اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به گزارشپایگاه خبری تیتر نیوزروزنامه روسی کامرسانت از قول یک دیپلمات مطلع ادعا کرده توافقنامه هسته ای مورد پذیرش تمامی شرکت کنندگان در مذاکرات هسته ای قرار گرفته است.

این دیپلمات روس که خواستار عدم افشای نامش بود گفت: عملا همه جزئیات فنی مورد توافق قرار گرفته و تنها یک موضوع اصلی باقی مانده و آن روند چگونگی لغو تحریم.ها است.

وی افزود: این مسئله ممکن است به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی مرتبط باشد.

این دیپلمات روس اضافه کرد: دو گزینه در این رابطه وجود دارد: نخست آنکه بعد از انتشار گزارش بعدی آژانس که تقریبا هر ماه صورت می.گیرد، بخشی از تحریم.ها بطور خودکار لغو گردد، یا اینکه طرفین بار دیگر گرد هم جمع شده و جزئیات اقدامات بعدی را بررسی کنند.

وزیر خارجه عمان نیز روز گذشته اعلام کرد که توافقات خوبی صورت گرفته است و گفتگوها به نقطه ای رسیده که دیگر قابل بازگشت نیست.

نظر

• شرکت حمل ونقل توکا با سرمایه 206 میلیارد و 148 میلیون ريال در پیش بینی عملکرد 6 ماهه سال مالی منتهی به 1393.12.29 سود هر خود را 362 ريال اعلام نمود که در 6 ماهه موفق به پوشش 68 درصدی آن شده است.
      لازم به ذکر است که این شرکت موفق به پوشش 50 درصدی سود ناخالص شده است و به علت پوشش 94 درصدی درآمد حاصل از سرمایه گذ اریها این شرکت توانسته 68 درصد از سود پیش بینی شده را محقق کند.

نظر

• بعد از یه مدت نبودن .....

فارس ))))

موج 4 الیوت پس از ساخت کف سوم با واگرایی قوی و کندل برگشتی قدرتمند

اکنون در حال نوسان در کف کانال محدوده تراکمی می باشد که با شکست سقف کانال سیگنال خرید بلند مدت هم صادر می شود

اکنون با وجود کندی بیش از حد روند نزولی موج 4 در مقابل صعود موج 3 می توان این کف سوم را محدوده خرید دانست و پله پله وارد روند شد

نظر

• امروز رفتم تو انلاين حسابم ديدم كارگزار ١٠٠٠ تا سهم برام خريده كه من اصلا سفارش ندادم پولم كم كرده
          زنگ زدم بهشون چرا واسه من سهم خريدين بعد گفتن بهمن ليزينگ خوبه گفتم من خودم ميفهمم چه سهمي خوبه
          نياز به سبدگرداني شما ندارم بعد فهميدم بنده خدا ها سهم عرضه اوليه واسم خريدن اونم به قيمت ١٦٥ تومن
          كارگزار با حالي داريم نميدونستيم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
            امروز رفتم تو انلاين حسابم ديدم كارگزار ١٠٠٠ تا سهم برام خريده كه من اصلا سفارش ندادم پولم كم كرده
            زنگ زدم بهشون چرا واسه من سهم خريدين بعد گفتن بهمن ليزينگ خوبه گفتم من خودم ميفهمم چه سهمي خوبه
            نياز به سبدگرداني شما ندارم بعد فهميدم بنده خدا ها سهم عرضه اوليه واسم خريدن اونم به قيمت ١٦٥ تومن
            كارگزار با حالي داريم نميدونستيم
            کدوم کارگزاری داداش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vishkia نمایش پست ها
              کدوم کارگزاری داداش؟
              تامين سرمايه

نظر

• توریل

منظز خروج و تثبیت بالای مثلث تراکمی .....

