اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
      سلام

احمد جان یک توضیحی میدید برای این خطوط رو چارت .

ممنونم .
      ترسیم هندسی خطوط گن هست که با سیمیتریکال ترکیب شده در 90٪ مواقع همپوشانی کامل با لول های فیبوناچی داره
      البته شکل ترسیمی توسط دوستمون اشتباه هست!
      هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
      چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

• نوشته اصلی توسط barman.bourse نمایش پست ها
        شکر شاهرود(قشکر)
        عجب الگویی داره میزنه که به نظرم تو این سهم 80 درصد بازدهی در کوتاه مدت باشه (بنیادی سهم عالی است)
        دوستان حتما دنبال کنند

در مورد شکر شاهرود (قشکر) چند مورد است که خدمت دوستان عرض میکنم
        همانطور که در چارت پایین مشاهده می فرمایید سهم در یک کانال بلند مدتی صعودی در حال حرکت می باشد
        نکته ای که روی چارت وجود دارد تقسیم نمودن نمودار به سه بخش حرکت ، اصلاح و مجددا حرکت
        از ابتدای نمودار یک موج حرکتی خیلی قوی پس از عرضه اولیه در بورس شکل گرفته است ولی در قسمت اصلاحی که در شکل نشان دادم میبینید که قیمت بر خلاف موج قبلی 80 درصد عامل زمان را در دستور کار قرار داده است ( از مومتنوم امواج و حرکت پاندولی قیمت که ریترس های قیمتی کوچک ولی ریترس های زمانی بزرگی دارند در حقیقت خودش گواه همین امر و سخن خواهد بود)
        نکته دیگر در مورد نوسانات قیمت در بخش سوم نمودار می باشد که قیمت در آخرین نزول خود موفق نشده کف کانالی که اعتبار خودش را در این مدت با 5 پیوت ماژور کاملا به دست آورده است را تاچ کند(fail to reach) و طبق قانون کانال قیمت باید سقف کانال را بکشند و تا خط کمکی کانال مجاور حرکت نماید
        به هر حال این نظرات بنده در مورد این سهم بود و لطفا مبنای خرید و فروش قرار نگیرد
        لطفا دوستان خودشان هم بررسی بفرماییند و اگر مطابق با استراتژی هاشون بود اقدام به خرید نمایند
        موفق باشید
        ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
          با سلام :

چند سال پیش پذیره نویسی سهام هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) را خریدم .برگه خرید حق تقدم برایم ارسال شده .با توجه به اینکه در صورت عدم خرید شرکت سهام را میفروشد و پس از کسر مخارج باقی را بحساب میریزد .خرید حق تقدم بهتر است یا نخریدن ان و یا خریدن و سپس فروختن حق تقدم ؟
          متشکرم
          با سلام
          در مورد سوالی که کردین خوب اول یک سوال از شما بپرسم شما در موقع پذیره نویسی حتما کد بورسی داشتین پس چرا بگذارید حق تقدم شرکت بفروشد که خودش زمان بر است پس اون طوری بهتر که همان 100تومان واریز کنید.؟

حالا اصل مطلب اگر دیدگاتون کوتاه مدت است با توجه صبحت های شما امکان نوسانگیر برای شما مهیا نیست پس چکار باید بکنید خوب معمولا حقوقی سهم در یک بازه شروع به حمایت سهم می کند برای فروش حق تقدم ها اونجا شما به یک کارگزاری مراجعه کنید و حق تقدم بفروشد(باتوجه به جو حاکم بر بازار)

اگر دیدگاتون بلند مدت است شما دو روش می توانید انجام دهید؟

1: این روش کمی پر ریسک است و باتوجه که من الان این مطلب را می نویسم صورتحسابهای شرکت را نگاه نکردم باید خودتان نگاه کنید بد تصمیم که این کار را انجام دهید یا نه:
          با توجه مطلب در مورد روش کوتاه مدت گفتم شما می توانید حق تقدم ها را در اوج بفروشید بعد بگذارید دروه یک ماه سر برسد اونموقع که باید حتما باید100تومان را واریز کنید انجا سهم را بخرید مثل امروز بانک دی که یک ماهش تمام شد ولی بازم ذکر می کنم چونکه بند زیاد با این سهم کار نمی کنم زیاد از حرکت این سهم اشنا نیستم شاید ان موقع حق تقد هایش از الان بالا تر باشد پس خرید و فروش این حق تقدم مسئولیت با خودتان.

2:شما می توانید از الان وجه 100 تومان واریز کنید ولی اینهم مستلزم این است که ببینید ایا شرکت این افزایش سرمایه برای چه کاری می خواهد سرمایه گذاری کنند.و یا برای امسال و یا سال اینده پروژه دارد افتحاح بشود که تاثیری روی صورتحساب های و سود تقسیمی شرکت داشته باشد

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
          سلام
          نظر دوستان در مورد سرمايه گذاري سپه و حق تقدم آن ميشه بگن
          ممنون

موفق باشيد
          با سلام جناب نوید:
          نوید جان تحلیل بالا برای جناب دوک برای کوتاه مدت نوشتم برای وسپه تقریبا صدق می کنند ولی یک چیزی که ریسک این سهم کمی زیاد می کنند اون به این خاطر که خود سهم بعد از افزایش سرمایه تقریبا بالای50 درصدی با قیمت بالا باز شد یعنی همان قیمت بسته شدن با همان قیمت باز شد.

تحلیل کلی : تقریبا شرکتهای معدنی کمی قدرت شان از از پتروشیمی ها بیشتر است همان طور بازار امروز دیدی پتروشیمی ها منفی شدن به خاطر باید خوراک شان را با ارز بدهد ولی برای معدنی ها این کار کمی سخت است چونکه زورشان زیاد است......پس برای بلند مدت بهترند.

