اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال gbp-usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از بابت تحلیلهای خوب شما میخوام از خدمت شما خواهش کنم تا در رابطه با tp1 و Tp2 کمی بیشتر توضیح بدید.

اگر بنا باشه الگوی AB=CD کار بکنه 61% موج CD که برابر باشه با 1.6075 به عنوان Tp1 مطرحه.

و اگر خواسته باشیم محدوده ای رو ذکر کنیم میتونیم برای این هفته اعدادی بین 1.6060 تا 1.6095 رو که پیوتهای هفتگی و ماهانه هستند رو در نظر بگیریم .

و مورد آخر هم اینکه 1.60 سطح روانی هست.

با این توضیحاتی که عرض کردم میخواستم اگه امکانش هست توضیح بیشتری بدید که منظور از محدوده 1.60 و 1.62 چی هست؟

برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
    سلام و درود

اصولا" در الگوهای هارمونیک موارد برگشتی بر اساس 62 درصد فیبو ناچی و یا 127 تا 162 درصد فیبو ناچی برآورد میشود که بستگی به شرایط اایجاد الگو دارد .
    در این جا با توجه به اینکه پوند در یک مسیر نزولی قرار دارد و پوزیشن ما در مسیر خلاف جهت قرار میگیرد و در محدوده 1.60 تا 1.601 یک سطح مقاومتی تبدیل سطوح قرار دارد و محدوده 38 درصد فیبو ناچی
    هست برای ضریب اطمینان محدوده 1.60 یعنی 38 درصد فیبو را بعنوان تی پی یک اختیار نموده تا با عبور از این محدوده با ریسک فری کردن و چنانچه از نظر فاندامنتالی قدرت افزایش را داشت بتوانیم از بقیه بازار بهره ببریم .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

تشکر و یک درخواست

سلام.

از اینکه توجه فرمودید و پاسخ دادید بسیار سپاسگزارم.

آیا امکانش هست که در این تاپیک زمانی که سیگنال تکنیکال صادر میشه در ادامه اخبار مهم هم در رابطه با سیگنال صادره مورد بررسی قرار بگیره؟

بطور حتم با توجه به نکته بینی جنابعالی میتونه بسیار مفیدفایده باشه.

بنده به شخصه استفاده زیادی میکنم از تحلیلهای زیبای شما و بسیار یاد میگیرم.

به نظر میرسه قیمت با جهشی که در محدوده 38% ریتریسمنت موج cd انجام داد و ریتستی که بلا فاصله پس از اون در این محدوده مقاومتی

انجام شد محدوده یاد شده رو شکسته شده باید تلقی کنیم.در حال حاضر و با فاصلهای که با اون محدوده ایجاد شده و با توجه به شرایط موجود شاید بشه مقداری از سود حاصله رو برداریم و برای باقیه حجم ورودی استاپ رو به زیر ناحیه یاد شده منتقل کنیم.

وشاید بشه در صورت ایجاد یک کارکشن و ایجاد شرایط خرید وتایید سیگنال ، مجددا خریدی انجام بشه با استاپ زیر 1.60 برای هدفی حدود tp2

خوشحالم میکنید اگر به سوال من در رابطه با به زیر ذره بین بردن شرایط فاندامنتالی بعد از گرفتن سیگنال تکنیکال پاسخ بدید و

اینکه در رابطه با مسایل بعدی نظر بدید.

و در آخر هم اینکه باز هم تشکر میکنم.
      «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

سلام.

از اینکه توجه فرمودید و پاسخ دادید بسیار سپاسگزارم.

آیا امکانش هست که در این تاپیک زمانی که سیگنال تکنیکال صادر میشه در ادامه اخبار مهم هم در رابطه با سیگنال صادره مورد بررسی قرار بگیره؟

در تاپیک پوزیشن های بلو مبرگی دوستان عزیزم در روز چندین نوبت اخبار مربوط به فاندامنتال را قرار میدهند که میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.
        و آنالیز فاندا متاسفانه در تخصص من نیست اما در مورد پوند چنانچه اخبار در راستای قوی شدن پوند پخش بشه میتونه معمولا" تا 250 پیپ پوند را حرکت
        دهد .

بطور حتم با توجه به نکته بینی جنابعالی میتونه بسیار مفیدفایده باشه.

بنده به شخصه استفاده زیادی میکنم از تحلیلهای زیبای شما و بسیار یاد میگیرم.

