اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آین هم خبری که احتمالا" اخابر را حرکت خواهد داد:

(
    پیشنهاد شرکت مخابرات برای تغییر تلفن ثابت و همراه تصویب شد)

نظر

• آکنتور

سهم یک سیر پنج موجی رو در حال تمام کردن و در موج 5 یک الگو CRAB در حال تکمیل داره دیده میشه .....

نظر

• آبسال

به نظرم اون اچ دی مثبت کار کنه ! سهم 7 هفته رفته بالا تو 11 هفته امده رو 0.78 فیبوناچی ! ظرف زمان پر شده احتمالا کف مطمئنی هستش ! اکسپنشن 620 نشون میده ! کانال قیمتم فرضی !

نظر

• پیرو تحلیل های قبلی در تایم فریم بلند مدت

نظر

• این یه فایل واسه مدیریت سبد سهام .... از اینترنت پیداش کردم و یه سری ویرایش ها انجام دادم واسش... امیدوارم به دردتون بخوره
            http://pcmupload.traderha.com/uploa...6210042171.rar

نظر

• [QUOTE=sirous41533;139482]
              آین هم خبری که احتمالا" اخابر را حرکت خواهد داد:

(
              پیشنهاد شرکت مخابرات برای تغییر تلفن ثابت و همراه تصویب شد)[/QUOTE

​با عرض پوزش منظورم تغییر تعرفه ها بوده است.

نظر

• سهم کوجیک که بشه با 5 میلیارد تومن بازیش داد که تکنیکال پدیر نیست که دوستان برخی از این سهمها رو تحلیل تکنیکال میکنند
                دوم وقتی صحبت از واگرایی است یعنی یک روند در حال حرکت است و اگر من قصد ورود براساس دیدن واگرایی داشته باشم یعنی من قصد دارم خلاف روند ترید کنم
                و چیزی غیر از این نیست
                واگرایی برای تعیین حد سود بکار میرود نه ورود به پوزیشن

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                  سهم کوجیک که بشه با 5 میلیارد تومن بازیش داد که تکنیکال پدیر نیست که دوستان برخی از این سهمها رو تحلیل تکنیکال میکنند
                  دوم وقتی صحبت از واگرایی است یعنی یک روند در حال حرکت است و اگر من قصد ورود براساس دیدن واگرایی داشته باشم یعنی من قصد دارم خلاف روند ترید کنم
                  و چیزی غیر از این نیست
                  واگرایی برای تعیین حد سود بکار میرود نه ورود به پوزیشن
                  دنياي واگرايي دنياي پر عظمت و پولدار كننده ايست

سخن گهربار از استاد نيما آزادي

ولمون كن تو رو خدا به حال خودمون باشيم استرس كم داريم .....

نظر

• [IMG][/IMG]

l[IMG][/IMG]

اصلاح سهم بسيار كند هم پوشانيها مشخص هست دو احتمال متصورم الان تو اصلاح 38. پروجكشن هست ريسك به ريواردش 2به 1 هست يا مقاومت رو رد ميكنه پول بك و رشد يا تا اصلا ح atp 100و اصلاح قيمتي 618. پروجكشن هم پوشاني خوبي هم داره ميره و صعود سرمايه گذاري تو حخزر از ريسك پاييني برخورداره ولي بايد در زمان مناسب وارد شد تا از خواب سرمايه جلوگيري شود حالت دوم با توجه به اصلاح احتمالي شاخص و رعايت ريسك به ريوارد بيشتر است

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

نوشته اصلی توسط hoars نمایش پست ها
                      دنياي واگرايي دنياي پر عظمت و پولدار كننده ايست

سخن گهربار از استاد نيما آزادي

ولمون كن تو رو خدا به حال خودمون باشيم استرس كم داريم .....
                      البته من منظورم شما يا شخص خاصي نبود و الا پست نقل قول ميكردم بطور كلي گفتم
                      اما ،،،،،،
                      هر سخن جا و هر مطلب مكاني دارد
                      شايد شما بلد نيستي كجا استفاده كني
                      خلق را تقليدشان بر باد داد
                      ولي در جواب شما
                      چو قافيه تنگ آيد مصداق پيدا ميكنه
                      اما خدمت دوستان عرض كنم
                      تا با واگرايي چند بار حساب رو تو فاركس كال مارجين نكنيد متوجه دنياش نميشويد
                      فاركس يك مزيت خوب داره
                      وقتي فكر ميكني كارتو ياد گرفتي بهت ميفهمونه عزيز هنوز خيلي عقبي ،،،
                      ضمنا من دكستاپ تريدر رو نگاه كنم ميفهمم كجاي كار قرار داره صفحه زياد ديدم ٦٠ تا انديكاتور روش هست كه تريدر نميدونه وقتي از فلان اندي استفاده ميكني نميشه از اون يكي استفاده كرد

Sent from my iPad using Tapatalk
                      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-25-2014, 01:16 AM

نظر

• دوستان دارم ليستي از سهامهايي كه قيمتشون الان ٤ برابر سود تقسيمي است تهيه ميكنم
                        شما هم پيدا كردين عنوان كنيد
                        توجه كنيد dps سود تقسيمي در مجمع نه eps

