اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیمان درود
    ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• عزیزی یک تحلیل از بکام خواسته بودند
      به نظره من یک الگوی سر و شانه شکل گرفته
      زمان تشکل الگو هم کاملا پر شده و به نظرم وقت حرکتش می باشد
      طبق تجربه چندین ساله بنده در بورس ایران 80 درصد پیوت های سالیانه در همان سال دیده خواهند شد
      پیوت و نقطه چرخشی سالیانه بکام 205 تومان می باشد که از ابتدای سال تا کنون دیده نشده است و تا پایان سال هم زمانی نمانده و احتمال دارد این سر و شانه هدف خودش را تا پایان سال ببیند
      از بنیادی سهم متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم

نظر

• با سلام به مدیران محترم
        آیا در سهم صنایع پبروشیمی با نماد " وپترو " سیگنال خرید مشاهده میشود.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        اندیکاتورهای macd و moving avrage و هارمونیک crab در این سیگنال مشاهده شده .
        میشه شما هم یه بررسی بکنید .
        در ضمن سطوح پیشرفت این نماد با خطوط نارنجی مشخص شده است.
        http://axgig.com/images/42781396260098810696.png
        http://axgig.com/images/65358486775177942458.png
        گویند بهشت و حور و کوثر باشد
        جوی می و شير و شهد و شکر باشد
        پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
        نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• مپنا

سلام به دوستان
          من مپنا رو تو شرایط زیر می بینم
          اگه بخواد موج 5 رو تو زمان معقول کامل کنه بایستی مقاومت کوتاه مدتشو بشکنه
          در اونصورت 4 فوریه شاید زمان انتظاری کامل شدن موج 5 باشه اگه هم نتونه که دچار فرسایش برا رسیدن به اهداف فیبو خودش میشه که اگه فاز کند افزایشی هم زیاد طول بکشه به معنی تغییر رفتار خریدارا و فروشنده های اخیرش هست
          منظوز کلیم این بود این مقاومته اگه تو نقش خودش بازی کنه کوتاه مدت (یا حتی میان مدت) خوبی برا سهم متصور نیست
          اگه داده های قیمتی رو لگاریتمی نکنیم این مقاومته حمایت دیده میشه و میتونه منجر به تحلیل نادرستی بشه

[IMG][/IMG]
          تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
          صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
          و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• سیمان فارس و خوزستان

با توجه به الگوی پروانه تشکیل شده در محدوده باریک زمانی 9 روزه و برخورد به خط وسط چنگال نزولی در یک کانال صعودی میشه به صعود امیدوار بود که تأییدیه آن واگرائی مخفی مثبتی است که در MACD رخ داده است.

تارگت اول: قیمت 1630.000
            تارگت دوم: قیمت 1936.901

نظر

• تحلیل های تکنیکال و بنیادی

نظر

• ومعادن تعدیل نشده توی تایم پایین فکر کنم به سقف کانال کوتاه مدت برسه اعداد 680 یا 700 برسه یک اصلاح بلند پیش رو داریم فکر کنم بعد از اصلاح اونجا باید دنبال خریدش بود هدف بلند مدتشو میشه اگه همه چی طبق روال سهم خبر ها خوبی بیاد براش 1100 تا 1200 دیدموفق موید باشید

