اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال aud-usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

ابزار بقول شما پابلیک هم مثل چاقو میمونه حالا میشه باهاش کال هم شد اصل کال شدن ها مال این ابزار نیست برادر-لوریج-اورترید-اعصاب-انتقام

نظر

سلام بنظر من اگر موج 3 در تايم ديلي تمام بشه حدود 600-700 پيپ صعود داريم براي موج 4 ولي بنظر مياد كه تا محدوده 0.91 قيمت پايين بباد .البته با صبر و شكيبايي ميشه نتيجه بهتري گرفت.

موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط ایزدی نمایش پست ها
        ابزار بقول شما پابلیک هم مثل چاقو میمونه حالا میشه باهاش کال هم شد اصل کال شدن ها مال این ابزار نیست برادر-لوریج-اورترید-اعصاب-انتقام
        در مورد این چند موضوع که گفتید:
        لوریچ : به نظرم .... ولش کن نظری ندارم !
        اور ترید،اعصاب و انتقام : فقط یه سوال چالشی ! چرا اکسپرت هائی که بر اساس این ابزارهای پابلک طراحی شدند ،هیچکدوم تو بلند مدت سود ده نیستند؟ اونا که هوش مصنوعی هستند و توی ترید اصلا احاساتی نیستند !!
        پس مشکل از جای دیگه ست !
        لطفا واقع بین باشید .

این موضوعات و با کمال آرامش، احترم و ....بیان میکنم وقصد هیچگونه اغتشاشی رو ندارم !
        ویرایش توسط civilcad11 : https://www.traderha.com/member/5195-civilcad11 در ساعت 06-26-2013, 11:31 AM

نظر

خوب خیلی از دوستان مدعی این هستند که ابزارهای موجود برای 95% بازنده هست و خود را مجزا از این گروه میبینند !

بعضی وقت ها دیگه صبرم به سر میاد که چنین پستی درج میکنم !

این همه تکبر و ادعا خارج از چارچوب اخلاقی یک انسان هست !

بازار ارز یک بازار شبه رقابتی هست و در انحصار 15 بانک بزرگ دنیا است !

ابزارهای موجود هم برای ردیابی این غول هاست ، هر ابزار هر شیوه یک وزرن ساده ای باید در تریدت داشته باشه ، من از خدا کردن یک ابزار ، یک سبک به شدت مخالفم چرا که واقفم اگر همون سبک مدیریت ریسک روش اجرا نشه منجر به شکست میشه !

آيا مي توانيد تصور كنيد در حال رانندگي در يك اتومبيل با سرعتي بسيار بالا هستيد وپدال گاز را نيز تا انتها فشرده ايد. حال بصورت ناگهاني مانعي بزرگ را در مقابل خود مي بينيد واين در حالي است كه در تجهيزات اتومبيل شما اصلاًچيزي بنام ترمز وجود ندارد وسر انجام ...!نابودي...!
          ماشالله همه بچه های این فروم اکثرا بالای بیست سال سن دارند و این از نظر اخلاقی ایجاب میکنه که چنین بحث های خام گونه ای نشه ، من کلاً به چهار سبک تحلیلی هر کدوم 8% وزن میدهم برسد به ابزارهاش...

امیدوارم که سخنان بنده رو به عنوان یک دید تجربه نگاه کنید نه...

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
            خوب خیلی از دوستان مدعی این هستند که ابزارهای موجود برای 95% بازنده هست و خود را مجزا از این گروه میبینند !

بعضی وقت ها دیگه صبرم به سر میاد که چنین پستی درج میکنم !

این همه تکبر و ادعا خارج از چارچوب اخلاقی یک انسان هست !

بازار ارز یک بازار شبه رقابتی هست و در انحصار 15 بانک بزرگ دنیا است !

ابزارهای موجود هم برای ردیابی این غول هاست ، هر ابزار هر شیوه یک وزرن ساده ای باید در تریدت داشته باشه ، من از خدا کردن یک ابزار ، یک سبک به شدت مخالفم چرا که واقفم اگر همون سبک مدیریت ریسک روش اجرا نشه منجر به شکست میشه !

ماشالله همه بچه های این فروم اکثرا بالای بیست سال سن دارند و این از نظر اخلاقی ایجاب میکنه که چنین بحث های خام گونه ای نشه ، من کلاً به چهار سبک تحلیلی هر کدوم 8% وزن میدهم برسد به ابزارهاش...

امیدوارم که سخنان بنده رو به عنوان یک دید تجربه نگاه کنید نه...

