اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
    صادرات-هفتگی

اگر از انتهاي دو يك خط روند به جايي كه نوشتيد آ وصل نماييد ميبينيد كه موج ث شما خط روند را ميشكند پس ديگر پنج موج اصلي شما تمام شده است
    خط روند زماني ميشكند كه يك پنج موجي تمام شود پس موجشماري اشتباه ميشود

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-07-2014, 11:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
      تکسرام

احتمال رشد 70-60 درصدی طی 2 ماه آینده...

تکسرام-هفتگی
      نظرتون راجع به این نوع نگاه به سهم چیه؟

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
        صادرات-هفتگی

این تحلیل بانک تجارت بود

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
          اگر از انتهاي دو يك خط روند به جايي كه نوشتيد آ وصل نماييد ميبينيد كه موج ث شما خط روند را ميشكند پس ديگر پنج موج اصلي شما تمام شده است
          خط روند زماني ميشكند كه يك پنج موجي تمام شود پس موجشماري اشتباه ميشود

من خط روند رو اینطوری در نظر گرفتم.اشتباهه؟!!

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

درستش اينكه از شروع يك بكشي به دو كه تو اين موجشماري تقريبا خطت افقي در مياد كه منطقي نيست
            نظر من اينكه موجشماري روزانه از نقطه اي تقريبا دو نوشتي ٤٠ تومن شروع ميشه و پنج موج تمام شده است و آ و ب زده شده و الان منتظرم ث شروع بشه و قيمت بره زير ٩٤ تومن

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-08-2014, 12:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
              درستش اينكه از شروع يك بكشي به دو كه تو اين موجشماري تقريبا خطت افقي در مياد كه منطقي نيست
              نظر من اينكه موجشماري روزانه از نقطه اي تقريبا دو نوشتي ٤٠ تومن شروع ميشه و پنج موج تمام شده است و آ و ب زده شده و الان منتظرم ث شروع بشه و قيمت بره زير ٩٤ تومن

sent from my ipad using tapatalk
              ممنون از راهنمایی تون.
              فقط من a و b رو نتونستم تشخیص بدم!!میشه بگید کجا دقیقا منظورتون هست؟
              چون b باید تو یه سقفی تموم بشه دیگه (در نزولی) غیر اینه؟!!
              ویرایش توسط ناشی : https://www.traderha.com/member/16165-ناشی در ساعت 08-08-2014, 10:43 AM

نظر

• سلام
                بانک تجارت...

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                  سلام
                  بانک تجارت...

من اينطوري در نظر گرفتم كه اونجايي كه آ نوشتن رو ٤ گرفتم و اونجايي كه ب نوشتن موج ٥ در نظر گرفتم كه نتونسته سقف ٣ رو بشكنه
                  دليلشم اينكه موج بعدي هم خط روند رو شكسته و هم كف رو
                  و دوم موج سوم بالاترين مكدي رو داره پس به احتمال بالايي همان ٣ است
                  و از اونجا شروع كردم به شمارش و حساب كردم اگر ٩٤ بشكنه حدسم درسته

نظر

• خدمت آقای آزادی سلام عرض می نمایم .در پیغام خصوصی با عنوان معامله گر منظم پیغامی برای شما نوشته بودم که جواب دادید سهگمت اصلا تعدیل نداشته.
                    استاد اینهم سهگمت یکی تعدیلی و دیگری عادی که شما فرمودید اصلا تعدیل نداشته.گرفته شده از سایت tse با نرم افزار Tseclint

سهگمت تعدیلی

سهگمت عادی

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                      من اينطوري در نظر گرفتم كه اونجايي كه آ نوشتن رو ٤ گرفتم و اونجايي كه ب نوشتن موج ٥ در نظر گرفتم كه نتونسته سقف ٣ رو بشكنه
                      دليلشم اينكه موج بعدي هم خط روند رو شكسته و هم كف رو
                      و دوم موج سوم بالاترين مكدي رو داره پس به احتمال بالايي همان ٣ است
                      و از اونجا شروع كردم به شمارش و حساب كردم اگر ٩٤ بشكنه حدسم درسته

به نظر من این حالت 2 تا مشکل داره
                      1-موج 4 شما فقط 38% اصلاح کرده که در این صورت باید قدرت سقف جدید رو در موج 5 داشته باشه(معمولا اگر زیر 61 یا 78 بره موج 5 ضعیف داریم)
                      2-بیشتر مواقع در موج 5 واگرایی داریم که اینجا مشاهده نمیکنیم.
                      بازم ممنونم از راهنمایی تون

نظر

به نظر من این حالت 2 تا مشکل داره
                        1-موج 4 شما فقط 38% اصلاح کرده که در این صورت باید قدرت سقف جدید رو در موج 5 داشته باشه(معمولا اگر زیر 61 یا 78 بره موج 5 ضعیف داریم)
                        2-بیشتر مواقع در موج 5 واگرایی داریم که اینجا مشاهده نمیکنیم.
                        بازم ممنونم از راهنمایی تون
                        به نام خدا
                        اگر اين گفته شما صدق ميكرد
                        من براحتي موج سوم را از روي طولش تشخيص ميدادم
                        بعد دنبال موج ٣ ميگشتم كه فقط ٣٨ درصد اصلاح كرده است
                        و ثالثا ميليارد ميشدم تمام
                        بهر حال بايد منتظر شكست ٩٤ ماند اگه شكست تيوري من درسته
                        اگر نشكست نميخريم چيزي رو از دست نداديم

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
                            خدمت آقای آزادی سلام عرض می نمایم .در پیغام خصوصی با عنوان معامله گر منظم پیغامی برای شما نوشته بودم که جواب دادید سهگمت اصلا تعدیل نداشته.
                            استاد اینهم سهگمت یکی تعدیلی و دیگری عادی که شما فرمودید اصلا تعدیل نداشته.گرفته شده از سایت tse با نرم افزار Tseclint

سهگمت تعدیلی

سهگمت عادی

دوست عزیز

گفتم سهام رو باید با سرمایه تعدیل کرد. اعتقادی به تعدیل سود ندارم بخصوص سهامی که پرداخت سودشان بیش از 3-4 ماه طول می کشد.

نمودار شما با سود نقدی تعدیل شده.
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام.
                              بیمه دانا

.:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

تکسرام-هفتگی
                                نظرتون راجع به این نوع نگاه به سهم چیه؟

با سلام و تشکر از شما

نگاه شما به این سهم به نظر درست تر میاد. اتفاقا تی پی اول من هم همون محدوده 240 هست ولی باید منتظر شکست یا عدم شکست این مقاومت موند.

اما با توجه به واگرایی خوبی که در تایم بلندمدت macd دیده میشه شاید سهم تا همون 330 بتونه رشد کنه. البته باید منتظر بود...

موفق باشید
                                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

پردازش ...
                                X