اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

نوشته اصلی توسط hamid_fsh60 نمایش پست ها
    دوستان و سروران عزیز که تحلیل میذارن . پیشنهاد : چه خوبه سر و سامانی به این page داده بشه و در راستای تحلیل ها دوستان اجماع نظری برسن دوستان که منتهی به خرید سهم بشه . که هدفمند باشه این تحلیل ها و ایرادات دوستان هم برطرف بشه و در خاتمه سود خوبی هم ببرن دوستان . الان طوری شده که هر کس نظر خودش رو میگه و ایرادات برطرف نمیشه و هرکس سهم خاصی که مورئ نظرش هست رو مطرح میکنه و این خوبه اما جهت بدیم به این تحلیل ها . ممنون دوستان عزیز . چه موافق چه مخالف پیشنهاد سازنده بدین . بازم ممـــــــــــــــــــــــــنون .
    عزيز اگر سودي از تحليل تكنيكال حاصل شود
    بر پايه يك سيستم معاملاتي منظم است
    هرگاه قيمت در كف كانال باشد و بخريد يا واگرايي بدهد و بخريد
    و سود كنيد تكنيكال زير سوال ميرود
    بنابراين شما بايد يك سيستم براي خود بسازي و بارها آن را تست كني دقيقا فكر كنيد يك وسيله ميسازيد
    اينو از اين جهت گفتم كه صرف تحليل هيچكس حتي نگارنده يا حتي استاد تكنيكال با جايزه نوبل پوزيشنگيري نكنيد
    تحليل دوستان فقط كمكي است به آنچه ممكن است از ديد من يا شما پنهان مانده باشد و با ديدن تصاوير متوجه اشتباه يا نكاتي كه نديديم بشويم يا تحليلگر را متوجه اشتباهش بكنيم
    به هر حال سيستم معاملاتي من روي سهمهايي با حجم مبنا كم جواب نميده و نميتونم رو اينگونه سهمها كمكي كنم

!!!!!!!
    ارفع رو ٤٠٠ هم به ملت انداختن
    حالا ٥٠٠ هم بشه چه شود !!!!!!!
    زيان انباشته داره يعني سال ديگه هم باهاش بري مجمع دوريال سايپا رو هم بهت نميده
    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-31-2014, 08:07 PM

نظر

• توسعه معادن روی ایران ( کروی )
      در این سهم با توجه به شکل گرفتن الگوی BUTTERFLY و هم چنین ظهور +RD احتمال صعود را برای این سهم مشاهده میکنم . با توجه به محل برخورد نمودار به ناحیه حمایت - مقاومت وارد شدن به این سهم ریسک پذیری کمتری دارد . بنابر این احتمال شروع موج سوم الیوت و آغاز روند صعودی هست . موفق و شاد باشید.
      نتیجه در عرض کمتر از یک ماه : تایید تحلیلی که قبلا داشته ام .

ویرایش توسط ehsanundertaker : https://www.traderha.com/member/7839-ehsanundertaker در ساعت 08-01-2014, 11:54 AM
      گویند بهشت و حور و کوثر باشد
      جوی می و شير و شهد و شکر باشد
      پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
      نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• وتوکا
        در این سهم قرار گرفتم در ناحیه 61.8 فیبوی اصلاحی موج صعودی قبل و هم چنین تشکیل الگوی سر و شانه کف و شکسته شدن خط گردن نشانه ای برای شروع روند صعودی است.