نظر

تامين سرمايه
                  معلومه که پول خوبی بردی تو حسابشون

نظر

• وبصادر

منتظر تثبیت شدن زوی سقف کانال

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                      خپارس
                      بنظر در شرایط قیمتی و زمانی مناسبی قرار داریم.
                      وجود الگوی inv AB=CD و کف چنگال میتونه محرک رشد خوبی باشه.
                      تثبیت بالای 69 تومان سیگنال خرید محسوب میشه.
                      تارگت اول خط میانه چنگال.

ناشی جان از دیدن تحلیل هات لذت می برم.
                      اینطور من می بینمش
                      اون میانگین 200 روزه خیلی براش مهمه
                      شاید در جمع بندی مفید باشه
                      ویرایش توسط amaleki : https://www.traderha.com/member/10554-amaleki در ساعت 11-13-2014, 02:06 PM
                      يادمان باشد
                      اينجا هستيم تا با نظرات همديگر آشنا شويم​ و خودمان بهترين تصميم را بگيريم

نظر

• نمودار شاخص سه صنعت که همگرایی با یکدیگر دارند
                        هر سه را از ابتدای موج موتیو به تاریخ فروردین 92 قرار داده ام
                        هر سه بعد از صعود همزمان تا انتهای سال 92 (تقریبا با بازدهی یکسان) , شروع به اصلاح نموده اند .
                        دو شاخص سیمان و بانکی تقریبا بروی 38% فیبو ریتریس متوقف شدند, اما انبوه سازی تا 88% فیبو ریتریس طول موج صعودی قبلی خود اصلاح نمود
                        بعد از اصلاح, احتمالا موج W بازیگزاگ( abc),... الانه در یک موج موتیو و یا موج X قرار داریم
                        بانکی و انبوه سازی حدودا تا 50 درصد موج نزولی W به بالا صعود نموده اند اما سیمان به تازگی از دو مقاومت (سبز و قرمز) عبور کرده ومقاومت در تراز فیبو ریتریس 23% دارد
                        نتیجه تکنیکالی تحلیل فوق میتواند اینطور باشد که شاخص سیمان میتواند مسیری که انبوه سازی و بانکی طی کرده اند را بپیماید و انتخاب سهم از گروه سیمانی ریسک به ریوارد مناسبتری دارد نسبت به دو شاخص دیگری که بررسی نمودیم .
                        این تحلیل صرفا نظر شخصی بنده میباشد و توصیه به خرید نمیباشد ! چرا که از منظری دیگر شاخص گروههایی که سریعتر رشد کرده اند حتما دلایلی داشته اند و میتوانند این پیشتازی را همچنان ادامه بدهند

[/QUOTE]

نظر

• خکاوه تمامی علائم تکنیکالی نشون از برگشت قوی سهم داره فاند سهم هم داره کم کم خودشو با تکنیکال همراه میکنه . سهامداری کنید . یاعلی

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

خكاوه بنيادش كجا بوده كه تكنيكالش بخاد باهاش هماهنگ بشه
                            سهم با زيان انباشته و هر روز ضرر ده بودن
                            مگر فقط يك تكنيكال كار بياد بخرش والا چرا بايد سهم ضرر ده با تعديلهاي منفي رو خريد
                            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-14-2014, 01:52 AM

نظر

خكاوه بنيادش كجا بوده كه تكنيكالش بخاد باهاش هماهنگ بشه
                              سهم با زيان انباشته و هر روز ضرر ده بودن
                              مگر فقط يك تكنيكال كار بياد بخرش والا چرا بايد سهم ضرر ده با تعديلهاي منفي رو خريد
                              به همان دلیلی که شبندر را 2-3 سال قبل می خریدند. لطفا بیشتر در مورد برداشته شدن تحریم ها مطالعه فرمایید.
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
                                به همان دلیلی که شبندر را 2-3 سال قبل می خریدند. لطفا بیشتر در مورد برداشته شدن تحریم ها مطالعه فرمایید.
                                اينهمه سهم خوب تو بازار بورس هست چرا بريم دنبال سهم بزك نمير بهار مياد
                                تازه اگر بهار بياد كوبزه با خيار بياد بازهم همين سهمهاي خوب ليدر ميشن نه خكاوه

نظر

پردازش ...
                                X