اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اقا محسن از بیان شیوا وزیبا شما متشکرم و همین طور از استاد عزیز اقا مصطفی

امیدوارم بتونم از تجربیات شما اقا محسن و مصطفی استفاده لازمو ببرم

نظر

• سلام استاد ممنون از ظرایفی که حضرتعالی ارایه میدید میخواستم بدونم مثلاتو غبشهر که یکی از سهامدارا که یک درصد سهام رو داره فروش کرده ایا اینم نشان از اینه که میخواد شاخص غبشهر بیاد پایین ضمنا اگر محبت کنید آی دی منو داشته باشیم تا بیشتر از حضرتعالی استفاده کنم ممنون
      nabil7655

نظر

• با سلام
        من در مورد کنور فقط یک مثال ذکر کردم منظورم در حالت کلی این بود که در بورس تهران اگر تلاش بکنید حتما به سودهای باور کردنی می رسید.
        در مورد غبشهر که فرمودید درست متوجه سوال شما نشدم.ولی جواب مختصری برای شما می دهد در حالت کلی برای چی حقوقی می فروشد ؟
        (من در مورد کنور عرض کردم من فایل برای کنور دارم و تمام خرید فروش یاداشت می کنم صبانور در صل حقوقی حساب نمی شودفقط برای نوسان گیری کار می کند)
        حقوقی الان دارد می فروشد دو حالت دارد حالت اول از طرف سازمان بورس دستوری عمل کرده باشد .به چه صورت؟
        به این صورت که اول همه سهم که در بورس حضور دارند باید حتما شناور 20 در صدی داشته باشند که الان غبشهر 7 در صد دارد که یک حسن برای این سهم حساب می شود یا اینکه شما به یک ماه پیش سهم نگاه بکنید تقریبا 10000ریال الان 16000ریال است چونکه تقریبا 60 درصد توی یک ماه امد بالا تقریبا می خواهد از حباب جلوگیری کنند یا اینکه انهایی در صف خرید هستند اجازه ورود بدهد.
        حالت دوم می شود مثل بالا که در مورد کنور زدم یک ما پیش خریده الان دارد شناسایی سود می کنند.
        شرمنده من فقط با ایمیل کار می کنم اینم ایمیل است سوالی داشتین بپرسید به دلیل مشغله کاری معمولا اخر هفته حتما جواب شما را خواهم داد
        rezazade124@yahoo.com

نظر

• سلام
          البته در یک ماه گذشته قیمت سکه هم حدود 50% رشد کرد ایا شما باز هم سرمایه گذاری در بورس را به صرفه می دانید؟
          الان وضعیت کدام گروه از صنایع را بهتر ارزیابی می نمایید ؟
          با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
            با سلام
            من در مورد کنور فقط یک مثال ذکر کردم منظورم در حالت کلی این بود که در بورس تهران اگر تلاش بکنید حتما به سودهای باور کردنی می رسید.
            در مورد غبشهر که فرمودید درست متوجه سوال شما نشدم.ولی جواب مختصری برای شما می دهد در حالت کلی برای چی حقوقی می فروشد ؟
            (من در مورد کنور عرض کردم من فایل برای کنور دارم و تمام خرید فروش یاداشت می کنم صبانور در صل حقوقی حساب نمی شودفقط برای نوسان گیری کار می کند)
            حقوقی الان دارد می فروشد دو حالت دارد حالت اول از طرف سازمان بورس دستوری عمل کرده باشد .به چه صورت؟
            به این صورت که اول همه سهم که در بورس حضور دارند باید حتما شناور 20 در صدی داشته باشند که الان غبشهر 7 در صد دارد که یک حسن برای این سهم حساب می شود یا اینکه شما به یک ماه پیش سهم نگاه بکنید تقریبا 10000ریال الان 16000ریال است چونکه تقریبا 60 درصد توی یک ماه امد بالا تقریبا می خواهد از حباب جلوگیری کنند یا اینکه انهایی در صف خرید هستند اجازه ورود بدهد.
            حالت دوم می شود مثل بالا که در مورد کنور زدم یک ما پیش خریده الان دارد شناسایی سود می کنند.
            شرمنده من فقط با ایمیل کار می کنم اینم ایمیل است سوالی داشتین بپرسید به دلیل مشغله کاری معمولا اخر هفته حتما جواب شما را خواهم داد
            rezazade124@yahoo.com
            جناب محسن
            با سلام و تشکر
            در صورت امکان نکات و ریزه کاریهای بورس مثل مورد بالا و مواردی که قبلا بصورت پراکنده مرقوم فرموده اید
            را در یک تاپیک بصورت منسجم تر و همراه با مثال و با جزئیات بیشتر ارائه فرمایید تا بازدهی بیشتری داشته باشد
            با آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی و همه دوستان

