اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال aud-usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام بر اساتید و دوستان محترم

ضمن لذت بردن از نحوه زیبای تحلیل ترسیمی جناب یزذی ،، بنظر حقیر در محدوده قیمت 0.9242 داون ترند در بازه زمانی میان روزی تموم .و آپ ترند شروع میشه

مجددا عدر خواهی میکنم

مهدی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 06-24-2013, 08:15 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

در تصویر اول روند مشخص نبود.
      در تصویر دوم که قرار دادید روند کاملا مشخصه و کاملا حق با شما است.

منتظر ادامه تحلیل های شما هستم.
      پر سود باشید.

با دنبال کردن ردپات نمیتونی به گذشته برگردی اما اگه صبر کنی گذشته برمیگرده.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
      ازخود میترسم....!

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
        سلام بر اساتید و دوستان محترم

ضمن لذت بردن از نحوه زیبای تحلیل ترسیمی جناب یزذی ،، بنظر حقیر در محدوده قیمت 0.9242 داون ترند در بازه زمانی میان روزی تموم .و آپ ترند شروع میشه

مجددا عدر خواهی میکنم

مهدی
        اما الان که قینت 9197 هستش جناب دکتر !!!
        شما داون و آپ رو بر عکس ننوشتید ؟یا من متوجه داستان نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
          اما الان که قینت 9197 هستش جناب دکتر !!!
          شما داون و آپ رو بر عکس ننوشتید ؟یا من متوجه داستان نشدم
          جناب سیندر سلام

الان که میبینم استرالیا به دلار 0.92510 هست و طبق ان چارتی که در مانیتور بنده هست یعنی با این نحوه ارایش کندلها مجددا عرض میکنم اپ جدید شروع شده

متهی امکان اشتباه در تحلیل همواره مثل سایه بر سر ما هست،، و از ان گریزی نیست ولی عدد فعلی 0.92510 هست

فدای دوستان

نظر

ضمنا حالا که مجددا بررسی کردم تارگت اول 0.93800 البته به نظر ناقص بنده برای استرالیا دلار میباشد

جناب یزدی خیلی خیلی عذر میخوام در لینک حضرتعالی دست به قلم بردم ،، جرات و جسارت زیادی لازم بود از خوبی و مهربونی شما سو استفاده نمودم

ممنون

نظر

اینطوری هم ممکنه بشه ؟؟!!!!

ویرایش توسط Cinder : https://www.traderha.com/member/8885-cinder در ساعت 06-25-2013, 12:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
                اینطوری هم ممکنه بشه ؟؟!!!!

شاید اگه قیمت مورد نظر رو بشکونه نظرم حتی در مورد اون buy تا 0.9397 هم عوض شه ؟؟!!!!!

نظر

به نظرم دلار استرالیا باید خواب سربالایی رو ببینه مگر تمام کراسهای دلار با هم برن بالا منظورم ضعف شدید دلاره وگرنه استرالیا هنوز هم جا داره که نسبت به بقیه ی ارزها ضعیف شه.

ارادتمند------------امیر
                  ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 06-25-2013, 05:39 PM
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    به نظرم دلار استرالیا باید خواب سربالایی رو ببینه مگر تمام کراسهای دلار با هم برن بالا منظورم ضعف شدید دلاره وگرنه استرالیا هنوز هم جا داره که نسبت به بقیه ی ارزها ضعیف شه.

ارادتمند------------امیر
                    سلام امیر آقا.
                    امکانش هست مبنای استدلالتون واسه پتانسیل ریزش بیشتر دلار استرالیا بدونیم ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط civilcad11 نمایش پست ها
                      سلام امیر آقا.
                      سلام دوست عزیز

مبنا این است که استراتژی من روی پوند استرالیا و یورو استرالیا بای داده و روی استرالیا کد سل داده از همین رو این رو گفتم. شایدم تماما اشتباه باشد ولی تا حالا سه تا اس ال پشت هم نزدم.

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام امیر آقا.
                        سلام و درود

با اجازه امیر خان ( ببخشید امیر جان سوال از شمااست من فقط خواستم نظرم را بیان دارم ) همانطور که در تصویر زیر ملاحظه میشود در تایم ماهانه بلند مدت دو الگو متصور است که پی آر زد هر دو در یک محدوده هم پوشانی دارند . الگوی باتر فلای کوچک با پی آرزد 1.618 و الگوی بت بزرگتر . البته باید در نظر داشت که الگو های تایم ماهانه شکل گرفتنشون میتواند بین 6 تا یک سال طول بکشد .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-25-2013, 11:27 PM
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          سلام و درود

با اجازه امیر خان ( ببخشید امیر جان سوال از شمااست من فقط خواستم نظرم را بیان دارم ) همانطور که در تصویر زیر ملاحظه میشود در تایم ماهانه بلند مدت دو الگو متصور است که پی آر زد هر دو در یک محدوده هم پوشانی دارند . الگوی باتر فلای کوچک با پی آرزد 1.618 و الگوی بت بزرگتر . البته باید در نظر داشت که الگو های تایم ماهانه شکل گرفتنشون میتواند بین 6 تا یک سال طول بکشد .

