اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=hdtrader;148175]
    نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    بعضي دوستان بورس رو با فار ،،،س اشتباه گرفتن
    در فارك،،،س ما هر روز روي يك جفت ارز ممكنه تريد كنيم
    اما در سهام با پتانسيل سنجي سهمهاي بازار از گروه يك يا نهايت دو سهم رو انتخاب ميكنيم
    و هميشه اون سهم رو داريم و در حال نوسانگيري از سهم هستيم
    مثلا بندهدر پترو ها روي شاراك و پترول فعال هستم حالا اگه تاپيكو يا پارسان كوران كنند باز هم چون نسبت به سهمهاي خودم و رفتار سهامدارانش و نحوه گزارش دهي و بقيه داستانهاي سهم شناخت دارم ترجيح ميدم روي سهم غريبه نرم
    اما ملت يكروز ميرن خودرو روز بعد خاهن چند روز بعد سمگا چند روز بعد حسينا
    ماشالله كه عالم دهر هستند و از هر صنعتي سر در ميارن و با يك نسخه جنرال هر سهمي رو ميخرن[
    $$$$$$$$$$$$
    به نظر بنده هر تریدری (حقیقی یا حقوقی) بنابر نوع استراتژی و سرمایه و شناخت از بازار معامله میکند و الزاما روش معامله شخصی, به درد شخص دیگری نمیخورد !
    من خودم بازار را تکنیکال تحلیل میکنم و در هر برهه ایی که تشخیص بدهم سرمایه را از صنعتی به صنعت دیگر و یا حجمش را کم و زیاد و یا خارج میکنم و درگیر یک شرکت و یا چند شرکت از یک گروه نمیباشم .

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

اینترنتم مشگل داشت دو سه روز تازه درست شده . نشد زودتر خبرشونو بدم.

سهم بکاب

چقدر دقیق و جالب داره قبله خودشو تکرار میکنه

خموتور
      بازیش شروع شده

وگستر
      خبرشو داده بودم

وملت

e رو هم زد عبور کنه صعودی میشه

نمرینو
      آماده حرکتش باشید

بیمه آسیا

حرکتش شروع شده

ویرایش توسط mostafadavodi : https://www.traderha.com/member/11137-mostafadavodi در ساعت 10-29-2014, 09:03 PM

نظر

• بکاب
        دوست عزیز بنظرم این سهم ریسکش بالا باشه؟!!

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• سلام
          مرسی از شما بابت تحلیل قشنگتون از سهم بکاب
          ممنون از توجه شما در جواب شما دوست عزیز فکر نمیکنید آر دی که تشخیص دادید انجام شده و با رسیدن به کف رشد کرده.
          در مورد تحلیل شما یا بنده به اعتقاد بنده انسان باید ریسک پذیر باشه که منم اهل ریسکمو خدارو شکر این سهم و بقیه سهمهایی که گذاشتم در اینجا و چه قبل گذاشتم برامون خوب بوده و یا داریمشون و یا با رسیدن به هدفم خارج شدم و منتظر فرصت مناسب جهت ورود هستم.
          موفق باشید.

نظر

• .::فباهنر::.

نظر

• .::وپترو::.

نظر

• کفرا (هفتگی )

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• [quote=گیلان;148177]
                  نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها

به نظر بنده هر تریدری (حقیقی یا حقوقی) بنابر نوع استراتژی و سرمایه و شناخت از بازار معامله میکند و الزاما روش معامله شخصی, به درد شخص دیگری نمیخورد !
                  من خودم بازار را تکنیکال تحلیل میکنم و در هر برهه ایی که تشخیص بدهم سرمایه را از صنعتی به صنعت دیگر و یا حجمش را کم و زیاد و یا خارج میکنم و درگیر یک شرکت و یا چند شرکت از یک گروه نمیباشم .
                  یک بعد قضیه رو در نظر نمیگیرید
                  تاریخچه سهم
                  فرضا سهمی با ریسک بالا که در طول چند سال گذشته نه سودی به سهامدار داده و نه شرکت رو به رشدی بوده و فقط روی سفته بازی یکعده بازی شده
                  خیلی راحت میتونه تمام تکنیکالها رو گول بزنه بعقیده بنده تکنیکال مختص بازارها با حجم بالاست که امکان دستکاری در ان کم است و نه سهمی مثل سمگا که با 3 و 4 میلیارد تومن میشه بازیش داد
                  یا سهمهایی کوچک یا با حجم مبنا کم
                  ثتران و ثوسا و توریل وعالبر .....الا ماشالله

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.Gh.vand نمایش پست ها
                    فاذر (هفتگی)

سهم در پایان موج 4 هست ودرحال تکمیل یک الگوی کلاسیک کنج است .

باید صبر کرد تا الگو را رو به بالا شکست و بعد وارد شد.

HD+در اشل بلند مدت MACD در حال شک گیری است .

روزانه

تکمیل الگوی AB=CD .

تکمیل الگوی هارمونیک Deep crab .

RD+ در اشل میان مدت MACD .

