اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین در جهت تحلیل تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من دیر رسیدم

نظر

• جا داره در اینجا از جناب یزدی عزیز و دوستانی که در این نظرسنجی شرکت تشکر کنم.
      واقعا جای تاسف هست که با این همه بازدید کننده در این نظر سنجی فقط 5 نفر شرکت کنند. بیشتر جای گله از اساتید و اشخاص برجسته سایت هست. فکر نمی کنم یک اظهار نظر بتونه انقدر از وقت شریف و گرانبهاشون رو بگیره ... بالاخره در اون ساعت تدریس آقایون یک زنگ تفریح کوچکی پیدا میشه که یه نظر بدن !
      شاید بهتر باشه شرکت در نظر سنجی ها اجباری باشه . تا وقتی کسی نظر نده امکان بازدید از سایر قسمت های سایت نباشه. هر چند که اینجوری هم شاید ارزش نداشته باشه.

سپاس مجدد از جناب یزدی
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
        سلام بر جناب یزدی و سایر بزرگواران تحلیل طلا در توانایی روش شخصی بنده نیست و تنها قادر به تحلیل eurusd ان هم تایم 4ساعته هستم ولی نظرم را قرار میدهم
        نظرم بر اینست که فعلا کف ساخته نشده است و خرید زود و پر ریسکه

واقعیت اینه که تحلیل طلا در تخصص هر کسی نیست بنده هم به ندرت براش اقدام میکنم
        و اینکه چون تایم مورد بررسی روزانه است زود به زود(هر هفته)نمیشه تحلیلش کرد بنابراین انتظار تحلیل از اکثر بازدید کننده ها فکر کنم بجا نباشه
        البته ریزش های شدید در نمودارها تحلیل ها را سخت میکنه و افراد تمایل کمتری به اظهارنظر دارن
        ولی نظر حقیر فعلا تغییر نکرده چون کفی را فعلا مشاهده نمیکنم

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 11-09-2015, 11:16 AM

نظر

• با سلام
          طلا-روزانه

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• سلام هدف انس 1050 قطعا نزولیست

Sent from my SM-G9250 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط lxo نمایش پست ها
              سلام هدف انس 1050 قطعا نزولیست

نظرتون بر پایه چارت هست ؟
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
                نظرتون بر پایه چارت هست ؟
                در صورت تثبیت زیر 1100 از دید تایم ماهانه منطقه حمایتی قوی مابین1045 الی 1036 میتونه حمایت سنگینی داشته باشد به دلیل برخورد به کف کانال و حمایت فیبو فن 88.6 درصد از کف 681 تا 1920
                و همچنین حمایت قوی از منظر ایچی در 1045
                وتشکیل الگو ab = cd بر روی عدد 1036
                A=1232 b= 1077 c=1192 d=1036

و همچنین الگو ab = cd
                A =1392 b=1132 c=1307 d=1046

فیبو اکستنشن 127.2 درصد از 1077 الی 1192 بازم میشه 1046

فیبو اکستنشن 161.8 درصد از 1098 الی 1192 میشه 1041

فیبو پروجکشن از 61.8 درصد از سقف 1307 تا کف 1077 را که از 1192 کم کنیم میشه 1050

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                  واقعیت اینه که تحلیل طلا در تخصص هر کسی نیست بنده هم به ندرت براش اقدام میکنم
                  و اینکه چون تایم مورد بررسی روزانه است زود به زود(هر هفته)نمیشه تحلیلش کرد بنابراین انتظار تحلیل از اکثر بازدید کننده ها فکر کنم بجا نباشه
                  البته ریزش های شدید در نمودارها تحلیل ها را سخت میکنه و افراد تمایل کمتری به اظهارنظر دارن
                  ولی نظر حقیر فعلا تغییر نکرده چون کفی را فعلا مشاهده نمیکنم
                  سلام و درود

درود بر جناب سیدی عزیز ما اینجا نه کسی را اجبار کردیم (که حقی بر اینکار نداریم ) و نه انتظار شرکت از همه . اما روی سخنم با عزیزانی است که طی آمار سایت به تاپیک سر میزنن و نظریه همه را هم مشاهده میکنند دریغ از یک دکمه تشکر فقط بعنوان دلیل حضورشون (گر چه زدن این دکمه تشکر حتما" نگارنده را وادار به ارائه مطالب بهتر و جدیدتر خواهد کرد و دلسردی را میزداید مظاف بر اینکه عزیزانی که زحمت میکشند و مطلب قرار میدهند و از وقت و انرژی خود برای اطلاع رسانی مایع میزارند این کمال کم لطفی است که آدم ببینه و بخواند و دکمه تشکر را نزند که در این فروم بسیار باب هست) . پس اگر طلا در زمینه فعالیت هایشان نباشد لزومی بر دیدن هم وجود ندارد . اما وقتی مورد توجه قرار میکیرد پس میتواند نظریه هم به دنبال خود داشته باشد . به هر حال دست زوری نیست فقط خواستیم در هر هفته یک نظر سنجی از طرز فکر افراد نسبت به هفته بعد داشته باشیم تا یک دید کلی پیدا کنیم. باز هم از کسانی که شرکت کردند بنده به سهم خود تشکر و قدردانی میکنم

پر سود باشید
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام
                    جناب یزدی عزیز انتظار صعود در میان مدت را دارم خرید 1090 با استاپ 1065 را خوب می دانم

نظر

• نظر

پردازش ...
                      X