اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بله متاسفانه چون حجمش زیاده باید تبدیل به سه تا فایلش کنم ببینم حل میشه یا لینکشش را از سایتهای دیگه بگیرم درستش می کنم با عذر خواهی
    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
    زیاد به فکر کسب
    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
    و این کلید جز از راه
    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• با عرض پوزش از دوستان عزیز با توجه به حجم بالای pdf من آنرا به صورت سه فایل 1.5 داروردم که باید باهم دانلود شود ولی رفتم لینکش را از سایت کانون کارگزاران دراوردم و در پایین قرار دادم
      با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
      زیاد به فکر کسب
      دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
      و این کلید جز از راه
      فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• وپترو

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• فباهنر-هفتگی

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            ضمنا علت اينكه سود تقسيمي رو مبناي كار قرار دادم نه سود عملياتي
            بدليل اين است كه فقط در ايران است كه يك شركت به ميزان دلخواه از سود عملياتي را تقسيم ميكند
            ولي در دنيا اكثر آن را تقسيم ميكنند و فقط زماني ممكن است كه كمتر از سود عملياتي تقسيم كنند كه قصد افزايش سرمايه داشته باشند كه اونم در حقيقت نوعي تقسيم سود است
            يك سهامدار اگر به حقوق خود آگاه باشد و سهام شركتهاي كلاهبرداري كه نصف سود را تقسيم ميكنند يا پرداخت بدي دارند را نخرد
            بورس بهتري خاهيم داشت
            حتي سود هر سهم در معاملات بين الملل هر سه ماه پرداخت ميشود چون دليلي ندارد سود سهم شما در دست شركت بماند

اميدوارم بروكر معظم نيز سهامهاي وال استريت را به آيتمهاي قابل معامله اضافه كند تا با اين بازار بيشتر آشنا شويم
            یه مقداری بیشتر مطالعه کن و کمتر ادعا .سیاست تقسیم سود به این سادگی که شما میگی نیست . این ترم ارائه تقسیم سود نقدی داشتم و این حرفی که میزنی برام خنده داره

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

نوشته اصلی توسط hagat نمایش پست ها
              یه مقداری بیشتر مطالعه کن و کمتر ادعا .سیاست تقسیم سود به این سادگی که شما میگی نیست . این ترم ارائه تقسیم سود نقدی داشتم و این حرفی که میزنی برام خنده داره
              من نميدونم چرا همه فكر ميكنند من ادعا دارم
              بنده تصورات خودم رو نوشتم
              اگر اشتباه است چرا بخندي اخوي
              فروم يعني تبادل نظر
              ميتوني يك توضيح مختصر بدي كه يك شركت كه در حال شكوفايي است و افزايش سرمايه در برنامه ندارد و من حاضر به خريد آن شدم چرا بايد ٥٠ درصد سود عملياتي را تقسيم كند
              و حتي يك نمونه سهام بين المللي هم بياري كه ٥٠ درصد سود رو تقسيم كرده است

ضمنا بنده هم درك ميكنم به اين سادگي نيست
              بهرحال شركت ايراني ميخاد تا ميتونه پول سهامدار خرد دستش بمونه

چه نوع شركتهايي تقسيم سود بالا دارند ؟
              غير از شركتهايي هستند كه وضعيت خوبي دارند مانند شاراك
              يا بهتر يك شركت در چه وضعيتي درصد تقسيم سود رو كم ميكنه
              امثال شكربن و پسهند و باهنرو ،،،،
              البته ما يك مقدار شتر مرغ هستيم
              اطلاعاتمون و سياستهاي شركت رو اكادميك و از منابع خارجي استفاده ميكنيم و بقول شما ارايه ميديم
              و در عمل براساس سليقه ايراني
              در مورد اينكه هر صنعتي تفاوت ميكنه هم نوشتم چرا ما بايد اصلا سراغ صنعتي بريم كه سود كمي داره
              وقتي نميتونيم خودرو يا دارو توليد كنيم چرا بايد ضرر رو سهامدار بده
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-27-2014, 01:53 AM

نظر

• http://
                ویرایش توسط bahramia1 : https://www.traderha.com/member/16287-bahramia1 در ساعت 07-27-2014, 01:58 AM

