اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• سیستم ( روزانه )

ویرایش توسط ali.Gh.vand : https://www.traderha.com/member/11364-ali-gh-vand در ساعت 02-10-2015, 02:25 AM
      تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• نظر

• به نظر موقعیت خوبی میاد البته با رعایت حد ضرر

نظر

• خط روند 1 را که شکوند /به نظرتون کجا میشد شکارش کرد یا فرصت نمیدد و میرد بالا!!!

نظر

• اگر توسود هستی خارج شو.من اگر این سهم رو داشتم حتی اگر یر به یر هم بودم میامدم بیرون.

در حال حاضر هر بالایی فرصت خروجه.
              نوشته اصلی توسط mehty نمایش پست ها
              خط روند 1 را که شکوند /به نظرتون کجا میشد شکارش کرد یا فرصت نمیدد و میرد بالا!!!

نظر

• بورس ایران قابل اعتماد نیست . هرروز که صفحه رو باز میکنی یک دفعه مواجه میشی باصف خرید چند ده میلیونی یک نماد آخر ساعت معاملات یک دفعه میبینی همون نماد با صف فروش . آدم میمونه گریه کنه یا بخنده
                ویرایش توسط milad617 : https://www.traderha.com/member/11239-milad617 در ساعت 02-10-2015, 04:11 PM

نظر

• وساپا ١٨٠ ميرزه
                  ولي وقتي جو جالبي نيست
                  كمبود نقدينگي
                  خبر مذاكره اي هم كه تموم شد
                  تسويه اعتباري ها تا چند روز ديگه
                  اخر سال و كمبود نقدينگي
                  و بدتر از همه بازگشايي ،،،،
                  خلاصه افتضاح
                  يكي گفت انس ميشه ١٥٠٠
                  گفتم زرشك كه نشود
                  گفت چرا ميگي
                  گفتم كو پولي كه بتونه طلا رو بالا ببره
                  با اين اقتصاد افتضاح چهاني پول نيست كه تقاضا بالابره
                  حالا كو پول كه سهم بالا ببره

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
                    اگر توسود هستی خارج شو.من اگر این سهم رو داشتم حتی اگر یر به یر هم بودم میامدم بیرون.

در حال حاضر هر بالایی فرصت خروجه.
                    با سلام
                    لطفا دلیل خروج رو بفرمایید ؟ بنیادی یا تکنیکال

نظر

• نوشته اصلی توسط Farshid zokaei نمایش پست ها
                      با سلام
                      جناب اقای ذکایی بدلیل اینکه وضعیت صنایع کشور بسیار بد می باشد و هر روز ازگوشه وکنار خبر از تعطیلی های موقت و گاها" بعضی صنایع کوچکتر دائم است .لذا با توجه به اینکه بورس و کل مملکت با مذاکرات 5+1 گره خورده است اگر بالایی بدلیل اخبار مثبتی که از مذاکرات می رسد بوجود می آید فرصتی برای خروج است حتی اگر توافق صورت بگیرد فقط برای مدت کوتاهی بورس صعودی خواهد بود و زمان لازم است تا تاثیرات واقعی توافق را در کشور ببینیم و اگر به توافق نرسیم که.....یکبار در آذرماه این اتفاق افتاد ادم از یک سوراخ نباید دوبار گزیده شود فرصت برای ترید کردن زیاد است .باید فعلا مدتی صبر کرد.با همه اینها بازهم فکر نمی کنم توافق به این سادگی ها که ما فکر می کنیم باشد همه ما فکر می کنیم همین روزها دوطرف می شینیم سر یک میز دوتا امضا می زنیم زیر یک برگه وکار تمام است ! نه من فکر نمی کنم اینقدر کار ساده باشد.

نظر

• خصدرا-هفتگی
                        بنظر میاد در کوتاه مدت بعد از یه رشد خوب در حال تکمیل الگوی استراحت هست.در صورت شکست الگو انتظار حرکت روند دار رو داریم.
                        در بلند مدت درگیر با خط روند نزولی هست هنوز.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• شاخص کل

فایل های پیوست شده

نظر

• بچه ها میشه لطفا به من بگید چرا کیفیت عکسها وقتی که در پستهام میذارم خراب میشه و چه کار باید بکنم؟
                            ممنون

فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط Vishkia : https://www.traderha.com/member/16672-vishkia در ساعت 02-13-2015, 10:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farshid zokaei نمایش پست ها
                              با سلام
                              اينجا امريكا نيست كه يك شركت به واسته لياقت مديران رشد كنه
                              رشدها براساس رانتي است كه به گروه داده ميشه
                              پس اگر يك شركت از يك گروه به تنهايي رشد كنه پيش فرض ما اينه
                              كه يكعده كلاهبردار توش افتادن و سهم رو دارن باد ميكنند
                              حالا هر چند وساپا شركت خوبي باشه ولي اگر گروه خودرويي رشد نكنه
                              اين شركت بتهايي نميتونه رشد كنه

نظر

• نظر

پردازش ...
                                X