اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های جوان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    EurUsd H4
    این نگاه من هست
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    به نظر صعودی باشد

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

EUR USD H4
      نزول در بلند مدت
      میان هم صعودی به نظرم
      لطفا راهنمایی بفرمایید خوشحال میشم

نظر

به نظر من الگوی AB=CD که رسم کرده اید بعد از گذر قیمت از B قدرت و احتمال بیشتری واسه شکل گیری داره. من به نظرم در حال حاضر قیمت در حال شکل گیری الگوی موج ولفی است :

نظر

Aud Usd H1

مشخص هست
          ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 07-10-2014, 02:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
            ببینیم rd- چه میکنه

Gbp Usd H4
            به نظرم صعودی باشه
            این افت استراحت ... ؟
            ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 07-10-2014, 02:54 PM

نظر

Aud Cad H4

به نظر تا سقف کانال راه هموار باشه

نظر

نوشته اصلی توسط amir.pcm نمایش پست ها
                aud cad h4

به نظر تا سقف کانال راه هموار باشه
                امیر خان به نظرم اون hd که توی شکل نشون دادی منفیه نه مثبت. با توجه به hd احتمالا قیمت یه بار دیگه تا نزدیکی کف کانال بره.
                " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

Silver Daily

نظر

EurUsd H4

نظر

Gold H1

به نظر نهایت بتونه تا 3012 رشد کنه !

نظر

Usd Jpy H4

به نظر فروشنده ها پر قدرت ترند

نظر

این برنامه جهت مدیریت سرمایه است
                          سرور 1
                          MMT3.exe -
                          سرور 2
                          MMT3.exe - 1.4 MB

نظر

اقا من هرچقد تلاش کردم که پاسخ با نقل قول باشه نشد که نشد.واسه مدیریت سرمایه یه اسکریپتی هست به اسم Easy Order که شما میتونی حد ریسکت رو مشخص کنی و اون خودش لاتِ پوزیشن رو تعیین میکنه.حد ضرر و حد ریسک رو هم میتونی تو همون صفحه جفت ارز انتخاب کنی. به نظرم خیلی گزینه خوبی واسه مدیریت سرمایه میتونه باشه.اینم آدرس دانلودش : http://pcmupload.traderha.com/uploa...51.zipفایل های mq4 رو باید بریزین توی قسمت اسکریپت و فایل dll رو باس بزارین تو قسمت لایبراری (Library)
                            بودا

نظر

نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
                              اقا من هرچقد تلاش کردم که پاسخ با نقل قول باشه نشد که نشد.واسه مدیریت سرمایه یه اسکریپتی هست به اسم Easy Order که شما میتونی حد ریسکت رو مشخص کنی و اون خودش لاتِ پوزیشن رو تعیین میکنه.حد ضرر و حد ریسک رو هم میتونی تو همون صفحه جفت ارز انتخاب کنی. به نظرم خیلی گزینه خوبی واسه مدیریت سرمایه میتونه باشه.اینم آدرس دانلودش : های mq4 رو باید بریزین توی قسمت اسکریپت و فایل dll رو باس بزارین تو قسمت لایبراری (Library)
                              ممنون جناب شادروان
                              این سکریپت که فرمودین به شخصه استفاده نکردم اما نمیدونم چه اطلاعاتی میگیره
                              اون برنامه هم بر اساسه درصد ریسک هست هم استاپ پیپ
                              اگر فک میکنید میتونه برا بقیه مفید باشه یه تاپیک جدا برا معرفی این دو بزنیم . که این تاپیک هم نظمش حفظ شه .

نظر

متاسفانه من باز هم نتونستم پاسخ به نقل قول بدم.این اسکریپت احتیاجی به تاپیک جداگونه نداره. خیلی راحت تر از برنامه مدیریت سرمایه است چون همه چیز همونجا تو متا انجام میشه. فکر میکنم اگه نصب کنین متوجه میشین. ببخشید که یه مقدار نظم اینجا به هم ریخت.
                                بودا

نظر

پردازش ...
                                X