اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین در جهت تحلیل تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و درود
    ممنون از دوستان بزرگوار که در این نظر سنجی شرکت کردند و خواهند کرد با توجه به حجم مشترکین فروم انتظار میرود نطرات بیشتری را داشته باشیم . همانطور که میدانید بلومبرگ و کیتکو آخر هر هفته از تنی چند از اقتصاددانان معروف نظر سنجی بعمل می آورند . با توجه به تحلیلهای با ارزشی که در این فروم ارائه میشود نظرات دوستان دست کمی از آنها ندارد .
    خیلی از تحلیلگران ترس از اینکه مبادا نظر و تحلیلشان اشتباه در بیاد از اظهار نظر در سایتها و مجامع خودداری میکنند . در صورتیکه برترین تحلیل گران حرفه ای و نامی دنیا بارها و بارها تحلیل و نظرشون در بازار نقض میشود اما این باعث نمیشود که دیگر اظهار نظری نداشته باشند به نظر من اولین قدم رشد و تعالی در عرصه های مختلف اعتماد به نفس داشتن و قبول داشتن دیدگاه ونظر خود است مگر اینکه دلایل قوی تری وجود داشته باشد که نظریه شخصی را رد کند وگرنه صرف به اینکه فلان کس از من بهتر است و نظرش مطمئن تر است دلیل بر نقض دیدگاه شخصی نمیشود . بارها دیده شده که خیلی از آماتورها دیدشان از خیلی از حرفه ای ها بهتر خودش را نشون داده وقتی تعدادی از اعضاء فروم که نفراتی از مجموعه فعالین این مارکت هستند نطرات خودشون را با دلایل فنی بیان دارند میشود نسبت درصدی دیگاه بر بازار را سنجید که میتواند کمک های شایانی برای دید به بازار و تحلیل تکنیکال باشد .
    نگاهی به دیدگاه یکی از تحلیلگران معروف بازار :
    جیمز گاردینر، تحلیلگر گروه ام کی اس گفت: «از نظر فنی فلز زرد به نحو معقولی در جداول وضعیت بدی دارد و به نظر می رسد که سطح حمایت کلیدی بعدی حدود 1120 تا 1122 دلار خواهد بود.»
    اوایل ماه جاری میلادی تقویت این احتمال که آشفتگی در اقتصاد جهانی می تواند افزایش نرخ بهره در آمریکا را به تاخیر بیاندازد، موجب شد تا قیمت طلا افزایش یابد. اما لحن متفاوت نرخ بهره در روز چهارشنبه موجب شد تا موج فروش در بازار طلا به راه بیافتد.

منتظر ارائه نظرات بیشتر دوستان هستیم
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

درود جناب یزدی

من هم با تصویر شماره 2 موافقم و قدرت را هنوز با خریداران می دونم شیب روند در هر صعود بیشتر شده که نشان قدرت خریداران دارد در محدوده مورد نظر منتظر سیگنالهای خرید میتونیم باشیم

ممنون

استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
      Clear Entry Price, Exit Levels
      ------------------------------------------------------------
      اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
      لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

در کل آینده طلا رو طی ماههای آینده به این شکل میبینم .

نظر

با سلام،

جناب یزدی نظرم کمی متفاوت با سناریوهای شما است و طلا را نزولی با گام هائی شبیه به این در نظر دارم.ضمن اینکه معتقد به انس در محدوده 1000 دلاری تا اواخر فوریه 2016 هستم.

نظر

سلام بر جناب یزدی و سایر بزرگواران تحلیل طلا در توانایی روش شخصی بنده نیست و تنها قادر به تحلیل eurusd ان هم تایم 4ساعته هستم ولی نظرم را قرار میدهم
            نظرم بر اینست که فعلا کف ساخته نشده است و خرید زود و پر ریسکه

نظر

سلام
              نظریه دوم با توجه به روند هفتگی به نظر من محتمل تر است.
              سلامت و موفق باشید.
              در زیر تصویر ارائه شده توسط آقای یزدی پیوست گردیده است.

ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 10-31-2015, 09:18 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

فرار اروپا از تورم منفی به تورم صفر
                به نقل از یورونیوز، در حالی که قیمت مواد غذایی ۱.۵ درصد رشد داشته و قیمت.ها در بخش خدمات نیز ۱.۳ درصد افزایش یافته، افت شدید قیمت سوخت و انرژی معادل ۸.۷ درصد در بالا نرفتن نرخ تورم در منطقه یورو نقش مهمی را ایفا کرده است.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-01-2015, 09:41 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

نظر

من گزینه شماره 2 رو مناسب میدونم درست باشه

نظر

من هم نظرمو میگم،هر چند دیگه فعالیتی تو این بازار ندارم و اعتیادمو ترک کردم!
                    طلا کف جدیدی نمیسازه و صعود میکنه
                    یعنی قیمت کف 1075 رو رد نمیکنه و هدف صعودی 1240 و بالاتر هست

نظر

به نظر من طلا بعد از تشکیل الگوی باترفلای به سمت تی پی اول خودش که سطح 1138 میباشد نزول کرده و در ادامه احتمالا تا سطح تی پی دوم این الگو که قیمت 1123 میباشد نیز نزول خواهد کرد و در ادامه مانند گزینه شماره 2 شما حرکت صعودی خواهد داشت

نظر

جناب یزدی سئوال یک میلیون دلاری طرح کردند ...
                        بنده هم در یک فضای هفت , هشت , ده راهی گیر کرده ام, (اسمایل خنده ملایم)

به نظر من در هفتگی حمایت خط روند کلاسیک داریم که با سه نقطه تماس اعتبار نسبتا خوبی دارد و انتظار داریم که تصویر شماره 3 جناب یزدی برای کوتاه مدت محقق شود,
                        از نکات منفی کلاسیک که شماره 3 را براحتی میتواند فیلد کند,,,1) شکست حمایت خط روند در rsi تایم فریم دیلی 2)آرایش کندل هفتگی اخیر ,3) و در نمایی بزرگتر کندلهای ماهانه نیز در حال ساخت الگویی مشابه failling three methods- است که نوید کاهش بیشتر قیمت را میدهد(البته برای تائید الگو بستگی به شکل کندل ماه جدید داریم )

از نکات مثبت که تائید شکل 3 را مینماید حمایت خط روند در rsi هفتگی نیز میباشد,
                        همچنین یک هارمونیک ab=cd معکوس در تایم فریم دیلی تکمیل شده است

نمودار هفتگی

ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 11-01-2015, 12:31 AM

نظر

با سلام خدمت جناب یزدی عزیز و بزرگوار
                          بنده هم با تصویر شماره 2 موافقم...

در روند میان مدتی قیمت در حال زدن های جدید و لوی جدید است...در اخرین گام با توجه به اصلاح تند و تیزی که نسبت به موج قبلی خود کرده انتظار میرود کمی دیگر ریزش کند و به خط روند صعودی برسد تا با فراهم شدن شرایط مناسب از لحاظ زمانی و قیمتی اماده یک صعود دیگر برای زدن های قبلی شود...

بنده این طور تصور میکنم که این صعود فعلی که تقریبا از ساپورت اول سالانه شروع شده ادامه خواهد داشت تا زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش دهد و این صعود میان مدتی تنها برای گرفتن یک انرژی دوباره برای شکست قدرتمند ساپورت اول سالانه است...

از نظر زمانی بنده تصور میکنم تا 29 ژانویه سال 2016 صعود طلا ادامه خواهد داشت و در حالی که همگان انتظار داشتند تا دسامبر سال 2015 نرخ بهره دلار افزایش پیدا کند ولی افزایش پیدا نکرد و ناامید شدند به یکباره در اخرین روزهای اولین ماه سال 2016 فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش میدهد و همگان را غافلگیر کرده و طلا ریزش سهمگینی خواهد کرد...بزرگان بازار خواهان فروش در قیمت های بالاتری هستند...

این تنها یک تحلیل است...
                          ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 11-01-2015, 12:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                            .
                            .
                            همچنین یک هارمونیک ab=cd معکوس در تایم فریم دیلی تکمیل شده است

نظر

سلام و درود
                              تا پایان امروز صبر میکنیم تا در صورتیکه نظرات دیگری وجود داشت ارائه گردد سپس یه جمع بندی میکنیم و بازار را برای هفته آینده مونیتور خواهیم کرد . در زیر نظر یکی از تحلیلگران نامی را هم میخوانیم .
                              هنری تو تحلیلگر موسسه سرمایه گذاری سی بی تاکید کرد: پیش از برگزاری نشست فدرال رزرو اکثر کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار بر این باور بودند که فدرال رزرو نخستین افزایش نرخ بهره در ده سال اخیر را در مارس سال آینده کلید خواهد زد.ولی امروز این گمانه زنی ها به سوی نشست دسامبر تغییر یافته و این مساله فشار زیادی را بر قیمت طلا وارد کرده است.
                              ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-01-2015, 01:01 PM
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

با سلام
                                با توجه به الگوی AB=CD معکوس،کف کانال،78% فیبوناچی و وجود پیوت ماهانه در محدوده ی زمانی-قیمتی مشخص شده بعید بنظر میرسه بدون خبر خاصی اون منطقه شکسته بشه.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

پردازش ...
                                X