اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام, حداقل برای خرید دوسهم کارتن ایران و قند ثابت باید صبر کرد تا ظرف زمان پرشود با پرشدن ظرف زمان می توان تشخیص داد که تحلیل درست است یا نه؟.و گرنه ممکن است حتی خط ترند شکسته شود ولی مجددا" پول بک کند پس فعلا" تا مطرح شدن موارد مربوط به بودجه و گزارشات 9 ماه خرید جایز نیست مگر خبرسیاسی خاصی بورس را شارژ کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط McAllen نمایش پست ها
      امروز رفتم تو سایت ................. که دیتا دانلود کنم یه تحلیلی دیدم با عنوان سیگنال خرید کوتاه مدتی

بعد الان داشتم یه سهمی میدیدم که دقیقا چارتش شبیه سیمان کارون بود

برا همین اگه اون سیگنال خرید داده پس اینم میتونه بده آیا ؟!!
      برای مثال

در نماد کارتن ایران ، قیمت روی خط روند صعودی کوتاه مدتی قرار گرفته است که معادل 78.6% فیبوناچی می باشد بنابراین سطح قیمتی مناسبی برای خرید سهم ارزیابی می گردد. انتظار می رود کم کم میل به خرید با هدف کوتاه مدت 727 تومان وارد سهم شود. حد ضرر این معامله 435 تومان است. واگرایی مخفی مثبت می تواند یک محرک بسیار پر زور برای رشد سهم باشد.
      با سلام خدمت شما

حواستون به شتاب نزولی زیاد موقع رسیدن به خط روند باید باشه. ممکنه صرفا یه توقف کوتاه بکنه و دوباره به حرکتش ادامه بده.
      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• به نظر دوستان این الگو میتونه الگوی one 2 one باشه یا نه؟؟؟

ایران ارقام

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
          سلام, حداقل برای خرید دوسهم کارتن ایران و قند ثابت باید صبر کرد تا ظرف زمان پرشود با پرشدن ظرف زمان می توان تشخیص داد که تحلیل درست است یا نه؟.و گرنه ممکن است حتی خط ترند شکسته شود ولی مجددا" پول بک کند پس فعلا" تا مطرح شدن موارد مربوط به بودجه و گزارشات 9 ماه خرید جایز نیست مگر خبرسیاسی خاصی بورس را شارژ کند.
          ممنون از دقت نظرتون.
          فکر میکنم شما سیکل کفها رو در نظر گرفتید.
          من اینطوری نگاهش کردم،حدود 161% زمان حرکت طی شده و فقط 88% درصد ریزش داشتیم.
          به هر حال میتونیم شکست سقف مینوری 155 تومن رو به عنوان تریگر خرید بگیریم.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
            ممنون از دقت نظرتون.
            فکر میکنم شما سیکل کفها رو در نظر گرفتید.
            من اینطوری نگاهش کردم،حدود 161% زمان حرکت طی شده و فقط 88% درصد ریزش داشتیم.
            به هر حال میتونیم شکست سقف مینوری 155 تومن رو به عنوان تریگر خرید بگیریم.

با سلام و خسته نباشید

شتاب حرکت صعودی بالا هست به همین خاطر شاید ابزار tcr که روی اون صعود استفاده میکنید خیلی اعتبار نداشته باشه.

نظر

• سلام
              دوستان دیتای امروز و کسی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.yazdani نمایش پست ها
                میشه، البته قبلش باید یه سری واقعیات را بدونید. اول اینکه تو بازار بورس در بهترین حالت فقط 20% افراد سود می کنن( تو بازار تبادلات ارزی وضعیت از این هم بدتره یعنی فقط 5% افراد سود می کنند!) هر زمان که فکر کردید جزو 20% معامله گران برتر بازار شدید میتونید رو درامدش به عنوان یه شغل ثابت حساب کنید. معامله گری در بورس یه بیزینس و یه تخصص حرفه ای هست مثل بقیه بیزینس های تخصصی. طبق قانون بیزینس شما اگه با برنامه و تلاش هوشمندانه داشته باشید بعد از 7 سال میتونید به جمع 10 درصد برتر اون حرفه بپیوندید.
                اینا را نگفتم که بترسونمتون! فقط خواستم قبل از هر تصمیم گیری با واقعیت روبرو بشید و با خودتون صادق باشید که آیا توان و صبر و حوصله حرفه ای شدن را دارید یا نه. البته این را هم بدونید که پاداش بزرگی در انتظار این حرفه ای هاست.
                پس با این اوصاف بهتره بی خیالش بشم.؟
                من می خواستم دنبال حسابداری که رشته ام هست نرم و توی بورس فعالیت کنم.

نظر

• کچینی

HD+ در اشل میان مدت و ZLR در اشل بلند مدت مک دی (اماده برای موج 5 )

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
                    واگرايي ها به طور واضح روى تصوير مشخص نيستند. ميشه لطف كنيد بيشتر توضيح بديد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

فباهنر

احتمال پایان اصلاح سهم در قیمت 219 بسیار زیاد هست و بر این اعتقاد هستم که امکان اصلاح تا قیمت 210 تومان هم هست که حمایت محکمی در این قیمت دارد. و با کامل کردن واگرایی مثبتی که در سهم مشهود است به پایان اصلاح خواهد رسید و رشدی در حدود 300 الی 324 تومان را خواهد داشت.
                      حد ضرر سهم 200 تومان هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Vishkia نمایش پست ها
                        واگرايي ها به طور واضح روى تصوير مشخص نيستند. ميشه لطف كنيد بيشتر توضيح بديد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط McAllen نمایش پست ها
                          امروز رفتم تو سایت ................. که دیتا دانلود کنم یه تحلیلی دیدم با عنوان سیگنال خرید کوتاه مدتی

بعد الان داشتم یه سهمی میدیدم که دقیقا چارتش شبیه سیمان کارون بود

برا همین اگه اون سیگنال خرید داده پس اینم میتونه بده آیا ؟!!
                          برای مثال

در نماد کارتن ایران ، قیمت روی خط روند صعودی کوتاه مدتی قرار گرفته است که معادل 78.6% فیبوناچی می باشد بنابراین سطح قیمتی مناسبی برای خرید سهم ارزیابی می گردد. انتظار می رود کم کم میل به خرید با هدف کوتاه مدت 727 تومان وارد سهم شود. حد ضرر این معامله 435 تومان است. واگرایی مخفی مثبت می تواند یک محرک بسیار پر زور برای رشد سهم باشد.
                          صرفا نظر شخصی هست!!
                          کارتن ایران
                          عبور ار سقف 675 تومن تحلیل رو بی اعتبار میکنه.

نظر

• کچاد-هفتگی
                            کم کم میتونیم منتظر تریگر خرید باشیم.

نظر

• نظر

• یکی از کم ریسک ترین گزینه ها برای یک بازدهی حداقل 20 درصدی

نظر

پردازش ...
                                X