اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی hrtt

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hrtt نمایش پست ها
    سلام
    من به صورت دستی محاسبه می کنم که البته ممکنه اشکالاتی هم وجود داشته باشه تو کار . لینک مطلب رو براتون گذاشتم .
    http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...19/index9.html

با سلام خدمت شما دوست گرامی

نکته زیر را از همان لینک گرفتم

TL تایمی که حداقل قیمت دوره گذشته را داشتیم (Time Low)
    TH تایمی که حداکثر قیمت دوره گذشته را داشتیم (Time High)

ممکنه در موردش کمی توضیح بدهید. بطور دقیق متوجه مفهوم این جملات نمی شوم که چگونه TL و TH را میتوان پیدا کرد.

پیروز باشید

نظر

سلام

شما باید تو یک دوره در نظر بگیرید این طمانها رو مثلاً تو هفته گذشته ، یا ماه گذشته .
      پیداکردن HT و LT هم کار سختی نیست با همون ابزار Crosshair مثلاً روی نمودار زمان حداقل قیمت توی دوره گذشته LT و ... رو میشه پیدا کرد .

نظر

نوشته اصلی توسط hrtt نمایش پست ها
        سلام

شما باید تو یک دوره در نظر بگیرید این طمانها رو مثلاً تو هفته گذشته ، یا ماه گذشته .
        پیداکردن HT و LT هم کار سختی نیست با همون ابزار Crosshair مثلاً روی نمودار زمان حداقل قیمت توی دوره گذشته LT و ... رو میشه پیدا کرد .

hrtt گرامی ممنون از پاسخت

اگر بخواهم صادق باشم، باید بگویم که متاسفانه باز هم آنطور که باید مطلب رو نگرفتم.

شما می گویید که باید یک دوره را در نظر گرفت. بسیار خوب مثلا هفته گذشته.

حالا بایستی حداقل و حداکثر قیمت بازار را در هفته گذشته بدست آورد که کار سختی نیست. ولی حداقل یا حداکثر قیمت در نمودار زمان؟؟؟؟

خوب پس الان نوبت گذاشتن رقمهای بدست آمده در فرمولها است. درسته؟

اگر درست باشه که بخش زیادی از راه طی شده ولی اگر نه که لطفا راهنمایی بفرما.

موفق باشی
        ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 11-12-2012, 12:20 AM

نظر

قیمت پس از یک رشد سریع ، در یک کانال نزولی به کندی کاهش می یابد . به نظر میرسد محدوده قیمتی 1713-1714 محدوده مناسبی برای بازگشت و ادامه روند صعودی باشد . در صورت شکست کانال نزولی و ادامه رشد ، هدف قیمتی 1778-1780 به نظر هدف بعدی باشد . ( حدود 650 پیپ مجموع حرکت صعودی محتمل )

ویرایش توسط hrtt : https://www.traderha.com/member/4853-hrtt در ساعت 11-15-2012, 05:09 PM

نظر

با شکسته شدن پرقدرت محدوده قبلی ، به نظر میرسد پس از خروج تراکم بتوان راجع به حرکت آینده طلا صحبت نمود .

نظر

از امروز تا آخر هفته طلا بخریم ؟

نظر

با سپاس فراوان
                لطف کنید اقای hrt در مورد تحلیلتون بیشتر توضیح بدید
                منظورم اینکه به چه سبکی و استراتژی کار می کنید
                ممنون
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام دوست من
                  من استراتژی خاصی ندارم و پیرو آموخته هام مخصوصاً از استاد آزادی کار می کنم .
                  تو تحلیل بالا ، با توجه به تمایل طلا به اصلاح 50% ، و با توجه به قرار گرفتن در محدوه پیووتی قدرتمند ، همچنین پر شدن ظرف زمانی برای فروشندگان به نظر می رسد بتوان به صعود قیمت امیدوار بود .
                  درضمن در مکدی هم واگرایی داریم ( در H1 واگرایی HD بین دو کف رو داریم ودر m30 واگرایی معمولی )
                  در m30 به نظر میاد که اگه 1742 با قدرت به بالا بشکنه می توان آلارمی برای شروع حرکت دریافت کرد .

در آخر بگم که اینا همه برای من تمرینه و من به هیچ وجه صاحب نظر نیستم . موفق باشید .

نظر

Updated for now.... To Be Continued

نظر

کم کم آماده فروش EURJPY شویم ؟
                      ( یه تجربه که ارزونم بدست نیومده : هربار ضرر کردم دلیل اصلیش اعتماد به نفس بیجا و وارد شدن به معامله بدون دریافت تریگر بود )
                      همیشه موفق باشید و پرسود

ویرایش توسط hrtt : https://www.traderha.com/member/4853-hrtt در ساعت 11-30-2012, 04:38 PM

نظر

اگر تا آخر وقت امروز طلا همین حدود بمونه و بالاتر از 1735 نره ، با دریافت تریگر لازم حداقل تا کف چنگال ( حدود 1704 ) می فروشم

نظر

باتوجه به اصلاح تا 78.6% و پرشدن ظرف زمانی ، با شکسته شدن خط روند در کارکشن می توان وارد معامله خرید مناسبی شد .

نظر

سلام و با تشکر از شما.خواستم راهنمایی کنید ایا کانال h4 صعودی هنوز معتبر میباشد؟

نظر

باتوجه به تمایل طلا به اصلاح 50% در حرکتهای اخیر ، و کند بودن حرکت صعودی ، به نظر میرسد در مقیاس مینوری شکست قیمتی1717.76 به پایین زمان مناسبی برای فروش باشد .
                              در صورت شکست تراکم قیمتی موجود به بالا تحلیل نامعتبر می شود.

نظر

سلام و ادب . من متوجه نشدم کدوم کانال رو میگید . شما راهنمایی کنید

نظر

پردازش ...
                                X