نظر

• اوکي
            ممنون محسن جان

موفق باشي محسن جان
            لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• فاذر

نظر

• برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• کشرق
                  به نظرم وارد موج سه الیوت شدیم

نظر

• بل سلام :

از جناب محسن و جناب مصطفی تشکر میکنم .

چند سال پیش 1 میلیون نومن که نیازی به ان نداشتم را پذیره نویسی سهام میدکو را کردم . ولی برگه واریزی گم شد و من همیشه فکر میکردم این پول از میان رفته است . تا اینکه چند روز پیش برگه حق تقدم ان برایم ارسال شد که سهامم که 20000 است 12000 تا حق تقدم دارد در صورت واریز 100 تومن .
                    با توجه به فرمایش شما بنده میتوانم همین 12000 را بدون واریز 100 تومن بفروشم .لطفا بفرماید ایا به شرکت مراجعه کنم برای امکان معامله حق تقدمها یا کارگزاری ؟
                    ایا امکان فروش حق تقدم از تاریخ مشخصی بوجود میاید چون چارت حق تقدم را پیدا نیکنم (در تدبیر و رسا)
                    یک سوال دیگر هم دارم :
                    بنده زمانیکه سهام قیمتهای چند هزار تومنی داشتند کد سهامداری داشتم .پارسال کد جدید بر اساس شماره ملی گرفتم .حال سهام قبلی با کد قبلی است و سهام حدید با کد جدید ایا باید برای امکان معامله سهام با کد های قدیمی کاری انجام دهم ؟
                    متشکرم
                    ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 01-01-2013, 04:05 PM
                    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                      بل سلام :

از جناب محسن و جناب مصطفی تشکر میکنم .

چند سال پیش 1 میلیون نومن که نیازی به ان نداشتم را پذیره نویسی سهام میدکو را کردم . ولی برگه واریزی گم شد و من همیشه فکر میکردم این پول از میان رفته است . تا اینکه چند روز پیش برگه حق تقدم ان برایم ارسال شد که سهامم که 20000 است 12000 تا حق تقدم دارد در صورت واریز 100 تومن .
                      با توجه به فرمایش شما بنده میتوانم همین 12000 را بدون واریز 100 تومن بفروشم .لطفا بفرماید ایا به شرکت مراجعه کنم برای امکان معامله حق تقدمها یا کارگزاری ؟
                      ایا امکان فروش حق تقدم از تاریخ مشخصی بوجود میاید چون چارت حق تقدم را پیدا نیکنم (در تدبیر و رسا)
                      یک سوال دیگر هم دارم :
                      بنده زمانیکه سهام قیمتهای چند هزار تومنی داشتند کد سهامداری داشتم .پارسال کد جدید بر اساس شماره ملی گرفتم .حال سهام قبلی با کد قبلی است و سهام حدید با کد جدید ایا باید برای امکان معامله سهام با کد های قدیمی کاری انجام دهم ؟
                      متشکرم
                      با سلام جناب دوک
                      http://old.tsetmc.com/loader.aspx?Pa...06600101613041
                      لینک بالا می توانید قیمت های حق تقدم میدکو را نشان می دهد که الان هم قابل خرید و فروش است او برگ ها حق تقدم را می توانید بدون واریز 100 تومان به یک کارگزاری ببرید وانها را بفروشید
                      و تاریخ 91/12/1 مهلت فروش حق تقدم ها می باشد.

در مورد کد بورسی تون همان کد جدید مورد نیاز است

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز
                        سال نو میلادی رو به همه هموطنان مسیحی تبریک میگم و امیدوارم هر چه زوتر حضرت مسیح (ع ) ( که پیامبر مهربانی و خوبیهاست ) رو با امام آخر الزمان ملاقات کنیم

میشه خواهش کنم دوستانی که تجربه بیشتری تو این زمینه دارن و سهام خوب رو می شناسن درخواست کنم یه تعداد از اونها رو نام ببرن تا بیشتر روشون زوم کنیم.
                        بازم ممنون

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 01-01-2013, 09:13 PM
                        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                          با سلام خدمت همه دوستان عزیز
                          سال نو میلادی رو به همه هموطنان مسیحی تبریک میگم و امیدوارم هر چه زوتر حضرت مسیح (ع ) ( که پیامبر مهربانی و خوبیهاست ) رو با امام آخر الزمان ملاقات کنیم

میشه خواهش کنم دوستانی که تجربه بیشتری تو این زمینه دارن و سهام خوب رو می شناسن درخواست کنم یه تعداد از اونها رو نام ببرن تا بیشتر روشون زوم کنیم.
                          بازم ممنون

با سلام

تجربه که ندارم:

بافق،مگسال،ونیکی،حتاید،نفت پارس،اخابر،رکیش.

http://bourse-nama.mihanblog.com/

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                            با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بازم ممنون

روي معدنيها........فلزات........و پتروها متمركز باش.......

نظر

• سلام

شاخص گروه سیمان هم از نظر تکنیکال آماده صعود هست و واگرایی هایی در نمودارهای بعضی از سیمانی ها دیده میشه.فکر کنم برای 1ماه آینده سیمانی ها خوب باشن.

با تشکر
                              A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• کچینی - روزانه - با تکمیل الگوی کوسه و کندل برگشتی پوشای صعودی رشدش را آغاز نموده است...
                                فایل های پیوست شده
                                تحلیل های تکنیکال و بنیادی

نظر

پردازش ...
                                X