نظر

• نمودار تعدیل نشده
              درتایم دیلی شاهد تشکیل سر شانه کف از لیزینگ ایرانیان هستیم که درحال تایید شدن هست وهمین طور تشکیل AB=CD INV درشانه راست در صورت رشد وزدن خط گردن هدف کوتاه مدت 1702ودر صورت زدن کف یعنی 1080 الگوی سرشانه بی اعتبار میشود

نظر

• بیمه دی ضعف فروشندگان

نظر

• کچاد تایم فریم هفتگی واگرایی منفی دوستان خوشحال میشم نظرتون راجب موج شماری درجهت یادگیری خودم بدونم باتشکر از شما چارت تعدیل شده مفید تریدر

نظر

• حتاید هم به نظرم باید یه سر به قیمت های 365 تومان بزنه
                    یک الگوی سر و شانه معکوس کلاسیک همراه با تشکیل الگوی هارمونیک قوی ab=cd
                    فردا به دلیل قرار داشتن پیوت و نقطه چرخشی ماهیانه در محدوده 264 تومان به احتمال زیاد شاهد حجم بالایی از معاملات خواهیم بود .
                    نکته مهمی که در مورد این سهم وجود داره اینه که این سهم زیاد از نوسانات مثبت و منفی شاخص کل تاثیر نمیپذیرد .
                    ***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• وصنا موج 5 از 3 بزرگ

نظر

• شبهرن تعدیل نشده هدف 10535 و هدف دوم 12216

نظر

• من تحلیلی در رابطه با ثشرق کرده بودم که یک الگوی خرچنگ نزولی در سهم شکار کرده بودم و هدف دوم آن قیمت 1725 بود که دیروز خیلی به آن نزدیک شده بود
                          آیا درسته که مثلا تو نقطه ای که الگوی نزولی به هدفش میرسه خرید انجام بدیم؟ چون جوری که من یاد گرفتم توی تکمیل الگوی صعودی باید خرید کرد که به اهداف الگو برسه
                          {اینجا چجوری باید عکس گذاشت؟}

نظر

• نوشته اصلی توسط brave_ie نمایش پست ها
                            من تحلیلی در رابطه با ثشرق کرده بودم که یک الگوی خرچنگ نزولی در سهم شکار کرده بودم و هدف دوم آن قیمت 1725 بود که دیروز خیلی به آن نزدیک شده بود
                            آیا درسته که مثلا تو نقطه ای که الگوی نزولی به هدفش میرسه خرید انجام بدیم؟ چون جوری که من یاد گرفتم توی تکمیل الگوی صعودی باید خرید کرد که به اهداف الگو برسه
                            {اینجا چجوری باید عکس گذاشت؟}
                            سلام

برای گذاشتن تصویر باید عکس مورد نظرتون در سایت زیر آپلود کنید و بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن کپی کنید و در زیر پستتون قرار بدید "

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• آقا مصطفی ممکنه جواب اون یکی سوالمم بدید؟
                              با عرض معذرت

نظر

• نوشته اصلی توسط brave_ie نمایش پست ها
                                آقا مصطفی ممکنه جواب اون یکی سوالمم بدید؟
                                با عرض معذرت

صرف داشتن الگو نمیتونیم اقدام به خرید کنیم و عوامل بنیادی سهم - حجم معاملات و.... باید در نظر گرفته بشه .
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X