نظر

• شاخص مالی با الگوی سرو شانه و شکست خط روند نزولی پتانسل رشد مناسبی دارد

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

اگر تصور اشتباه منو خيلي از فعالان بورس اين حد رو براي خودشون رعايت ميكردند و اين شرط لازم كه سهام هيچ شركتي رو بالاتر از ده برابر سود تقسيمي اون نگاهداري نمي كردند و ورود به سهم رو در قيمت ٤ يا ٥ برابر سود تقسيمي انجام ميدادند ضرر نمي كردن
                    تازه به نظر من اين شرط لازم است و نه كافي
                    ميتونيد از دو سال گذشته اين موضوع رو تست كنيد
                    البته اگه رانت داريم و ٧ برابر ورود ميكنيم مسله ديگري است
                    پس اگه اينو رعايت نكرديم و ضرر سنگين از قيمتهاي حبابي بورس كردين دليلش اين بوده كه بدون رانت روي زمين پوشالي خانه ساختيد
                    و حتي شرط احتياط رو به جا نياورديد

Sent from my iPad using Tapatalk
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-27-2014, 09:59 AM

نظر

• خاهن

الگو ab = cd به علاوه یک گارتلی نیمه ایده آل کامل شده اکنون در حال کامل نمودن موج 2 روی سطح حمایت سالانه است .

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                        من نميدونم چرا همه فكر ميكنند من ادعا دارم
                        بنده تصورات خودم رو نوشتم
                        اگر اشتباه است چرا بخندي اخوي
                        فروم يعني تبادل نظر
                        ميتوني يك توضيح مختصر بدي كه يك شركت كه در حال شكوفايي است و افزايش سرمايه در برنامه ندارد و من حاضر به خريد آن شدم چرا بايد ٥٠ درصد سود عملياتي را تقسيم كند
                        و حتي يك نمونه سهام بين المللي هم بياري كه ٥٠ درصد سود رو تقسيم كرده است

ضمنا بنده هم درك ميكنم به اين سادگي نيست
                        بهرحال شركت ايراني ميخاد تا ميتونه پول سهامدار خرد دستش بمونه

چه نوع شركتهايي تقسيم سود بالا دارند ؟
                        غير از شركتهايي هستند كه وضعيت خوبي دارند مانند شاراك
                        يا بهتر يك شركت در چه وضعيتي درصد تقسيم سود رو كم ميكنه
                        امثال شكربن و پسهند و باهنرو ،،،،
                        البته ما يك مقدار شتر مرغ هستيم
                        اطلاعاتمون و سياستهاي شركت رو اكادميك و از منابع خارجي استفاده ميكنيم و بقول شما ارايه ميديم
                        و در عمل براساس سليقه ايراني
                        در مورد اينكه هر صنعتي تفاوت ميكنه هم نوشتم چرا ما بايد اصلا سراغ صنعتي بريم كه سود كمي داره
                        وقتي نميتونيم خودرو يا دارو توليد كنيم چرا بايد ضرر رو سهامدار بده
                        تمام کتاب های مالی نوشته شده در ایران ترجمه ناقص از سیاست تقسیم سود و به جز چند مقاله ناقص اطلاعات خاصی وجود نداره.ولی سیاست تقسیم سود به شرایط سهامدارها بستگی داره یکی از دلایل پرداخت سه ماهه سود در سال (در دیار کفر)وجود سهامدارانی از اقشار مختلفه مثل باز نشسته ها ولی در ایران بیشتر سرمایه گذار ها دنبال سود سرمایه گذاری هستن تا سود نقدی
                        ویرایش توسط hagat : https://www.traderha.com/member/5675-hagat در ساعت 07-27-2014, 10:54 AM

نظر

• تقسیم سود فرمول مخصوص به خودش داره
                          fcfe و یا fcff
                          بخث ارزش گذاری سهام بحث مفصلی است
                          دیدگاه های مختلفی در مورد ان هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hagat نمایش پست ها
                            فروم جای تبادل نظر هست و اگه کسی چیزی هم بلدنباشه میاد اینجا و نظر میده تا چیزی یاد بگیره پس قرار نیست اگه کسی حرف اشتباهی زد دیگری بهش بخنده

نظر

• وساخت
                              در انتهای ریزش یک الگوی سروشانه کف هم تشکیل شده که اگر عمق کف تا خط گردن را اندازه گیری کنیم و از خط گردن پروجکت کنیم برابر با هدف الیوتی مشخص شده خواهد بود!

تاپیک تحلیل های شخصی
                              برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• قلرست

ترکیب ab = cd معکوس و ایده آل .......

نظر

پردازش ...
                                X