موفق باشید
            اقا خلیل من واسه شما و همگی دوستان احترام قایلم .
            تعجب میکنم !
            کجای این پستای من نکته غیر اخلاقی و کبر و غرور دیدید ؟!
            بفرمایید تا در کمال تواضع اصلاح کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط [URL="http://forum.broker-fa.com/members/civilcad11-5195.html"
              civilcad11[/URL]
              ]
              در مورد این چند موضوع که گفتید:
              لوریچ : به نظرم .... ولش کن نظری ندارم !
              اور ترید،اعصاب و انتقام : فقط یه سوال چالشی ! چرا اکسپرت هائی که بر اساس این ابزارهای پابلک طراحی شدند ،هیچکدوم تو بلند مدت سود ده نیستند؟ اونا که هوش مصنوعی هستند و توی ترید اصلا احاساتی نیستند !!
              پس مشکل از جای دیگه ست !
              لطفا واقع بین باشید .
              خوب برادر بزرگوار من، اگه ابزار اون 5 درصد دست شماست. استین ها رو بالا بزنید.یک بسم الله. این برادرای خودتون رو هم بی نصیب نکنید. یک تایپیک شروع کنید والله ما تو این دهاتمون فقط همینا رو داریم
              ویرایش توسط ایزدی : https://www.traderha.com/member/6724-ایزدی در ساعت 06-26-2013, 11:50 AM دلیل: اشتباه نقل قول

نظر

خوب برادر بزرگوار من، اگه ابزار اون 5 درصد دست شماست. استین ها رو بالا بزنید.یک بسم الله. این برادرای خودتون رو هم بی نصیب نکنید. یک تایپیک شروع کنید والله ما تو این دهاتمون فقط همینا رو داریم
                من کی همچین ادعایی کردم برادر !؟
                من فقط کفتم راهی که میرویم (همگیمون ...) به ترکستان است.
                این حاصل تجربه .... ولش کن اصلا.الان سنسور های تکبر شناسی فروم تحریک میشه !

نظر

نوشته اصلی توسط civilcad11 نمایش پست ها
                  اگه یک موضوع جدیدی وجود داره و یک تایپیک باز میکنی من خودم در خدمتم و شاگردتم

نظر

اگه یک موضوع جدیدی وجود داره و یک تایپیک باز میکنی من خودم در خدمتم و شاگردتم
                    اختیار داری بزرگوار .

من هیچ ادعائی ندارم.

ولی همچنان منتظر جواب اقا خلیل هستم !!

نظر

بزرگوار

این جمله چیه: من فقط کفتم راهی که میرویم (همگیمون ...) به ترکستان است.

زمانی میفهمیم راه اشتباه هست که راه درست را تشخیص داده باشیم !

من هنوز فکر نمیکنم راهی که هممون میریم اشتباه هست ... یعنی بعد از اینهمه سال ( سال 87 تا الان ) نباید پی میبردم که راهمون اشتباهه؟

نظر

بزرگوار

این جمله چیه: من فقط کفتم راهی که میرویم (همگیمون ...) به ترکستان است.

زمانی میفهمیم راه اشتباه هست که راه درست را تشخیص داده باشیم !

من هنوز فکر نمیکنم راهی که هممون میریم اشتباه هست ... یعنی بعد از اینهمه سال ( سال 87 تا الان ) نباید پی میبردم که راهمون اشتباهه؟
                        تعجب میکنم !

چرا شما به جای بحث علمی سریع انفعالی عمل میکید برادر ؟

نظر

تعجب میکنم !

چرا شما به جای بحث علمی سریع انفعالی عمل میکید برادر ؟
                          همه شماها واسه من عزیز هستید غیر این بود مثل یک غریبه از کنارتون رد میشدم و وارد بحث شما نمیشدم

اتفاقا بحث من علمی هست ! گفتم بازار ارز شبه رقابتی هست و در انحصار 15 بانک ... گفتم که هر سبک یک وزن ساده باید داد چرا که برای ردیابی خرس ها و گاوها قدم برمیداریم و پازل ما از مجموع تکه ها تکمیل میشه ! جای وزن بیشتر دادن الویت بندی باید کرد !

از نظر من تمام ابزار پابلیک (اندیکاتور ،الگوی هارمونیک ، الیوت ویو و ....) مال 95 درصد بازنده بازاره !!
                          مگه کم هارمونیک کار و الیوت کار در این فروم هست ؟ پس ما همه فعالیت هامون جمع کنیم بریم دیگه وقتی قرار نیست سودی نصیبمون بشه !
                          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 06-26-2013, 12:22 PM

نظر

همه شماها واسه من عزیز هستید غیر این بود مثل یک غریبه از کنارتون رد میشدم و وارد بحث شما نمیشدم

اتفاقا بحث من علمی هست ! گفتم بازار ارز شبه رقابتی هست و در انحصار 15 بانک ... گفتم که هر سبک یک وزن ساده باید داد چرا که برای ردیابی خرس ها و گاوها قدم برمیداریم و پازل ما از مجموع تکه ها تکمیل میشه ! جای وزن بیشتر دادن الویت بندی باید کرد !