و اما نتیجه تحلیل که خداراشکر به اهداف خودشون رسیدند .
        فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط ehsanundertaker : https://www.traderha.com/member/7839-ehsanundertaker در ساعت 08-01-2014, 12:00 PM
        گویند بهشت و حور و کوثر باشد
        جوی می و شير و شهد و شکر باشد
        پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
        نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          فارس پيش بيني سودش ١٤٠ تومنه
          اصلا ما اين سود فارس رو ميزاريم رو حساب اجاره ملك و به ديده
          ملك مرده است بهش نگاه ميكنيم
          شما هر آپارتماني تو شهر بخري به اندازه يك پنجم پولت ميتوني رهنش بدي
          يعني ملك رو ٥ برابر ميخري براي آينده
          اقا اين فارس سهم آينده دار خودش با هزار كلك سودشو ١٤٠ اعلام كرده و همه رو هم ميخاد بشما بده
          اينم ٧٠٠ ديگه بيشتر از اين
          اخه اگه قراره فارس رو ١٤٠٠ بخريم چرا نريم ملك بخريم به نصف قيمت
          اصلا تاپيكو پيش بيني كرده ١٠٠ شما بجاي ملك ميري تاپيكو ٥٠٠ ميخري
          اخه چرا فارس !!!!
          اگه قرار به رشد پترو ها باشه مگه زير مجموعه ها تاپيكو بي ارزش شدن و فارس با ارزش !!!
          باز ميگين چرا از اين پستا ميزني !!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

چند روز پیش دوستی پیام داد که نظر شما در مورد پست های آیدی Meta چی هست اومدم مطالب شما رو دیدم.

دوست بزرگوار؛

معیارهای تصمیم گیری و ارزش گذاری شما اشتباه هست!

به چند نکته دقت نمیکنید:

1. کیفیت سود
          2. سود از چه محلی است
          3. وضعیت دارایی شرکت
          4. ترکیب بدهی های شرکت
          5. توجه به p/e به صورت خام
          6. معیار قرار دادن DPS بدون توجه به موارد دیگر .....

وقتی میاید میگید تاپیکو با 100 تومان سود در نظر نمیگیرید که چند درصد از این سود فروش سرمایه گذاری هاست و چند درصد از محل سود آوری زیر مجموعه ها ......

خوش باشید
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با تشکر . بنده منظورم این بود این همه تحلیل صورت میگیره که شاید درست و یا غلط باشه . اما کسی بررسی نیمکنه و هر کسی فقط سهم تحلیلی خودش رو معرفی میکنه که این ایراد نداره و خیلی هم خوب ( با هر سیستم تریدری و - تکنیکالی یا بنیادی ) . اما منظورم این بود که گروه انسجام داشته باشه و جهت حرکت . اینکه من رو سهم و گروه خاصی کار کنم و شما و دیگران خیلی خوبه . اما به اجماع نظر برسیم و خرید خوبی در سهمی داشته باشیم و بعد حرکت های دیگه . و در عین حال برای افرادی که تازه کارن (من ) هم ایرادات برطرف میشه هم سود میکنند . مثلا این بحثی که دوستان در مورد تمحرکه یا خوساز و .... انجام میدن خیلی خوبه در نهایت سهم خوبی معرفی میشه و خرید و دوستان هم مطلب یاد میگیرن .

نظر

• خکاوه : بنظرم با شکست مثلث وارد موج 3 از 3 بزگ بشیم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
                خکاوه : بنظرم با شکست مثلث وارد موج 3 از 3 بزگ بشیم ...

سلام مثلث موافقم ولي شمارش اليوت شما رو بنظرم غلط باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                  چند روز پیش دوستی پیام داد که نظر شما در مورد پست های آیدی Meta چی هست اومدم مطالب شما رو دیدم.

دوست بزرگوار؛

معیارهای تصمیم گیری و ارزش گذاری شما اشتباه هست!

به چند نکته دقت نمیکنید:

1. کیفیت سود
                  2. سود از چه محلی است
                  3. وضعیت دارایی شرکت
                  4. ترکیب بدهی های شرکت
                  5. توجه به p/e به صورت خام
                  6. معیار قرار دادن DPS بدون توجه به موارد دیگر .....

وقتی میاید میگید تاپیکو با 100 تومان سود در نظر نمیگیرید که چند درصد از این سود فروش سرمایه گذاری هاست و چند درصد از محل سود آوری زیر مجموعه ها ......

