اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به نظر من صعود دلار تا 3500 حتمی است!

نظر

• با سلام خدمت دوستان ایا بنده را راهنمائی میفرمائید که برای خریدوفروش کوتاه مدت از چه تایم فریمی بهتر استفاده کنیم 4ساعته 1 ساعته15دقیقه ویا تایمهای پائینتر

نظر

• نوشته اصلی توسط مرتضی * نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان ایا بنده را راهنمائی میفرمائید که برای خریدوفروش کوتاه مدت از چه تایم فریمی بهتر استفاده کنیم 4ساعته 1 ساعته15دقیقه ویا تایمهای پائینتر
        سلام
        برای بورس ایران تایم فریم روزانه
        در ضمن توصیه به خرید و فروش در وضعیت فعلی بازار نمی کنم
        شما حداقل باید 1 سال در محیط بازار باشید تا راه بیوفتید

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          توجه فرماييد وبصادر ٧٧ شد

Sent from Trader@Meta
          شد ٧٥؟داره ميره زير قيمت پفك نمكي
          ارزونترين سهم بازار شده

Sent from Trader@Meta

نظر

• يك جوك ةةةةة
            ثتران در مجمع امسال ٩ تومن سود عملياتي ساخته و ١٢ تومن تقسيم كرده يكمقدار هم غير عملياتي داشته
            ملت ميخرنش ٢٣٠ تومن
            ا اس ب ٨٠ تومن سود ساخته و ٣٠ تومن تقسيم كرده ملت ميفروشنش ١٦٠
            يك واگرايي اشكار يا ثتران خيلي گرون يا ا اس ب خيلي مفت
            من نتونستم معما اين دو سهم و تصميمات سهامدارنش رو درك كنم

Sent from Trader@Meta

نظر

• موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• وبصادر هفتگی سیگنال نزولش را خیلی وقت هست داده . باید منتظر سیگنال خرید برای ورود بود .

3000 میلیارد

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

ارزونترين سهم بازار شده

Sent from Trader@Meta
                  چند وقته پفک نمکی نخوردی؟ پفک نمکی الان 2500 تومنه!

نظر

• فارس
                    شکستن خط وسط کانال رگرسیون - تشکیل واگرایی و احتمالا اولین حمایتش روی فیبو50درصد هست
                    حال قضاوت با شماست
                    naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

ارزونترين سهم بازار شده

Sent from Trader@Meta
                      من که سفارش خرید گذاشتم خیلی مفته ، دارم خرد خرد جمع میکنم
                      ویرایش توسط bahramirani : https://www.traderha.com/member/9029-bahramirani در ساعت 09-01-2014, 08:41 AM
                      همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط مرتضی * نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان ایا بنده را راهنمائی میفرمائید که برای خریدوفروش کوتاه مدت از چه تایم فریمی بهتر استفاده کنیم 4ساعته 1 ساعته15دقیقه ویا تایمهای پائینتر

تایم روزانه مناسبه ، البته به نظرم تو این روزا فقط بلند مدت فکر کن و سهام مفتی که تو بازار ریخته رو جمع کن

نظر

• نوشته اصلی توسط bahramirani نمایش پست ها
                          من که سفارش خرید گذاشتم خیلی مفته ، دارم خرد خرد جمع میکنم
                          من نميدونم چرا ملت فكر ميكنند مفته قيمتش بايد ٧٠ باشه اگر شما قصد سود داريد بايد قيمتي بخرين كه ٧٠ بتونيد بفروشين مثلا ٦٠
                          والا من چهار ماهه دارم ميگم گرونه
                          همه ميگن زير ١٠٠ تومن عالي است !!!

Sent from Trader@Meta

نظر

• دوست عزیز اگر کاری با بنیادی سهم نداشته باشیم( که خودش سهم رو جذاب میکنه ) همونطور که نوشتم ذارم خرد خرد میخرم و تو بازگشت کم کم میفروشم

نظر

• ​غدیر دوشرکت سیمانی خود را بصورت بلوکی داره معامله میکنه چرا؟! بنظر می رسه این صنعت جذابیت سابق خودش را داره از دست میده!!!! چرا؟

نظر

• غدیر دوشرکت سیمانی خود را بصورت بلوکی داره معامله میکنه چرا؟! آيآ این صنعت جذابیت سابق خودش را داره از دست میده!!!! چرا؟

نظر

پردازش ...
                                X