داده یا واگرایی نزولی ؟
                      و یا اصلا همانطور که مکدی تغییر فاز داده و نمیشه ازش برا واگرایی استفاده کرد، آر اس آی هم چون یه قله کوچیک اون وسط داره نمیشه اون دو قله رو با هم مقایسه کرد ؟
                      با تشکر

ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 10-27-2012, 12:32 AM

نظر

• بارها دیده ام انواع الگوهای هارمونیک شکل گرفته ولی قادر به عمل کردن نبود چون پیوت ها اجازه حرکت معکوس را نمی دادند، بارها عدم عملکرد صحیح الگوی کلاسیک را دیده ام که به دلیل حضور پیوت ها صورت گرفته است.
                        استاد آزادی - کتاب دوئل با روند - صفحه 97

نمونه اخیر:

هم الگوی سروشانه داشته ایم و هم واگرایی بین شانه چپ و سر که لازمه و تاییدکننده این الگو هست. اما عمل نکرده و خط گردن را نشکسته. فقط به خاطر پیوت.

نظر

• یا حَیُّ یا قَیوُّمُ

روز چهارشنبه 10-08-1391 برابر نیمه ذی الحجه 1433
                          تولد امام هادی (ع) رو به همه عزیزان تبریک میگم و پیشاپیش هم عید با سعادت غدیر خم رو هم به همگی تبریک میگم و سلامتی و شادابی رو برای همه آرزومندم.

نمی دونم آیا ارایه کردن این اندیکاتور ها در اینجا جاش باشه ولی چون ارتباط مستقیم با بحث واگرایی ها داره با اجازه مطرحش میکنم.
                          شاید برای این روز یه عیدی ناقابل باشه برای دوستان عزیزم...

یه تمپلیت آماده و 4 عدد اندیکاتور زیبا برای تشخیص بی دردسر واگرایی و تشخیص روند برای همه تایم ها معتبره و برای همه جفت ارزها قابل استفادس....
                          اینم لینکش حالشو ببرید

اینم تصویره آماده شدش روی چارت

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 10-31-2012, 09:11 PM

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                            یا حَیُّ یا قَیوُّمُ

این هم لینک اصلاح شد

دوستان عذر خواهی میکنم لینک اصلاح شد

Repeat

نظر

• بدون شرح!
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• انشالله که ترید موفقی باشد اما بالای سرش انبوهی از پیوت های رنگارنگ قرار گرفته اند!

نظر

پردازش ...
                                X