نظر

• با سلام به مدیران محترم سایت
                  میشه نظرتون را در مورد پست 837 بدهید و تحلیل من را ارزیابی کنید .
                  من تازه شروع به تحلیل کردم و خواهشمندم این دانش آموز تازه کار را راهنمایی کنید .
                  ممنون میشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط barman.bourse نمایش پست ها
                    شکر شاهرود(قشکر)
                    عجب الگویی داره میزنه که به نظرم تو این سهم 80 درصد بازدهی در کوتاه مدت باشه (بنیادی سهم عالی است)
                    دوستان حتما دنبال کنند
                    نوشته اصلی توسط barman.bourse نمایش پست ها
                    در مورد شکر شاهرود (قشکر) چند مورد است که خدمت دوستان عرض میکنم
                    همانطور که در چارت پایین مشاهده می فرمایید سهم در یک کانال بلند مدتی صعودی در حال حرکت می باشد
                    نکته ای که روی چارت وجود دارد تقسیم نمودن نمودار به سه بخش حرکت ، اصلاح و مجددا حرکت
                    از ابتدای نمودار یک موج حرکتی خیلی قوی پس از عرضه اولیه در بورس شکل گرفته است ولی در قسمت اصلاحی که در شکل نشان دادم میبینید که قیمت بر خلاف موج قبلی 80 درصد عامل زمان را در دستور کار قرار داده است ( از مومتنوم امواج و حرکت پاندولی قیمت که ریترس های قیمتی کوچک ولی ریترس های زمانی بزرگی دارند در حقیقت خودش گواه همین امر و سخن خواهد بود)
                    نکته دیگر در مورد نوسانات قیمت در بخش سوم نمودار می باشد که قیمت در آخرین نزول خود موفق نشده کف کانالی که اعتبار خودش را در این مدت با 5 پیوت ماژور کاملا به دست آورده است را تاچ کند(fail to reach) و طبق قانون کانال قیمت باید سقف کانال را بکشند و تا خط کمکی کانال مجاور حرکت نماید
                    به هر حال این نظرات بنده در مورد این سهم بود و لطفا مبنای خرید و فروش قرار نگیرد
                    لطفا دوستان خودشان هم بررسی بفرماییند و اگر مطابق با استراتژی هاشون بود اقدام به خرید نمایند
                    موفق باشید

خوب این سهم در مجمع خودش روی قیمت 609 تومان حدود 25 تومان سود نقدی داد و الان بر روی قیمت 696 تومان صف خرید می باشد.

نظر

• بترانس:

نظر

• با سلام به مدیران محترم سایت
                        میشه نظرتون را در مورد پست """"873 """بدهید و تحلیل من را ارزیابی کنید .
                        من تازه شروع به تحلیل کردم و خواهشمندم این دانش آموز تازه کار را راهنمایی کنید .
                        ممنون میشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanundertaker نمایش پست ها
                          با سلام به مدیران محترم
                          آیا در سهم صنایع پبروشیمی با نماد " وپترو " سیگنال خرید مشاهده میشود.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          اندیکاتورهای macd و moving avrage و هارمونیک crab در این سیگنال مشاهده شده .
                          میشه شما هم یه بررسی بکنید .
                          در ضمن سطوح پیشرفت این نماد با خطوط نارنجی مشخص شده است.
                          http://axgig.com/images/42781396260098810696.png
                          http://axgig.com/images/65358486775177942458.png
                          سلام دوست عزیز

در بورس سهام ایران نمیشه خیلی به این الگوها اکتفا کرد و تکنیکال محض بندرت جواب میده ، بنظر من باید حجم و فاندامنتال رو در کنار تکنیکال خیلی بهش دقت کنید ، بازار یه طرفه قدرت زیادی برای نقطه خرید میطلبه .

بابت اینکه سری قبل جوابتونو ندادم عذر میخام

موفق باشید
                          ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 01-21-2013, 08:07 PM
                          پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط HST نمایش پست ها
                            خدا بخیر کنه کورلیشن دلار به سکه طرح جدید اگه صعودی بشه سکه رو باید یک میلیون ششصد هفتصد دید واگرایی مثبت در تایم فریم پایین واگرایی مخفی نسبت به سطح قبل

نظر

• در مورد سکه طرح جدید یک الگوی crap به نظرم تشکیل شده که البته خیلی شکیل و کلاسیک نیست اما هدف 1/800 را نشانه گرفته

نظر

• فولاد مبارکه را به این شکل می بینم
                                البته انتظار داشتم از 530 اصلاح کنه که باز هم قیمت توسط سازمان دستکاری شد و از 521 تومن قیمت برگشت

نظر

پردازش ...
                                X