اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کروی را هم به این شکل میبینم
    ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
      سلام به دوستان
      من مپنا رو تو شرایط زیر می بینم
      اگه بخواد موج 5 رو تو زمان معقول کامل کنه بایستی مقاومت کوتاه مدتشو بشکنه
      در اونصورت 4 فوریه شاید زمان انتظاری کامل شدن موج 5 باشه اگه هم نتونه که دچار فرسایش برا رسیدن به اهداف فیبو خودش میشه که اگه فاز کند افزایشی هم زیاد طول بکشه به معنی تغییر رفتار خریدارا و فروشنده های اخیرش هست
      منظوز کلیم این بود این مقاومته اگه تو نقش خودش بازی کنه کوتاه مدت (یا حتی میان مدت) خوبی برا سهم متصور نیست
      اگه داده های قیمتی رو لگاریتمی نکنیم این مقاومته حمایت دیده میشه و میتونه منجر به تحلیل نادرستی بشه

با سلام.
      نمودارهای مفیدتریدر لگاریتمی هستن یا باید لگاریتمیشون کنیم؟

با تشکر
      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سلام

پلتفرم مفید تریدر که داده هاش هم تعدیل شده است و هم لگاریتمی
        ولی من از اون پلتفرم برا تحلیل کمتر استفاده کردم
        و نکته جالبی که من برخوردم لزوما خطوط روند تو مفید تریدر و دینامیک تریدر (حتی تو بازه های زمانی کوتاه که تعدیل های ناشی از افزایش سرمایه هم اثرگذار نیستند )منطبق نیستند
        من نتیجه دینامیک رو مبنا میزارم
        تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
        صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
        و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• با سلام و تشکر از شما

من هم کار با داینامیک رو ترجیح میدم ولی مشکل دیتا وجود داره که هر روز باید به طور دستی آپدیت بشه ولی مفید راحت آپدیت میشه.

نظر

• وتوشه :

چارت روزانه : تشکیل الگوی گارتلی و ab=cd

چارت هفتگی : الگوی ab = cd

موج شماری :

نظر

• با سلام.

در نمودار روزانه ی حتاید، الگوی Butterfly کامل شده است که میتواند منجر به نزول سهم حداقل تا قیمت 300 تومان شود.در نمودار ساعتی هم واگرایی MACD کاملا مشخص است.

الگوی Butterfly در نمودار روزانه:

واگرایی MACD در نمودار ساعتی:

نظر

• من نمیدونم چطوری اینجا باید عکس بزارم ؟ چرا فرمت عکس من رو قبول نمی کنه نمیدونم !؟
                لینک زیر تحلیل من روی نماد فارک هست .

تحلیل تکنیکال فاراک : http://www.mediafire.com/conv/1109e6...514d53726g.jpg
                .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

• نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
                  من نمیدونم چطوری اینجا باید عکس بزارم ؟ چرا فرمت عکس من رو قبول نمی کنه نمیدونم !؟

به نظر من موج 4 هنوز تمام نشده و اونجا که اردر خرید گذاشتید جای خوبی نیست و در گیر موج b خواهید شد شما کمین کنید برای موج c of 4 و تقریبا" رو قیمت های1800 باید آماده برای گرفتن مج 5 بشید
                  ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 01-26-2013, 11:17 AM
                  " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
                    من نمیدونم چطوری اینجا باید عکس بزارم ؟ چرا فرمت عکس من رو قبول نمی کنه نمیدونم !؟

دوست عزیز
                    لینک را مطالعه کنید تا بتونید در تالار گفتگو به راحتی کار کنید:

http://forum.broker-fa.com/f21/راهنم...ویسی-1731/

نظر

• .: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

• در فسرب به نظرم هارمونی خوبی داره تشکیل میشه
                        یک الگوی ab=cd که از منظر قیمت و زمان هارمونی خوبی دارد .
                        احتمال بالایی داره تارگت زده بشه چون قیمت در رشدی که از محدوده 224 تومان تا محدوده 385 تومان در غالب موج AB انجام داده موفق شده سقف قبلی خودش را بزنه و طبق نظریه چارلز داو و با این تفاسیر شروع یک روند صعودی از قبل ها شکل گرفته است
                        در حالت نرمال اینه سهم از همین سطح 76 درصد برگردد یا در بدترین حالت تا 235 تومان افت کند که تراکمی از حمایت ها را در ان منطقه داریم

اگر بخواهیم روند سهم را با توجه به تئوری action و reaction دکتر اندروز بررسی کنیم میبینیم که همه موج های اکشن ، ری اکشن های خود را پاسخ دادند جز یک موج که به رنگ زرد و به نام ec و dc در شکل نشان داده ام
                        جزئیات را در شکل پایین به صورت کامل توضیح داده ام

نظر

• آس پ

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                            با اجازه ی دوستمون من هم تحلیلی از آ س پ قرار میدم:

الگوی CRAB و ab=cd در نمودار روزانه ی این سهم در حال شکل گیری است.

نظر

• در مورد شاخص به نظرم در موج 4 از سه بزرگ باشیم.
                              حداکثر افت شاخص در این اصلاح میتونه محدوده 35580 واحد باشه

نظر

• Saipa Weekly

یک محرک میخواد تا 150% خودنمایی کنه!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X