مگه کم هارمونیک کار و الیوت کار در این فروم هست ؟ پس ما همه فعالیت هامون جمع کنیم بریم دیگه وقتی قرار نیست سودی نصیبمون بشه !
                            نه برادر عیسی به دین خود و ....

این نظر منه و بس.اصراری هم به قبول کردش از طرف کسی نکردم

یافتن راه صحیح همیشه دلیل اشتباه راه موجود نیست.
                            میدونید چرا؟
                            چون تا الان از هیچکدوم از دوستان پرمدعای ان کار (کسی به خودش نگیره لطفا) یک استیت منت حداکثر 1 ساله صعودی ندیدم.
                            اگه موجود هست ارئه شود تا من حرفم رو پس بگیرم.این به نظر من یعنی حرکت به سوی ترکستان.
                            پس یاد بگیریم که احترام بگزاریم !

نظر

سلام و درود

ابتدا از دوستان تشکر میکنم به خاطر به چالش کشیدن مباحث علمی در یک فضای دوستانه و صمیمی که میتونه برای حقیر به شخصه بار آموزشی فراوانی داشته باشه . دوم اینکه دوستان عزیز هم سعی کنند برای عقاید دیگر دوستان ارزش و اخترام قائل باشند . همانطور که میدانید این بازار یک بازار دو سویه هست و هیچ کس هم نمیتواند با علم یقین بازاری را تحلیل کند چیزی که قابل تحلیل است نمایی است که در چارت ها نمایان میشود و ممکن است که این رخ دادها در طرز تفکر معامله گری تاثیر گذار باشد و بازار هم به سوی آن تفکر حرکت کند .
                              اما در جواب دوست عزیزمون باید عرض کنم که ایندیکاتور ها چیزی نیستند جز یک مشت معادلات ریاضی که بر اساس اعداد گذاشته بازار محاسباتب را انجام میدن و قدرت فعلی بازار را نشان میدهند اگر قرار بود که یک ابزار بتواند آینده بازار را بطور صد درصد پیش بینی کند که امروز یا دنیا ورشکسته بود و یا همه مردم ثروتمند نحوه درست از ایندیکاتور ها فقط میتواند قدرت فعلی بازار را برای شما به نمایش گذارند تا شما در جهت تحلیل های خود از این قدرت ها بتوانید پیش بینی روند داشته باشید . (به قول استاد ارجمند جناب آقای فرد در یکی از پستهاشون نقل میکردند که متاسفانه استفاده نادرست ما نسبت به زمان و ستینگ ابزار باعث میشود که نتوانیم بهره لازم را از ابزار ببریم . یا بقول استاد گرانقدرم جناب نیما که همیشه تاکید میکنند از ابزار ها خام استفاده نکنید). پس توجه داشته باشید که استفاده از ابزار بستگی به تایم و ستینگ مناسب دارد . دیگر اینکه ابزار ها فقط نشان دهنده قدرت فعلی بازار هستند نه آینده بازار .
                              مطلب دیگر اینکه فقطی صحبت از تغییر روند در یک نمودار پیش میاد یعنی شکست سقفها و کفهای قبلی بازار در همان تایم فریم . همه میدانیم که حرکات بازار بر اساس زیگ زاگهای روند و اصلاح حرکت میکنند . پس اگر یک حرکت در جهت خلاف حرکت فعلی بازار صورت گیرد دلیل بر تغییر روند نخواهد بود بلکه یک اصلاح در همان تایم فریم هم میتواند باشد .
                              در تصویر زیر همانطور که ملاحظه میکنید بازار بر اساس 3 کندل در حدود 1600 پیپ نزول نموده یعنی نشان از قدرت فروشندگان حال اگر قرار باشد که این روند 1600 پیپی بخواد مسر صعودی به خود بگیرد اول اینکه باید بتواند سقف 1.058 را بشکند . و دیگر اینکه خریداران قدرت خودشون را برای کندل های صعودی به نمایش بگذارند که تا کنون چنین چیزی دیده نشده اما ممکنه که بعدا" چنین اتفاقی رخ دهد که دور از انتظار نمی باشد .
                              اما یک حرکت صعودی در تایم های پایین فقط میتواند روند همان تایم های پایین باشد . همانطور که در تحلیل نموداری در پستهای قبلی گفتم وقتی صحبت از تایم ماهانه میشه یعنی روندی را باید پیش بینی کنید حداقل برای شش ماه آتی به بالا .پس برکشت 600 یا 700 پیپ فکر نمیکنم که دلیل بر تغییر روند محسوب گردد. امیدوارم با انشاء ناقص خود تونسته باشم حق مطلب را ادا نمایم .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-26-2013, 12:46 PM
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                                سلام و درود