به نظر میرسه قیمت با جهشی که در محدوده 38% ریتریسمنت موج cd انجام داد و ریتستی که بلا فاصله پس از اون در این محدوده مقاومتی
        انجام شد محدوده یاد شده رو شکسته شده باید تلقی کنیم.در حال حاضر و با فاصلهای که با اون محدوده ایجاد شده و با توجه به شرایط موجود شاید بشه مقداری از سود حاصله رو برداریم و برای باقیه حجم ورودی استاپ رو به زیر ناحیه یاد شده منتقل کنیم.
        وشاید بشه در صورت ایجاد یک کارکشن و ایجاد شرایط خرید وتایید سیگنال ، مجددا خریدی انجام بشه با استاپ زیر 1.60 برای هدفی حدود tp2
        در حال حاضر قیمت در حال برخورد با خط روند نزولی می باشد که در ناحیه 78 فیبو و 1.612 می باشد و ممکنه که فشار فروش وارد بازار شود و باید دید واکنش قیمت به خط روند چگونه است . بعد تصمیم گرفت .
        خوشحالم میکنید اگر به سوال من در رابطه با به زیر ذره بین بردن شرایط فاندامنتالی بعد از گرفتن سیگنال تکنیکال پاسخ بدید و

اینکه در رابطه با مسایل بعدی نظر بدید.

و در آخر هم اینکه باز هم تشکر میکنم.
        .
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سلام خدمت دوستان گرامی
          تحلیل تایم 4 ساعته پوند GBP H4.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط naser_h60 نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان گرامی
            تحلیل تایم 4 ساعته پوند [ATTACH=CONFIG]760[/ATTACH]
            سلام

دوست عزیز لطفا" برای گذاشتن عکس از آدرس زیر استفاده کنید و گزینه bbcod را برای انجمن گپی نمایید تا تصاویر بزگ و واضح گردد
            در ضمن من از تحلیل شما پیزی متوجه نشدم تا جایی که من در تصویر شما می بینم پوند الان در صعود وسقف قرار داره در حالی که تصویر
            شما در حال کف زدن می باشد

نظر

H4.jpgشماره 1

نظر

2-3 تا عکس رو میخوام آپلود کنم اما نتونستم...لطفا راهنمایی کنید

نظر

2-3 تا عکس رو میخوام آپلود کنم اما نتونستم...لطفا راهنمایی کنید
                  سلام

از سایت زیر جهت آپلود استفاده کنید :

PCM File Upload

و بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن کپی کنید و زیر پستهاتون قرار بدید .

با تشکر
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

[IMG]در تاریخ 16 نوامبر ساعت 4:00 و 8:00 صبح تراکم زمانی 100TCR % و 261ATP% را شاهد هستیم.از طرفی در این نقطه از نظر قیمتی با 127.2EX Ret%مواجه ایم.ضمنا در حال حاضر به نظر می رسد این جفت ارز در محدوده کف کانال مشغول پر کردن ظرف زمانی باشد.

نظر

[IMG][/IMG]از طرفی به ترند لاین برخورد کرده ایم ضمن اینکه 50% موج 3 نیز اصلاح شده.و خط دیگه 127.2 EX Ret% هست که در عکس قبلی هم به آن اشاره شد.

نظر

[IMG][/IMG] و نکته آخر اینکه ما به SMA 200 روزانه برخورد کرده ایم.

نتیجه:(به نظر بنده) موج 4 در حال به پایان رسیدن هست و کم کم میشه در رابطه با وارد شدن به معامله خرید در کف کانال فکر کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                          سلام

از سایت زیر جهت آپلود استفاده کنید :

PCM File Upload

و بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن کپی کنید و زیر پستهاتون قرار بدید .

با تشکر
                          از راهنمایی شما سپاسگزارم

نظر

Gbpusd_h4

همانطور که در تصویر مشاهده میشود نمودار از تاریخ 21 سپتامبر در یک کانال نزولی به مسیر خود ادامه داده که با نزدیک شدن به کف کانال و پر شدن ظرف زمان الگوی هارمونیک شارک و وجود واگرایی مثبت شاهد نوساناتی جهت صعود هستیم و انتظار میرود کوتاه مدت با شکست سطح 1.5932 شاهد رشد تا 1.6053 را باشیم و پس از آن انتظار نزول تا 1.5840 الی 1.5823 متصور است

[IMG][/IMG]

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                              همانطور که در تصویر مشاهده میشود نمودار از تاریخ 21 سپتامبر در یک کانال نزولی به مسیر خود ادامه داده که با نزدیک شدن به کف کانال و پر شدن ظرف زمان الگوی هارمونیک شارک و وجود واگرایی مثبت شاهد نوساناتی جهت صعود هستیم و انتظار میرود کوتاه مدت با شکست سطح 1.5932 شاهد رشد تا 1.6053 را باشیم و پس از آن انتظار نزول تا 1.5840 الی 1.5823 متصور است

[IMG][/IMG]
                              تا جایی که فهمیدم جناب یزدی استاد عزیزم هیچ وقت علاقه ای به نشون دادن تحلیلشون که به تارگت میخوره و ندارن

دلم بیریا براشون تنگ شده

استاد پوند فقط اومد تارگتتون رو بزنه برگرده
                              تارگت 1.6053

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

منم دلم برای ایشون تنگ شده

امیدوارم بزودی برگردند

نظر

پردازش ...
                                X