درادامه تحلیل فاذر (هفتگی)

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafadavodi نمایش پست ها
                      سلام
                      مرسی از شما بابت تحلیل قشنگتون از سهم بکاب
                      ممنون از توجه شما در جواب شما دوست عزیز فکر نمیکنید آر دی که تشخیص دادید انجام شده و با رسیدن به کف رشد کرده.
                      در مورد تحلیل شما یا بنده به اعتقاد بنده انسان باید ریسک پذیر باشه که منم اهل ریسکمو خدارو شکر این سهم و بقیه سهمهایی که گذاشتم در اینجا و چه قبل گذاشتم برامون خوب بوده و یا داریمشون و یا با رسیدن به هدفم خارج شدم و منتظر فرصت مناسب جهت ورود هستم.
                      موفق باشید.
                      سلام
                      آقا مصطفی اولا ببخشید جسارت کردم با این کم سوادی نظر دادم.
                      اما در مورد ریسک که فرمودید کاملا درسته ولی بنظر من میشه سهمهای کم ریسک تری رو هم تو بازار پیدا کرد.
                      در مورد اثر RD- چون بلند مدت هست بنظر میاد 5 تا 6 ماه روی سهم اثر کنه.
                      بعلاوه شما در بلند مدت هم ساختار ENDING رو میتونید تو سهم مشاهده کنید و RSI هم RD- رو تایید میکنه.
                      در ضمن از نظر زمانی هم در موقعیت حساسی هستیم و اگه سهم وارد فاز اصلاح بلند مدتی بشه براحتی تا قیمتهای 600-700 تومن میتونه ریزش داشته باشه.
                      البته همه ی اینها فقط احتمال ریزش رو بالا میبره و ریسک سهم رو زیاد میکنه ولی ممکنه سهم در کوتاه مدت یه بالایی هم بزنه اما خود من ترجیح میدم روی یه همچین سهمی سرمایه گذاری نکنم.
                      باز هم از همه دوستان و اساتید بابت طولانی شدن پست عذر میخوام.

ویرایش توسط ناشی : https://www.traderha.com/member/16165-ناشی در ساعت 10-30-2014, 11:55 AM
                      هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• خبری که چند روز پیش شنیدم مبنی بر کاهش ذخیره سپرده نزد بانک مرکزی نوید پایان اصلاح شاخص کل رو میده

دولت ابتکار جالبی انجام داد بدون اینکه خودش رو بدهکار کنه به نوعی سیاست انبساطی اجرا کرده و اگر بانک ها عملیات وام دهی رو تسهیل کنند نقدینگی که وارد بازار میشه میتونه شاخص کل رو صعودی کنه

این بار دوم هست که می نویسم متاسفانه سایت به سختی اخیرا باز میشه برای من

موفق و پبروز باشید

نظر

• [QUOTE=hdtrader;148230]
                          یک بعد قضیه رو در نظر نمیگیرید
                          تاریخچه سهم
                          فرضا سهمی با ریسک بالا که در طول چند سال گذشته نه سودی به سهامدار داده و نه شرکت رو به رشدی بوده و فقط روی سفته بازی یکعده بازی شده
                          خیلی راحت میتونه تمام تکنیکالها رو گول بزنه بعقیده بنده تکنیکال مختص بازارها با حجم بالاست که امکان دستکاری در ان کم است و نه سهمی مثل سمگا که با 3 و 4 میلیارد تومن میشه بازیش داد
                          یا سهمهایی کوچک یا با حجم مبنا کم
                          ثتران و ثوسا و توریل وعالبر .....الا ماشالله
                          در بازار سهام پول به آینده میدهند
                          اما اینکه بازار سهام ایران کم عمق میباشد و بسیار راحت قابل دستکاری میباشد بنده هم قبول دارم و به همین خاطر عرض کردم بسته به نوع استراتژی و سرمایه و شناخت از بازار هر تریدری اقدام به معامله میکند
                          بر فرض سرمایه بالا به راحتی امکان جذب در سهام کوچک و خروج در هنگام نیاز ندارد بهمین خاطر استراتژی متفاوتی میطلبد برای مدیریت سرمایه های بالا ,
                          در مورد ای پی اس , و پ بر ای و گذشته سهم و احتمالات آینده هم باز هم به انگیزه ورود معامله گر به بورس بستگی دارد , برخی برای نوسان گیری , برخی برای موج سواری , برخی برای سود مجمع و مواردی از این قبیل وارد بورس میشوند و الزاما انگیزه فعالین بازار نمیتواند با یکدیگر هم خوانی داشته باشد و البته ریسک و ریوارد هم برای هر تریدری متفاوت خواهد بود...
                          در مورد چارت و الگوهای هامونیک و دیگرابزارهای تکنیکال به نظر بنده در بورس ایران به خوبی جواب میدهد .

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها

این بار دوم هست که می نویسم متاسفانه سایت به سختی اخیرا باز میشه برای من

موفق و پبروز باشید
                            این مشکل را بنده هم چند هفته ایی است دارم .

نظر

• جناب hdtrader در صفحه شخصی شما سوال پرسیده شده ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

• .::خزامیا::.

نظر

پردازش ...
                                X