خوش باشید
                  در اون پست که نقل قول فرمودید بنده هدفم مقایسه دو هلدینگ فارس و تاپیکو بود
                  امروز تاپیکو 500 قیمت میخوره و فارس 1500 تا سال آینده وزنه تعادل این دو سهم رو ببینیم کجا رفته
                  اطلاعاتی که در بالا عنوان فرمودید در صورت داشتن بورس شفاف و اصلا تهیه آن برای خرید یک سهم کاملا نیاز مند است
                  اگر سهمی یافتید که این اطلاعات را داده بود و تغییر فاحش در گزارشهای بعدی براش رخ نداده بود ما رو هم در جریان بزارید لطف کردید
                  به هر حال بشخصه سود عملیاتی را ملاک قرار میدم و درصد تقسیم این سود عملیاتی
                  اما این نظر که سهم را بالاتر از 10 برابر سود تقسیمی یا با تخفیف ده برابر سود عملیاتی نباید نگاه داشت رو کاملا بهش معتقد هستم
                  پس من با آیتم سود تقسیمی حد سود رو تعیین کردم
                  که به آیتمها بالا که فرمودین ارتباطی پیدا نمیکنه
                  اما اگر یک سهم انقدر خاک بر سر شد که 3 یا 4 برابر سود تقسیمی (به شرط نبود سود غیر عملیاتی )قیمت خورد از این سهم هم استقبال میکنم
                  که اینهم تقریبا کف قیمتی است و احتیاج به آیتمهای بالا ندارد
                  در هر صورت برای اینکه فرضیه بنده اشتباه در آید
                  اگر سهمی خطرناک را سراغ دارید که قیمت آن سه برابر دی پی بود و شرایط من را داشت معرفی بفرمایید بنده این ریسک را میکنم و سهامدارش میشوم
                  و سهم رو میخرم
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-01-2014, 10:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط selin نمایش پست ها
                    سلام مثلث موافقم ولي شمارش اليوت شما رو بنظرم غلط باشه.
                    سلام اگه لطف کنید دلیل اشتباه بودم موج شماری را بفرمایید ممنون میشم . ضمن اینکه خوشحال میشم موج شماری شما از سهم را ببینم .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
                      توسعه معادن روی ایران ( کروی )
                      در این سهم با توجه به شکل گرفتن الگوی BUTTERFLY و هم چنین ظهور +RD احتمال صعود را برای این سهم مشاهده میکنم . با توجه به محل برخورد نمودار به ناحیه حمایت - مقاومت وارد شدن به این سهم ریسک پذیری کمتری دارد . بنابر این احتمال شروع موج سوم الیوت و آغاز روند صعودی هست . موفق و شاد باشید.
                      نتیجه در عرض کمتر از یک ماه : تایید تحلیلی که قبلا داشته ام .

در تایید تحلیل خوب دوستمون
                      کروی

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

خکاوه : بنظرم با شکست مثلث وارد موج 3 از 3 بزگ بشیم ...

خکاوه-هفتگی
                        ممنون میشم از دوستان اشکالات تحلیل رو متذکر بشن

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• پکرمان

هم پوشانی دو الگو هامونیک AB=CD و شارک .

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• شاخص داروئی

قیمت در پایان موج 4 از محدوده PRZ برگشته و همچنین ظرف زمان تکمیل شده .

وجود RD+ در اشل بلند مدت MACD.

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

سلام اگه لطف کنید دلیل اشتباه بودم موج شماری را بفرمایید ممنون میشم . ضمن اینکه خوشحال میشم موج شماری شما از سهم را ببینم .
                              من نمیدونم منظور جناب selin هم همین بود یا نه ولی تو موج شماری شما تو اصلاحی B سقف موج 5 شکسته شده...
                              "Sometimes your best investments are the ones you don't make."
                              Donald Trump

نظر

• سلام.
                                تاپیکو......شکست کانال و پولبک به اون.
                                .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

پردازش ...
                                X