اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های جوان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    Eur Jpy Daily

ادامه : زمان مورد انتظار اما هدف قیمتی نرسیدیم
    انتظار ریزش داریم

ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 08-23-2015, 11:23 PM
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• Eur Usd Daily
      هدف سقف کانال

نظر

Gbp Nzd - Daily

نتیجه :
        شاه کندل

نظر

انتظار ریزش داریم

در ادامه : شاهد نزول قیمت در تراکم زمانی مورد نظر بودیم ، در حال حاضر در این تایم شاهد تشکیل الگو که به نظر در کوتاه مدت یک اصلاح رو داشته باشیم
          H4

نظر

• Dollar Index

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
            Daily
            Similar Motion , ab=cd

نظر

در ادامه : شاهد نزول قیمت در تراکم زمانی مورد نظر بودیم ، در حال حاضر در این تایم شاهد تشکیل الگو که به نظر در کوتاه مدت یک اصلاح رو داشته باشیم
              H4
              در ادامه :
              قیمت نتونست پس از تشکیل این الگو که کف کانال نیز بود اصلاح خوبی بکنه ، به دلیل پر شدن زمان در تایم بالاتر انتظار ریزش میره

نظر

Eur Usd Daily
                هدف سقف کانال
                در ادامه :
                به نظرم اینطور میاد

نظر

• Eur Usd H1
                  "در صورت زدن کف 1orA تحلیل 277 فیل خواهد شد"

نظر

Eur Usd H1
                    "در صورت زدن کف 1orA تحلیل 277 فیل خواهد شد"

به دلیل نزدن C انتظار ما برای 3orC منتفی میشود .

نظر

در ادامه :
                      به نظرم اینطور میاد
                      در ادامه : "مرحله آزمایش"
                      در بررسی که انجام دادم متوجه آن شدم که پست قبل اشتباه بود .

نظر

انتظار ریزش داریم

در ادامه : در کوتاه مدت انتظار اصلاح داریم به دلیل تشکیل abcd

نظر

• Gold H4
                          در اون قیمت و زمان میایم برا بررسی هدف بعدیش

نظر

• سلام امیر جان،
                            من الیوت زیاد بلد نیستم(در حد نقشه خوانی)ولی فکر کنم لیبل گذاری صحیح نباشد.فقط در اصلاح زیگزاگ، موج a پنج موجی است و موج b نمی تواند بیشتر از 62 درصد موجaرا بازگشت کند.در حالیکه اینجا بیشتر از 62 درصد موج aبازگشت شده است.با تشکر از بابت به اشتراک گذاشتن نظرتان.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                              سلام امیر جان،
                              من الیوت زیاد بلد نیستم(در حد نقشه خوانی)ولی فکر کنم لیبل گذاری صحیح نباشد.فقط در اصلاح زیگزاگ، موج a پنج موجی است و موج b نمی تواند بیشتر از 62 درصد موجaرا بازگشت کند.در حالیکه اینجا بیشتر از 62 درصد موج aبازگشت شده است.با تشکر از بابت به اشتراک گذاشتن نظرتان.
                              سلام
                              با تشکر از شما که نکته مهمی را اشاره فرمودید و پوزش از امیر عزیز که نظم تاپیکشون را به هم میزنم
                              موج bکه به 62درصد نرسیده هنوز اگه اشتباه میکنم با تصویر نشون بدید چون من با گوشی چک کردم....
                              رعیت برخی اصول برای موج شماری الزامی است و بدون اونها الیوت و قوانین موج بی معنی خواهد بود از جمله تناسب،همانندی و تشابه،تناوب،برابری و...بقیه قوانین در رتبه دوم هستند مثلا همین میزان اصلاح موج bدر زیگزاگ که یک قانون فرعی است و الیوت کاران جدیدتر قوانین و الگوهای جدیدی کشف کردند و باید به این مورد توجه داشت که هنوز قوانین بیشماری هستند که کشف نشده اند و وظیفه ی ماست تا انها را کشف کنیم!!
                              اگر قوانین ثابت بود و نقض نمیشد من الان میلیاردر بودم!!!اما هم ممکن است تحلیل ما اشتباه باشد و هم اینکه قوانین نقض شوند...
                              برای همین الیوت کاران معتقدن همه ی چارت ها را نمیشود با الیوت تحلیل کرد...
                              خلاصه اینکه در الگوهای مدرن الیوتی که به تازگی کشف شده موج bزیگزاگ میتواند بیش از 62درصد از موج aرا اصلاح کند..هرچند فارغ از موج شماری امیر عزیز وصحت و سقم ان موج bکمتر از 62درصد اصلاح کرده...
                              در ضمن برای نسبت ها مهم برای ما پیوت تشکیل شده است نه یک پین بار زیرا بازار فارکس به خاطر ولاتیلیتی بالا ممکن است نوسانات زیاد باعث شود نفوذ های جزیی داشته باشیم...
                              باز هم از همه دوستان و صاحب تاپیک پوزش میخواهم
                              موفق و سربلند باشید...

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                                سلام امیر جان،
                                خئوشحالم از نکته سنجی شما
                                ممنون از دوست عزیزم مهرداد .
                                -در این تحلیل لیبل ها صرفا نقش نشان دهنده ی نظر من رو دارن . سعی میکنم خودم رو درگیر لیبل ها نکنم و مهم را آن دیدی که آنها به من میدهند مهم است . ضمن اینکه به شخصه بیشتر احتمال میدم در موج 2 باشیم اما به دلیل ساختار الیوتی آنرا 2orb نامیدم

نظر

پردازش ...
                                X