ابتدا از دوستان تشکر میکنم به خاطر به چالش کشیدن مباحث علمی در یک فضای دوستانه و صمیمی که میتونه برای حقیر به شخصه بار آموزشی فراوانی داشته باشه . دوم اینکه دوستان عزیز هم سعی کنند برای عقاید دیگر دوستان ارزش و اخترام قائل باشند . همانطور که میدانید این بازار یک بازار دو سویه هست و هیچ کس هم نمیتواند با علم یقین بازاری را تحلیل کند چیزی که قابل تحلیل است نمایی است که در چارت ها نمایان میشود و ممکن است که این رخ دادها در طرز تفکر معامله گری تاثیر گذار باشد و بازار هم به سوی آن تفکر حرکت کند .
                                اما در جواب دوست عزیزمون باید عرض کنم که ایندیکاتور ها چیزی نیستند جز یک مشت معادلات ریاضی که بر اساس اعداد گذاشته بازار محاسباتب را انجام میدن و قدرت فعلی بازار را نشان میدهند اگر قرار بود که یک ابزار بتواند آینده بازار را بطور صد درصد پیش بینی کند که امروز یا دنیا ورشکسته بود و یا همه مردم ثروتمند نحوه درست از ایندیکاتور ها فقط میتواند قدرت فعلی بازار را برای شما به نمایش گذارند تا شما در جهت تحلیل های خود از این قدرت ها بتوانید پیش بینی روند داشته باشید . (به قول استاد ارجمند جناب آقای فرد در یکی از پستهاشون نقل میکردند که متاسفانه استفاده نادرست ما نسبت به زمان و ستینگ ابزار باعث میشود که نتوانیم بهره لازم را از ابزار ببریم . یا بقول استاد گرانقدرم جناب نیما که همیشه تاکید میکنند از ابزار ها خام استفاده نکنید). پس توجه داشته باشید که استفاده از ابزار بستگی به تایم و ستینگ مناسب دارد . دیگر اینکه ابزار ها فقط نشان دهنده قدرت فعلی بازار هستند نه آینده بازار .
                                مطلب دیگر اینکه فقطی صحبت از تغییر روند در یک نمودار پیش میاد یعنی شکست سقفها و کفهای قبلی بازار در همان تایم فریم . همه میدانیم که حرکات بازار بر اساس زیگ زاگهای روند و اصلاح حرکت میکنند . پس اگر یک حرکت در جهت خلاف حرکت فعلی بازار صورت گیرد دلیل بر تغییر روند نخواهد بود بلکه یک اصلاح در همان تایم فریم هم میتواند باشد .
                                در تصویر زیر همانطور که ملاحظه میکنید بازار بر اساس 3 کندل در حدود 1600 پیپ نزول نموده یعنی نشان از قدرت فروشندگان حال اگر قرار باشد که این روند 1600 پیپی بخواد مسر صعودی به خود بگیرد اول اینکه باید بتواند سقف 1.058 را بشکند . و دیگر اینکه خریداران قدرت خودشون را برای کندل های صعودی به نمایش بگذارند که تا کنون چنین چیزی دیده نشده اما ممکنه که بعدا" چنین اتفاقی رخ دهد که دور از انتظار نمی باشد .
                                اما یک حرکت صعودی در تایم های پایین فقط میتواند روند همان تایم های پایین باشد . همانطور که در تحلیل نموداری در پستهای قبلی گفتم وقتی صحبت از تایم ماهانه میشه یعنی روندی را باید پیش بینی کنید حداقل برای شش ماه آتی به بالا .پس برکشت 600 یا 700 پیپ فکر نمیکنم که دلیل بر تغییر روند محسوب گردد. امیدوارم با انشاء ناقص خود تونسته باشم حق مطلب را ادا نمایم .

درود دوباره

آقای یزدی با اجازتون،

این کندل آخری نسبت به کندل ماریبوزوی قبلی نشون میده خریدارا هم دارم وارد بازار میشن، چون شادو نشون دهنده جنگ بین این دو دسته در بازاره.(البته بعلاوه آنالیز opov)
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X