نظر

البته من منظورم شما يا شخص خاصي نبود و الا پست نقل قول ميكردم بطور كلي گفتم
                          اما ،،،،،،
                          هر سخن جا و هر مطلب مكاني دارد
                          شايد شما بلد نيستي كجا استفاده كني
                          خلق را تقليدشان بر باد داد
                          ولي در جواب شما
                          چو قافيه تنگ آيد مصداق پيدا ميكنه
                          اما خدمت دوستان عرض كنم
                          تا با واگرايي چند بار حساب رو تو فاركس كال مارجين نكنيد متوجه دنياش نميشويد
                          فاركس يك مزيت خوب داره
                          وقتي فكر ميكني كارتو ياد گرفتي بهت ميفهمونه عزيز هنوز خيلي عقبي ،،،
                          ضمنا من دكستاپ تريدر رو نگاه كنم ميفهمم كجاي كار قرار داره صفحه زياد ديدم ٦٠ تا انديكاتور روش هست كه تريدر نميدونه وقتي از فلان اندي استفاده ميكني نميشه از اون يكي استفاده كرد

سلام با آرزوي سلامتي براي فعالان بازار سرمايه و شما

اول اينكه در حدي نيستم بيام با شما اساتيد كه چند تا پيرن بيشتر از ما پاره كرديد بحث كنم و چيزي رو بخوام ثابت كنم

جسارت نباشه پيشنهاد ميكنم كتاب واگرايي از استاد نيما رو تهيه كنيد و منطق شكل گيري واگرايي ها رو مطالعه كنيد چقدر زيبا بيان فرمودند استاد لذت ميبرم از خواندن مطالب كتاب

ميفرمايند واگرايي بيانگر ضعف يك روندي است كه در آن هستيم. مواقعي كه بين رفتار قيمت و انديكاتور تضاد شكل ميگيرد نشان دهنده آن هست كه روندي كه مدت هاست آغاز شده به آرامي به پايان خود نزديك ميشود .

عموما واگرايي ها ميل به ادامه دار بودن وضعيت فعلي بازار را به چالش ميكشند و تمايل به تغيير جهت را تقويت مينمايند .

كي گفته به محض ديدن واگرايي دست به خريد بزنيم شرايطي داره كه استاد در كتابش به همه اونها اشاره كرده اميدوارم توضيحات من نه بلكه بيانات استاد كاملا روشنگر راهتان باشد و به دور از تعصبات شخصي در تهيه كتاب كوشا باشيد تا شايد در نظرتان تجديد نظر فرماييد قبلا هم گفتم هر كسي يه استراتژي براي معاملاتش داره ...

از همه كساني كه كتابهاي استاد رو ندارند و در خود ميبينند كه احتياج به يادگيري دارند پيشنهاد بنده اينست حتما تهيه كنند تبليغ نيست قيمتي هم نداره مفت با 7000 تومن تجربيات سالها تجربه رو در اختيارتان مي گذاره حتما تهيه فرماييد و ساده به كتابها نگاه نكنيد ممنون
                          ویرایش توسط hoars : https://www.traderha.com/member/11640-hoars در ساعت 07-25-2014, 01:57 AM

نظر

• همينجوري اشتباه شد
                            ویرایش توسط hoars : https://www.traderha.com/member/11640-hoars در ساعت 07-25-2014, 02:00 AM

نظر

،

يكي از مشكلاتي كه جامعه معامله گري در حوزه تكنيكال با آن روبروست اين ميباشد كه از چند ابزار شبيه به هم و تاييد كننده هم براي تحليل نموداري استفاده مي كنند كه چون چند ابزار دشد قيمتي رو تاييد ميكنند پس قدرت تحليلشان بالاست در حالي كه بدين شكل نيست ابزارهاي تحليلي براي اينكه هم پوشاني نكنند نبايد ما هيت شان از يك جنس باشد 60 تا انديكاتور بزاره بهتره دوتا بزاره كه از جنس هم باشه خدا بگم چيكارت كنه چقدر براي چراغ راهتان كبريت سوزوندم

كتابتون رو بزاريد واسه دانلود دوستان استفاده كنند فكر نكنم خريدار داشته باشه از وقتي شما اومديد تو اين تايپيك بعضي از دوستان ديگه تحليل نميذارن براي خودت يه تايپيك مستقل درست كن هر كي خواست مياد سر ميزنه
                              ویرایش توسط hoars : https://www.traderha.com/member/11640-hoars در ساعت 07-25-2014, 02:16 AM

نظر

• از محاسن بارز این فروم که این روزها خیلی کمیاب است همین ابراز عقیده آزاد است که آنرا جذاب کرده است ولی در همه دموکراسی ها هم تا زمانیکه آن آزادی آسیبی به دیگران وارد نکند مجاز به ابراز عقیده هستند پس دوستان منتقد لطفا" سعی نکنید فروم را از خط خارج کنید چون آنوقت به همه آسیب خواهید رساند لذا اجازه دهید اعضا خودشان در مورد استفاده از مطالب فروم تصمیم بگیرند.همه عاقل و بالغ اند و زندگی از ابتدا تا انتهایش همه اش تجربه است. ممنون و ختم کلام

نظر

پردازش ...
                                X