عشق میکنم استاد یزدی و آقا مصطفی تحلیل میکنند. خدا میدونه چقدر روی تحلیل های این دو دوست عزیز من سود کردم. اینقدر دیدشون به چارت بازه حس میکنم من کورم هر چی من نمی بینم این اساتید به راحتی می بینند. خداوند عمر با عزت بهتون بده

ارادتمند------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                            سلام و درود

سلام مجددا به دوستان محترم

برعکس نظر دوستان من پایان بلند مدت ترند نزولی و یک دره می میبینم.
                            انتظار حدقل 600-700 ییپ صعود از همینجا.
                            بعدا میگم چرا !
                            از نظر من تمام ابزار پابلیک (اندیکاتور ،الگوی هارمونیک ، الیوت ویو و ....) مال 95 درصد بازنده بازاره !!
                            ویرایش توسط civilcad11 : https://www.traderha.com/member/5195-civilcad11 در ساعت 06-26-2013, 10:36 AM

نظر

امکان همه چیز هست اتفاقا بعید هم نیست چون من دنباله روی روندم همیشه یک اس ال در انتهای روند میخورم و ممکنه اون انتها الان باشه ولی به سودهایی که در طول روند میکنم می ارزد.

در مورد ابزار پابلیک هم بستگی به دیدتون به ابزار داره.اگر حرفه ای رفتار کنید با این ابزار بعیده ضرر کنید. مثلا سیگنال های آقای بهبودی که با هارمونیک هست اکثرا در سود بسته میشه. یا ترکیب هارمونیک و الیوت و کلاسیک جناب یزدی و مصطفی حتی یادمه زمانی در فروم همسایه استاد نیما با یک مک دی و نهایتا یک خط روند و فیبوناچی چه تحلیل های دقیقی میذاشتند. پس ابزار آدم رو بازنده و برنده نمیکنه شیوه ی برخورد با ابزار مهمه. الان هم نوشتتون رو بولد کردید معلومه روش تاکید دارید.

منم یک نوشته ی بولد میزنم

سیستم معاملاتی فقط 20 درصد سود رو تشکیل میدهند. مهم ترین نکته آرامشه (استاد نیما). منم این نکته رو قبول نداشتم تا زمانی که با 85% معاملات درست کال شدم فهمیدم که سیستم معاملاتی اصلا تضمین کننده ی سود نیست.

در کل چون روی حساب ریل پوزیشن ندارم دوست دارم آپ شه تا دلیل شما رو بدونم و پیشرفتی داشته باشم.

با تشکر از شما دوست عزیز

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام مجددا به دوستان محترم

برعکس نظر دوستان من پایان بلند مدت ترند نزولی و یک دره می میبینم.
                                انتظار حدقل 600-700 ییپ صعود از همینجا.
                                بعدا میگم چرا !
                                از نظر من تمام ابزار پابلیک (اندیکاتور ،الگوی هارمونیک ، الیوت ویو و ....) مال 95 درصد بازنده بازاره !!
                                نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                                امکان همه چیز هست اتفاقا بعید هم نیست چون من دنباله روی روندم همیشه یک اس ال در انتهای روند میخورم و ممکنه اون انتها الان باشه ولی به سودهایی که در طول روند میکنم می ارزد.

در مورد ابزار پابلیک هم بستگی به دیدتون به ابزار داره.اگر حرفه ای رفتار کنید با این ابزار بعیده ضرر کنید. مثلا سیگنال های آقای بهبودی که با هارمونیک هست اکثرا در سود بسته میشه. یا ترکیب هارمونیک و الیوت و کلاسیک جناب یزدی و مصطفی حتی یادمه زمانی در فروم همسایه استاد نیما با یک مک دی و نهایتا یک خط روند و فیبوناچی چه تحلیل های دقیقی میذاشتند. پس ابزار آدم رو بازنده و برنده نمیکنه شیوه ی برخورد با ابزار مهمه. الان هم نوشتتون رو بولد کردید معلومه روش تاکید دارید.

منم یک نوشته ی بولد میزنم

سیستم معاملاتی فقط 20 درصد سود رو تشکیل میدهند. مهم ترین نکته آرامشه (استاد نیما). منم این نکته رو قبول نداشتم تا زمانی که با 85% معاملات درست کال شدم فهمیدم که سیستم معاملاتی اصلا تضمین کننده ی سود نیست.

در کل چون روی حساب ریل پوزیشن ندارم دوست دارم آپ شه تا دلیل شما رو بدونم و پیشرفتی داشته باشم.

با تشکر از شما دوست عزیز

ارادتمند------------امیر

درود

من زیاد پست نمیزنم و عذر میخوام برای پابرهنه پریدن وسط بحث تخصصی دوستان، اما این ارزیه که چند وقتیه داره جفتک پرونی میکنه

من هم میگم بزار یکم دیگه بگذره تا مشخص بشه که چه قدرت زیادی روی برگشتشه.

امیر تو مطمئنا میدونی روی چه حسابی دارم میگم!(شایدم کلا اشتباه کردم، خدا رو چه دیدی! آدمه دیگه!)

شاد باشید
                                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 06-26-2013, 10:50 AM
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X